Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3867 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
slabi duhovi
06.03.2001 at 02:10:31
 
tole pa res moram natipkat.
ura je 2 zjurti. sm šu spat po files x. če kdo ni gledu: je blo neki o kaj tem da je kao skozi scully deloval bog da je lahko sfrderbala nekega hudičovega služabnika. cel del pa se (ji) je predvajala pesem 'don't loook any further' ...

sm se zbudu ene 10 minut nazaj, čist prešvican, je res da sm zaspal v trenirki ampak to ne more bit to. je zmanjkal elektrike. namreč od poletja se zelo slabo počutim kadar sem v popolni tišini. od takrat VEM da me šumenje 'ščiti' pred slabimi duhovi  (mislimi drugih?). 1 m od postle mam računalnik (ki je prižgan 24 ur na dan) in valjda ko zmanjka elektrike on crkne.

VEM da vedno za vsako stvar obstaja namen. če drugega ne, da se iz izkušnje nekaj naučimo. pa glih sm poštimu tiste angele na forumu dons in sem napisu kar sm napisu. in že zadnjič sm pisu o angelih kako lahko oni napedenajo da se take in podobne stvari dogajajo.

q
ali slabi duhovi so ali se slabe misli zgenerirajo v glavah drugih ljudi in se aplayajo na človeka kao, črna magija - lahko nezavedna.

vedno je tako, sporočilo obstaja samo videt ga je treba. tudi v filmih.
me zanima kaj pravite.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: slabi duhovi
Reply #1 - 06.03.2001 at 02:15:06
 
sm šou mal pogledat na konkurenčne sajte kjer kdaj natipkam na forumih kej tazga da bi mi kdo lahko spustu kakšno slabo misel in kaj ugotovim?
vsi so down, noben ni doseglijv - torej mogoče odgovor še sledi
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: slabi duhovi
Reply #2 - 06.03.2001 at 21:42:55
 
Pa smo spet pri tisti temi, ki je mene zanimala. Tud mene zanim, kaj je s temi slabimi duhovi. Zdaj me ni več strah zvečer, ko je tema, če pa me je že, pa začenem molit. Jaz nimam šumenja, jaz imam molitev.
Glih sem prebrala knjigo Florinda Donner v sanjanju. In je bilo noter tud neki v zvezi s tem napisan.
Sem imelasrečo, da sem ta del najdla; Kopala se je v neki "vodi"
Čarovniški sver ima naravno prepreko, ki odvrača mile jere, čaroovniki potrebujejo grozivito moč, da so mu lahko kos. Veš, v njem (v ribniku) živijo pošasti, leteči zmaji in demonska bitja, ki pa seveda niso nič drugega, kot le brezosebna energija. Mi sami, zaradi svojih strahov, spremenimo to brezosebno energijo v peklenske stvore."
Kaj ni zanimivo? Ko iščeš odgovore, jih vedno najdeš.
Saj pri meni je tako. Vzela sem to knjigo v knjižnici in sploh nisem vedela, da je povezana s Castanedom.

Kdor išče ta najde.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: slabi duhovi
Reply #3 - 07.03.2001 at 09:40:08
 
No (so me popravl) šumenje ni da bi me ščitilo (čeprav se vedno mislim da), ampak bolj da pomirja, bomo vidl. molitev je res powerfull.
Ta knjiga torej pravi da so strahovi nič, ki ga mi sami v glavi napihnemo do nečesa?

To sem že vedu; vem tudi to spodnje; pa me zanima kako veste vi;

Mene pa bolj zanima ali lahko drugi (čeprav me ni strah nič) s svojimi slabimi mislimi, ki so povezane z mano, vplivajo name na slab način, čeprav nezavedno?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Abramelina
Guest




Re: slabi duhovi
Reply #4 - 07.03.2001 at 12:28:28
 
ZDRAVO!
Strahovi so največkrat v nas samih, to je že res...Premagaš jih tako, da se soočiš z njimi.A na žalost pride včasih tako, da nekateri ljudje ne umrejo "zares"...in potem njihove duše tavajo naokrog in ljudi vznemirjajo..s trkanjem, hojo, dišavami ali podobnim...tudi takrat lahko molitev veliko pomaga...ni pa nujno...takrat ti lahko pomaga le strokovnjak...izkušen magik...Pa lep pozdrav!
Abramelina
Quote:
Pa smo spet pri tisti temi, ki je mene zanimala. Tud mene zanim, kaj je s temi slabimi duhovi. Zdaj me ni več strah zvečer, ko je tema, če pa me je že, pa začenem molit. Jaz nimam šumenja, jaz imam molitev.
Glih sem prebrala knjigo Florinda Donner v sanjanju. In je bilo noter tud neki v zvezi s tem napisan.
Sem imelasrečo, da sem ta del najdla; Kopala se je v neki "vodi"
Čarovniški sver ima naravno prepreko, ki odvrača mile jere, čaroovniki potrebujejo grozivito moč, da so mu lahko kos. Veš, v njem (v ribniku) živijo pošasti, leteči zmaji in demonska bitja, ki pa seveda niso nič drugega, kot le brezosebna energija. Mi sami, zaradi svojih strahov, spremenimo to brezosebno energijo v peklenske stvore."
Kaj ni zanimivo? Ko iščeš odgovore, jih vedno najdeš.
Saj pri meni je tako. Vzela sem to knjigo v knjižnici in sploh nisem vedela, da je povezana s Castanedom.

Kdor išče ta najde.
[color=Orange][/color]Cheesy:D:-(Sad:(Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
matrix
2
**
Offline

saman
Posts: 60
saman
Gender: male
Re: slabi duhovi
Reply #5 - 08.03.2001 at 08:38:37
 
tole pa je slišat, kot da se spoznamo na te stvari, a lahko kaj več poveš o teh profesionalnih magikih, veš sem se, da se ločite po tem kako rečete magiki oz magiji?
bomo kaj več o tem rekl na izkušnjah ok?



Back to top
 

res, hočete vedeti?
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: slabi duhovi
Reply #6 - 22.03.2002 at 14:15:03
 
Včasih se mi postavi vprašanje, če je smiselno pisati na leto star topic. Vendar pa... mogoče pa leto nazaj ne bi imela kaj napisati, kajne? Wink Smiley

Ne morem reči, da negativa ne obstaja. V mnogih oblikah. Vedno. Povsod. Tako je.

Vem pa, da s tem, ko jo sprejmeš brezpogojno, jo "spremeniš" v svetlobo. V pozitivo.

Obisk, tak ali drugačen, sem dobivala dostikrat. In jih še vedno. Na začetku mi je bilo grozno, ker sem čutila neko novo, drugo, meni tujo energijo. Sprejela sem jo kot negativno, ker je bila močna... Hecno, kajne?

Vzporedno s sovraštvom sem se rešila tudi nesprejemanja moči. Energij drugih. Pa naj bodo to ljudje, dušice kakega človečka, angelček,... Whatever...

V glavnem: navajeni smo deliti na dobro in slabi. To nam je pač vsem skupna omejitev. Dokler jo imamo in kadar pride do situacije, ko začutiš "nekaj", to sprejmi kot dobro. Sprejmi z Ljubeznijo. Dobil-a boš nekaj izredno lepega!

Taka je pač moja izkušnja... Ljubezen ne premaga... Osvobaja! Wink

Suzana Roll Eyes
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1