Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10
(Read 47948 times)
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: partnerski trojček
Reply #30 - 10.02.2005 at 13:48:22
 
bp, s tem tvojim tehnicizmom ali kak naj poimenujem tole tvoje razčlenjevanje....si pa res poosebljeni duh časa Tongue

Lahko pa za spremembo ti daš nekaj od sebe, pa pokomentiraš tale tv prizor, ki sem ti ga predhodno naslikala.  Wink
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: partnerski trojček
Reply #31 - 10.02.2005 at 14:40:20
 
Jest sem ti tam nekje na meji avtizma oz. Aspergerjevega sindroma, tako da drugega kot tehnicizma od mene itak ni za pričakovat.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: partnerski trojček
Reply #32 - 10.02.2005 at 14:48:00
 
em, jaz sem 1x tvegala en majhen test in sem v pričo takele kokoške povabila njenega tipčka na trojček še z eno kolegico ... (ker je nejgova punca taka kul liberalka pro liberte)

lahko si misliš kam je odneslo njen nos in kam je odneslo njen nos, ko sem ji rekla da je "konzervativna p****", ki je povrh vsega še dvolična ...

se sicer ne splača takega testa tvegat, za vsako ceno ama je to v nekako tem smislu ... zase imam izdelane jasne kriterije, drugih si pa ne upam ?  Grin obsojat. Mogoče zato, ker nočem plavati proti toku ...

Grin   Grin   Grin (sem dons kr ornk žleht  8) )
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: partnerski trojček
Reply #33 - 10.02.2005 at 16:00:37
 
Šestnajstletniki (16!) so - seksali!
In to v troje (3!) !

Jaooo...
Sori bat,  -  tudi jaz ne vem zakaj zdaj to obešat na velik zvon?
Tud ko sem jaz bil najstnik so šestnajstletniki seksali (16!), - PA KAJ?

A je treba starše vprašat kdaj kako in s kom?
Pri šestnajstih (16) ?




Kaj je tu sploh moteče?
Da seksajo?
Da seksajo pri šestnajstih?
Da seksajo v troje?

ej, na tem planetu je seks nekaj normalnega, nekaj wow, nekaj kar je `večini` všeč, in uživajo v njem,
tudi šestnajsletniki in šestnajsletnice.
..že kr nekaj časa.


Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: partnerski trojček
Reply #34 - 10.02.2005 at 17:04:16
 
sinjeoka wrote on 10.02.2005 at 14:48:00:
em, jaz sem 1x tvegala en majhen test in sem v pričo takele kokoške povabila njenega tipčka na trojček še z eno kolegico ... (ker je nejgova punca taka kul liberalka pro liberte)

lahko si misliš kam je odneslo njen nos in kam je odneslo njen nos, ko sem ji rekla da je "konzervativna p****", ki je povrh vsega še dvolična ...

se sicer ne splača takega testa tvegat, za vsako ceno ama je to v nekako tem smislu ... zase imam izdelane jasne kriterije, drugih si pa ne upam ?  Grin obsojat. Mogoče zato, ker nočem plavati proti toku ...

Grin   Grin   Grin (sem dons kr ornk žleht  8) )



jaz ti predlagam, da odpreš "HATE SPEECH SCHOOL" .... ti bo šel biznis več kot odlično  Wink

Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: partnerski trojček
Reply #35 - 10.02.2005 at 18:25:58
 
Quote:
Tud ko sem jaz bil najstnik so šestnajstletniki seksali (16!), - PA KAJ?

A je treba starše vprašat kdaj kako in s kom?
Pri šestnajstih (16) ?

ej, na tem planetu je seks nekaj normalnega, nekaj wow, nekaj kar je `večini` všeč, in uživajo v njem,
tudi šestnajsletniki in šestnajsletnice.
..že kr nekaj časa.



Se pravi zagovarjaš vedenje, ki ga prakticira večina?
Meja spolnega prakticiranja pada v skladu s toleranco, ki jo zganjate ti in tebi podobni. Boš rekel, da je tudi seks dvanajstletnikov ok, morda celo v troje, ali s vključitvijo kakšne živalske vrste za popestritev?

