Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 11 12 13 14 15 ... 17
(Read 89969 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #180 - 23.03.2009 at 11:11:16
 
El Pesnik wrote on 23.03.2009 at 11:03:28:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 10:43:13:
Naš genom ima v sebi vse.Genom ima zapis naše celotne biti vključujoč možgane.
Na ta gemom deluje EM sila izmeničnega  valovanja-rotacije galaksije
4x7ooo 28ooo z.l eno galaktično leto 14000dvig 14ooo pad.
Naš življenjski duh EM sila in s tem naša celotna bit deluje v sozvočju z galaktičnim valovanjem in na ta način naši možgani dobijo ali izgubljajo aktivnost.
Neodvisno od našega- hotenja volje,prehrane.Čas tega popolnega sozvočja naše in galaktične EM sile je blizu.

Torej se naš genom po enotni naravni zakonitosti prebuja. Ker a so vsi zapisi,vedenje,spomin v njemu nam to omogoča     zlitje v dimenzijo večno-sedaj ,ki je v bistvu naše ponovno ciklično samospoznanje.



OK, tega nikjer ne morem zanikati, to lahko samo potrdim, kar pri meni pomeni, da je Alojz izrekel neko resnico.

Nekako se mi pa še vseeno zdi, da pa vseeno lahko naredimo sami kaj, kar bi pripomoglo k temu procesu - zagotovo mora biti kaj, ker ta proces se odraža na vzorcu celotnega človeštva kjer se 'človeške molekule' neizbežno trkajo med seboj. Ampak na ravni posameznika pa vseeno mora obstajati nekaj, kar lahko ta proces pospeši oz. izpopolni.


No no sedaj pa že plujemo v Alojzove vode. Ja lahko ta proces pospešimo in to drastično-. Poznam ga- ampak ga ne želim izdati,ker s tem ne bi nikomur naredil usluge,ker je možno ta postopek  izrabljati tudi proti življenju. Verjetno me razumeš,da ne morem tega svojega vedenja že iz same odgovornosti  do življenja izdati.
Proces se da pospešiti samo to lahko zaupam no in še to,da vem kako.

Lp Alojz Cool

Pri tem bom omenil postopek  obiska faraonov v piramidah.Faraoni so se podali v piramide v t.i. postopek očiščevanja in meditiranja.Mogoče so pa kaj vzdrževali-vedi ga? Možen je tudi drugačen postopek. Več ne morem povedati.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #181 - 23.03.2009 at 11:32:59
 
El Pesnik wrote on 23.03.2009 at 11:03:28:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 10:43:13:
Naš genom ima v sebi vse.Genom ima zapis naše celotne biti vključujoč možgane.
Na ta gemom deluje EM sila izmeničnega  valovanja-rotacije galaksije
4x7ooo 28ooo z.l eno galaktično leto 14000dvig 14ooo pad.
Naš življenjski duh EM sila in s tem naša celotna bit deluje v sozvočju z galaktičnim valovanjem in na ta način naši možgani dobijo ali izgubljajo aktivnost.
Neodvisno od našega- hotenja volje,prehrane.Čas tega popolnega sozvočja naše in galaktične EM sile je blizu.

Torej se naš genom po enotni naravni zakonitosti prebuja. Ker a so vsi zapisi,vedenje,spomin v njemu nam to omogoča     zlitje v dimenzijo večno-sedaj ,ki je v bistvu naše ponovno ciklično samospoznanje.



OK, tega nikjer ne morem zanikati, to lahko samo potrdim, kar pri meni pomeni, da je Alojz izrekel neko resnico.

Nekako se mi pa še vseeno zdi, da pa vseeno lahko naredimo sami kaj, kar bi pripomoglo k temu procesu - zagotovo mora biti kaj, ker ta proces se odraža na vzorcu celotnega človeštva kjer se 'človeške molekule' neizbežno trkajo med seboj. Ampak na ravni posameznika pa vseeno mora obstajati nekaj, kar lahko ta proces pospeši oz. izpopolni.


