Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 12769 times)
Reka
1
*
Offline


Posts: 7
Slovenija
Gender: female
Se vam kdaj zdi..
23.06.2002 at 18:51:40
 
Hojla!

Sem nova članica vašega foruma. Nanj sem čisto slučajno (baje ni slučajev ? Wink ) naletela med brskanjem po netu. Moram vas pohvaliti, super teme odpirate.
Sicer bi vas pa nekaj vprašala.

Nisem slaba oseba, živim po načelu ne delaj drugemu tega, kar sam ne želiš, da bi ti kdo počel...
Ampak včasih mi dok.... takšno moje mišljenje. Opazujem okolico, varajo eden preko drugega, lažejo vsepovprek...
In v takšnih trenutkih se mi zazdi, da nima nobenega pomena moj pošten odnos v svetu. Samo v lastno posodo si špukam. Možne ˝prepovedane˝ avanturice letijo mimo..samo zaradi tega, ker si tega ne dovolim. Na koncu pa ostajam sama..

Se tudi vam kdaj zazdi, da je nesmiselno biti dober človek???

Vaša Reka
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #1 - 23.06.2002 at 19:06:50
 
Reka wrote on 23.06.2002 at 18:51:40:
Samo v lastno posodo si špukam. Možne ˝prepovedane˝ avanturice letijo mimo..samo zaradi tega, ker si tega ne dovolim. Na koncu pa ostajam sama..


Reka.... tu Amstel...  Grin

Ni slučajev, ja, to že veš.
Ne veš pa tega... da sem se ravno s tem ubadala danes.
Po dolgem zatišju, sem zadnje čase začela spet sanjati, pa si želeti, pa sanjati, pa hoteti, pa ... In kaj ugotovim? Točno to, kar si napisala. Si ne dovolim.
Si ne dajem svobode. Pa se naj še kako čudno sliši.

Pa še Susi13 sem brala prejle... ko si napisala, da ti ni žal za to, kar si v življenju naredila....

In, kot, da bi začutila utrip življenja.

Reka, medve bova še kaj na vezi... nujno.

Ti povem, da mam tudi jest tega dost... sebe, seveda. In priložnosti letijo mimo... reka teče...  Grin.... a jaz čepim tam na enem splavu...

Aja, še to dodam: to nima veze z dobroto, ampak s tem, da (še) ne živim, kot bi rada. Ne glede na to, kaj počnejo drugi... Je pa res, da ko vidim, kako se drugim "fučka", se meni mal.. kako bi rekla... prebliskne, da ta čas, ko jaz mirujem, drugi migajo.....

Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #2 - 23.06.2002 at 19:09:38
 
Biti dober je nekaj, kar je trenutno družbeno določeno.

Torej, če si dober, potem to pomeni, da le delaš tisto, kar družba odobrava.

To pa je bolj ali manj nesmiselno, saj s tem pozabiš na sebe. In na podlagi družbenih vzorcev, začneš sebe presojati.
Zato ni čudno, da pride do tega, da se ti zdi, kot, da se ne splača biti pošten.
Vendar se v resnici sploh ne gre za poštenost, ampak le za odobravanje.

Je pa seveda vprašanje, kaj nam je pomembno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #3 - 23.06.2002 at 19:13:26
 
Reka wrote on 23.06.2002 at 18:51:40:
Se tudi vam kdaj zazdi, da je nesmiselno biti dober človek???

ne
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #4 - 23.06.2002 at 19:16:26
 
In oglasila se je reka.  Fantasticno pikic mala. Takoj se ti opravicujem, ker sem te v pozdravu novih clanov opisal kot reko z naplavinami, predvsem zato, ker v tistem casu nisi imela nobenega posta.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1018389...


