Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 18790 times)
novinka
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 6

mu ne paše
16.04.2008 at 09:42:52
 
Živjo!
Sem nova na tem forumu, s fantom pa imava precej veliko težavo. Že nekaj časa (že preden sva začela) mu je začela pešati želja po sexu. Prišlo je celo do stadija, ko mu je sex breme in prisila. Ne čudi želje in se tudi sam ne samozadovoljuje. Imela sva že cel kup iskrenih pogovorov pa nisva nič rešila. Zelo rad bi rešil ta problem, pa ne ve kako, ker tudi ne pozna razlogov, zakaj je do tega prišlo. Poskusila sva res že vse (igračke,...vse, kar bi ga vzburilo). Problem je, da mu potem enkrat zapaše, ampak moram jaz začenjati in ga prepričati v sex...potem že gre naprej.
Ena rešitev bo verjetno sprememba načina življenja z več gibanja in zdravo prehrano. Me pa zanima, če je kdo od vas že bil kdaj seznanjen s podobno težavo in če mi kdo lahko svtuje, kako naj se lotiva tega, ker nimava več idej  Embarrassed.
To mene že tako moti, da tudi sama ne doživljam več orgazmov, ker mislim, da se vedno trudi le zaradi mene in da mu je muka...oh, cela zmešnjava je nastala zaradi tega.
Hvala za pomoč!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: mu ne paše
Reply #1 - 16.04.2008 at 11:38:40
 
uh
je zajebana ta scena
nekako fantje naj ne bi razmetaval s spermo - če hočemo do cilja.
dodatni faktor so psihoze katerih smo deležni iz okolice, preživetje ipd smeti.
če ga psihiraš še ti s tem da bi njemu moral kr pasat in če ti je tole
Quote:
ampak moram jaz začenjati in ga prepričati v sex

težava, pol maš težavo tud ti
tvoja naloga je zapeljat ga u 'prepovedan svet'
to te dela za hudiča
zato je najboljš kr prec tantro uporabt
razumet

najblj bistven problem je, da se sploh ne zavedate, kolk NEOMEJENO okolica, bližnja in daljna, vpliva na določeno osebo.

in ker smo ves čas tretirani s šok terapijo
smo skoz u šoku
in skoz blj prestrašeni
da kaj bo ... kako bo ...
in še najblj, zakaj da fak mora to sploh tko bit ...

skratka
njega zihr neki psihira - skor zihr pa to ni seks
na seksu se samo pokaže (da odnos ne štima) odnos pa je sestavljen iz dveh in če en od dveh 'ne štima', ga/jo je treba poštimat


pa dej mal napiš še kolk sta stara, kolk cajta skupi, mislta ostat skupi? ipd


sm pa zihr da je u tem fora
on ma psiho u bedu - zakaj, sicer ne vem
ti pa ne zmoreš energije da bi tist minus (pri predigri) nadomestila
čeprov, ni fora u 'ne zmoreš', ampak blj .... je kr tvoja odločitev ... da ti te vloge pač ne moreš igrat (vzorec, jasno (od mame (ponavadi)))


nekoliko dodatnega čtiva za lažje razumevanje:

Strah pred seksom...
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1072354271/9#9

prosim,pomagajte mi
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1056831460/4#4

Se vam kdaj zdi..
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1024851100/14#14


kako ženske same sebe razvrednotijo
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1107096550/22#22

ego
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1036317172/15#24

Posilstvo II
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1091775590/17#17

Lepa dekleta ljubijo barabe?
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1075651608/39#39

PREBUJENA
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1061371986/26#26

ODNOS - RAZMERJE
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1028934668/18#18

KAJ JE TA ODPRTOST ?????
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1045754247/9#9
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: mu ne paše
Reply #2 - 16.04.2008 at 12:09:43
 
O Novinka

Zdej, napisala si, da se pogovarjata, da imata željo da to rešita, da nikamor ne prideta in da iščeta nasvet... zato ti jst toplo priporočam, da se skupaj obrneta po pomoč.

Kam?

Fest dobri so Gostečnik in njegovi učenci.

Če se boš odločila in če rabiš kak naslov in dodatne informacije, povej. Pa pripiši od kod si, da dobiš najbližjega.