Zame osebno takle argument "saj vsi to počnejo" nikakor ne zdrži. Eni imajo možgane tudi za to, da kaj razmišljajo z njimi, ne zgolj za okras. (Madonca, da me ne bo siaj v hate speech scool poslala poučevat Smiley )
Ne, resno, misliš, da je tovrstno vedenje otrok odgovorno?
Misliš morda, da otroci ne rabijo biti odgovorni, ker morajo za njih odgovarjati starši? Grin
Ali pa ti morda pojem odgovornosti gre fejst na k*?

Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: partnerski trojček
Reply #36 - 10.02.2005 at 18:52:02
 
Ne, gri mi pa na K* moraliziranje ki je mimo realnega sveta zunaj.
Da šestnajsletniki seksajo je tako kot to da imajo kruh v pekarni. Čist logično in z nekaj redkimi izjemami.
Če ti recimo nisi, to še ne pomeni da je treba prvega šestnajsletnika(16) ki bo seksal naznanit staršem.  In ja, tudi šestnajsletniki ki seksajo imajo možgane, in ne samo za okras.
Tisto z živalsko vrsto za popestritev, heh, ne polagat besed v usta..

Če so šestnajstletniki odgovorni pri tovrstnih dejanjih?
ej, odvisno od vsakega para posebej ki se je odločil za to...   itak
tudi petnajsletniki ki seksajo znajo biti odgovorni in poskrbijo za zaščito ipd. ..

V glavnem, da se seksa z šestnajstimi leti, nekje drug letnik srednje šole je to, je v tem svetu v katerem živiš dejstvo, noben čudež.

Odgovorno ali ne,
sex at 16
je dejstvo.

Se pravi zagovarjaš vedenje, ki ga prakticira manjšina,
kar pa dejanske situacije ne spremeni.
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: partnerski trojček
Reply #37 - 10.02.2005 at 19:26:53
 
Jao, težko tebi, če boš v naslednji reinkarnaciji moj otrok. Nič seksa do kolidža. Tongue

Bi pa še kakšno besedo o odgovornosti s teboj. Jaz mislim, da zgolj uporaba zaščite v spolnosti še ni celostni pojem odgovornosti. Zame odgovornost vključuje tudi čustveno komponento, obzirnost do čustev sočloveka....in pri trojčku si ne predstavljam, da bi bilo to kaj drugega kot zgolj sproščanje hormončkov. Še spolnost v paru je velikokrat samo to.

In potem glavni problem- bi ti kot starš mirno gledal, kako tvoje dete sexa za rekreacijo? Je to zate vrednota, popotnica za otrokovo življenje?
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: partnerski trojček
Reply #38 - 10.02.2005 at 21:26:24
 
Upam da se bom inkarniral tja kjer mi starši ne bodo gnjavli kdaj lahko začnem seksat in kdaj ne.  Tongue

Še kakšna o odgovornosti.
Praviš da zaščita ni vsa odgovornost, "odgovornost vključuje tudi čustveno komponento, obzirnost do čustev sočloveka",  za trenutek se  zamisli, tega ne dobiš/najdeš pri odraslih ljudeh, karkoli to pomeni odrasel, tega velikokrat ni tudi pri ljudeh nad 30, seveda z izjemami, le kako pričakuješ da bo to pri šestnajstletnikih?, seveda pa to ne izključuje tega, da je tudi pri njih prisotna "obzirnost do čustev sočloveka". Itak.

Pri `glavnem problemu` pa bom lahko kakšno rekel ko/če bom starš.  Kaj bi če bi ko bi, mi je brezveze bluzit.
Vsekakor pa ne mislim hodit k staršem tožarit da sta mala dva seksala,
za "rekreacijo" oz. da seksata ker jima paše in ker jima je sploh oh in ah, da pa zraven verjetno nista obzirna do čustev drug drugega.

Vrednote se zalivajo in rastejo mnooogo prej,
preden starš prvič zaloti tamlade seksat,
in oni vidijo njegovo - reakcijo.


če jih..




Nič, konec shihta, odoh ja
Lp
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: partnerski trojček
Reply #39 - 11.02.2005 at 07:51:45
 
Še jest nekaj  o odgovornosti, ko sem jo ravno izpostvu.