Glede pljuvanja, oziroma kot se ti mariborsko, stajersko izrazis, spukanja.  Ja, tega je prevec, samo to tukaj je drugacen forum. Tu vsaj za sebe in za nekatere druge stalne clane vem, da ne lazemo/jo, zato ti kar naprej se malo po forumskem arhivu brskaj.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Reka
1
*
Offline


Posts: 7
Slovenija
Gender: female
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #5 - 23.06.2002 at 19:52:26
 
Ups...ne morem verjet kako hitro ste se odzvali! Cheesy

Hvala vsem:  Amstel, Robi, Gape, Andres..hvala za vaša razmišljanja.
Opažam, da nisem osamljena v svojem razmišljanju. Čeprav moram reči, da mi je še pred nedavnim neka gospa rekla: ˝Veš, kar se ti sedaj dogaja so življenjske preizkušnje. Izdrži. Ostani takšna kot si. Verjemi, še obrestovalo se ti bo.˝ Baje ima gospa sedmi čut. Verjamete v to? Upam, samo, da ne boste imeli občutka, da nakladam.

Lep nedeljski dan še naprej...jaz grem pa sedaj na kolo, ker se je končno malo shladilo!  8)

Poljubček,
Reka
Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #6 - 23.06.2002 at 20:05:09
 
Reka!

Pred nekaj meseci je prisla na forum Suzi13, ki je vse po vrsti ljubckala. Na noska seveda Smiley..  Od takrat naprej se vsi "kusujejo"  tod okoli in niti ne vem tocno kako se je forum naenkrat prevesil v neke vrste custvene zakljucke postov.
Sedaj prides ti in normalno, das nam poljubca. Razocaran sem predvsem nad svojimi soforumovci, da ti ga nihce se ni poslal, nazaj.   Grin Grin

Jaz slike sploh ne rabim, da ti poljub vrnem  Tongue in seveda pridi se s kaksnim bolj vrocim, da bos se koga drugega zagrela ne le mene.  Grin Grin Grin Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Reka
1
*
Offline


Posts: 7
Slovenija
Gender: female
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #7 - 23.06.2002 at 21:04:23
 
Andres!

Hmmmm, hmmmm....naj končam torej še z bolj vročim poljubom? Grin Grin Grin

Raje ne.. Smiley..sem komaj prišla med vas in si moram ustvarit uglajen image.  Grin No ja, mogoče mi ga pa ni treba. Samo znakca za bolj vroč poljubček ne poznam. Shocked

Poljubček,  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

Reka
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #8 - 23.06.2002 at 21:23:42
 
Kiss Hvala za vse poljube, ves sem cisto moker postal. Smiley

Mogoce se pa le casi spreminjajo in v casu emancipiranih zensk te poljubjajo prve moske in ne obratno, kot je bilo to vcasih. OK fantje. Stopite v vrsto. A ne za mano, bom pocakal in se bom zato zadnji postavil v vrsto, ker sem ravno jedel in si moram zobe umit Smiley. Kdo je potemtakem prvi v vrsti??

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Reka
1
*
Offline


Posts: 7
Slovenija
Gender: female
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #9 - 23.06.2002 at 21:42:41
 
Ha, ha..si že razmišljal o tem da bi bil dober politik? Oni znajo obračat besede v svoj prid.  Smiley

Poljubček,  Tongue

Reka
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #10 - 23.06.2002 at 22:13:15
 
Politik? Mene bi hitro odzagali.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #11 - 24.06.2002 at 10:14:47
 
Ze v topiku "Smisel zivljenja" sem zasledil nekaj na temo varanja.

Kaj je varanje? Odrezati sebi kos pogace, medtem, ko doma zrezek v miru pociva in caka, da ga povohamo?
Eeee...
Sam sem v svojih norih letih pocel marsikaj, tudi varal. Samo lepo vas prosim? Kako lahko pri 20. trdim, da bom zvest do konca zivljenja? Lahko se trudim, res je, samo nobena zveza se ni obnesla. Mogoce zaradi mojega prepricanja ali pac situacije, ki je ratala nevzdrzna. Torej. Varanje v doloceni meri odobravam? Ja in ne.

Sedaj, ko sem nasel svojo zivljensko sopotnico, ki jo nadvse ljubim in lahko recem, da mi je prava prijateljca, mi na misel ne pade, da bi reskiral vse skupaj zaradi 5 minutnega uzitka v tuji postelji.
Potemtakem sem dober zakonski drug in zvest moz?