Pogumno Novinka

en bk Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
novinka
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 6

Re: mu ne paše
Reply #3 - 16.04.2008 at 14:32:35
 
Stara sva med 25 in 30 let, skupaj sva pa 2 leti in zaresmisliva skupaj ostat, ker se imava res rada. Ja, seveda bi rada kakšen kontakt, karkoli, samo da bi se vse premaknilo z mrtve točke. Sem pa iz Gorenjske. Pa če bi lahko dobila kakšen opis kdo sploh je to :"Gostečnik in njegovi učenci"?

Gape: s tem, ko sm napisala, da morm vedno jaz začenjat, jaz ne vidm, da imam jaz problem. Ampak če VEDNO začenja le eden, pač dobiš občutek, da drugega ne privlačiš itd...potem pa vedno večje psihoze itd. Se strinjam da je vse v načinu življenja, ki je vse preveč napet, stresen in ne pusti človeku dihat, se sprostit. Ampak nekako to mora biti rešljivo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: mu ne paše
Reply #4 - 16.04.2008 at 14:42:30
 
Hojla Novinka

V Kranju deluje Inštitut Krog /realitetni terapevti, ki izhajajo iz Gostečnikove šole/. Lahko ti zagotovim, da so zelo kvalitetni.

Evo ti linkhttp://www.zdi-krog.si/.

Na spletni strani dobiš vse potrebne informacije, gor maš tud mail njihov, tko da se lahko zmeniš vse, kar te zanima.

Srečno in pogumno, Novinka
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: mu ne paše
Reply #5 - 16.04.2008 at 14:49:54
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: mu ne paše
Reply #6 - 17.04.2008 at 10:02:42
 
novinka wrote on 16.04.2008 at 14:32:35:
Ampak če VEDNO začenja le eden, pač dobiš občutek, da drugega ne privlačiš itd...

skini ta ob-čut-ek
on je spsihiran, ne pa da ga ti ne bi privlačla
kolkr je razumet ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
novinka
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 6

Re: mu ne paše
Reply #7 - 17.04.2008 at 12:20:30
 
gape wrote on 17.04.2008 at 10:02:42:
novinka wrote on 16.04.2008 at 14:32:35:

skini ta ob-čut-ek
on je spsihiran, ne pa da ga ti ne bi privlačla
kolkr je razumet ...


Ja, napsihiran je ja. Ja tak občutek je težko kr skinit, tud s pogovorom. Sej se trudim, sej se oba trudiva! Mogoče bi mogla oba to dat mal na stran, se malo distancirat, ker potem preveč razmišljava samo o tem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
novinka
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 6

Re: mu ne paše
Reply #8 - 17.04.2008 at 16:24:48
 
Joj, mislim, da sem mogoče ugotovila razlog za najine probleme. Pred 8 leti ga je pustila prva punca, na katero je bil zelo navezan in takrat se je zelo zaprl vase. Je možno, da je ta problem še posledica od takrat? In da mu je to tako uničilo psiho!!?? Kaj lahko potem sploh storiva?!
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: mu ne paše
Reply #9 - 17.04.2008 at 18:25:30
 
novinka wrote on 17.04.2008 at 16:24:48:
Joj, mislim, da sem mogoče ugotovila razlog za najine probleme. Pred 8 leti ga je pustila prva punca, na katero je bil zelo navezan in takrat se je zelo zaprl vase. Je možno, da je ta problem še posledica od takrat? In da mu je to tako uničilo psiho!!?? Kaj lahko potem sploh storiva?!


Ne.
To je bila le ena od posledic njegovega problema. Vzrok problema je mnogo globji in tiči v njegovem otroštvu, v odnosu z njegovimi starši. Tam tiči tudi tvoj problem. Ker ga imaš enako /ne enakega/ kot on. Sicer ne bi bila z njim.

Kaj lahko storita? Poiščita pomoč.

Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: mu ne paše
Reply #10 - 18.04.2008 at 09:24:40
 
Mene samo zanima, zakaj ni tvoj fant tisti, ki sprašuje, išče odgovore, analizira preteklost? Ti vlagaš ogromno energije v iskanje vzrokov problema, kar je res občudovanja vredno - vzela si nase to nalogo. Ampak on je tisti, ki ima problem - in tisti, ki pozna svojo preteklost in pretekle izkušnje s spolnostjo in ženskami, starši, itd. Ni del njegove osebne odgovornosti (tudi do tebe), da prevzame iniciativo pri razreševanju svojega problema?
Back to top
 
