Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 10
(Read 48009 times)
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: partnerski trojček
Reply #45 - 11.02.2005 at 12:55:30
 
sinjeoka wrote on 11.02.2005 at 11:49:24:
plus ... avtorja naprošam, naj mi pojasni kje katerokoli kolegico vabim na skupinski seks,



Sinjeoka, don't worry.
Eni imajo očitno motnje branja ali pa...kar je še ena možnost...radi uničujejo nasprotno mislečega s pritlehnimi sredstvi. Oboje je njihov problem. Tisti, ki smo pripravljeni videti Resnico, pa jo itak poznamo.


Pa še to: skozi zgodovino je razvidno, da so tiste najpogumnejše in najpametnejše najraje zažigali na grmadah. Smiley
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: partnerski trojček
Reply #46 - 11.02.2005 at 13:00:07
 
Quote:
Šestnajstletniki (16!) so - seksali!
In to v troje (3!) !

Jaooo...
Sori bat,  -  tudi jaz ne vem zakaj zdaj to obešat na velik zvon?
Tud ko sem jaz bil najstnik so šestnajstletniki seksali (16!), - PA KAJ?

A je treba starše vprašat kdaj kako in s kom?
Pri šestnajstih (16) ?




Kaj je tu sploh moteče?
Da seksajo?
Da seksajo pri šestnajstih?
Da seksajo v troje?

ej, na tem planetu je seks nekaj normalnega, nekaj wow, nekaj kar je `večini` všeč, in uživajo v njem,
tudi šestnajsletniki in šestnajsletnice.
..že kr nekaj časa.





Aha, očitno bi ti bilo vseeno, če bi imel mlajšo 14,15,16-letno sestro in bi se dol dajala z dvema, morda celo s tremi moškimi, bi pač samo malo skomignil z rameni, rekoč: "Pa kaj?" in vse skupaj vzel za nekaj normalnega.... pa kaj, če se moja mladoletna sestra daje dol z dvema moškima.... Misliš, da je to dobra popotnica za njeno prihodnost?
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: partnerski trojček
Reply #47 - 11.02.2005 at 13:04:14
 
your wish is my command:

Quote:
He he, ko človek stopi mački na rep, ta zacvili...

Ne vem, zakaj praviš 'toliko o pritlehnosti,' ker sploh ne vidim, kje smo o njej debatirali.

Za anonimnost avtorja mi je malo mar, ti kar razširjaj identiteto naokoli, če ti paše. Če je v tem tvoj nizki udarec, se je sfižil, ker se glede tega prav nič ne sekiram. Grin

Ti pa paše sovražiti, a ne? Si z užitkom to naredila, a ne? Mater je bil dober filing, a?

Bravo.

Daj, objavi še tale IM.

Kar se tiče trnka za debato, pa ti bom tule raje quotal moj trenutni podpis:

"Never argue with an idiot. They'll drag you down to their level and beat you with experience."

Grin Grin




Ajd, have a nice life.



in tisto o mački, se čist strinjam ...

tko da folks ... tale zgodba bo očitno v smislu to be continued   Wink


aja, pa zbiram komentarje, ali sem to objavo podala v duhu liberalizma, ali v smislu hoch hate school (vsekakor ne pričakujem nič manj kot ovacije  Wink )

sem mislila, da hate schools so domena t.i. alternativcev, ama očitno mi gre prov fajn od rok   Grin


hvala,hvala, hvala

Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: partnerski trojček
Reply #48 - 11.02.2005 at 13:29:45
 
exodus wrote on 11.02.2005 at 13:00:07:
Aha, očitno bi ti bilo vseeno, če bi imel mlajšo 14,15,16-letno sestro in bi se dol dajala z dvema, morda celo s tremi moškimi, bi pač samo malo skomignil z rameni, rekoč: "Pa kaj?" in vse skupaj vzel za nekaj normalnega.... pa kaj, če se moja mladoletna sestra daje dol z dvema moškima.... Misliš, da je to dobra popotnica za njeno prihodnost?
O!, Exodus!  Grin
Long Time No See



Ja a misliš, da bi ji jaz kot brat določal,
kdaj bo lahko seksala, s kom in kako?

(pa ne hodit v extreme no, skoraj si napisal da sestra seksa z devetimi moškimi ali morda z štirinajstimi  Wink Grinlol)

---
..aja, mimogrede še to,
mladina ne da seksa pri šestnajstih, tudi prve lezbične in gejevske izkušnje doživijo v teh letih.
Groza a?
---
Moja sestra lejzba brat pa peder!
Na drevo in v jok !!



Moja sestra, če bi jo imel, bi seksala tako kot njej paše in s kom ji paše.
Je nimam, a sem prepričan da če bi jo imel, da ji ne bi jaz v nobeni smeri omejeval njenega spolnega živlenja.

