Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 ... 15
(Read 76107 times)
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #135 - 05.06.2004 at 14:41:30
 



Pozdrav Tebi Alexander Wink

Kje pa ti vidiš, da Nudim pomoč  Wink

Prvo  - najprej se podpiši in Nariši sem s pravim imenom, potem pa pametuj in dolgovezi;)

Vseeno te imam RADA in vem, da Se boš nekega dne zbudil s posebno lepimi občutki o Sebi.

Potem se bo zate spremenil pogled na svet okoli Tebe.

Več barv bo  Wink

Pozdrav od Simone  Smiley

Joj, Vilma, saj bi nehala - prihajam že k pameti veš Wink. Smiley

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #136 - 05.06.2004 at 18:51:34
 
X wrote on 03.06.2004 at 08:49:22:
Razlog, da sem objavil teh šest slik, je sila preprost: bolj kot tvoje 'pisanje' me je zbodla Edijeva cenzura (in še bolj njegovi odgovori). Ne vem od kod mi to, ampak na cenzuro sem precej občutljiv, zato sem kot politično izjavo napopal te slike, ker me je zanimalo, ali jih bodo prav tako po hitrem postopku odstranili in s tem nazorno pokazali, da se je forum počasi spremenil v Ameriko polno moralističnih jastrebov, ki si življenja ne znajo več polepšati drugače kot s cenzuriranjem ob jutranji kavici, za lep začetek dneva.


Viš verižno reakcijo stričko. Mene je zbodu prstek, tebe to kar je mene zbodlo... sem to premlel, in v debati na chatu povedal, med drugim tudi, to da mi je v bistvu kaj kmalu postalo žal. Sam ne vem od kod je bila slikca, da bi jo vrnou. Ampak, ti si šu u revolucijo, in zakaj za-boga nisi, kr celga foruma nabasou s slikcami.

Nej napišem samo še občutja, ob tvojem postu s slikami:

... smeh in krohot...


Občutja ob temle quotu:

Občutljiv si na cenzuro, običajno bolj cenim kritiko na cenzuro in pa mnenje, do kje nej cenzura sega.

To me zanima: Kje maš ti meje za cenzuro postavljene.


Življenje, ah to življenje!!!
Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #137 - 07.06.2004 at 22:31:22
 
Ne maži si jezika z zlobnimi besedami in vsi te bodo imeli radi!

Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #138 - 08.06.2004 at 16:55:55
 
Ljubi in boš ljubljen!

magnetki...magnetki...energy...

Midva bi se lahko imela rada.

Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #139 - 11.06.2004 at 03:45:46
 
Angel wrote on 08.06.2004 at 16:55:55:
Ljubi in boš ljubljen!

magnetki...magnetki...energy...

Midva bi se lahko imela rada.

Angel


Le kje spiš, da te ponoči ne okradejo  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Magnetki so sranje, pa nobene energy... Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
*moon*
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #140 - 11.06.2004 at 11:47:15
 
Exo -  al si še z nami Smiley  - če si, kaj zdj - zdravš ns "bolnike" k se prvlačmo...
Se mi zdi da si ti tud ko en magnet, k sj na ns prpopov - če bi bil zdrav pa pameten - bi nas že prej zapustil kaneda;).
Kot to - les pa magnet se ne limata skup a ne, lahka pa se od dalč gledata;)..

( where ever u are ) stay with us 4 ever&always
Vem da si še tle  Smiley



Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #141 - 11.06.2004 at 13:50:19
 
spim v nebesih se ve. pa ne ponoči, ne, ne. takrat ga ponoči angleki ful biksajo, majo nadzemeljske žure se ve. lajf.

podnevi pa spijo in mirno nad ljudmi bedijo, da jim kdo ne ukrade kakega magnetnega angela.

magnetni angeli so pa nekaj posebnega. nase privlačijo magnetke. pa zlobo in grdoto ljudi, nato jo mal s fedri obremenijo in z ležaji pritrdijo-pa evo ti ga na-novga bolnika. namagnetenega s fedri, podloženega in ležaji pritrjenega angela. potem rabmo samo še en večji meganet, da ga povežemo z vsemogočno energijo. in evo čarovnijo.