 
IP Logged
 
novinka
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 6

Re: mu ne paše
Reply #11 - 18.04.2008 at 11:39:58
 
Ja, sej tudi on išče odgovore in razlage...sicer bolj bere, se pogovarja... Noče se pa osebno izpostavljati na forumih.
Ja, bova poiskala pomoč. On pa že intenzivno dela na spreminjanju sloga svojega življenja. Bo pač treba potrpet - spremembe ne bodo hitre.
Back to top
 
 
IP Logged
 
semsamoclovek
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1
Kranj
Gender: male
Re: mu ne paše
Reply #12 - 21.04.2008 at 14:33:11
 
novinka wrote on 16.04.2008 at 09:42:52:
Živjo!
Sem nova na tem forumu, s fantom pa imava precej veliko težavo. Že nekaj časa (že preden sva začela) mu je začela pešati želja po sexu. Prišlo je celo do stadija, ko mu je sex breme in prisila.


Tudi jaz sem nov tukaj, predvsem slucajno, ker sem iskal preko spleta odgovore ali vzorec vedenja na moje tezave...
Sam ne morem verjeti, da obstajo moski, ki jim ne pase. Jaz imam tezavo ravno obratno... sedaj sem 20 let porocen, imam 3 otroke. Vendar sem prakticno od poroke "fehtal" za seks, se dobrikal, kupoval darila, pospravljal doma, skrbel za otroke, skratka vse, da bi razbremenil zeno- pa nisem ravno "copata", le glede zivljenja v skupnosti, kot je druzina zelim biti enakopraven. Kondicijsko sem bil in sem se zmeraj zelo dober, saj mi je telesna pripravljenost, ze zaradi sluzbe zelo pomembna... pred desetimi leti se mi je zdelo zamalo, da se skorajda ponizujem in sem zeni odkrito rekel, da sem vedno na razpolago in to res "vedno" na razpolago, vendar, da me mora od sedaj naprej zapeljati ona...sedaj seksava, pardon se ljubiva na vsaka dva- tri mesece... Ker sem vgojen krscansko in tudi zaradi "postene igre" sem zvest, ceprav veliko potujem po svetu in deklet, pa ne mislim 'lahkih' temvec, takih s katerimi sem se ujel v komunikaciji je veliko... ko je 'kriza' imam tak obcutek, da me bo razgnalo, celo srce me zacne boleti.. sem ze sel k svoji zdravnici, ki mi je svetovala, da naj bom pac bolj aktiven, pa sem zopet v zacaranem krogu... sedaj se sprasujem, zakaj bi moral trpeti, ceprav imam zavest "fairplaya" zelo veliko... ko zeni povem za svoje tezave, se vedno razburi in postane skoraj histericna. Vcasih, kljub dogovoru o mojem "nenadlegovanju" pripravljam teren, takole potihoma cel teden... potem pa ko ze mislim, "zdaj pa bo"... dobi zena svoje reci, ali pa (sedaj imam ze fikcijo) nenadoma najde nek izgovor, da ne more... utrujena, glava boli, mora nujno nekaj narediti, se bi samo stisnila, ni vse v seksu, potrebna je ljubezen, gleda kak zelo zanimiv film, nujno mora preprati maile... aha... ko pa pride do tistih trenutkov, pa bi ona "nahitro", ce sem predolg, me kar odrine stran in pravi, da ne more vec... enostavno ne vem kaj naj storim, sem v "najboljsih letih", in vsak dan se pocutim bolj prevaranega (ne vem ce je pravi izraz...opeharjen, nasmoljen...), čeprav ženo ljubim, tista kemija izpored 20 let se ni popustila, vsaj iz moje strani ne... enostavno ne vem kaj storiti... ko sem zeni omenil skupno konzultacijo s kakim strokovnjakom, je bilo doma huje kot v obdobju hladne vojne Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: mu ne paše
Reply #13 - 21.04.2008 at 21:46:28
 
včasih sem pomisla... ti teli krščanski zakoni so pa res nekaj posebnega...kar je bog sklenil naj človek ne razdira... ločitev ne pride v poštev... torej se ti res ni treba niti najmanj trudit, da bi partnerja zadržal, ko ga enkrat dobiš... komot delaš točno to kar ti paše... udobno, zelo.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: mu ne paše
Reply #14 - 21.04.2008 at 22:12:46
 
Pozdravljen "Semsamočlovek"

V tvoji zgodbi manjka nekaj zelo pomembnega. Zgodba tvoje žene. Čeprav skozi tvoja usta. Ker ta zgodba obstaja. Ker ti jo je povedala.
Dokler je ne boš povedal, bodo odgovori enaki tvoji zgodbi.

Enostranski.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2