Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 10 11 12 13 14 15
(Read 75208 times)
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #165 - 09.08.2004 at 09:01:17
 
THOR wrote on 09.08.2004 at 08:48:44:
Anksiozni in psiholog nista ista oseba, pravtako Anskiozni ni Exo, dokazati ti ne morem lahko pa samo verjameš...


Jaz imam tudi tak občutek.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
THOR
2
**
Offline


Posts: 89

Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #166 - 09.08.2004 at 09:05:04
 
Lilith wrote on 09.08.2004 at 09:01:17:
Jaz imam tudi tak občutek.

Občutki varajo, mislim da tudi tebe zdaj vara...sicer pa verjemi kar hočeš...
Huh kako lepa dobrodošlica na forumu Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #167 - 09.08.2004 at 09:11:49
 
THOR wrote on 09.08.2004 at 09:05:04:
Občutki varajo, mislim da tudi tebe zdaj vara...sicer pa verjemi kar hočeš...
Huh kako lepa dobrodošlica na forumu Undecided


Zdaj pa v lastno skledo pljuvaš. Undecided

Če ti rečem, da se mi zdi, da nisi ne exo, ne psiholog...ti pa sedaj to zanikaš?
Svašta.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
THOR
2
**
Offline


Posts: 89

Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #168 - 09.08.2004 at 09:14:11
 
Lilith wrote on 09.08.2004 at 09:11:49:
Zdaj pa v lastno skledo pljuvaš. Undecided

Če ti rečem, da se mi zdi, da nisi ne exo, ne psiholog...ti pa sedaj to zanikaš?
Svašta.


Se ti iskreno opravičujem, ampak se mi jo post zdel dvoumen. A tle vsi tok hitr popizdite...
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #169 - 09.08.2004 at 09:17:09
 
Ja.
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #170 - 09.08.2004 at 09:20:03
 
THOR wrote on 09.08.2004 at 09:14:11:
Se ti iskreno opravičujem, ampak se mi jo post zdel dvoumen. A tle vsi tok hitr popizdite...



Sej te bomo naučili, če ne te bomo pa z bičem ukrotili  Grin Grin

Kako rad poslušam ono pesem, Od višine se zvrti...........
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #171 - 09.08.2004 at 09:23:55
 
Saddam, sem potem v drugem postu postavil samo vprašanje ali sta psiholog in Exo ista oseba.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #172 - 09.08.2004 at 09:44:14
 
Lilith wrote on 09.08.2004 at 08:00:22:
Tudi sama pa opažam, da sicer resne in zanimive teme dostikrat ostanejo neodgovorjene ali pa se jih resno ne vzame ravno zaradi vse bolj prisotne skepse o pravih namenih avtorja. Sama se napr. zadnje čase velikokrat zadržim in na določene teme ne odgovarjam, ker s tem (upam vsaj) zmanjšam verjetnost,  da se me bo avtor nekega topica osebno lotil. Pa kaj - bi se kdo vprašal?
No, jaz ne ločujem prav veliko med virtualnim in "life" življenjskim okoljem iz preprostega razloga, ker v vse odnose vstopam enako iskreno...in zato tudi žalitev - pa čeprav virtualna- boli enako kot tista iz real life-a.


V virtualnem okolju foruma smo zarad posrednega načina komuniciranja, pri katerem nimamo pred sabo celega/konkretnega  človeka z vso fizično pojavnostjo (niti glasu, ki bi jo poustvaril v vseh čustvenih odtenkkih  tko kot po telefonu), po moje dost bolj bolj ranljivi kot v real lajfu. In mamo  tud dost več šans, da ranimo drugega, saj nezmožnost lastne  fizične in statusne  zaščite kompenizramo tako, da   zavzememo povečini napadalno pozo in izpostavmo tisti del svoje osebnosti, ki jo v real lajfu ne razvijamo, ker smo si v njem že uspel ustvarit tako okolje, v katerem smo se tko al drugač  zaščitli pred tem, da bi nam drugi zadajali rane: z materialnimi dobrinami in družbenim/družinskim  statusom, nazivi in z  igro moči v svoji  celotni paleti menjavanja položaja oblastnega  tirana do usmiljenja vredne žrtve...  
Back to top
 
 
IP Logged
 
THOR
2
**
Offline


Posts: 89

Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #173 - 09.08.2004 at 09:48:31
 
Quote:
Saddam, sem potem v drugem postu postavil samo vprašanje ali sta psiholog in Exo ista oseba.

Sine, oproščeno ti je pojdi v miru in ne greši več... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #174 - 09.08.2004 at 10:44:56
 
Titud: so pa možne tudi veliko večje manipulacije kot v real life-u.