Odgovor je precej enostaven: pomaga vera v alojzevo razodetje. Ta bo usmerila medsebojno trkanje tvojih molekulmolekul tako, da se bo uskladilo z drugimi verujočimi in tako ustvarilo prerokovano kolektivno neizbežnost..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #182 - 23.03.2009 at 11:42:32
 
titud wrote on 23.03.2009 at 11:32:59:
El Pesnik wrote on 23.03.2009 at 11:03:28:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 10:43:13:
Naš genom ima v sebi vse.Genom ima zapis naše celotne biti vključujoč možgane.
Na ta gemom deluje EM sila izmeničnega  valovanja-rotacije galaksije
4x7ooo 28ooo z.l eno galaktično leto 14000dvig 14ooo pad.
Naš življenjski duh EM sila in s tem naša celotna bit deluje v sozvočju z galaktičnim valovanjem in na ta način naši možgani dobijo ali izgubljajo aktivnost.
Neodvisno od našega- hotenja volje,prehrane.Čas tega popolnega sozvočja naše in galaktične EM sile je blizu.

Torej se naš genom po enotni naravni zakonitosti prebuja. Ker a so vsi zapisi,vedenje,spomin v njemu nam to omogoča     zlitje v dimenzijo večno-sedaj ,ki je v bistvu naše ponovno ciklično samospoznanje.



OK, tega nikjer ne morem zanikati, to lahko samo potrdim, kar pri meni pomeni, da je Alojz izrekel neko resnico.

Nekako se mi pa še vseeno zdi, da pa vseeno lahko naredimo sami kaj, kar bi pripomoglo k temu procesu - zagotovo mora biti kaj, ker ta proces se odraža na vzorcu celotnega človeštva kjer se 'človeške molekule' neizbežno trkajo med seboj. Ampak na ravni posameznika pa vseeno mora obstajati nekaj, kar lahko ta proces pospeši oz. izpopolni.


Odgovor je precej enostaven: pomaga vera v alojzevo razodetje. Ta bo usmerila medsebojno trkanje tvojih molekulmolekul tako, da se bo uskladilo z drugimi verujočimi in tako ustvarilo prerokovano kolektivno neizbežnost..


TITUD

ZAKAJ SI NE MOREŠ PRIZNATI,DA TI TRGA HLAČE OD ZAVISTI.

Ti za galaktične letne čase še slišal nisi in da to njeno EM valovanje pliva na našo bit. Nisi slišal,da favna živi na osnovi EM valovanja našega sinovega (satelitskega osončja) in ne veš,da flora deluje na EM valovanje Zemlje.
Ti do mene nisi poznal elementarno nezavedanje in hiarhijo življenjske zavesti. Ti se od mene lahko samo učiš.Ti osebno meni ne moreš povedati nič kot le to da sem zate profesor,ki ti gre na k....,ker ti je zjebal tvoje naučeno- navidezno vedenje in razumevanje zadev.

SPRIJAZNI SE Z RESNICO,ALI PA SE POKRI ČEZ GLAVO IN ZASPI-TVOJA VOLJA.


Lp Alojz Cool Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #183 - 23.03.2009 at 12:23:35
 
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 11:11:16:
Ja lahko ta proces pospešimo in to drastično-. Poznam ga- ampak ga ne želim izdati,ker s tem ne bi nikomur naredil usluge,ker je možno ta postopek  izrabljati tudi proti življenju. Verjetno me razumeš,da ne morem tega svojega vedenja že iz same odgovornosti  do življenja izdati.
Proces se da pospešiti samo to lahko zaupam no in še to,da vem kako.

Lp Alojz Cool

Pri tem bom omenil postopek  obiska faraonov v piramidah.Faraoni so se podali v piramide v t.i. postopek očiščevanja in meditiranja.Mogoče so pa kaj vzdrževali-vedi ga? Možen je tudi drugačen postopek. Več ne morem povedati.

No, saj tako ali tako vem, da je prava meditacija v bistvu zlivanje duha in zavesti. Razumem tudi ko, ko je Alojz rekel, da meditacija je v bistvu drek - že morda kadar gre za neke vrste sproščanje in podobne new age čire čare, samo ko gre pa za stikanje z duhom v sebi je pa to neka druga pesem, right?

Heh, Faraoni - če so kaj vzdrževali so vzdrževali frekvenco svojih možganov na veliko višji frekvenci kot je bila tisti čas na splošno pri ljudeh, da so možgani lahko bolj začutili enost vesolja. Evo ga.

No, meni tudi zanimajo tile postopki. Zdaj postopek, ki se zgodi šele na koncu življenja me sploh ne zanima toliko kot tisto kar lahko storim danes.

