Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 21303 times)
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Pred-moš žen
14.08.2002 at 09:50:06
 
Ok ker se govori non stop o predalčkanju, pa je John omenil, da se začne že z moški-ženska.  In tu me popade ena zadeva, ki mi ni nikakor jasna. Ok, da so moški bolj čustveni od žensk, to ćivkajo že vrabci. A padlo mi je še nekaj v glavo-kot dokaz temu-pogovori, ki potekajo v družbah. Osebni pogovori o sexu in partnerjih. Zakaj imajo ženske potrebo govoriti o spolnem življenju svojih partnerjev? In to celo podrobnosti. Trenutnih partnerjev mislim. Obstaja odgovor?
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #1 - 14.08.2002 at 10:06:16
 
Jst mislim, da to ni pogovor, pač  pa hvaljenje, ženske se rade hvalijo s svojim tipom, kakšen je in pa s svojimi oblekcami in čeveljčki, tko kot se moški radi hvalimo z avti in pa kolk kdo spije, itd. Mislim da to izhaja iz tega.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Pred-moš žen
Reply #2 - 14.08.2002 at 10:18:28
 
Ne ne, Blisk nisem mislil samo na hvaljenje, one povedo prijateljicam tudi če je slabo, ali kaj smešnega, ali kaj preveč kinky... Ne vem če je hvaljenje. Pa tudi pri oblekah je tako. Ženske se z obleko ne hvalijo. Če ženska pokaže obleko in zgleda kot da se hvali, v bistvu išče  potrditev. Je tako ženske?
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #3 - 14.08.2002 at 10:26:27
 
No, da jest trole mal bolj razsirim.
Zdej, da bi jest komu kej razlagal kaksen je sex z mojo zeno se se ni zgodl, ker to folk en klinc briga in tud se mi zdi (lahko samo ugibam), da tud zena ne razlaga okol kako je.

Mi je pa znana zadeva, ko se recimo moski na "prostaski" nacin "hvalimo" pred kolegi kako smo podrli to in to deklico - kolk je vse skup res je pa itak vprasanje. Smiley Vsi smo najbrz ze bli prica kakemu moskemu pogovoru, ki gre po navadi takole:

"Mater, zadnjic sem fasu eno pickurino, ki mi je jajca scuzala u maloro, sem jo porival celo noc, da je z glavo butala v postlo in sem jo mogu fajn drzat za njene velke joske, da jo ni v postlo odnesl. Enkrat prot jutru je mela dost porivanja, ker jo je baje picka ze ornk pekla in je pac uzgala in sla dam. Ti povem stari, dobra prasica za pofukat u iber."

Ja, to se moski pac pogovarjamo, a vec ali manj le o zenskah, ki se v nase zivljenje prikazejo le za eno noc. Nekako se mi to zdi nespostljiv pogovor o neki deklici, ki nam ne pomeni nic drugega, kot le sexualni objekt in se to je novica kratka in brez detajlov.

Pa poglejmo zdej iz drugega zornega kota. Ravno par dni nazaj sva s frendico debatirala o podobnih zadevah, ko me je vprasala kaj in kako se moski pogovarjamo o sexu in sem ji povedal podobno, kot sem prejle pisal. Na moje vprasanje, kaj in kako se pa deklice pogovarjate o sexu mi je pa odvrnila, da dejansko se sploh ne.
Ok, ene se, ene se ne. Sem bil pa prica enkrat (ja, sem prisluskoval) 5 minutnemu pogovoru dveh deklic, ki sta tako zivo opisovala dogajanje z njenima tipoma, njune zelje, zahteve, obcutke in dozivetja, da z lahkoto trdim, da se vse bejbe iz 090 linije lahko samo skrijejo. Debata jima je sla cist v detajle, sam pol ko sem se pojavil, sta utihnile in na moje prigovarjanje, da lahko debato nadaljujemo, ker ni nobena tabu tema, sta vseeno vztrajali na svojem, da so to intimne stvari. Pa kako hudica so intimne, ce ena drugi povesta vse o njunih tipih?

No, bom reku, da tud mene zanima, kaj se, ce sploh se deklice med sabo pogovarjate, ko debata zalaufa o sexu.

Ali o tem sploh ne debatirate in zakaj?
Ali ste bolj povrsne in kaj vas ovira pri zgovornosti?
Ali se pa razgovorite na dolgo in siriko in v kakem stilu to poteka?