kapiš?
Angie
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #142 - 08.08.2004 at 09:13:54
 
exorcist wrote on 30.05.2004 at 15:48:05:
Specifika mene Exorcista tukaj na Gapetu je naslednja:

Nosim neko breme v sebi, nekaj me muči, teži; to je še posebaj razvidno pri mojih bolestnih postih, ker sem zgubli stik z realnostjo, pa živim neko svoje namišljeno življenju, ki se razvije v "vseprežeamjočo ljubezen", ali po domače povedano bluzatorstvu, govorjenje brez glave in repa, da ti gre na bruhanje zraven, da niti ne omenjam kake osladne oslarije pišem nekaterim ljudjem s "svojimi seksualnimi problemi" sem pa zelo sposoben prerokovanja in gledanja po zvezdah, skratka same neumnosti so me, da ni za verjeti, da sem lahko tako plitek, da če me en pameten človek bere, bi si rekel, da sem eno domačo tele, drugi pa bi izjavil, da sem težko "smotan". Skupno nam je to, da si mislim, da delujemo kot ena družina Kremenčkovih v tej zbrki, kaousu in norosti, važno je pa, da se taglaven bebonja, samo da se počutim dobro v tej zmešnjavi psiholoških vložkov, duhovnih natolcevanj, besedičenj brez glave in repa. Skratka, sem perfekten klub mutibariča, večinoma sem "mutni" tip, oh kako si umišljam, da sem bogeca za jajca potegnili.
Imam se za izoterika z nadnaravnimi sposobnostmi, prerokovalca, šloganja; imam vsaj to srečo, da norost ne boli. Kako migreno bi imeli, če bi norost bolela. Ampak takšno gnezdo sem zelo sposoben ustvariti in znam narediti en velik đumbos, cirkus klovnov, nesmisel, neužitne čorbe, kjer imajo đukanovići in priškrjenci svoj direndaj....

Če malo zdravorazumsko pretuhtam, to ne vodi v katoliška nebesa, kaj vse tu počnem in pišem, delujem kot sektaš, ki novači nove člane, ki se znajdejo v različnih stiskah, potem pa kopiram in lepitm citate iz svojih katoliških bukvic in delam ljudem še večjo škodo, ki se obrnejo po pomoč na moj napačen naslov.
Ne more duhovni junky Exorcist pomagati nekomu, ki je v stiski, ne more bolnik zdravit bolnika, ne more odštekanec učiti odštekanca, kako se škornje zaveže na batfukarjih....
Vidim, kako sem padel v to, čisto notri sem, ne reagiram več na zdravorazumske razlage, ekstermist sem, verski fanatizem in ekstremizem me je obnorel.... Čeprav se še kako trudim, da bi ubežali lastnim težavam, se skrili pred svojo senco, ampak to ne gre, če se zatopim v kvazi katoliško-pihološko, sektaško spekedravščino. Človek me vpraša za neko objektivno pomoč, pa takoj naredim copy/paste z nekim sranjem, isto kot delajo moji prjatli krščanski fanatiki, ki citiajo odstavke iz SP, jaz pač tudi iz drugih knjig to delam, na bruhanje mi gre... Kako človek lahko verjame v tako sranje, kot ga jaz pišem tukaj gori ? reprezentiram, v vse verjamem, kar preberete moje neumnost brez primere...
Ne bom se rešil lastnih kompleksov, ker se mi nekateri vlečejo že iz otroštva, ker psiha je preveč zamotana reč, ki ji ne pridejo do konca niti stokovnjaki, ki so me obdelovali, ne farmokologi, ne sam Bog, uf, ta je šele zgrešil, ko me je naredil....
Zakaj sem tako narcisoidni domišljavec?