Lp, Poet
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #184 - 23.03.2009 at 12:27:50
 
[quote author=Sandib link=1237486767/138#138 date=1237803409]Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 10:53:46:
gape wrote on 23.03.2009 at 04:35:29:
Devi wrote on 22.03.2009 at 18:47:17:
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 17:51:21:
DEVI RAVNO TO JE ZAME ŽALOSTNO;DA SI TAKA KOT SI.

pejt u rit alojz  Tongue

Smiley


gape ima smisel za humor. No Devi je pa tudi ugotovila moje početje.

DOBROTA NI V PREZIRANJU ZLA-DOBROTA JE RAZUMETI ZLO Cheesy IN
MU POMAGATI PREMAGATI LASTNO ZLO Kiss SE strinjate? Wink

Lp Alojz Cool


Od nas zahtevaš, da pokažemo dobroto do zla, se mu  pustimo premagat in se tako osvobodit pred njim samim. Se ti rajš lepo zahvaljujem za tako hudičevo povabilo do pekla in nazaj, ohranim do zla  nerazumevanje in ostanem tak kot sem, pa magari če s tem reskiram, da ostane zlo nepremagano...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #185 - 23.03.2009 at 12:41:12
 
[quote author=titud link=1237065357/184#184 date=1237807670]Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 11:16:49:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 10:53:46:
gape wrote on 23.03.2009 at 04:35:29:
Devi wrote on 22.03.2009 at 18:47:17:
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 17:51:21:
DEVI RAVNO TO JE ZAME ŽALOSTNO;DA SI TAKA KOT SI.

pejt u rit alojz  Tongue

Smiley


gape ima smisel za humor. No Devi je pa tudi ugotovila moje početje.

DOBROTA NI V PREZIRANJU ZLA-DOBROTA JE RAZUMETI ZLO Cheesy IN
MU POMAGATI PREMAGATI LASTNO ZLO Kiss SE strinjate? Wink

Lp Alojz Cool


Od nas zahtevaš, da pokažemo dobroto do zla, se mu  pustimo premagat in se tako osvobodit pred njim samim. Se ti rajš lepo zahvaljujem za tako hudičevo povabilo do pekla in nazaj, ohranim do zla  nerazumevanje in ostanem tak kot sem, pa magari če s tem reskiram, da ostane zlo nepremagano...  


TITUD PREVEČ RAD BRCAŠ V MEGLO-TI JE ŽE PREŠLO V NAVADO?

SPOZNATI VZROK ZLA-JE NEKAJ DRUGEGA KOT ODOBRAVATI ZLO.
S SAMIM SPOZNANJEM VZROKA ZLA;GA LAHKO ŠELE UČINKOVITO ODPRAVLJAŠ.
IZ TEGA DEJSTVA,KER NE POZNAŠ VZROKA (tudi lastnega zla) GA NE MOREŠ PREMAGATI IN SI TAKO SAM POMAGATI.

RAVNO  TO TVOJE STALIŠČE TI NUDI POZICIJO NEDELOVANJA ,kar pomeni tvoje odobravanje zla.
TITUD PRI MENI SE NE DA BESED SPREOBRAČATI-DOJEMI.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #186 - 23.03.2009 at 12:47:30
 
El Pesnik wrote on 23.03.2009 at 12:23:35:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 11:11:16:
Ja lahko ta proces pospešimo in to drastično-. Poznam ga- ampak ga ne želim izdati,ker s tem ne bi nikomur naredil usluge,ker je možno ta postopek  izrabljati tudi proti življenju. Verjetno me razumeš,da ne morem tega svojega vedenja že iz same odgovornosti  do življenja izdati.
Proces se da pospešiti samo to lahko zaupam no in še to,da vem kako.

Lp Alojz Cool

Pri tem bom omenil postopek  obiska faraonov v piramidah.Faraoni so se podali v piramide v t.i. postopek očiščevanja in meditiranja.Mogoče so pa kaj vzdrževali-vedi ga? Možen je tudi drugačen postopek. Več ne morem povedati.

No, saj tako ali tako vem, da je prava meditacija v bistvu zlivanje duha in zavesti. Razumem tudi ko, ko je Alojz rekel, da meditacija je v bistvu drek - že morda kadar gre za neke vrste sproščanje in podobne new age čire čare, samo ko gre pa za stikanje z duhom v sebi je pa to neka druga pesem, right?

Heh, Faraoni - če so kaj vzdrževali so vzdrževali frekvenco svojih možganov na veliko višji frekvenci kot je bila tisti čas na splošno pri ljudeh, da so možgani lahko bolj začutili enost vesolja. Evo ga.