Sam ne mi zdej odgovort v unem stilu iz unga vica, ki gre tkole:
Moz:"Le kaj se ve zenske pogovarjate ob kavi?"
Zena:"Isto, kot vi pri kartah."
Moz:"Da vas ni sram, packe pokvarjene!"

Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Pred-moš žen
Reply #4 - 14.08.2002 at 10:37:01
 
Ja John moj primer je bil še bolj tako hmmmm.
Moje nekdanje dekle je imelo eno dobro prijateljico. in potem pa sva nehala s tisto deklico, nakar se sgodi, da nekoč pristanem s tisto prijateljico, ki pa na koncu reče:
JA čisto tako je bilo kot mi je povedala??? WTF
To je bil takrat dokaj šok. Mi je pa še več žensk povedalo, da se pogovarjajo o teh zadevah, pa mi res nekako ne gre v glavo? Kje je keč?
A smo moški bolj konzervativni, imamo več preprek ali več spoštovanja, ali pa nam intimnost z izvoljeno osebo pomeni več kot ženskam?
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Pred-moš žen
Reply #5 - 14.08.2002 at 11:58:11
 
Thot wrote on 14.08.2002 at 09:50:06:
Ok, da so moški bolj čustveni od žensk, to ćivkajo že vrabci.

Thot, hehe – a da čivkajo že vrabci? Hmm, ne vem, no… Moje mnenje je, da imamo vsi čustva in to zelo močna čustva. Tako moški, kot ženske. Razlika je le v tem, da si jih ženske pogosteje priznavamo, moški ne. Zakaj? Hmm, ne vem, no, ampak saj te je že mama učila »fantje ne jokajo«, ane? In na splošno velja neko prepričanje, da nekako ni »moško«, če moški pokaže svoja čustva. Ima pa jih, o ja, ima…



Thot wrote on 14.08.2002 at 09:50:06:
A padlo mi je še nekaj v glavo-kot dokaz temu-pogovori, ki potekajo v družbah. Osebni pogovori o sexu in partnerjih. Zakaj imajo ženske potrebo govoriti o spolnem življenju svojih partnerjev? In to celo podrobnosti. Trenutnih partnerjev mislim. Obstaja odgovor?

Jaz ti dam lahko le svoj odgovor – torej, kakšna sem jaz sama v takih primerih, torej... In – ne, ne delim intimnega življenja s svojim partnerjem z nobeno izmed prijateljic. To je le moja in partnerjeva zadeva. To se tiče le mene in mojega partnerja... Se pogovarjam s prijateljicami o razlikah med moškim in žensko, o ja. Ampak ne o intimnih in konkretnih zadevah. Le-te ostanejo vedno samo – moje… In partnerjeve, seveda…



Thot wrote on 14.08.2002 at 10:37:01:
A smo moški bolj konzervativni, imamo več preprek ali več spoštovanja, ali pa nam intimnost z izvoljeno osebo pomeni več kot ženskam?

Khm, kolikor jaz poznam vas, moške… Po mojem mnenju ne. Vam intimnost pomeni enako kot nam... Je pa spet seveda odvisno od tega, na kakšno osebo naletiš… Kar pa ni odvisno od tega, ali je to moški ali ženska… Je odvisno od osebe same, od njegovih karakternih lastnosti, njegovih vrednot in njegovega pogleda na svet… So takšni in drugačni moški… So takšne in drugačne ženske…

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Pred-moš žen
Reply #6 - 14.08.2002 at 12:02:24
 
Miska najbolj zanimivo je to, da poznam veliko ljudi, in moški, naj bo še tak jebač prasec ali pa kakorkoli označujejo ljudi, ki imajo več partnerjev, ali naj bo prostak ali naj bo kakršenkoli, nikoli še nisem slišal tega iz moških ust. Iz ženskih pa velikokrat.
Ne razumem kje je keč.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Pred-moš žen
Reply #7 - 14.08.2002 at 12:22:24
 
Hehe, Thot… Jaz sem ti povedala, kako na zadevo gledam jaz… In iz mojih ust kaj takega ni priletelo… Bodo morale še druge kaj reči na to temo…

