Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 14
(Read 65227 times)
gobi
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 12

Re: Zenske ste carice
Reply #75 - 04.06.2001 at 08:08:19
 
Hvala, MP3CE za kompliment za nick, moram priznat, da si me prav v smeh spravil, ko ti takoj potegne na tako pravljično razmišljanje Smiley Ampak kot rečeno, je bila prva stvar, ki mi je padla na pamet, da naj bi vpisala spol pa nisem opazila...(Prav prestrašena pa tudi nisem, saj sem napisala svoj mail...)
Se strinjam, da imamo vsi enake možnosti. Tega o maternici sicer ne razumem, pa da se morate vi moški bolj truditi. Jaz ne maram te delitve moški - ženske. Seveda se razlikujemo, ampak od kaksne zenske se lahko dosti bolj razlikujem kot od kaksnega moškega (če ne upoševamo čiste anatomije, seveda!)
Ja, to da mora znat vsak poskrbet sam zase!!! To se pa tudi meni zdi bistveno! Mislim pa, da to, da ne zna ženska kuhat, še ne pomeni, da je feministka in da verjetno kakšna feministka tudi zna kuhat, samo se ji ne zdi ravno to njeno poslanstvo....

Andres, tista, ki se je oglasila, da je nekoga spraševala sem bila jaz (a to ti je Gape osebno povedal?)
Glede presajanja roz sem mislila resno, sploh ne kot kako zezanje, kot si očitno razumel ti
??? - saj je na Islandiji malo drugacen letni čas kot tu, kajne? Če se ti ljubi, lahko napišeš kaj o tem, me zanima. Pa hvala za info gled turističnega obiska.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zenske ste carice - off topic
Reply #76 - 04.06.2001 at 08:59:50
 
klele sm napisu - vedno kadar je kej zanimivga k se mi zdi da bi vsi lahko prebral napišem klele:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi&action=display&num...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zenske ste carice
Reply #77 - 04.06.2001 at 14:20:32
 

DJmucomir wrote on 02.06.2001 at 14:31:46:
Marjanca, za kolk mlade se pa ti mediš?  Wink



Tolk mlajsih kot si ti do zdaj se nisem sprobala. Smiley

Zdaj pa resno: do zdaj sem imela dva resna fanta in oba sta bla kaka 3 leta mlajsa od mene. Prvi je sicer deloval starejse, drugi (sedanji) je pa poleg tega da je v sebi ohranil otroka, glede nekaterih stvar precej bolj zrel od mene. Se ucim od njega...

Aja, DJmucomi, pa se en vzorec mam: vsec so mi dolgolasi tipi. Wink

Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #78 - 04.06.2001 at 14:47:21
 
DJ.  Saj se mi kar smiliš ko te Marjana takole zablokira.  Mogoče je pa morala najti kakšen izgovor in je zato napisala da ma rada dolgolase tipe.

Ne ne Gobi, Gape mi pa ni tega povedal. V bistvu mi Gape nikoli še ni omenil o njegovih emailih, enako tudi jaz ne njemu.

Rože. Saj vem, da si resno mislila, tudi jaz sem. Jaz sem precej hitrih odločitev in ko nekaj vidim kupim, oziroma ko se nekaj odločim to tudi naredim.
Lani sem šel v Piran k prijatelju. Slučajno sem videl tablo Trst na desno in sem potem tudi zavil v Italijo. Tisti dan sem Piran bolj pozno videl. Enako je bilo s prstjo.  Sem šel pogledat kako se roba prodaja in sem kupil še prst.

Glede Islandije. Bom napisal zadnje doživetje, da se bo DJ hitreje sem namalal. V soboto zvečer sem bil v mestu v eni diskoteki. Ena punca je imela oblečeno bluzo, ki jo zadaj zavežeš, spredaj pa je le toliko blaga, da ima še kaj pokrito. Ob plesu ji je ven padel jošk in ona tega sploh ni opazila. Šele ko se je začel zbirat folk, pa njo gledat si je jošk stlačila notri.
Sploh ne vem zakaj si ga je notri dala, ker je tako ali tako polovica žensk napravljenih provocersko.
Ampak saj je bilo čisto ok. Joške ma tako kot vsaka druga.
Sem te razočaral kajneda, ker ti si hotela kaj drugega vedeti? Cheesy

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zenske ste carice
Reply #79 - 04.06.2001 at 15:23:27
 

Ej, Andres, pa nisem ga hotla zablokirat! Upam, da ga nisem, no, res.

Pa tud za sebe upam, da ni bil izgovor...


Saj pravim da mam vzorec o dolgolasih tipih (pa ne samo to, najboljse da zgledajo ko hipiji, ko da so ze ene par let na drogah pa to, napol klosarji skoraj Smiley Pa po moznosti da so crnolasi. Cheesy). Saj bom delala na tem, ampak trenutno mam bolj vazne stvari...

