Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7
(Read 37540 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #30 - 01.08.2002 at 23:59:39
 
Quote:
Andres.....si mi dolzen pijaco.


Ja, seveda sem ti dolzen pijaco. In pri tebi jo bom zaenkrat drago odnesel skozi, saj ce primerjam Amstel, ji se vedno nisem dolzan vecerje.  Grin Grin Grin.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #31 - 02.08.2002 at 00:03:34
 

Amstel wrote on 01.08.2002 at 23:15:11:
Borut.. khm. Midva se morava v kratkem srečati. Tko.. v živo.

Iz postov na to temo, nekako ni razbrati, da bi dojemala kogarkoli za slabega, negativnega.

Mislim, da je bolj opaziti, da pač iščem zame neke kocke, za moj tlak. In verjamem, da ta tlak ne bo črno bel. Hvala ravno tistim, s katerimi se pogovarjam.

Predvsem pa kar ne bi rada, da bi kdo komu vsiljeval kaj odprtost je in kaj ni. Jaz govorim, kako jo vidim. Če boš prebral, kar sem napisala tudi drugim, ne samo Andresu, potem boš imel širšo sliko.

Zakaj pa Andres zdej tebi dolguje pijačo? Menda ne zato, ker si se potegnil zanj, ko ga nihče ne napada? :P



Ja, morava se srečati, pod obvezno.
Sicer pa Andres dolguje pijačo od nekje drugje, samo sem se spomnil v momentu in zapisal pod tale post.

Pravilno, tvoj tlak - porfido ne bo črnobel. To je sigurno. Je pa tudi res, da idealnega tlaka ne boš nikoli naredila ali našla. Vedno se bo našel tvoj "inside" in našel še nekaj, kar se ne sklada popolnoma.

Zanima me ali ti iščeš lep, poln nijans in občutljiv do prave mere tlak ali imaš raje takega trdnega, ki zdrži tudi tovornjak na sebi, medtem ko je barva na njemu bolj bleda.

Ej, kot da si tam takoj čez mejo prodajava gradbeni material.

LP
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #32 - 02.08.2002 at 00:25:38
 
Ženske ste kot bonsai drevo.
Potrebno ga je vzgajat in mu dajat dovolj pozornosti. Bonsai to vrne z lepo obliko in veseljem ob pogledu nanj. Nekdo ima doma več bonsajev in vsem posveča enako pozornost. Razlika pa nastane, ko se kljub njegovemu negovanju in obrezovanju vsi bonsai ne razvijajo enako hitro. In potem si mora vzeti čas in ugotoviti kaj zavira rast. Odgovor: niso vsi bonsai enaki. In ko to človek vidi se jim začne prilagajati. Postane bolj odprt. Posledica je, da se tudi ostali bonsaji žačnejo pravilno razvijati.

No in enako je z ženskami. Ko žensko spoznam, smo lahko takoj na isti valovni dolžini ali pa se ji moram počasi približevati, urejati okoliščine, vzpodbujati emocije in rast poželenja na partnerjevi strani. In potem, ko emocije prelijejo določen prag, se pojavi sinergija, pojavi se nekaj najlepšega....lahko bi rekel perpetum mobile.  

Zato je biti odprt ali zaprt odvisen od prvih stikov med moškim in žensko. Če bi bila midva zaprta eden do drugega, bi se to videlo že na prvi moment, prvi stik z očmi, prvi val besed. Potrebno bi bilo graditi - odpirati se. Če pa bi se že na prvem snidenju ujela 200 na uro, potem bi bila taka zgodba popolnoma drugačna - precej hitrejša od prvega primera. In kaj bi v tem primeru rekla, če bi bila ti le zunanji opazovalec? Da je to prostaško. to je zame nekaj nepojmljivega......jaz iščem tlak v nijansah, lepih ljubečih nijansah. Ne pa tako...na brzino.

E, to je to. Kvadratni meter 15 EUR, sconto 20%. Grin Grin Grin
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #33 - 02.08.2002 at 04:13:06
 
Quote:
Zato je biti odprt ali zaprt odvisen od prvih stikov med moškim in žensko.


Evo ti ga Amstel tukaj je en stavek, ki ti ga je namenil Borut in v sebi skriva veliko vec kot si lahko mislis.
Ce zenska da pac da in si s tem lahko odpre nova vrata. Vseno komu, mornarju ali direktorju. Ce ne da, caka na drugega, ki je brzkone bolj vztrajen, tudi potrpezljiv,  in ravno ker ni dala se ji utegne zgoditi, da je zamudila veliko priloznost.  (Ali pa ne.)
Ce nobeden, tako zenska kot moski ne isceta priloznosti, gre pac za obojestransko potesitev kar je tudi ok, saj taksno potesevanje se lahko nadaljuje vse dotlej ko eden med njima ne pade v resnejso zvezo s tretjim X partnerjem. Pac prijateljv vec z lepimi spomini na mokre spomine in kafetarije. In taksno je zivljenje danes Amstel. Kje pa ti zivis? V Sexani?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #34 - 02.08.2002 at 09:43:33
 
Quote:
Cerimonial?    
Miro, to mislim kot zbliževanje. In seveda, ne samo pred prvim odnosom.
Uh, si me pa s tem vprašanjem mal.. presenetu. A res tako različno gledamo na te zadeve? Vsi?