Vse preveč vidim/o kam vodijo raznorazna omejevanja in prepovedi.  Wink
(Predmet: spolnost)


exodus wrote on 11.02.2005 at 13:00:07:
Misliš, da je to dobra popotnica za njeno prihodnost?
Again..

Vrednote se zalivajo in rastejo mnooogo prej,  
preden starš brat/sestra prvič zaloti tamlade brata/sestro seksat,  
in oni vidijo njegovo - reakcijo.

če jih..



A ti bratu omejuješ s kom in kako lahko seksa,
oz., a tvoj brat tebi določa kako in s kom lahko seksaš?

A ti kdo določa?
A ti je kdaj kdo določal?
..komurkoli se je to zgodilo mu ni bilo všeč.

Svoboda. Svoboda odločanja. Svoboda v spolnosti.
HardCore cerkev in temni vek sta mimo, vsaj tukaj pri nas, Tnx God da ja.

- - -
Free_Your_Mind
smo leta 2005
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: partnerski trojček
Reply #49 - 11.02.2005 at 14:39:36
 
prebral za nazaj.

men osebno bi bilo noro poskusit en tak trojček zrealizirat, že zaradi firbca kako bi se zadeva obnesla...ker me na svoj način izredno privlači že samo preverjanje nečesa kar bi bilo dejansko lahko duši neškodljivo in bi hkrati preseglo meje konvencionalnega mišljenja.

nagradno vprašanje: kolikšna je verjetnost, da ti je namenjeno, da spoznaš svoji duši trojčici? Smiley

(če se pa slučajn res kdaj srečamo, se bomo pa že kej fajnga zmenil)
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: partnerski trojček
Reply #50 - 11.02.2005 at 15:29:37
 
Predpostavimo, da obstajajo natanko tri duše trojčice  in obe tvoji živita približno v istem obdobju kot ti in da vsak dan srečaš recimo 100-200 ljudi.

30 let * 365 dni * 150 ljudi / 6.000.000.000 ljudi na tem planetu = 0.0003 za eno, da boš pa obe pa 0.00000009

Kakšna je verjetnost, da ju boš obe prepoznal in z njima vzpostavil odnos?

(Zgleda da se lahko Aspergerjev sindrom tudi progresivno slabša)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: partnerski trojček
Reply #51 - 11.02.2005 at 15:42:44
 
Quote:
(Zgleda da se lahko Aspergerjev sindrom tudi progresivno slabša)


lol  ...

pa na en nepojasnljiv način zna bit ta sindrom zelo kjut Smiley
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: partnerski trojček
Reply #52 - 11.02.2005 at 15:49:54
 
Quote:
O!, Exodus!  Grin
Long Time No See



Ja a misliš, da bi ji jaz kot brat določal,
kdaj bo lahko seksala, s kom in kako?

(pa ne hodit v extreme no, skoraj si napisal da sestra seksa z devetimi moškimi ali morda z štirinajstimi  Wink Grinlol)

---
..aja, mimogrede še to,
mladina ne da seksa pri šestnajstih, tudi prve lezbične in gejevske izkušnje doživijo v teh letih.
Groza a?
---
Moja sestra lejzba brat pa peder!
Na drevo in v jok !!



Moja sestra, če bi jo imel, bi seksala tako kot njej paše in s kom ji paše.
Je nimam, a sem prepričan da če bi jo imel, da ji ne bi jaz v nobeni smeri omejeval njenega spolnega živlenja.

Vse preveč vidim/o kam vodijo raznorazna omejevanja in prepovedi.  Wink
(Predmet: spolnost)


Again..

Vrednote se zalivajo in rastejo mnooogo prej,  
preden starš brat/sestra prvič zaloti tamlade brata/sestro seksat,  
in oni vidijo njegovo - reakcijo.

če jih..



A ti bratu omejuješ s kom in kako lahko seksa,
oz., a tvoj brat tebi določa kako in s kom lahko seksaš?

A ti kdo določa?
A ti je kdaj kdo določal?
..komurkoli se je to zgodilo mu ni bilo všeč.

Svoboda. Svoboda odločanja. Svoboda v spolnosti.
HardCore cerkev in temni vek sta mimo, vsaj tukaj pri nas, Tnx God da ja.

- - -
Free_Your_Mind
smo leta 2005


Kaj misliš s tem "free your mind" - se pravi se ti počutiš "naprednejšega" od mene, vsi ostali, ki ne mislijo podobno kot ti, pa so neka stara šara za odpad, ker zagovarjajo bolj "zastarele" ideje oziroma so bolj konzervativni? Saj ni v tem poanta, da bi komurkoli kaj preprečeval ali ga prepričeval, saj imamo itak vsi svobodno voljo in se odločamo po lastni presoji. Moti me to, da je zate normalno to, kar dela večina ljudi in kar piše v rumenem tisku....

