Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 ... 20
(Read 89066 times)
Nahatee
Ex Member




Re: Prezir
Reply #120 - 22.03.2009 at 17:38:27
 
Quote:
Nahatee,

ti precenjuješ moč vpliva drugih ljudi in njihovih prepričanj - to je pač odvisno od tvoje notranje drže.

Kar se tiče žarenja - ko je nekdo povezan z določeno energijo, seveda to lahko zaznavamo kot žarenje. Poznamo različna stanja zanosa pri človeku, ki se odražajo navzven. Saj si bila verjetno kdaj zaljubljena ali pa neizmerno srečna? Drugo vprašanje je, ali je ta vir energije za nas sprejemljiv ali ne oz. ali lahko tudi nas spravi v zanos.



Ne precenjujem vem kakšen je njihov način pridiganja.

Razumljivo je, ne bo vsak  podlegel njihovim prepričanjem, a njihov način je tak kot je, verjamejo v svoja prepričanja in jih širijo.

Glede žarjenja pa je res tako, da lahko navaden verski zanos ljudje vidijo kot ne vem kakšno žarjenje. Ponavadi še malo napihnejo zadevo, dodajo Boga, energijo in vse guruje pa smo tam.  Smiley

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Prezir
Reply #121 - 22.03.2009 at 17:48:49
 
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 13:58:42:
Fluid osebnosti ni žarjenje.Fluid je stvar duha,ki ga tvoj duh zazna ,ki šele nato zbudi čutila.  


Tole se poplnoma strinjam, dober opis.  Smiley


Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prezir
Reply #122 - 22.03.2009 at 17:49:29
 
NAHATEE

PA SMO V VERSKEM FANATIZMU Z GLAVO V PESKU IN Z IZPOSTAVLJENO RITJO ZA SKUBLJENJE NOVCEV IZ NJE!!!

NOJI TE NE SLIŠIJO, TUDI MENE NE!

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prezir
Reply #123 - 22.03.2009 at 17:51:21
 
Devi wrote on 22.03.2009 at 16:26:16:
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 13:58:42:
Ni mi važno,kaj se dogaja drugim.    Tongue  To je zame najbolj egoistična trditev,ki jo lahko življenje uperi proti samemu sebi. To je izraz neomejene egocentričnosti in nepremišljenega,neodgovornega odnosa do soživljenja.Sedaj lahko ti meni poješ kakšna vernica,da si.Kakšna borka za pravičnost,odnosa do živali ecc. Ti si zame v sebi izgubljena in nerealna. Kvakaš lahko kolikor hočeš.Lahko rečeš -nisem mislila tako realizirala misel pa si tako.Torej tako misliš.

najprej sem misla, da nisi dobro prebral, kaj sem napisala in nisi razumel stavka v kontekstu, v katerem je bil. sam zgleda da ti je bil sam stavek bolj važen
ja, tako sem napisala. najbrž tud mislim tako. vem, da velikokrat mislim. hvala da si opozoril. sam a tako tud delujem? men se zdi to bolj pomembno kot pa to, kako formuliram svoje stavke.

Quote:
Ti sploh še praga prave duhovnosti nisi prestopila- žal. Ampak zato te jaz nič manj ne cenim. Vi vsi mojo kritiko razumete kot nekaj kar vas ponižuje.Ste sposobni zadevo obrniti in jo zaznati pravilno?
Ne ker se v svojem nevedenju počutite ogrožene. Jaz vem,da je to normalen odziv vašega stanja biti. Zato me vaše nakladanje ne more prizadeti,mi je pa hudo za vas ki živite v taki temi  Cry

Lp Alojz Cool Cool

vidim da ti je zelo hudo, sam jes ti ne znam pomagat, ker tebi na ljubo ne morem postat nič bolj duhovna. probej me torej vzet pač tako kot sem Smiley


DEVI RAVNO TO JE ZAME ŽALOSTNO;DA SI TAKA KOT SI.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Prezir
Reply #124 - 22.03.2009 at 17:56:17
 
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 17:49:29:
NAHATEE

PA SMO V VERSKEM FANATIZMU Z GLAVO V PESKU IN Z IZPOSTAVLJENO RITJO ZA SKUBLJENJE NOVCEV IZ NJE!!!

