Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7
(Read 27432 times)
LittleStar
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #30 - 19.02.2004 at 13:47:17
 
sinjeoka wrote on 19.02.2004 at 13:28:18:
ja mojo...

ali res lahko trdiš, da ima notranja lepota kakšno vezo s hitrostjo staranja, celulitom, velikostjo jošk in ozkostjo pasu...


Valjda da ma. Ko najdeš in sprejmeš tisto, kar je večno v vsakem, najdeš mir, tako ti zunanjost postane sekundarnega pomena. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #31 - 19.02.2004 at 13:49:59
 
Quote:
Valjda da ma. Ko najdeš in sprejmeš tisto, kar je večno v vsakem, najdeš mir, tako ti zunanjost postane sekundarnega pomena. Grin


Zanimivo...

ker najprej si trdila, da je zunanja lepota odraz notranje...

no po zadnjem javljanju se pa strinjava  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #32 - 19.02.2004 at 13:52:16
 
sinjeoka wrote on 19.02.2004 at 13:49:59:
Zanimivo...

ker najprej si trdila, da je zunanja lepota odraz notranje...

no po zadnjem javljanju se pa strinjava  Wink


Res zanimivo. Ker še vedno tako trdim, in ne vem, kaj se je potemtakem spremenilo v tvojem dojemanju.  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #33 - 19.02.2004 at 14:00:00
 

Quote:
Lepa dekleta ljubijo barabe?


Barabe izmed deklet, ki jih ljubijo, izberejo ta lepe. Zakaj? Ker so po definiciji "barabe". Torej to, da lepa dekleta ljubijo barabe samo tako izgleda.

Kdo zdaj koga ljubi? Baraba lepo dekle? Lepo dekle barabo?



Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #34 - 19.02.2004 at 14:13:06
 
no ja, vsa lepa dekleta pa menda ja ne ljubijo barabe  ??? Grin

če pa jih še, jih verjetno samo prehodno, ker imajo jajca in si jih upajo osvajat, pošteni fantje, kot je napr exo ha ha ha, pa se skrijejo v svojo mišjo luknjo in čakajo, da jih bo kaka hot babya ujagala ha ha ha
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #35 - 19.02.2004 at 14:13:12
 
Smiley
Dober sex Grin  Kiss Kiss Kiss

za mojo sinjeokico mi je prišla na pamet sledeča zgodbica o dobrem seksu. Grin

Za časa Ludvika XV so na francoskem dvoru dame šepetale o nekem fantastičnem ljubimcu in ga priporočale ena drugi.
Tako je bila o tem ljubimcu obveščena tudi naša mlada damica XY se odločila preveriti zadevo in se odpravila na njegov naslov.
Od vzburjenja so se ji kar kolena tresla, ko je potrkala na njegova vrata.
Odprl ji je en postaran plešast mož in uboga lepa mlada dama je bila hudo osupla in v hudi zadregi.
Ko je prišla k sebi mu je rekla, da se pač med dvornimi damami o njem širi poseben sloves, vendar, da je zdaj, ko ga vidi prav razočarana, vseeno pa jo zanima, kaj posebnega bi ji on utegnil nuditi, o čemer so ostale dvorne dame bile tako navdušene.
Možakar, se popraska za ušesom in ji pravi, da ima pač obsežnejši repertoar, kot večina drugih mož
in ko ga naša mlada damica vpraša,
naj ji omeni vsaj enega od njih,
se postarani mož spet popraska za ušesom in ji reče:
"No ja ena od mojih posebnih uvodnih specialitet je,
da ližem popek."
"To pa res ni nič posebnega"
razočarano vzdihne naša brhka mlada damica in doda:
"To vendar dela tudi moj mož."
"Že, že"
odvrne potiho postarani mož:
"samo da ga jaz od znotraj" Grin  

Tvoji domišljiji prepuščam, ali je mlada dvorska damica raje vstopila naprej, ali se ob tistem trenutku obrnila in odšla k svojemu ljubemu možeku. Grin