Odgovornost po moje ne bi smela bit v funkciji omejevanja/preprečevanja užitka, ampak v zagotovljanju  njegove konstantne prisotnosti oz. trajnosti. Skupinski s** v tem smislu za  mulca ni moralno nesprejemljiv in neodgovoren zato, ker mu tastari iz lastne zafrustrinaranosti in moralne zaplankanosti  ne bi privoščli užitkov,  ampak zato, ker naj bi bil naš otrok sam eksponet našega odgovornega spolnega užitka v tem smislu, da naj bi  vir našega trajnega užitka. Če skupniski s**x pri lastnem otroku odobravamo, ga mu privoščimo oz. opravičujemo z njegovim užitkom,  v bistvu zanikamo svojga lastnega otroka kot vir našega trajnega užitka.  Vsaj dokler je otrok, je dobr, da mu damo na tak ali drgačen način vedet, da je bil spočet iz odgovrnega užitka. Če v tem uspemo, se v takih situacijah kot jo opisuje lilith,  ne bomo niti znjadl, če pa mu ne uspemo dat vedet,  pa so take situcaije dobre če ne drugega zato, da svojo sfaljenost ozavestmo in jo pomagamo ozavestit tud drugim. V konkretnem primeru  tem primeru staršem obeh punc, ki so se v bistvu zanjdl v isti situaciji kot mi, pa če jim to kaj nuca al pa nč.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: partnerski trojček
Reply #40 - 11.02.2005 at 08:30:57
 
siaj wrote on 10.02.2005 at 17:04:16:
jaz ti predlagam, da odpreš "HATE SPEECH SCHOOL" .... ti bo šel biznis več kot odlično  Wink




hate speach?

in the meaning of  ???

mene izredno zabava poigravanje z majhnimi dvoličnostmi liberalcev, ki se obregajo ob moj ponjihovozvan konzervativizem ...

ama v primerjavi z njihovim osebnim konzervativizmom je moj nekam hudo liberalen ...

to je pač možganska telovadba, ali preigravanje preproste logike, ki vedno znova postavlja na laž kvaziliberalne vrednostne sodbe slovenskih liberalcev
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: partnerski trojček
Reply #41 - 11.02.2005 at 11:38:00
 
sinjeoka wrote on 11.02.2005 at 08:30:57:


hate speach?

in the meaning of  ???

mene izredno zabava poigravanje z majhnimi dvoličnostmi liberalcev, ki se obregajo ob moj ponjihovozvan konzervativizem ...

ama v primerjavi z njihovim osebnim konzervativizmom je moj nekam hudo liberalen ...

to je pač možganska telovadba, ali preigravanje preproste logike, ki vedno znova postavlja na laž kvaziliberalne vrednostne sodbe slovenskih liberalcev


Jest vidim ta tvoj hate speach tud kot sredstvo, da na podlagi odziva nanj sama definiraš/osvetliš  svoj lasten vrednostni odnos do liberlaizma in konzervativizma sploh, ker:

Razmišljanje o morlanih zadevah je vedno razmišljanje z nekom. Imaš sogovornika in začneta tam, kjer se ta oseba nahaja ali z aktualno razliko med vama; ne razmišljamo od temelja navzgor kakor če pogovarjali z nekom, ki ne bi pripoznaval nobenih moralnih zahtev, kakršnekoli bi že bile. Z osebo, ki ne bi sprejemala nobenih moralnih zahtev, bi blilo tako nemogoče razpravljati odobrem in slabem, kot bi bilo z obsebo, ki ne bi hotela sprejeti zaznavnega sveta, nemogoče rapravljati o empričnih zadevah.

Morala, ki jo izzivaš s hate speachom,  se vzopostalja , vzdžuje in spreminja ravno  z dialogom, ki ga tak nagovor vzpostalja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: partnerski trojček
Reply #42 - 11.02.2005 at 11:49:24
 
glede na to, da se je tole znašlo v mojem Im boxu in da sem zaprisežen hate speach maker, si zadeva zasluži objave ... in ker sem izredno liberalna, za konsenz nisem zaprosila avtorja prispevka... ga bom pa dala tudi na the best of ... (dotičnim osebam, ki jih zadeva tangira pa bom sporočila tudi ime avtorja, če jih bo to zanimalo)

Quote:
Uh, saj ne vem, kaj mi je, da ti pišem. Zgleda sem za trenutek izgubil prištevnost.