Aja, pa ce ne bi bla tolk zavrta, bi ga kdaj na pijaco povabla, ko vidim da je edini z mojega konca... Roll Eyes

Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #80 - 04.06.2001 at 16:01:18
 
Marjana!

Me je kar malo strah, da se DJ ne bo začel zaradi tebe fiksat. Saj je v redu, vsakdo ima svoj okus, svoja načela, saj v nasprotnem bi bilo preveč dologčasno pa še (v tvojem primeru) bi imeli hipiji in pa iglaši prednost.

Ampak tisto tvojo zavrtost pa kljub vsemu vrzi v reko in ga na drink povabi. Mogoče pa DJ na skrivaj kakšno travo pokadi.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #81 - 04.06.2001 at 17:47:10
 
Marjana:
Klikn na sliko DJmuc-a, da jo poveca pa bos vidla kake oci ima: kot kroznike in kako se smeji  Grin ce on ni bil v tistem trenutku na E-ju pol tud ne vem...
Wink
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #82 - 04.06.2001 at 19:34:21
 
Ej, Marjana, pa tud MP3CE je iz tvojega okoliša - še svoj mobitel je zadnjič pustil...
Je za pogledat, mogoče je dober kljub svojim letom...
Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #83 - 04.06.2001 at 23:23:35
 
Cheesy Hoj Gobi, vem, da nisi preplašena... Govoril pa sem tudi o tej možnosti za nekatere bejbe na splošno, in da to še ne pomen, da je človk zavrt, če se malo skrije...


Kuhanje, valjda... ampak k ga je lih Andres omenu, pa sm ga ponucu... To bi blo pa res ridicoulus, če bi ženska, ki ne zna kuhat bla avtomatsko feministka...
Kar se sanjanja tiče: Ženske imate maternico, ki je resnično izreden organ in poleg kreacije omogoča tudi neposredno zvezo z duhom (read Carlos & co. for further details), hkrati pa je to tudi center sanjanja. Tako lahko ženske izredno enostavno vstopite v sanjanje - moški pa se moramo za vstop v sanjanje izredno potruditi (govorim pa o povprečju, ker saj veš, izjeme pa to, meni to ni blo ne vem kolk težko, sem začel sam od sebe)... Zato ženska lahko doseže večjo globino od moškega...

Tudi če pogledaš skozi oči astrologije, je luna nosilka sanj in je ženski princip...


P.S. Dejana, hvala za priporočilo Grin
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #84 - 05.06.2001 at 08:53:49
 
MP3CE: mogoče bi poleg tel. številke lahko dal gor še sliko...
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zenske ste carice
Reply #85 - 05.06.2001 at 10:42:45
 


Ej, MP3CE, sori ker sem te spregledala.  Smiley

Ce ste za to pa se dajmo kdaj v zivo dobit. Saj je fino takole se pogovarjat, pa se mi zdi kot da vas veliko ze skoraj osebno poznam, sploh tiste ki mate slike gor pa veliko pisete.

Ampak vseeno, v zivo je pa le v zivo, takole za racunalnikom se je udobno skrivat, pa zakaj se ne bi (jaz, pa mogoce se kdo) kakega strahu znebil? Smiley

Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #86 - 05.06.2001 at 10:48:22
 
Imam nekaj tehničnih problemov, tko da zaenkrat ne bo šlo... Zaenkrat se morte zadovoljit s tem, da boste vidl u živo, sej mate GSM...

(C) 2001 by Se bojim, da mi bo kdo ukradu dušo press Grin
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #87 - 05.06.2001 at 11:40:03
 
AIII, YAO KOJEG LI BUGA: DEJANA, nism iz Celja, ampak iz Centralne Europe  Grin, tko da sm mal bl iz južnih vod (IL B)

Nick mam sestavljen iz imena in priimka... Da me naute vec mesalll...

No, pa vseen hvala za priporocil...Grin
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #88 - 05.06.2001 at 12:12:30
 
MP3CE : Gdje ti to dođe?? Zakaj si pa potem napisal telefon, če v Sloveniji nisi dosegljiv???
Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #89 - 05.06.2001 at 13:26:58
 
Wrong again AUUUU Grin Grin Grin

2:0 zame... 8)

CE = central europe, kamor spada Slovenija, ne da pa se mi met 100 razlicnih nickov za vse kraje in chate po svetu... Ce hoces, se lahk spomnis na fonte Arial CE, pa Times New Roman CE, itd, itd (3 krat lahk ugibas, s cem se ukvarjam...)

Torej sem v Sloveniji kar lepo dosegljiv 8)

IL B = Ilirska Bistrica

Gee... sej vs nism hotu zavajat, sam k so mi pa kratice tolk sedle... #define xxx etc...

Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 14