No, meni tudi zanimajo tile postopki. Zdaj postopek, ki se zgodi šele na koncu življenja me sploh ne zanima toliko kot tisto kar lahko storim danes.

Lp, Poet


Vidiš sedaj smo pa tam kjer ni več mogoče loviti muh. Kdaj bom to in kako bom to zadevo pojasnil pa ni čisto od mene osebno odvisno.
Je v neki soodvisnosti,ki narekuje odgovorno delovanje. Ja, postopek poznam, ampak ga ne smem še pojasniti in ga dati v uporabo. Verjetno veš,da ne blefiram, takšna je civilizacijska danost,da bi to nepoklicani izrabili.

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #187 - 23.03.2009 at 13:01:33
 
[quote author=Sandib link=1237065357/185#185 date=1237808472]titud wrote on 23.03.2009 at 12:27:50:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 11:16:49:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 10:53:46:
gape wrote on 23.03.2009 at 04:35:29:
Devi wrote on 22.03.2009 at 18:47:17:
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 17:51:21:
DEVI RAVNO TO JE ZAME ŽALOSTNO;DA SI TAKA KOT SI.

pejt u rit alojz  Tongue

Smiley


gape ima smisel za humor. No Devi je pa tudi ugotovila moje početje.

DOBROTA NI V PREZIRANJU ZLA-DOBROTA JE RAZUMETI ZLO Cheesy IN
MU POMAGATI PREMAGATI LASTNO ZLO Kiss SE strinjate? Wink

Lp Alojz Cool


Od nas zahtevaš, da pokažemo dobroto do zla, se mu  pustimo premagat in se tako osvobodit pred njim samim. Se ti rajš lepo zahvaljujem za tako hudičevo povabilo do pekla in nazaj, ohranim do zla  nerazumevanje in ostanem tak kot sem, pa magari če s tem reskiram, da ostane zlo nepremagano...  


TITUD PREVEČ RAD BRCAŠ V MEGLO-TI JE ŽE PREŠLO V NAVADO?

SPOZNATI VZROK ZLA-JE NEKAJ DRUGEGA KOT ODOBRAVATI ZLO.
S SAMIM SPOZNANJEM VZROKA ZLA;GA LAHKO ŠELE UČINKOVITO ODPRAVLJAŠ.
IZ TEGA DEJSTVA,KER NE POZNAŠ VZROKA (tudi lastnega zla) GA NE MOREŠ PREMAGATI IN SI TAKO SAM POMAGATI.

RAVNO  TO TVOJE STALIŠČE TI NUDI POZICIJO NEDELOVANJA ,kar pomeni tvoje odobravanje zla.
TITUD PRI MENI SE NE DA BESED SPREOBRAČATI-DOJEMI.

Lp Alojz Cool Cool


Nč ne spreobrača,m dobesedno si napisal, da je namen razumevanja zla v pomoči zlu, da premaga samega sebe. Problem je v tem, da res tako tako misliš (in deluješ) in da sam naknadno  sprevračaš besede, da bi to svoje mišljenje/početje zakamufliral pred sabo in nami...
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #188 - 23.03.2009 at 13:03:03
 
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 12:47:30:
Vidiš sedaj smo pa tam kjer ni več mogoče loviti muh.

Hvala bogu, dejmo opustit  teorijo in raje kaj konkretnega izvedimo.  Wink

Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 12:47:30:
Kdaj bom to in kako bom to zadevo pojasnil pa ni čisto od mene osebno odvisno.
Je v neki soodvisnosti,ki narekuje odgovorno delovanje. Ja, postopek poznam, ampak ga ne smem še pojasniti in ga dati v uporabo. Verjetno veš,da ne blefiram, takšna je civilizacijska danost,da bi to nepoklicani izrabili.

Alojz, jaz ne rabim nekega high-tech postopka. Ti meni samo lepo povej kaj vsak človek lahko sam naredi pri sebi, v skladu z naravo, etc. Ti lepo rečeš: usedeš se na stol, udobno sediš, zapreš oči, ter vso svojo pozornost usmeriš na občutek eksistiranja - je ta občutek eksistiranja prvi okus Duha?  Shocked Cool
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #189 - 23.03.2009 at 19:09:07
 
El Pesnik wrote on 23.03.2009 at 13:03:03:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 12:47:30:
Vidiš sedaj smo pa tam kjer ni več mogoče loviti muh.