Sam se sprašujem, če je lahko človek ob meni normalen, če lahko ohrani zdravo presojo, če jo še imate ? razum in duševno zdravje, ter se hkrati udeležuje teh vaših utopičnih in sanjških debat?
Odgovor je jasen - NE, moraš biti vsaj malo trčen, da me lahko človek bere.
Potem pa bi se nekateri vprašali, zakaj vztrajam tukaj, če se počutim nelaogodno, zakaj ne poberem šila in kopita in grem?
Saj to bom storil, ampak jasno je, da sem edini od vas, se pravi, najpametnejši, pametnejši kot vi, s pomembno razliko, ki me ločuje od večine, da sem PRAVI NOREC. Vem, da je to nenormalno, da tukaj kracam po forumu o takih bedastih rečeh, ampak, moram vam pokazati svoj pravi jaz.
Tukaj niti tega ne vem, da sem težki bolnik, ker se pač zelo fino in ubogo počutim na svoji pokvarjeni duši, na vsako se vržem, da ne rečem skoraj na vsako.
Malo sem prišikjen, da se vam še sanja ne, kam sem zabredl, kam me je odneslo, niti ne slutite kak razsežnosti so to, ko svojo pamet prodajam za vas tukaj gori, za par krajcerjav, da me lahko vsak prebanduri in padem pod njegov vpliv. Torej, kvalitativna razlika med mojo pametjo in egom ni.
Da, jaz sem kvečjemu nevrotik, ker vem, da to ni OK, pa vseeno to počnem, vi pa se mi smejite in me jebete v mozak, ker se ne zavedate, da sem resnično boln.....

Kdo je tukaj na tem forumu wasserdicht, jaz že ne ?Čutim, da se ne češem na levo stran?
Koliko na se počešem na levo stran ? 1%, ali še manj? Malo premislite preden odgovorite, da me ne boste kaj nasrali, pa pustite tole brezproduktivno moje razmišljanje, saj še verjamem, da je za nekatere spas, da mi verjamejo in mi sledijo.
Rešitelj sm jaz.... Vseprežemajoča ljubezen in my ass..... Kako sem zmožen sproducirati take bedastoče, pa saj se mi zdi, da sem že odrasel ? Zakaj uporabljate tele kondome, ola gumije in če ste tako srečni?
Veste kako je, sam si ne bom pomagal in Bog mi tudi ne  bo pomagal.....
Ma če to le bere, kaki psihiater, kaj vse tu pišem, ma takoj bi me uvrstil med neprištevne in zmedene osebke, da sem kao zgubili stik z realnostjo.....
Najbolj pa mrzim, da mi kdo daje nasvete, ki se postavlja v vlogo strokovnjaka, pa govori pametno, ker men se pametno ne da govorit...
Najraje pa kopiram neke brezvezne citate, o sovraštvo do drugih ver, pa podobnim sranjem..., tako delam navečjo škodo.
Tem ki so bolj naivni kot jaz, če je še sploh kdo bolj naiven in vse primem, pa, bog krščanski naj pomaha... Pamet v roke Gapeovci, Exorcist vas bo rešil in odrešil, pa ne z neko kvazi duhovnostjo, ampak z katoliško duhovnostjo Wink
Poglejte mene, vse vam pove moj stil pisanja in spreminjanja vaše neumnosti v blagodejno, umirjeno in vseobsegajočo katoliško sranje.
Če je še kateremu ostalo vsaj malo mozga v glavi me bo sledil !!!


???



Grin Grin Grin
Back to top
« Last Edit: 08.08.2004 at 16:17:00 by Kr_eden »  
 
IP Logged
 
psiholog
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #143 - 08.08.2004 at 15:57:02
 
Exorcist, čestitke za eno izjemno redkih razumnih razmišljanj na tem forumu. Ampak po vsem napisanem bi se lahko zavedel, da ti "bolniki" ob nezavedanju razloga za svoja dejanja ne bodo uvideli razloga za tvoje logično pisanje in bodo to vzeli za napad, na katerega se bodo vedno odzvali obrambno. Ponavadi pa bodo še vse to prej zavili v lažno osladno samo-sebi-protislovno ideologijo o "ljubezni do vsakogar". Ko to enkrat ugotoviš, lahko tudi prideš no logičnega zaključka, da bodo vsako stvar, ki jo izrečeš, obrnili proti tebi zaradi njihove lastne notranje stiske, katera jim podzavestno ne dopušča zunanjega vpliva na njihove notranje spremembe in bi se proti temu vplivu borili do svojega zadnjega diha (vsaj preko internet foruma). Na kratko povedano: z golo nogo brcaš v betonsko steno.