Skratka, kar sem hotel povedati iz lastnih izkušenj je,
da sem imel s par lepoticami hudo slab seks,
s par "grdimi" pa hudo dober. Grin

moje izkustvo je:
za dober seks je dovolj že kompatibilnost energij,
stari mojstri pa pravijo,
da je najbolje najti enega takega tipa, ali tipico,
s katerim sta seksala že v prejšnjih življenjih
in te v dno tvoje duše pozna. Grin Wink Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #36 - 19.02.2004 at 14:16:07
 
stoychi wrote on 19.02.2004 at 14:13:12:
Smiley
Dober sex Grin  Kiss Kiss Kiss

za mojo sinjeokico mi je prišla na pamet sledeča zgodbica o dobrem seksu. Grin

Za časa Ludvika XV so na francoskem dvoru dame šepetale o nekem fantastičnem ljubimcu in ga priporočale ena drugi.
Tako je bila o tem ljubimcu obveščena tudi naša mlada damica XY se odločila preveriti zadevo in se odpravila na njegov naslov.
Od vzburjenja so se ji kar kolena tresla, ko je potrkala na njegova vrata.
Odprl ji je en postaran plešast mož in uboga lepa mlada dama je bila hudo osupla in v hudi zadregi.
Ko je prišla k sebi mu je rekla, da se pač med dvornimi damami o njem širi poseben sloves, vendar, da je zdaj, ko ga vidi prav razočarana, vseeno pa jo zanima, kaj posebnega bi ji on utegnil nuditi, o čemer so ostale dvorne dame bile tako navdušene.
Možakar, se popraska za ušesom in ji pravi, da ima pač obsežnejši repertoar, kot večina drugih mož
in ko ga naša mlada damica vpraša,
naj ji omeni vsaj enega od njih,
se postarani mož spet popraska za ušesom in ji reče:
"No ja ena od mojih posebnih uvodnih specialitet je,
da ližem popek."
"To pa res ni nič posebnega"
razočarano vzdihne naša brhka mlada damica in doda:
"To vendar dela tudi moj mož."
"Že, že"
odvrne potiho postarani mož:
"samo da ga jaz od znotraj" Grin  



mislilm, da bi moral tukaj še njegov naslov napisat, bi se verjetno marsikatera zagrebla  Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #37 - 19.02.2004 at 14:17:21
 
stoychi wrote on 19.02.2004 at 14:13:12:
Smiley
da je najbolje najti enega takega tipa, ali tipico,
s katerim sta seksala že v prejšnjih življenjih
in te v dno tvoje duše pozna. Grin Wink Kiss Kiss Kiss  


Kaj pa, če si bil menih ali asket v prejšnjem življenju? Pol pa rabiš, da te ena zopet nauči vse na novo, kot malega otroka abecede, ali kako?Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #38 - 19.02.2004 at 14:31:02
 
Zakaj /lepa...hm...pravzaprav vsa/ dekleta ljubijo barabe?

A bi blo možno tkole?

Samske:
Moška "baraba" je samozavesten in ima sloves mačota, ima denar, ima družben status (vsako stvar posebej, ali skupaj).
Lula se zaveda, da je on baraba, ampak ji gode fest, da se počuti več v mačovem objemu, da se denarno okoristi, da se povzpne na družbeni lestvici. Pol kao jokajo in se počutijo izrabljene mrbit, al pa tud ne, ampak to je pol.
Poročene tko al pa čist drgač:
Če vsak dan ješ šnicle, se ti zagraužajo. Če mož ženo zasipa z vsem lepim, ona pa njega ne, se ji zdi to samoumevno, pol tega ne vid več, pol pa se ji že sitn zdi in cepne kt zrela hruška. Pol pa spet mal joka, pa ji je žal mrbit, ker je to storila, al pa tud ne, ampak to je pol.
Če mož nje ne zasipa z vsem lepim, se počut nezadovoljeno, pa življenje ji polzi med prsti, pa cepne kt zrela hruška, k jo en tak barabon zapeca. Pol pa mal joka, pa ji je žal mrbit, ker tega ni nardila že prej, al pa tud ne, ampak to je pol.