Tole me moti,
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: partnerski trojček
Reply #53 - 11.02.2005 at 16:45:02
 
siaj wrote on 09.02.2005 at 14:03:30:
jah, Sinjeoka, od Urada za enake možnosti pa itak nimaš kej pričakovat  Grin

in ja Lilith, se strinjam s teboj, sori, ne bom citirala, amapk se strinjam

na osebnem nivoju imam tudi jaz meje postavljene, jasno postavljene

malo bolj ohlapne meje imam pa, ko bi bilo treba izrečt kakšne sodbe o ostalih, če razumeš






sinjeoka wrote on 10.02.2005 at 14:48:00:
em, jaz sem 1x tvegala en majhen test in sem v pričo takele kokoške povabila njenega tipčka na trojček še z eno kolegico ... (ker je nejgova punca taka kul liberalka pro liberte)

lahko si misliš kam je odneslo njen nos in kam je odneslo njen nos, ko sem ji rekla da je "konzervativna p****", ki je povrh vsega še dvolična ...

se sicer ne splača takega testa tvegat, za vsako ceno ama je to v nekako tem smislu ... zase imam izdelane jasne kriterije, drugih si pa ne upam ?  Grin obsojat. Mogoče zato, ker nočem plavati proti toku ...

Grin   Grin   Grin (sem dons kr ornk žleht  8) )


upam, da je sedaj bolj jasno kam pes taco moli  Wink

in seveda vse je hec in nič več kot to

besede, ko se enkrat znajdejo na spletu niso več tvoje/moje, tu so in zaživijo svoje življenje

in vsak jih lahko potem uporabi kakor mu je drago in v kakršnem konteksu že to je

asociacija na "hate speech" leti na to, pa predvsem na zadnje Sinjeokine besede "sem dons kr ornk žleht", čisto tako, nič kaj posebnega zadaj, zgolj asociacija

drugače pa jaz vem, da je Sinjeoka zelo uredu punca  Wink




Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: partnerski trojček
Reply #54 - 11.02.2005 at 16:59:35
 
kar se tiče pa moraliziranja ....

moja pozicija je takšna (očitno marsikdo ne more poštekat) da pač, v primeru partnerskega trojčka se jaz tega ne bi šla, me pa ne moti če to drugi počnejo

kar počnejo, je to na njihovo lastno odgovornost ali v njihovo lastno veselje, če jih to veseli

vsak polaga svoje račune

seks pri 16-ih je dejstvo, ne vem v čem je tuki problem, vse kar je, je potrebno mlade osveščat in tudi stare

jaz nimam pravice zahtevat, če se jaz odločim za spolno vzdržnost, na primer, da se tudi drugi tako odločijo, ni moja resnica Resnica

lahko sem iskrena, lahko sem naivna, lahko imam svojo resnico ... nimam pa Pravice in Resnice

dopuščam lahko zgolj drugega kot drugega, in mu lahko dopuščam njegov pogled na svet in njegovo resnico

s tem pa pridobim tudi še jaz ... eno obzorje več
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: partnerski trojček
Reply #55 - 11.02.2005 at 17:01:32
 
dobro povedano

...


Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: partnerski trojček
Reply #56 - 12.02.2005 at 11:16:34
 
Siaj,zelo lepo si tole povedala,se tut jst strinjam s tem. In glede tele teme,zaradi katere je odprt topic,se tut nekako strinjam...mlade predvsem izobraževat, ker nevarnost jst vidim predvsem v neznanju (in nezavedanju).