Hvala bogu, dejmo opustit  teorijo in raje kaj konkretnega izvedimo.  Wink

Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 12:47:30:
Kdaj bom to in kako bom to zadevo pojasnil pa ni čisto od mene osebno odvisno.
Je v neki soodvisnosti,ki narekuje odgovorno delovanje. Ja, postopek poznam, ampak ga ne smem še pojasniti in ga dati v uporabo. Verjetno veš,da ne blefiram, takšna je civilizacijska danost,da bi to nepoklicani izrabili.

Alojz, jaz ne rabim nekega high-tech postopka. Ti meni samo lepo povej kaj vsak človek lahko sam naredi pri sebi, v skladu z naravo, etc. Ti lepo rečeš: usedeš se na stol, udobno sediš, zapreš oči, ter vso svojo pozornost usmeriš na občutek eksistiranja - je ta občutek eksistiranja prvi okus Duha?  Shocked Cool


Sedaj če bi bil jaz zloben bi rekel takole: čE ZNAŠ SODITI POTEM TUDI VEŠ KAKO!!!!
MORAŠ IMETI EM SPODBUDO,ne šok terapijo kot jo izvajajo v psihiatriji. EM valovanje,ki je malo večje od tvoje osebne EM frekvence.
Ne me naprej provocirat,da ne bom kaj preveč povedal,za neprava ušesa.
Pa še nekaj ne vem od kdaj sva na ti .In še nisem ugotovil kako bom svoje kupčke pobiru gor po Nanosu.
Vidim,da te non-stop okupiram. Zmotil si se ravno v tem,da je v moji običajnost skrito neobičajno. In sedaj to vse bolj in bolj spoznavaš-priznaj.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #190 - 23.03.2009 at 19:12:24
 
[quote author=titud link=1237065357/187#187 date=1237809693]Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 12:41:12:
titud wrote on 23.03.2009 at 12:27:50:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 11:16:49:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 10:53:46:
gape wrote on 23.03.2009 at 04:35:29:
Devi wrote on 22.03.2009 at 18:47:17:
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 17:51:21:
DEVI RAVNO TO JE ZAME ŽALOSTNO;DA SI TAKA KOT SI.

pejt u rit alojz  Tongue

Smiley


gape ima smisel za humor. No Devi je pa tudi ugotovila moje početje.

DOBROTA NI V PREZIRANJU ZLA-DOBROTA JE RAZUMETI ZLO Cheesy IN
MU POMAGATI PREMAGATI LASTNO ZLO Kiss SE strinjate? Wink

Lp Alojz Cool


Od nas zahtevaš, da pokažemo dobroto do zla, se mu  pustimo premagat in se tako osvobodit pred njim samim. Se ti rajš lepo zahvaljujem za tako hudičevo povabilo do pekla in nazaj, ohranim do zla  nerazumevanje in ostanem tak kot sem, pa magari če s tem reskiram, da ostane zlo nepremagano...  


TITUD PREVEČ RAD BRCAŠ V MEGLO-TI JE ŽE PREŠLO V NAVADO?

SPOZNATI VZROK ZLA-JE NEKAJ DRUGEGA KOT ODOBRAVATI ZLO.
S SAMIM SPOZNANJEM VZROKA ZLA;GA LAHKO ŠELE UČINKOVITO ODPRAVLJAŠ.
IZ TEGA DEJSTVA,KER NE POZNAŠ VZROKA (tudi lastnega zla) GA NE MOREŠ PREMAGATI IN SI TAKO SAM POMAGATI.

RAVNO  TO TVOJE STALIŠČE TI NUDI POZICIJO NEDELOVANJA ,kar pomeni tvoje odobravanje zla.
TITUD PRI MENI SE NE DA BESED SPREOBRAČATI-DOJEMI.

Lp Alojz Cool Cool


Nč ne spreobrača,m dobesedno si napisal, da je namen razumevanja zla v pomoči zlu, da premaga samega sebe. Problem je v tem, da res tako tako misliš (in deluješ) in da sam naknadno  sprevračaš besede, da bi to svoje mišljenje/početje zakamufliral pred sabo in nami...


