Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 14
(Read 65170 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #60 - 01.06.2001 at 01:13:47
 
Dejana in Marjana!

Meni je prav luštno brat, ko takole med besedam priznata, da imajo ženske rade mlajše fante. Iz te formule sledi, da bi moral Gape iskat pri moji bivši ženi jaz pa med branjevkami.  8)

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #61 - 01.06.2001 at 01:24:46
 
Marjana!

Tukaj sem pa sam sebe napeljal. Če se vas  predstavljam danes kot neke super mladenke, nikakor ne moremo mimo dejstva, da boste pri 40.  vse omenjene očala  nosile, nekatere boste celo babice, ven boste nosile pred penzionerske fore, iz vas se bo izlivala izkušenost in na podlagi tega boste govorile o Challengerju ki je šel v nič aprila 1986, o Titovi štafeti, ki so jo ukinili istega leta, o plebiscitu za samostojno Slovenijo decembra 1990 in boste obenem ugotovile, da korakate proti letom, ki se jim reče starost. Starost. je potemtakem kaj čudnega če si ženske želijo mladih fantov? Spomini so še preveč sveži.Grin
V upanju, da se vam ta ne bo izbrisal vas pozdravlja:

Andres





m wrote on 31.05.2001 at 09:44:52:
Andres,

Jaz na tvojem mestu ne bi kaj na to cakala, bojda taksne zenske rajsi za mlajsimi fanti pogledajo.
Wink Roll Eyes
Marjana [/color]
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #62 - 01.06.2001 at 09:39:21
 
Dejana in Marjana!
Meni je prav luštno brat, ko tako med besedami priznata, da imajo ženske rade mlajše fante.

Andres : WRONG!

jaz tega nisem pritrdila, se ne strinjam.

Miro je mislil na druga nagnjenja (in tudi jaz) - ali se pojavljajo pri 30-ih ali pri 40-ih.





Back to top
« Last Edit: 01.06.2001 at 11:22:21 by Dejana »  
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zenske ste carice
Reply #63 - 01.06.2001 at 10:32:59
 

Dejana,

jaz sem mislila na nagnjenja do mlajsih fantov, in odkrito priznam da jih imam. Grin


Andres,

Ocala sem pa zacela nositi ze v srednji soli... in ce ne bom naredila kaksnega miselnega preskoka, mi bo slab vid verjetno res ostal do 40. leta. Smiley

Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #64 - 01.06.2001 at 17:28:05
 
Andres, Andres...

zdaj ga pa že lomiš. Ja kje pa piše, da se morajo ženske pri 40 in več na penizionerske fore rihtat?? Sploh pa jih poznam kar nekaj, ki so na samo čez 40, tudi čez 50, pa so take, da si vse prste oblizneš (ker si bistvenega ne dosežeš z jezikom... Grin ).
Sama seksualna energija, ki je pri mladih češpljah ne najdeš ravno pogosto.
Je pa res, da večina ljudi, predvsem žensk, misli, da se morajo po penzionersko obnašat, ko pridejo preko 40.
Sploh pa, prosim, imej malo uvidevnosti... ta mesec bom 44.  Cry

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #65 - 02.06.2001 at 01:57:16
 
Marjana je mislila na nagnjenja do mlajših fantov, Dejana, na druga horny nagnjenja, Miro pa je ubral srednjo pot. Torej se obe dekleti med seboj nista čisto dobro sporazumele.

Ja Miro malo ga res lomim, ampak čisto res sem že precej žensk pri in po 40. letu srečal, ki se obnašajo kot neke penzionerke. Mislim, da so to predvsem tiste, ki so imele zgodaj otroke in ko so ti na poti za odhod od doma ali že kar zdoma, jih drugačen tempo življenja spremeni in samo še na starost mislijo.

No so pa na drugi strani tudi 60 letne manenekenke, brez silikona, z dušo kot 20 letno dekle, vse živahne, vedno nasmejane in vedno bi žurirale.

Glede tvoje starosti Miro, mislim, da nebi rabil vsem povedat koliko boš star, saj če bi imel lase bi bil videti kot nekaj let starejši DJmacamiov  brat.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
DJmucomir
1
*
Offline

Pijte vise mljeka a manje
nafte (Iz Alana Forda).