Sadam: amen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #175 - 09.08.2004 at 12:02:25
 
Quote:
Saddam, sem potem v drugem postu postavil samo vprašanje ali sta psiholog in Exo ista oseba.


Anksiozni vsekakor ni exo, ker tako osebnih stvari pa res ne bi pisal na Gapetu, tudi slog pisave ni enak mojemu. Pod drugo, tudi psiholog nisem, ki pa vsekakor ni tudi anksiozni/saddam, ker se zopet preveč razlikujeta v stilu izražanja. Se pa mi zdi, da psiholog zavzema dokaj "trezno" stališče in je "prilično" objektiven, vsaj pri podajanju ocen, kar se tiče zaznavanja zakulisnega dogajanja, različnih spletk in intrig, ki se odvijajo v ozadju...  Lips Sealed Morda pa je psiholog celo ženska? No, saj je vseeno, če hoče biti človek anonimen, mu to omogočajo forumske nastavitve - torej, če komu to ne paše, je čisto njegov problem... Embarrassed
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #176 - 09.08.2004 at 12:09:54
 
titud wrote on 09.08.2004 at 09:44:14:
V virtualnem okolju foruma smo zarad posrednega načina komuniciranja, pri katerem nimamo pred sabo celega/konkretnega  človeka z vso fizično pojavnostjo (niti glasu, ki bi jo poustvaril v vseh čustvenih odtenkkih  tko kot po telefonu), po moje dost bolj bolj ranljivi kot v real lajfu. In mamo  tud dost več šans, da ranimo drugega, saj nezmožnost lastne  fizične in statusne  zaščite kompenizramo tako, da   zavzememo povečini napadalno pozo in izpostavmo tisti del svoje osebnosti, ki jo v real lajfu ne razvijamo, ker smo si v njem že uspel ustvarit tako okolje, v katerem smo se tko al drugač  zaščitli pred tem, da bi nam drugi zadajali rane: z materialnimi dobrinami in družbenim/družinskim  statusom, nazivi in z  igro moči v svoji  celotni paleti menjavanja položaja oblastnega  tirana do usmiljenja vredne žrtve...  


Ja, se strinjam. Forum ti omogoča večji "maneverski prostor", da si vse ali nihče, anonimen ali neanonimen....

Recimo, če bi se tukaj gori pojavila kak znana osebnost, npr. kak tipček s kakim visokim akademskim naslovom ali "visokim statusom" v družbi, ker je slaven; ki ji recimo mediji lezejo v rit, ker mu nihče ne upa nič reči, ker se boji, da bi se zameril znani osebnosti - bi ga tukaj lahko razkrili in postavili ogledalo pred obraz, da res vidi kdo in kaj je ter kaj se skriva za njegovo narcisoidno fasado...
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #177 - 09.08.2004 at 12:18:19
 
Quote:
Titud: so pa možne tudi veliko večje manipulacije kot v real life-u.
Sadam: amen.


Bolj manipuliraš zato, ker si bolj ranljiv. Če  se počutiš varnega, nimaš  nobene potrebe po zavajanju sebe in drugih (seveda če se ne počutiš varnega prav zato, ker zavajaš sebe in druge).    
Back to top
 
 
IP Logged
 
THOR
2
**
Offline


Posts: 89

Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #178 - 09.08.2004 at 12:22:07
 
exodus wrote on 09.08.2004 at 12:02:25:
Anksiozni vsekakor ni exo, ker tako osebnih stvari pa res ne bi pisal na Gapetu, tudi slog pisave ni enak mojemu.  Embarrassed

Hm, po postih sodeč pišeš kar precej osebnih stvari, vsak nov odprt topic govori o eni in isti stvari - tvoj odnos do spolnosti...ampak seveda lažje je opaziti na drugemu napake kot na sebi 8) .

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #179 - 09.08.2004 at 12:22:19
 
Quote:
Gape, se da zvedet ali sta psiholog in anksiozni ena oseba oz. Exo?

kolkr jest vidm je psiholog exo (ampak ne po ip-jih), ki se prpenja preko proxya ... neki pravi psiholog ne bi imel te želje ... se z nekih obskurnih ipjev prpenjat na forum.
to željo majo samo modeli katerih ip je že znan na forumu

anksiozni pa je en drug model ...



lahko pa ti še to rečem inkvizicija:
brcnem te u rit, pa pol lahko pametuješ ...
do takrat pa rajši tiho bod in kurci sebe in svoje bede ne pa mene in moje bede ...
k si jo itak čist napačno interpretiraš ...


Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 10 11 12 13 14 15