SEDAJ BERI.......DOBROTA NI V PREZIRANJU ZLA--- KissDOBROTA JE RAZUMETI ZLO... Tongue IN MU POMAGATI:::: KissPREMAGATI LASTNO ZLO.  DOJEMAŠ? Tongue Tongue Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #191 - 23.03.2009 at 20:16:00
 
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 19:12:24:
SEDAJ BERI.......DOBROTA NI V PREZIRANJU ZLA--- DOBROTA JE RAZUMETI ZLO... IN MU POMAGATI:::: PREMAGATI LASTNO ZLO.  DOJEMAŠ?

ja
dobre besede so tole
samo ne vem, kako lahko pomagaš drugemu zlu karkoli
vem da lahko svojemu
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #192 - 23.03.2009 at 20:32:16
 
Devi wrote on 23.03.2009 at 20:16:00:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 19:12:24:
SEDAJ BERI.......DOBROTA NI V PREZIRANJU ZLA--- DOBROTA JE RAZUMETI ZLO... IN MU POMAGATI:::: PREMAGATI LASTNO ZLO.  DOJEMAŠ?

ja
dobre besede so tole
samo ne vem, kako lahko pomagaš drugemu zlu karkoli
vem da lahko svojemu


EDEN IZMED NAČINOV JE MOJE POČETJE.BOLJ KO VAS SPODBUJAM S SVOJO  IGRANO ZLOBO- BOLJ VI KAŽETE SVOJO PRAVO. MOGOČE VAM PA KDAJ KAJ KAPNE?

Lp ALOJZ Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #193 - 23.03.2009 at 21:06:54
 
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 20:32:16:
EDEN IZMED NAČINOV JE MOJE POČETJE.BOLJ KO VAS SPODBUJAM S SVOJO  IGRANO ZLOBO- BOLJ VI KAŽETE SVOJO PRAVO. MOGOČE VAM PA KDAJ KAJ KAPNE?

Lp ALOJZ Cool Cool


še sreča da s pravo ne, pol bi si bli šele bogi Smiley

in kako kej ocenjuješ svoje delo? gre..? Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #194 - 24.03.2009 at 07:44:31
 
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 19:09:07:
El Pesnik wrote on 23.03.2009 at 13:03:03:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 12:47:30:
Vidiš sedaj smo pa tam kjer ni več mogoče loviti muh.

Hvala bogu, dejmo opustit  teorijo in raje kaj konkretnega izvedimo.  Wink

Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 12:47:30:
Kdaj bom to in kako bom to zadevo pojasnil pa ni čisto od mene osebno odvisno.
Je v neki soodvisnosti,ki narekuje odgovorno delovanje. Ja, postopek poznam, ampak ga ne smem še pojasniti in ga dati v uporabo. Verjetno veš,da ne blefiram, takšna je civilizacijska danost,da bi to nepoklicani izrabili.

Alojz, jaz ne rabim nekega high-tech postopka. Ti meni samo lepo povej kaj vsak človek lahko sam naredi pri sebi, v skladu z naravo, etc. Ti lepo rečeš: usedeš se na stol, udobno sediš, zapreš oči, ter vso svojo pozornost usmeriš na občutek eksistiranja - je ta občutek eksistiranja prvi okus Duha?  Shocked Cool


Sedaj če bi bil jaz zloben bi rekel takole: čE ZNAŠ SODITI POTEM TUDI VEŠ KAKO!!!!
MORAŠ IMETI EM SPODBUDO,ne šok terapijo kot jo izvajajo v psihiatriji. EM valovanje,ki je malo večje od tvoje osebne EM frekvence.
Ne me naprej provocirat,da ne bom kaj preveč povedal,za neprava ušesa.
Pa še nekaj ne vem od kdaj sva na ti .In še nisem ugotovil kako bom svoje kupčke pobiru gor po Nanosu.
Vidim,da te non-stop okupiram. Zmotil si se ravno v tem,da je v moji običajnost skrito neobičajno. In sedaj to vse bolj in bolj spoznavaš-priznaj.

Lp Alojz Cool Cool

Alojz, zdej ga pa že ti počasi nehi srat. Vidim, da sploh ne znaš komunicirat normalno, zato pa se vsak pogovor s tabo sfiži.

Provocira? Ti moje zgornje pisanje razumeš kot provokacijo? Pa sploh ni bila.

Praviš da s svojo 'zaigrano' zlobo v nas budiš našo pravo zlobo, je tako? No, isto bi lahko jaz rekel, da če ti ne bi jaz postavljal svojih 'globokih' vprašanj, kaj bi ti sirotek počel na totem forumi, a? Nič, jezil in bentil bi nad forumaši, in ne bi mogel razlagati svojih vele teorij. S svojimi vprašanji ti pa sploh dajem možnost da kaj svojega veleumskega napišeš, je tako? Meni se vse bolj zdi, da je res tako.

Živeli!  Smiley
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 11 12 13 14 15 ... 17