NOJI TE NE SLIŠIJO, TUDI MENE NE!

Lp Alojz Cool


Slišijo že nekaj , sam navajen so peska in mislijo da je pesek prava stvar.  Grin

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prezir
Reply #125 - 22.03.2009 at 17:59:41
 
[quote author=nahate.d link=1237486767/124#124 date=1237740977][quote author=Sandib link=1237486767/122#122 date=1237740569]NAHATEE

PA SMO V VERSKEM FANATIZMU Z GLAVO V PESKU IN Z IZPOSTAVLJENO RITJO ZA SKUBLJENJE NOVCEV IZ NJE!!!

NOJI TE NE SLIŠIJO, TUDI MENE NE!


PUŠČAVA NJIHOV DOM IN RAJ.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Prezir
Reply #126 - 22.03.2009 at 18:47:17
 
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 17:51:21:
DEVI RAVNO TO JE ZAME ŽALOSTNO;DA SI TAKA KOT SI.

pejt u rit alojz  Tongue
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Prezir
Reply #127 - 22.03.2009 at 18:57:59
 
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 17:51:21:
Devi wrote on 22.03.2009 at 16:26:16:
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 13:58:42:
Ni mi važno,kaj se dogaja drugim.    Tongue  To je zame najbolj egoistična trditev,ki jo lahko življenje uperi proti samemu sebi. To je izraz neomejene egocentričnosti in nepremišljenega,neodgovornega odnosa do soživljenja.Sedaj lahko ti meni poješ kakšna vernica,da si.Kakšna borka za pravičnost,odnosa do živali ecc. Ti si zame v sebi izgubljena in nerealna. Kvakaš lahko kolikor hočeš.Lahko rečeš -nisem mislila tako realizirala misel pa si tako.Torej tako misliš.

najprej sem misla, da nisi dobro prebral, kaj sem napisala in nisi razumel stavka v kontekstu, v katerem je bil. sam zgleda da ti je bil sam stavek bolj važen
ja, tako sem napisala. najbrž tud mislim tako. vem, da velikokrat mislim. hvala da si opozoril. sam a tako tud delujem? men se zdi to bolj pomembno kot pa to, kako formuliram svoje stavke.

Quote:
Ti sploh še praga prave duhovnosti nisi prestopila- žal. Ampak zato te jaz nič manj ne cenim. Vi vsi mojo kritiko razumete kot nekaj kar vas ponižuje.Ste sposobni zadevo obrniti in jo zaznati pravilno?
Ne ker se v svojem nevedenju počutite ogrožene. Jaz vem,da je to normalen odziv vašega stanja biti. Zato me vaše nakladanje ne more prizadeti,mi je pa hudo za vas ki živite v taki temi  Cry

Lp Alojz Cool Cool

vidim da ti je zelo hudo, sam jes ti ne znam pomagat, ker tebi na ljubo ne morem postat nič bolj duhovna. probej me torej vzet pač tako kot sem Smiley


DEVI RAVNO TO JE ZAME ŽALOSTNO;DA SI TAKA KOT SI.


Alojz, nimaš ti kvalifikacij sodit druge, za takšne zadeve nisi ravno kot noj v pesku, ampak kot noj nad oblaki, kjer ne vidiš in ne slišiš nič drugega kot fanfar tvoje lastne namišljene samovšečne slave.

Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Prezir
Reply #128 - 22.03.2009 at 20:08:29
 
Quote:
DEVI RAVNO TO JE ZAME ŽALOSTNO;DA SI TAKA KOT SI.