Ja, tako različno gledamo na te zadeve. Nekateri gledamo na to čisto praktično, zemeljsko, drugi spet teoretizirate in idealizirate.

Dragi moji, toliko pa že vem, da vsak ljubezenski odnos uničiš, še preden se je sploh začel, če mu postavljaš neke idealne okvire in pogoje, ki so v glavnem posledica privzgojenih in pridobljenih protispolnih miselnih vzorcev, ki jih imamo naložene v podzavest.

Ljubezenski odnos je treba sprejeti tak, kot je, ali pa ga sploh ne sprejeti. Izbira vsak zase in vsak je odgovoren za to, kako se odloči.

Pa še zadnjič: imam vtis, da tule nekateri razumete, da zagovarjam zajčji stil: pogled, hop, pol pa čao amore.
Ampak v resnici ne zagovarjam ničesar. Opozarjam samo na to, odkje ideali o ljubezenskih zvezah sploh prihajajo. Odgovor boste našli v svoji podzavesti. Samo opazovati jo je treba brez predsodkov in pošteno. Če pa ne gre, pa še vedno ostane regresija ali kaj podobnega.

Še enkrat:
Če vstopaš v ljubezenski odnos z vnaprej pripravljenimi ideali ali načeli, si ga uničil, še preden se je začel.

In verjetno je kdo med vami to že izkusil, kot uničevalec ali kot žrtev. večinoma so pa itak oboje hkrati.

Amen.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #35 - 04.08.2002 at 19:55:05
 
Andres wrote on 02.08.2002 at 04:13:06:
Ce zenska da pac da in si s tem lahko odpre nova vrata.


Andres, da? Kaj da?
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #36 - 04.08.2002 at 22:20:43
 
Quote:
Andres, da? Kaj da?


Vsaka da in se najbolj radodajke.  A moram res se bolj mornarske ven metat?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #37 - 04.08.2002 at 22:26:59
 
mornarji majo res najrajši take k rade dajo ... mnde
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #38 - 04.08.2002 at 22:55:46
 
Andres wrote on 04.08.2002 at 22:20:43:
Vsaka da in se najbolj radodajke.  A moram res se bolj mornarske ven metat?
Andres


Vsaka da. Se najbolj radodajke.
A je to odprtost, da tako razmišljaš?
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #39 - 04.08.2002 at 23:04:45
 
Quote:
Ženske ste kot bonsai drevo. Potrebno ga je vzgajat in mu dajat dovolj pozornosti. Bonsai to vrne z lepo obliko in veseljem ob pogledu nanj.


Ja, lepo si napisal.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #40 - 04.08.2002 at 23:06:06
 
gape wrote on 04.08.2002 at 22:26:59:
mornarji majo res najrajši take k rade dajo ... mnde


Mnde.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #41 - 04.08.2002 at 23:11:56
 
Amstel, kje je problem?

Radodajalka je lahko tudi žena možu in radodajalec mož svoji ženi. Vse poteka na vzajemnosti.   Grin Grin

Kdor pa stalnega partnerja nima, se udeleži radodajalskih akcij, kjer se deli tistim, ki nimajo.
Tongue Tongue
Kaj čva, oba sva iz Sexane, a ne Amstel. Ja, tako verjetno piše na Islandskem zemljevidu Evrope. Wink Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #42 - 04.08.2002 at 23:16:17
 
Ženske nič ne dajejo. Ženske potrebujejo, tako kot moški. Če pa si tega nočejo priznati, je pa hudič. Videl sem že take, ki so zaradi prepričanja, da so "kot bonsai drevo", tudi celo življenje živele kot bonsai drevo. V lončku.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #43 - 04.08.2002 at 23:19:59
 
Quote:
Videl sem že take, ki so zaradi prepričanja, da so "kot bonsai drevo", tudi celo življenje živele kot bonsai drevo. V lončku.


Shocked Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: KAJ JE TA ODPRTOST ?????
Reply #44 - 04.08.2002 at 23:22:28
 
Quote:
Radodajalka je lahko tudi žena možu


Ja, ja.. Borut... in verjamem, da ji ne pozabiš tega omenjati.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7