Posts: 36
Cjele
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #66 - 02.06.2001 at 14:31:46
 
Marjanca, za kolk mlade se pa ti mediš?  Wink
Miro dober si tole povedal o starejših pohotnicah. Komaj čakam, da pridem v "prava" leta.
Andres jst sem prepričan, da če daš gor eno sliko, ko se tak smejiš kot midva z Mirotom, bo Dejana rekla, da si najin tretji brat.
Jst bi se pa recimo bal starejše ženske - seksualno. Se mi zdi, da mora doza ženskosti, ki jo dobiš bit ravn prava, da se vzburiš. Pri mlajši punci si to količino doziraš sam lahko. Če ni dost vonj njenih las, se poglobiš kam drgam   Tongue, pr starejši ženski je pa doza od začetka prejaka. Zdi se mi, da se zato ujema večina parov po letih. Gre za kemijo - preprosto.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #67 - 02.06.2001 at 15:05:25
 
DJMuc. : saj zato se pa z Marjano nisem strinjala, jaz osebo mislim, da so tudi leta pri vsem pomembna. Razen če se dobijo skupaj ekstremi.
Mlajše fante si dobijo tiste ženske, ki hočejo dominirati oz. imeti glavno besedo. Mislim, da me "standardne" nismo za take igrice.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gobi
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 12

Re: Zenske ste carice
Reply #68 - 02.06.2001 at 15:10:53
 
Andres, ti moram najprej povedati, da sem jaz tudi ženskega spola.
Ja, z obrnjenim pomenom tiste izjave glede karme žensk sem mislila točno to: kdorkoli (po vsej verjetnosti bo to ženska) lahko postavi obrnjeno teorijo (zdaj je to možno, ko smo v 21. stoletju, pa naj bi bila enakopravnost in je feminizem...) - torej, da moški plačujete dolgove karme (vsaj taki, ki živite v Islandiji - tu se že malo hecam!)
Priznam, da bi te rada malo sprovocirala, ker si ti mene s svojim predalčkanjem žensk v standardne in feministke. Se mi zdi, da si kar precej zmeden okoli tega....navijaš za standardne in takoj potem poveš, da ni govora, da bi rad bil ženska, ker smo/so (verjetno le standardne) za svoje delo premalo pohvaljene. Torej je tvoja predstava taka: ženske naj opravljajo svoja, ženska dela (kuhanje, pospravljanje....), njihov moški pa jih bo za vse to vsake toliko pobožal ali potreplal po rami ali kakšno lepo rekel...! Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #69 - 02.06.2001 at 18:19:29
 
Kot  prvo Gobi, ti in nekateri drugi uporabniki ste si izbrali nick name na forumu, ki se ne sklada s spolom, ob vpisu ali kasneje pa tudi niste napisali katerega spola ste. No, ti si sedaj povedala, da si ženska, cel čas pa sem mislil, da si moški. Verjamem, da tudi ostali. Ni problema.

Veš Gobi, sploh nisem nič zmeden glede žensk. Če navijam za standardne to lahko tudi pomeni, da imam slabe izkušnje s feministkami in dobre s standardnimi. Veš nekoč sem imel Nissana avto in ko se je pokvaril sem za dele plačal veliko veliko preveč. Potem sem kupil Toyoto in sem bil zadovoljen, zadovoljen sem bil z Golfom in pa tudi s Houndayiem, čeravno slednji ni na dobrem glasu.
Jaz Nissana ne bom več kupil, "čeravno je vožnja v njem prijetna."  Upam, da si razbrala kaj sem mislil z avtomobilsko podobnostjo povedati.  

Potem si napisala::
(torej, da moški plačujete dolgove karme (vsaj taki, ki živite v Islandiji - tu se že malo hecam!)
Četudi se nebi hecala ti iskreno povem, da se ta trenutek nebi preselil v nobeno drugo državo. V Slovenijo pa samo pod določenimi pogoji.

Vendar Gobi. Nikakor nimam lepih predstav o ženski, samo takrat, kadar ona neprenehoma čisti in kuha, pere, kopa otroke, briše prahe na policah. O ne, tiste, ki to počno neprenehoma so žal depresevine ali pa so vsaj nagnjene k depresivnosti.
In sedaj ti napišem še kako se sestoji moj dnevnik in ti potem razberi koliko sem ženska.

Vstanem ob sedmih. Pojem zajtrk in se spravim v službo ob osmih. Delam do 17. ure,  vmes pa se pogosto preoblečem in kliznem v kakšno drugo firmo prodajat. Sicer mnogo opravim po telefonu, saj za odhod v drugo mesto,  državo ali drugo celino še iz šihta ne morem kliznit.  Po 17. uri razvažam robo in iščem nove stranke tako da domov pridem okrog 19-21.  No, sinoči sem bil res ženska saj sem šel rože presajat ob 22:30 ob 01 zjutraj  pa sem šel ven v life.

No ob 14 uri sem že sekret lijake in tla  pucal.  in sedaj ko je ura 16:15 pač odgovarjam tebi.