Quote:
Ni mi važno,kaj se dogaja drugim.    Tongue  To je zame najbolj egoistična trditev,ki jo lahko življenje uperi proti samemu sebi. To je izraz neomejene egocentričnosti in nepremišljenega,neodgovornega odnosa do soživljenja.


Alojz, spet si sam sebe polulal. Smiley
Druge obtožuješ za nekaj, kar sam počneš in se ti zdi prav.
Tvoja izjava, da je žalostno, ker je Devi takšna kot je, je isto, kot, da ti ni mar za druge.
Pomembne so ti samo ovce, ne pa človek.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prezir
Reply #129 - 22.03.2009 at 21:03:05
 
Devi wrote on 22.03.2009 at 18:47:17:
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 17:51:21:
DEVI RAVNO TO JE ZAME ŽALOSTNO;DA SI TAKA KOT SI.

pejt u rit alojz  Tongue


HVALA ENAKO -MED ENAKIMI! TO IMAM 100 X raje kot blef dobrotnikov.
Mogoče pa skupaj zlezeme iz teme" riti" v kateri smo se znašli.
TO DEVI POŠLJI ŠE SEBE V TEMO IN POTEM SE BOŠ PONOVNO RODILA:
BRAVO!

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prezir
Reply #130 - 22.03.2009 at 21:05:51
 
Robi wrote on 22.03.2009 at 20:08:29:
Quote:
DEVI RAVNO TO JE ZAME ŽALOSTNO;DA SI TAKA KOT SI.


Quote:
Ni mi važno,kaj se dogaja drugim.    Tongue  To je zame najbolj egoistična trditev,ki jo lahko življenje uperi proti samemu sebi. To je izraz neomejene egocentričnosti in nepremišljenega,neodgovornega odnosa do soživljenja.


Alojz, spet si sam sebe polulal. Smiley
Druge obtožuješ za nekaj, kar sam počneš in se ti zdi prav.
Tvoja izjava, da je žalostno, ker je Devi takšna kot je, je isto, kot, da ti ni mar za druge.
Pomembne so ti samo ovce, ne pa človek.


NAJRAJE ,NE.  PRAV NARAVNOST  OBOŽUJEM OVČKE V VOLČJI KOŽI,KI JO POKAŽEJO  KO JIM STOPIŠ NA NOHT.

NE DELAJ SE BOLJŠGA KOT V RESNICI SI IN BOVA PRJATLA.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Prezir
Reply #131 - 22.03.2009 at 21:09:39
 
[quote author=satya link=1237486767/127#127 date=1237744679]Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 17:51:21:
Devi wrote on 22.03.2009 at 16:26:16:
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 13:58:42:
Ni mi važno,kaj se dogaja drugim.    Tongue  To je zame najbolj egoistična trditev,ki jo lahko življenje uperi proti samemu sebi. To je izraz neomejene egocentričnosti in nepremišljenega,neodgovornega odnosa do soživljenja.Sedaj lahko ti meni poješ kakšna vernica,da si.Kakšna borka za pravičnost,odnosa do živali ecc. Ti si zame v sebi izgubljena in nerealna. Kvakaš lahko kolikor hočeš.Lahko rečeš -nisem mislila tako realizirala misel pa si tako.Torej tako misliš.

najprej sem misla, da nisi dobro prebral, kaj sem napisala in nisi razumel stavka v kontekstu, v katerem je bil. sam zgleda da ti je bil sam stavek bolj važen
ja, tako sem napisala. najbrž tud mislim tako. vem, da velikokrat mislim. hvala da si opozoril. sam a tako tud delujem? men se zdi to bolj pomembno kot pa to, kako formuliram svoje stavke.