Sem opazil, da te je malo zbodel siajin komentar o tem, da bi lahko ti imela Hate Speech School. Smiley

He he, zelo dobro je zadela point. Ne vem zakaj se temu čudiš, kajti če bi malo prebrala svoje lastne poste zadnjih nekaj tednov (ali celo mesecev), bi videla da iz njih veje neizmerno sovraštvo. Do vsega, do celega sveta. Sovraštvo do moških. Sovraštvo do žensk. Sovraštvo do družbenega sistema. Sovraštvo do tistih, ki seksajo drugače kot ti. Sovraštvo do sistema sociale. Sovraštvo do... you name it.

Sovraštvo, sovraštvo, sovraštvo, da se kar cedi že po mojem monitorju navzdol, vsakič ko kak tvoj post slučajno zaide na moj ekran.

V tvojih postih se vidi, da ne izražaš le nestrinjanja, ampak se prav vidi, kako se z užitkom predajaš temu sovraštvu. Kot da zjutraj komaj čakaš, da lahko prideš na forum in začneš pizditi čez vse. Saj ne rečem, sovražiti z užitkom je dober filing in ti zgleda to obvladaš v nulo.

Kar me ne moti, le smešno se mi zdi, da kako si potem začudena, ko ti nekdo reče, da bi lahko imela Hate Speech School. Grin Grin

Aja, pa še nekaj o kao kvaziliberalni golazni (al kako si se že izrazila). Liberalnost v seksu ne pomeni 'u, dajmo pofukat kamelo zato ker je to možno!'. Liberalnost pomeni le 'U, dajmo pofukat kamelo, ker nas to rajca!'. Takšni se pač ne ustavijo, če jim zapaše iti v troje, a ne? Le zakaj bi se? A to ne pomeni, da pofukajo vse kar leze in gre. Tudi oni imajo svoje želje, zahteve in filtre. Kar pomeni, da tvoja prijateljica bi že šla v trojček, a ne v kakršnegakoli. Mogoče hoče samo trojček z dvema tipoma? Ali pa mogoče še z eno žensko, a noče da bi ta ženska bila ti. Kar jo, resnici na ljubo, kar razumem - težko si predstavljam, kdo bi sploh hotel imeti trojčka s tabo. Saj veš kakšen point hočem dati, a ne? Če nekdo noče seksat v troje s tabo, še ne pomeni, da ni resen v svojih namenih glede skupinskega seksa. Prej nasprotno, dovolj dobro ve, kakšne osebe hoče. Oz. kakšnih noče. Grin

Hate Speech School... Grin Grin

Ta je pa res dobra, toliko bolj, ker je prišla od siaj... he he... Grin Grin


plus ... avtorja naprošam, naj mi pojasni kje katerokoli kolegico vabim na skupinski seks, oz. kje pravim da je fukarija z živaljo liberalizem/neliberalizem ...


toliko o pritlehnosti
Back to top
 
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: partnerski trojček
Reply #43 - 11.02.2005 at 12:42:46
 
Sinjeoka je že v redu.
Verjamem, da nekatera njena razmišljanja in  njeno doživljanje ljudi in sveta lahko marsikoga prizadane. In ob tem ji ne pripisujem nobene slabonamernosti. Sinjeoka ni hudobna, ker je v njej preveč naravnega človeškega poguma.
In to kar pri njej zelo cenim sta resnicoljubnost in dar zdrave pameti.

Vsevedni Toni.
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: partnerski trojček
Reply #44 - 11.02.2005 at 12:49:12
 
Toni_Zamene wrote on 11.02.2005 at 12:42:46:
Sinjeoka je že v redu.
Verjamem, da nekatera njena razmišljanja in  njeno doživljanje ljudi in sveta lahko marsikoga prizadane. In ob tem ji ne pripisujem nobene slabonamernosti. Sinjeoka ni hudobna, ker je v njej preveč naravnega človeškega poguma.
In to kar pri njej zelo cenim sta resnicoljubnost in dar zdrave pameti.



Se podpišem.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10