Lep pozdrav: Andresa
Back to top
 
 
IP Logged
 
gobi
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 12

Re: Zenske ste carice
Reply #70 - 02.06.2001 at 18:51:32
 
Andres, zdaj pa direktno vprašanje, ker vidim, da ne spregledaš bistva: a kakšne vmesne ženske (med standardno in feministko - pa saj je še avtomobilov - ko že daješ tako primerjavo in celo tu navajaš kar 4 različne tipe- kar pestro število znamk, da ne govorimo potem še o tipih avtomobilov)pa še nisi srečal? Se mi dozdeva, da tista, s katero nimaš dobrih izkušenj, pade med feministke. Ali se ti ne zdi to omejeno razmišljanje?
Lepo glede Islandije, po eni strani ti kar malo zavidam, meni se zdi to ena taka magična dežela, pa sem res že mislila, da si zaradi feministk tam nesrečen.
A rože tam gor šele zdaj presajate? No, to je tudi ena od mojih strasti.
Gled nicka je pa tako: izbrala sem ga povsem asociativno, ker sem spraševala o gobicah, kar me zelo zanima - res nisem pomislila, da bo spol iz tega nerazviden.

Pa še tole za Gape-a: je slučajno naneslo, da sem začela komunicirati ravno, ko je prišla grožnja o odstranitvi iz članstva. Me pa zdaj cel mesec ne bo v službi in s tem tudi ne na forumu. Gape, če me vržeš ven, bom pa res užaljena
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #71 - 02.06.2001 at 20:56:45
 
Andres, jaz sem za gobi ze takoj vedel, da je bejba, vzdevk je pa full cool... Princess of shrooms,  I like it...
8)

Tko da ne vem... sicer, ce upostevas, da je normal, da je kaka bejba mal bl previdna, se ne cudm, ker marskije so na webu moski bl cudni, pa takoj zacnejo tezit bejbam ...


Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #72 - 03.06.2001 at 01:40:59
 
Gobi!

Naj te ne bo strah da te bo Gape vrgel ven. Za to nima vzroka, ker bilo je govora le o tistih, ki imajo nepravilne, mrtve emaile in 0 postov po več mesecev. Teh ljudi ni in kot pravi Gape bi lahko vsaj za seboj smeti pospravili.  Se je pa oglasila neka ženska, kot je Gape objavil, ki preko nicka piše drugemu članu. Mislim, da bi bilo krivično ukiniti njen nick.

Glede tipov avtomobilov. Jaz sem bil nezadovoljen z Nissanom z ostalimi pa je šlo več ali manj redu in gre še.  S tem da  sem ti nanizal štiri vrste avtomobilov sem hotel pač pokazati, da edino Nissan  predstavlja feministko.

Mislim pa da si me narobe razumela. Nikoli nisem rekel ali napisal, da tista s katero imam slabe izkušnje je feministka.  Tudi sredinske poznam in vse sploh niso napačne. Nekatere teh imajo takšne ali drugačne probleme, vem pa za eno, ki nikakor ni feministka. V službi je mravlja, vendar iz družbe izpada zaradi depresivnosti in posesivnosti.


Rože. No ja. Jaz vem da je moja mama rože presajala, ne spomnim pa se ob katerem letnem času. In ker sem bil zadnjič v cvetličarni in sem slučajno videl prst na policah, sem jo tudi kupil.
Dobro no, bom dal novo prst nazaj in počakal da bo sezona presajanja. Samo napiši mi najprej kdaj to je. Grin  


p.s. Glede Islandije. Letos je poceni letalska vozovnica iz Munchna, pa še krona je devalvirala, tako da lahko do 20% ceneje prideš skozi kot lanskoletni turisti.




Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #73 - 03.06.2001 at 01:50:32
 
MP3!

Saj je prav, da so ženske previdne. Toda ravno tukaj na tem forumu mislim da bi vsaj spol lahko napisale. Saj če ženskam kdo teži ga še vedno lahko ignorira.  Ampak kot vidiš sam to tudi ni forum, kjer bi kdorkoli težil ženskam. Verjetno je preveč cesaric tukaj in se zato moški zavedamo, da je teženje njim le korak nazaj.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #74 - 03.06.2001 at 07:46:52
 
Vem da je ta forum cool, ker delam tud poste na SiOLovem forumu (o legalizaciji), ampak vseen, ce ma kdo slabe izkusnje, pol pa je vseen bolj previden (sem imel bolj ta vidik v mislih, drugace imas prav, ker pride tako do bolj sproscene scene...)
Smiley
Edin, to natezanje o feministkah mi pa ni jasn... So pa res cudne, ce ne znajo kuhat - pa ne me razumet narobe, zame tud cudn tud ce moski ne zna kuhat, pa likat, pa pospravljat, itd - ker mora pac vsakdo biti sam sposoben preziveti tudi brez partnerja....

Je pa res, v dvoje je lepse  8)

Zdi se mi, da se moski tezje prilagaja, da so bolj togi... Kot sanjalci pa so zenske v prednosti, ker imajo maternico in lahko sanjajo direktno. Moski se mora za iste rezultate precej bolj potruditi. Moznosti obeh za prehod v totalno zavest pa so enake...
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 14