Quote:
Ti sploh še praga prave duhovnosti nisi prestopila- žal. Ampak zato te jaz nič manj ne cenim. Vi vsi mojo kritiko razumete kot nekaj kar vas ponižuje.Ste sposobni zadevo obrniti in jo zaznati pravilno?
Ne ker se v svojem nevedenju počutite ogrožene. Jaz vem,da je to normalen odziv vašega stanja biti. Zato me vaše nakladanje ne more prizadeti,mi je pa hudo za vas ki živite v taki temi  Cry

Lp Alojz Cool Cool

vidim da ti je zelo hudo, sam jes ti ne znam pomagat, ker tebi na ljubo ne morem postat nič bolj duhovna. probej me torej vzet pač tako kot sem Smiley


DEVI RAVNO TO JE ZAME ŽALOSTNO;DA SI TAKA KOT SI.


Alojz, nimaš ti kvalifikacij sodit druge, za



BOLJŠe FANFARE KOT KOPANJE V LASTNEM DREKU;KI TI  CELO DIŠI .
Tako ste v dreku zakopani (v večini),da ga niti vohate ne več!!!

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Prezir
Reply #132 - 22.03.2009 at 22:24:51
 
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 21:03:05:
Devi wrote on 22.03.2009 at 18:47:17:
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 17:51:21:
DEVI RAVNO TO JE ZAME ŽALOSTNO;DA SI TAKA KOT SI.

pejt u rit alojz  Tongue


HVALA ENAKO -MED ENAKIMI! TO IMAM 100 X raje kot blef dobrotnikov.
Mogoče pa skupaj zlezeme iz teme" riti" v kateri smo se znašli.
TO DEVI POŠLJI ŠE SEBE V TEMO IN POTEM SE BOŠ PONOVNO RODILA:
BRAVO!

Lp Alojz Cool Cool

majku, a zdej me pa hvališ.. jes sm pa lih z robčki nazaj prišla da si boš lahko nos obrisal

a tak svet si ti želiš, da drug po drugem tolčemo, da si pomagamo temo doseč in nizkimi udarci zbujamo vse najslabše v ljudeh?

Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Prezir
Reply #133 - 23.03.2009 at 02:40:26
 
Devi wrote on 22.03.2009 at 13:37:22:
zelo me hočeš prepričat, da sem v zmoti in nerealna. zelo malo možnosti dopuščaš, da bi bla moja izkušnja lahko neproblematična. to me ne moti dokler ne poskušaš dodajat nečemu nekaj, česar ni blo.


Ne sploh ne , zakaj, ker si si že ustvarila mnenje , glavo tičiš v pesek, to je tvoja omejenost.  Biti zbujen pomeni da prisluhneš vsakomur, že to da misliš tako, kaže na omejenost.

Realnost je tam kjer so ljudje odprti, šele ko boš sprejela vse kritike in pohvale in ne boš na nič vezana boš odprta.

Tvoja izkušnja bo problematična tisti trenutek, ko jo boš delila zato ker  tvoja pogojenost bo hotela nadvladati nad ostalimi pogojenostimi.

Tvoje doživetje, tvoja glava, tvoj pesek.

Devi wrote on 22.03.2009 at 13:37:22:
jes stvari ne gledam in ločujem na tipične. zame so načeloma zmer osebne. zato mi ni tolk važno, kaj se dogaja drugim in kako deluje nanje. smatram da sem tolk pozorna da sem zavedam, kaj se dogaja z mano. sploh kar se tiče indoktrinacije. jes vse poslušam, pa še zmer verjamem samo tistemu, kar čutim. tega je pa zelo malo.


Tukaj pa si povedala precej o sebi, takole se sliši ;

Jaz sem, ki sem veliki ego, ki čuti in razumem jaz sem in nič drugega.



Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Prezir
Reply #134 - 23.03.2009 at 04:35:29
 
Devi wrote on 22.03.2009 at 18:47:17:
Alojz in Sandib wrote on 22.03.2009 at 17:51:21:
DEVI RAVNO TO JE ZAME ŽALOSTNO;DA SI TAKA KOT SI.

pejt u rit alojz  Tongue

Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 ... 20