Hm...,kar se pa tiče zdej vzporedne teme glede 'hate speacha'...(mogoče bi mogla bit tih)
Vedno znova me fascinira,kako različno gledamo na ljudi in situacije...(mogoče bi bil zdej že cajt,da se na to navadim... Smiley)
Sinja je zame zelo pametna, odločna, pogumna in  inteligentna oseba. Ima ogromno znanja, zna se postavit zase, je vsestransko razgledana, pove svoje mnenje pa čeprav ve, da se ne bodo strinjali z njo...Ziher pa ma tut še veliko drugih kvalitet, ki jih jst ne vidim (jih pa ziher kdo drug, če ne na forumu pa v privat življenju).In zaradi teh kvalitet jo jst zelo spoštujem. Pika.
Ampak...(vedno je en ampak...drugač ne bi blo zanimivo... Grin) ampak jst osebno mislim tut to, da ima mogoče za odtenek ali dva pregrob besednjak, da se premalo osredotoča na pozitivne lastnosti in stvari, da preveč vse vzame resno in se prehitro postavi v obrambni položaj (čeprav ji večinoma nihče nič noče)...
Prepričana sem,da vse te njene 'šibkosti' postanejo tut moči v določenih trenutkih (predvsem bolj 'kritičnih') ,sama pa sem mnenja,da so te lastnosti za vsakodnevno komunikacijo  'pregrobe',  nepotrebne, mogoče celo škodljive...Saj vemo...besede lahko gradijo ali rušijo...
Sama sem še pred nedavnim videla samo njene šibkosti, pozitivnih lastnosti nisem zmogla...ker sem pustila, da me njene besede preveč prizadanejo...(čeprav se še zgodi, da me kej pogreje... Wink)
Za Sinjo pa sam en nasvetek (čeprav vem, da ne pusti ,da ji drugi solijo pamet, ampak je tole res čist dobronamerno):če ti je vseeno, kako se ljudje počutijo  tvoji družbi in ob tvojem načinu komuniciranja (kar bi bilo zelo možno glede na to, da se ti zelo 'fajn', kadar si 'fejst zlobna') ,potem se ne spreminjaj...če pa ti ni vseen, potem bi blo pa fajn, da vzameš ta mnenja in te feedbacke kot nekaj dobrega in mogoče uvidiš, da je v njih tut zrno resnice...Sicer pa to ziher tut sama veš...
Cheesy
Tko...my opinion...
Lep dan.
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
hate speach teacher
Guest




Re: partnerski trojček
Reply #57 - 12.02.2005 at 23:48:22
 
picola wrote on 12.02.2005 at 11:16:34:
Za Sinjo pa sam en nasvetek (čeprav vem, da ne pusti ,da ji drugi solijo pamet, ampak je tole res čist dobronamerno):če ti je vseeno, kako se ljudje počutijo  tvoji družbi in ob tvojem načinu komuniciranja (kar bi bilo zelo možno glede na to, da se ti zelo 'fajn', kadar si 'fejst zlobna') ,potem se ne spreminjaj...če pa ti ni vseen, potem bi blo pa fajn, da vzameš ta mnenja in te feedbacke kot nekaj dobrega in mogoče uvidiš, da je v njih tut zrno resnice...Sicer pa to ziher tut sama veš...
Cheesy
Tko...my opinion...
Lep dan.


Za vse picole tega sveta prva učna ura odstiranja zaves z Resnice. Zelo preprosto se to naredi, a hkrati tako obupno težko, kajti - oči moraš odpreti (simple as that), v možganih morš pa nekaj met (uuuuuu, boleča točka).
Torej, tisti, ki vam je uspelo, kaj vidite?
Ja, vidite hudobne ljudi,....še kaj ... vidite hudobne ljudi, katerih vedenje zna bit prijetno, še, kaj še,,aha, dobre ljudi...pa tiste dobre, katerih vedenje zna bit neprijetno. Torej- obstajajo štiri vrste ljudi. Štiri , ok? Ta hip jaz sem ok al pa ne pozicija odpade. Klasifikacija pa je sledila tako človekovemu bistvu kot njegovim dejanjem.
Jaaaa..
Lepo počasi naprej.

Torej, učenka Sinjeoka, a pridete bliže...ja, vi ja...
A bi rekli, da prepoznate človekovo bistvo? aha aha, da ga...kaj pa človeška dejanja ---aha tudi.
Potem ste, draga moja, popolnoma opremljeni z vsem , kar potrebujete, da se boste v življenju fajn počutili, tisti okrog vas, ki bi radi težili, pa se ne bodo počutili tak fajn.
Congratulations, diplomirali ste iz hate speacha (zdrave pameti po domače)
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: partnerski trojček
Reply #58 - 13.02.2005 at 00:21:10
 
»Jeza in sovraštvo ne moreta rešiti niti najmanjšega od naših problemov.«
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: partnerski trojček
Reply #59 - 13.02.2005 at 13:16:52
 
Quote:
»Jeza in sovraštvo ne moreta rešiti niti najmanjšega od naših problemov.«



Hja, kdo pa se tukaj jezi? Hm? Če nekomu pripišeš jezo, morda odkriješ v tistem "agresivnežu" delček sebe, da si mu morda podoben ali pa da si morda še slabši, če gre to samo za neko zunanjo držo. Pod drugo pa jeza ni nič slabega, če je konstruktivna, da se recimo braniš pred napadalcem verbalno ali celo fizično, da zaščitiš recimo svoje prijatelje pred pretepom... A ti bi tu raje potegnil kar rep med noge v smislu "peacemakerja" in jih popihal, če bi se recimo tvojega prijatelja kdo lotil in ga nameraval pretepsti? Bi si nadel oni hipijevski simbol, si razpustil lase in na easy povedal, peace, peace,....  Misliš, da take vrste pasivnost oziroma nedejavnost v redu, se ti ne zdi, da bi v takem primeru prišla kar prav dobršna mera agresije?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 10