Al pa je drgač čist.

en bk
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #39 - 19.02.2004 at 15:06:41
 
stoychi wrote on 19.02.2004 at 14:13:12:
Smiley
Dober sex Grin  Kiss Kiss Kiss

za mojo sinjeokico mi je prišla na pamet sledeča zgodbica o dobrem seksu. Grin

Za časa Ludvika XV so na francoskem dvoru dame šepetale o nekem fantastičnem ljubimcu in ga priporočale ena drugi.
Tako je bila o tem ljubimcu obveščena tudi naša mlada damica XY se odločila preveriti zadevo in se odpravila na njegov naslov.
Od vzburjenja so se ji kar kolena tresla, ko je potrkala na njegova vrata.
Odprl ji je en postaran plešast mož in uboga lepa mlada dama je bila hudo osupla in v hudi zadregi.
Ko je prišla k sebi mu je rekla, da se pač med dvornimi damami o njem širi poseben sloves, vendar, da je zdaj, ko ga vidi prav razočarana, vseeno pa jo zanima, kaj posebnega bi ji on utegnil nuditi, o čemer so ostale dvorne dame bile tako navdušene.
Možakar, se popraska za ušesom in ji pravi, da ima pač obsežnejši repertoar, kot večina drugih mož
in ko ga naša mlada damica vpraša,
naj ji omeni vsaj enega od njih,
se postarani mož spet popraska za ušesom in ji reče:
"No ja ena od mojih posebnih uvodnih specialitet je,
da ližem popek."
"To pa res ni nič posebnega"
razočarano vzdihne naša brhka mlada damica in doda:
"To vendar dela tudi moj mož."
"Že, že"
odvrne potiho postarani mož:
"samo da ga jaz od znotraj" Grin  

Tvoji domišljiji prepuščam, ali je mlada dvorska damica raje vstopila naprej, ali se ob tistem trenutku obrnila in odšla k svojemu ljubemu možeku. Grin

Skratka, kar sem hotel povedati iz lastnih izkušenj je,
da sem imel s par lepoticami hudo slab seks,
s par "grdimi" pa hudo dober. Grin

moje izkustvo je:
za dober seks je dovolj že kompatibilnost energij,
stari mojstri pa pravijo,
da je najbolje najti enega takega tipa, ali tipico,
s katerim sta seksala že v prejšnjih življenjih
in te v dno tvoje duše pozna. Grin Wink Kiss Kiss Kiss  



jaz v topiku za dober sex nisem omenjala lepote NIKJER...

kar se barab tiče... barabe so tisti, ki imajo v svoji glavi eno famozno predstavo o sebi kaj oh in sploh so ... in nima prav nobene veze z denarjem, familjarnim statusom, poklicnim statusom ....

Najhujše moške pizde kar sem jih uspela spoznat (in hvala bogu mi tudi ni noben potegnil), so imeli le obilo šarma, dolg jezik in samoljubje napihano do neskončnosti ...

realnost ... nobenega cilja samouresničpevanja v lajfu, sfalirani na faksu, dobro so služili samo po lastnih besedah, kar se nekega familijarnega statusa tiče pa ... isto kot oni ... stare lublanske familije, ki živijo od nekega babičinega renomeja, ko je "biti" frizerka še nekaj pomenilo ...

