Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 14
(Read 65183 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #45 - 30.05.2001 at 02:35:58
 
Miro!

Samo če ženska noče sprejeti dejstva, da potrebuje miselni klik, potem je pa to tudi bolj žalostno.
Enako žalostno je, če tega noče sprejeti moški.

Aha, še nekaj Miro. Kasiram pa ne več. Grin Iz tega razloga bi blo dobro počakat, da bodo Marjana, Dejana, Veronika, Suzi prišle do 40. leta. In moja odlika je med drugim tudi potrpežljivost. Štejmo torej leta še naprej.  


Dejana!

Ti si napisala, da se čustva izgubijo po porodu, da pa spolna sla zato ne pade. Saj mogoče je res, toda sodelavka mi je zaupala, da je tudi ona fertik s seksom odkar je rodila hčerko. Ni ji do ničesar več, toda ta ista sodelavka nikoli ni živela z moškim več kot tri mesece.


Ampak nekaj mi nikoli ne bo jasno. Kaj potem moški s flaško težijo, če ženska ne da več al pa če gre. Saj to je skregano z logiko in ravno flaška se dogaja po celem svetu.


Andres



Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #46 - 30.05.2001 at 09:13:15
 
Andres, s flaško se tolažijo iz naravnega razloga in sicer alkohol otopi čustva in zmanjša spolno slo. Prav tako, kot če bi se vrgel v delo zato, da ne bi več mislil na sex.

Drugo- bistvo brezpogojne ljubeznije v tem, da imaš nekoga enostavno rad. Romantična ljubezen iz brazilskih telenovel pa je prekrita s projektivno idealizacijo, kar pomeni, vidiš partnerja tako, kot ti ga je prijetno videti, tvoja podzavest pa ga vidi, kot v resnici je in ker to ni v skladu s tvojimi pričakovanji, mu poskusiš slabe lastnosti ˝prevzgojiti˝. Značilnost velike ljubezni ni v velikem izkazovanju, ampak v preprostem doživljanju tega kar je.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #47 - 30.05.2001 at 09:16:44
 
Miro - včasih so rekli, da ženske postanejo horny pri 30-ih? Jaz se s tem bolj strinjam, čeprav je odvisno od posameznic.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #48 - 30.05.2001 at 12:23:22
 
DJmucomi,

ni štos v tem, da iščeš punco, ki ljubi brezpogojno. Štos je v tem, da brezpogojno ljubiš sam, pa ne le svojo punco, tudi druge ljudi. In da v povračilo ne pričakuješ brezpogojne ljubezni. Ta pride sama, ko najmanj misliš na to.

Andres, praviš:

<bi blo dobro počakat, da bodo Marjana, Dejana, Veronika, Suzi prišle do 40. leta. >
To so gotovo tako fejst punce, da bi te že zdaj zrihtale tako dobro, da bi o ženskah pisal samo še najlepše, da še sam sebi ne bi verjel, da si to ti napisal.

Dejana

A da so ženske bolj horny pri 30-ih? Lepo je to prebrati Smiley
No, pa vseeno se spomni tega pogovora, ko boš 40 Wink
O brezpogojni ljubezni si pa res lepo in zelo resnično napisala. Bravo!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #49 - 30.05.2001 at 13:15:45
 
Miro, Andres je najbrž že dolgo med Islandkami, pa je pozabil, da so Slovenke lahko tudi vročekrvne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gobi
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 12

Re: Zenske ste carice-vprašanje za Andresa
Reply #50 - 30.05.2001 at 15:38:59
 
Ali ni možno, da si ti želiš postati ženska?
(samo bi bila dilema, kaj ali feministka ali standardna?!)
Izjavo tistega avtorja glede karme žensk in moških lahko pa obrnemo, sploh v tvojem primeru, ko kot moški živiš v najbolj feminizirani državi na svetu! Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice-vprašanje za Andresa
Reply #51 - 30.05.2001 at 23:18:08
 
Mislim, da to ni možno Gobi. Preveč dobro se zavedam, da je biti ženska relativno nehvaležno, jaz pa želim biti za svoje delo vsaj pohvaljen kar ženske od svojih partnerjev pogosto niso.

Glede izjave tistega avtorja.... Si mislil s tem reči, da sem jaz moški to življenje in za povrhu vsega še v takšni državi izključno iz razloga, ker plačujem grehe iz preteklih življenj??

Andres




gobi wrote on 30.05.2001 at 15:38:59:
Ali ni možno, da si ti želiš postati ženska?
(samo bi bila dilema, kaj ali feministka ali standardna?!)
Izjavo tistega avtorja glede karme žensk in moških lahko pa obrnemo, sploh v tvojem primeru, ko kot moški živiš v najbolj feminizirani državi na svetu! Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #52 - 30.05.2001 at 23:22:36
 
Dejana!

Res sem že dolgo med Islandkami, toda  10 let življenja sem preživel s  pravo Štojerko, toto Pohorko iz Maribora Roll Eyes in zato nikakor nisem pozabil, da so tudi Slovenke lahko vročekrvne.  

Andres



Veš Miro, ti kar verjamem.. Tele tukaj bi me hitro zrihtale. So precej "standardne". Ampak tako je tudi prav, saj je praksa pokazala, da se s takšnimi kar dobro štekam.

Andres


Andres, praviš:

<bi blo dobro počakat, da bodo Marjana, Dejana, Veronika, Suzi prišle do 40. leta. >
To so gotovo tako fejst punce, da bi te že zdaj zrihtale tako dobro, da bi o ženskah pisal samo še najlepše, da še sam sebi ne bi verjel, da si to ti napisal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zenske ste carice
Reply #53 - 31.05.2001 at 09:44:52
 
Q
bi blo dobro počakat, da bodo Marjana, Dejana, Veronika, Suzi prišle do 40. leta.
Q


Andres,

Jaz na tvojem mestu ne bi kaj na to cakala, bojda taksne zenske rajsi za mlajsimi fanti pogledajo.
Wink Roll Eyes
Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #54 - 31.05.2001 at 15:21:36
 
Marjana: kaj si pa ti mislils s tem ko si rekla "takšne ženske" ???!!! ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zenske ste carice
Reply #55 - 31.05.2001 at 16:46:57
 
...ki pridejo do 40. leta... Smiley

Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #56 - 31.05.2001 at 17:18:09
 
Zgleda, da imaš ti do tam še ravno toliko kot jaz. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zenske ste carice
Reply #57 - 31.05.2001 at 17:38:04
 

In, se ti ze kaj kazejo taksna nagnjenja? Wink

Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #58 - 31.05.2001 at 18:04:57
 
Seveda da se, tebi ne?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #59 - 31.05.2001 at 20:59:06
 
Pametna nagnjenja... (resno mislim)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 14