Bi želela dodati samo to, da obstaja nevarnost posploševanja… Če si imel ti takšne izkušnje je pametno, da tega ne posplošiš… In ne stlačiš vseh žensk v isti koš… Saj sem rekla: smo ženske. In smo takšne in drugačne… In ste moški… Takšni in drugačni…

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Pred-moš žen
Reply #8 - 14.08.2002 at 12:46:21
 
Ne ne, Miska, ne gre za posploševanje, gre samo za informacijo o tem, zakaj sploh pa če je 10% pa 10% zakaj one to počno.
Mah jih bom pa vprašal-SPET. Pa SPET ne bom dobil odgovora, ker še same ponavadi ne vedo, jaz pa sem premalo usposobljen, da bi sam dojel.
Mi pa lahko poveš, ali sem tisto z obleko zadel jaz ali Blisk, ker me zanima.
THX
Thot
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #9 - 14.08.2002 at 12:57:53
 
Cist za intermezzo....
Kar se oblek tice je ena splosna definicija, katere zenske ne upostevajo...

Lepe in drage obleke so na lustnih puncah cist brez veze. Prehitro so zmeckane in vrzene nekam v kot.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Pred-moš žen
Reply #10 - 14.08.2002 at 13:09:28
 
John Karkoli je (razen mene), na luštnih puncah je brez veze. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Pred-moš žen
Reply #11 - 14.08.2002 at 13:57:02
 
Thot – še moje mnenje o oblekah, praviš?

Kakorkoli se oblečem in karkoli oblečem, oblečem to zato, ker se sama v tem počutim dobro… In ne zato, ker bi želela, da me drugi vidijo kot »dobro«, niti ne zato, da bi se s tem hvalila... Enostavno zato, ker se sama počutim dobro... Že to, kako me vidijo drugi… Nekdo me vidi kot »dobro«, nekdo me vidi kot klošarko, enemu sem »čist mimo«, drugemu sem OK, enemu sem všeč, drugemu nisem… Pa je to njihov problem in ne moj… In s tem tudi odpade razmišljanje o tem, da bi se hvalila s tem, kaj oblečem… Sem odgovorila na tvoje vprašanje? Če sem, potem puščam prosto pot še ostalim predstavnicam »nežnejšega spola«, da ti odgovorijo na tvoje vprašanje…

John_Doe… Sem spet padla mimo tvojega »predalčka«, hehe?

m.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: Pred-moš žen
Reply #12 - 14.08.2002 at 14:10:19
 
Ne pa nisi Grin,,  ne resno, nisi, ker to sem že vedel. Šlo se je zgolj za tisti primer. Ali ženske ko vprašate za mnenje o obleki to naredite zaradi hvale ali zaradi potrditve, če me razumeš?
To da sem vedel, zakaj se ženske oblačijo, je pa jasno, ker sem vam glede tega podoben-na dopust vzamem ponavadi več kot ženska-ker nikoli ne vem, kaj mi bo takrat pasalo oblečt, ker se želim počutiti svobodno. In če mi slučajno nekdo reče-gremo v eno restavracijo, ki je recimo fina, in da bi šel v kratkih hlačah, bi se slabo počutil-ker bi izstopal, kar pa ne želim, sploh pa ne na tak način.
Uf sem zabluzil.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #13 - 14.08.2002 at 14:12:12
 
Uh Miška, tale je bila pa mimo!
Vse ženske ki se oblačijo sexi in mini, se zato, da privlačijo poglede, da vzbujajo pozornost in na koncu da pridejo do sexa, to je edini razlog, zakaj ženske nosijo tangice, mini prozorne moderčke, prosojno čipkasto perilo, prozorne bele hlače in spodi tangice.
Ker so ženske same izjavile, da so nekatere ženske cunje zelo nerodne za nosit, včasih celo moteče, ja zakaj za vraga jih pa pol ženske nosijo, če ne zato, da pride do sexa in da je poželjiva v moških očeh, zato ker se počuti udobno v njih ziher ne, ker niso udobna.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Pred-moš žen
Reply #14 - 14.08.2002 at 14:14:18
 
Miska wrote on 14.08.2002 at 13:57:02:
John_Doe… Sem spet padla mimo tvojega »predalčka«, hehe?


Ja sej ane!
Zmeri grejo vse mim mojega "predalcka". Smrk.
Cak se, cak... sej bos enkrat noter čmoknla. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5