Torj za moje pojme imajo barabe samo eno skupno lastnost ... napihnjeno predstavo o sebi in pa samozavest, da lahko dobijo katerokoli hočejo ... njihova želja pa ostane izpolnjena na nivoju wanna be
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #40 - 19.02.2004 at 15:16:39
 
veronika wrote on 19.02.2004 at 14:16:07:
mislilm, da bi moral tukaj še njegov naslov napisat, bi se verjetno marsikatera zagrebla  Grin

Meni se zdi oni gospod v zgodbici po opisu nekam hudo sumljivo podoben Stojciju ... Grin

Tongue

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #41 - 19.02.2004 at 15:16:49
 
Smiley
exo, najprej moraš sebe vprašat, ali to res potrebuješ, ker če si že visoko razvita duša, potem možno, da tega sploh ne rabiš, če pa že rabiš, pa imaš vsa potrebna znanja že znotraj sebe in ne rabiš nikogar, da b te kaj učil. Grin
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #42 - 19.02.2004 at 15:23:36
 
sinjeoka wrote on 19.02.2004 at 15:06:41:
kar se barab tiče... barabe so tisti, ki imajo v svoji glavi eno famozno predstavo o sebi kaj oh in sploh so ... in nima prav nobene veze z denarjem, familjarnim statusom, poklicnim statusom ....

Najhujše moške pizde kar sem jih uspela spoznat (in hvala bogu mi tudi ni noben potegnil), so imeli le obilo šarma, dolg jezik in samoljubje napihano do neskončnosti ...




en_bk wrote on 19.02.2004 at 14:31:02:
Moška "baraba" je samozavesten in ima sloves mačota, ima denar, ima družben status (vsako stvar posebej, ali skupaj).



Po vseh teh definicijah, kaj naj bi baraba bila, pa se res moram oglasiti.
To pa zato, ker je bila moja osebna izpoved o ljubezni med menoj in enim KRASNIM fantom uporabljena kot izhodišče tega topica.
Kakorkoli že je resnica, da je zašel v kriminalne vode in bi v tem smislu lahko dobil nalepko baraba, pa vse ostale definicije barab, ki ste jih tle navedli, le blatijo njegov spomin.
Na kar nikakor ne pristajam in se v tem smislu sedaj počutim zlorabljeno.

Sicer pa mi je moj dober prijatelj Merlin že takrat, ko sem zgodbo objavila tle na forumu, prerokoval, da me bo kdo na ta račun najverjetneje prizadel.
Merlinček, če to bereš, res si moder. Smiley Upam, da bo z leti kaj te modrosti prešlo tudi name.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #43 - 19.02.2004 at 15:28:31
 
Quote:
Meni se zdi oni gospod v zgodbici po opisu nekam hudo sumljivo podoben Stojciju ... Grin

Tongue

bp


podpis

sinjeoka
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Lepa dekleta ljubijo barabe?
Reply #44 - 19.02.2004 at 15:33:31
 
Lilith wrote on 19.02.2004 at 15:23:36:
Po vseh teh definicijah, kaj naj bi baraba bila, pa se res moram oglasiti.
To pa zato, ker je bila moja osebna izpoved o ljubezni med menoj in enim KRASNIM fantom uporabljena kot izhodišče tega topica.
Kakorkoli že je resnica, da je zašel v kriminalne vode in bi v tem smislu lahko dobil nalepko baraba, pa vse ostale definicije barab, ki ste jih tle navedli, le blatijo njegov spomin.
Na kar nikakor ne pristajam in se v tem smislu sedaj počutim zlorabljeno.

Sicer pa mi je moj dober prijatelj Merlin že takrat, ko sem zgodbo objavila tle na forumu, prerokoval, da me bo kdo na ta račun najverjetneje prizadel.
Merlinček, če to bereš, res si moder. Smiley Upam, da bo z leti kaj te modrosti prešlo tudi name.


kar se tiče mojega pisanja v ta topik nima nobene veze z zgodbo, ki jo je zapisala Lilith ... tisto zgodbo sem dojela čisto drugače ... tudi opisan fant ni baraba v mojem pomenu besede... meni je celo deloval zelo tragična figura

vse moje javljanje v tole temo se nanaša samo na floskulo ... lepa dekleta hodijo z največjimi kreteni

barabe kot jih razumem pod tale topik jaz, sploh niso zmožne ljubiti

drugače pa, tudi grda dekleta ljubijo barabe, samo barabe jih ne pogledajo .. ker niso delane primerno za njihova image ... lepa ženska je  statusni simbol, in to še hujši kot kak bemfl
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7