Potem gremo pa s frendi na pivo in zacnemo debato o varanju. Clovek, ki non-stop vara svojo zeno me dejansko delno preprica v njegov prav. Le kako?

Izhaja iz tega, da je sam sex nagonska potreba, se vecja pa je zavedna potreba po dobrem sexu. On pac vara svojo zeno z mlajsimi in lepsimi deklicami, ki mu nudijo boljsi fuk. Se vedno je "vzoren" oce in se vedno doma poslihta vse zakonske obveznosti. Kaj si misli zena o vsem skupaj, ko ga cele noci ni domov, ne bomo debatiral. Tud o tem ne ali kaj ve ali ne.

No, kako me je delno preprical, da bi se lahko spustil v varanje? Z argumenti pac, ki razblinijo nas strah. Za moske je znano, da smo "strahopetci", ki se bojijo, da bi izgubili tisto kar ze "imamo". Kot sem sam rekel, me je strah, da bi izgubil svojo zeno in frend mi je na dolgo in siroko razlozil z ogromno "ce-ji", da je stvar izvedljiva, seveda, ce potem nimas slabe vesti in ce se ne zaljubis itd, itd, spet polno ce-jev.

Hecno razmislanje, katerega sem opustil prec, ko sem se malo streznil. A dejansko je model dobrega srca, dober clovek, oce in soprog. Njegova edina napaka je, da si zeli mladih muck in jih tudi isce, najde in skusa zvabit v posteljo. Vse ostalo stima in je poslihtano na svojih mestih.

Je po vseh merilih zaradi svojega varanja se vedno slab clovek, ali pa se mu malce pogleda cez prste in rece, da je se vedno dober frend?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #12 - 24.06.2002 at 14:00:27
 
John_Doe, se ti še tule malo oglasim... Wink

Še prej pa: zanimiva tema, Reka, hvala, ker si jo odprla! Smiley  Kiss

***John_Doe:
Je po vseh merilih zaradi svojega varanja se vedno slab clovek, ali pa se mu malce pogleda cez prste in rece, da je se vedno dober frend? ***

Moje mnenje: ti si tisti, ki določi ali je on dobra oseba ali ne - ena delitev. Druga delitev bi lahko bila: ali je dober mož/oče ali ne. Tretja bi lahko bila: ali je dober prijatelj ali ne. Možnosti je nešteto...

Sprejel si ga že takega, kakršen je - no, vsaj plašnic nimaš čez oči, se mi zdi... Mogoče se pa motim, kaj vem.

Cmoka? Wink  Kiss

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #13 - 24.06.2002 at 14:06:26
 
Susi... ne nimam plasnic in prej prej toleriram napake ljudi, kot pa obsojam, ker vem, da se meni lahko zgodi isto.
Nobene stvar ni 100% in nikoli se ne ve, kdaj se mi lahko zgodi podobno...

PS: Ce bos ti tkole nadaljevala s temi cmoki in bom jest ves slinast okol hodu, me bo zena cez prag postavla in ker si glih ze navajena na porocene moske... hm, hm...  Roll Eyes hehe... hec more bit.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Se vam kdaj zdi..
Reply #14 - 24.06.2002 at 14:08:25
 
Pa še tebi imam željo nekaj napisati, Reka... Smiley

Izhajam iz točke, da nihče, razen mene, nima "moči", da me prizadane. Nosim odgovornost za posledice svojih dejanj. Živim, kakor mi veli srce - enkrat bolj, drugič manj... Wink

Ljudje imamo vedno neke meje, ki se jih ali držimo ali pa si jih tekom časa želimo podreti. Mogoče bi poskusila ugotoviti, kaj je TISTO, kar te mori. Kaj je TISTO, kar si želiš.
Je to res avantura za eno noč ali zgolj želja po fizičnem stiku?
Vem, da imam jaz večkrat željo po objemu, kot po sexu. Še posebno, kadar sem sama.

Ne vem, morda sem ti dala iztočnico za še več misli... Wink Smiley

Itak sem pa napisala bolj kot ne zato, ker mi je bila želja... Wink

Tokrat pa: leteči cmokci! Wink  Kiss Kiss Kiss

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3