Edino, kar ti ostane, je, da jih pustiš v svojem cvetju in upaš, da bodo nekega dne prišli do podobnega spoznanja, kot si prišel sam in mogoče poiskali pomoč pri kakšnem psihiatru.
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #144 - 08.08.2004 at 16:32:05
 
Winkstar pregovor , še vedno aktualen: pomagaj si sam
in Bog ti bo pomagal...šele nato , ko pri sebi počistiš , lahko pomagaš drugim ...a nikoli z vsiljevanjem svojega stališča...
zadostuje tvoje mnenje ali izkušnja , vse ostalo pa .... Wink
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Anksiozni
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #145 - 08.08.2004 at 16:34:30
 
Quote:
Exorcist, čestitke za eno izjemno redkih razumnih razmišljanj na tem forumu. Ampak po vsem napisanem bi se lahko zavedel, da ti "bolniki" ob nezavedanju razloga za svoja dejanja ne bodo uvideli razloga za tvoje logično pisanje in bodo to vzeli za napad, na katerega se bodo vedno odzvali obrambno. Ponavadi pa bodo še vse to prej zavili v lažno osladno samo-sebi-protislovno ideologijo o "ljubezni do vsakogar". Ko to enkrat ugotoviš, lahko tudi prideš no logičnega zaključka, da bodo vsako stvar, ki jo izrečeš, obrnili proti tebi zaradi njihove lastne notranje stiske, katera jim podzavestno ne dopušča zunanjega vpliva na njihove notranje spremembe in bi se proti temu vplivu borili do svojega zadnjega diha (vsaj preko internet foruma). Na kratko povedano: z golo nogo brcaš v betonsko steno.

Edino, kar ti ostane, je, da jih pustiš v svojem cvetju in upaš, da bodo nekega dne prišli do podobnega spoznanja, kot si prišel sam in mogoče poiskali pomoč pri kakšnem psihiatru.

Hm, hm...bolnik je tisti ki se počuti da to je...Velikokrat pa tudi okolica naredi bolnika, ki je prej užival v svojem za okolico misleč odmakjnenem svetu... Shocked

Z exorcistom se do neke mere strinjam...njegovi nasveti so razumljivi, ne rabiš nekega gape slovarja da bi to razumel...Od poglabljanje samega vase pa se zna komu še bolj zmešati...
Kar se pa tiče njegovga vedenja do nasprotnega spola, tuki mu pa malo manjka...sicer pa nihče ni popoln 8)


Back to top
 
 
IP Logged
 
Anksiozni
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #146 - 08.08.2004 at 16:38:56
 
arelena wrote on 08.08.2004 at 16:32:05:
a nikoli z vsiljevanjem svojega stališča...
zadostuje tvoje mnenje ali izkušnja , vse ostalo pa .... Wink


Če je to res zakaj so vam potem exotovi posti kamen spotike, če si ima fant do spolnosti nek svoj odnos naj ga ima, zakaj mu morate svoje stališče vsiljevati... ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #147 - 08.08.2004 at 16:45:45
 
Winkko boš našel sebe , boš spoznal , da ni pridevnikov , kot npr: bolnik , neumen ipd.
to so aspekti tvoje osebnosti ...
ja , imeti moraš zdravo osebnost , skozi katero lahko funkcioniraš...
vendar boš ti gospodar te osebnosti in se ne boš poistovetil z vsem , kar misliš...
a bo prišla tudi zavest o odgovornosti ...
kot se boš odločil , tako bo in odgovornost ni od nikogar  - le tvoja ...
za zaćetek spremembe ali za igranje vloge žrtve ...
veliko sreče ti želim ...izbira - zavestna , pa je le tvoja in korak boš moral narediti ti ...
pozdravček Smiley
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #148 - 08.08.2004 at 17:01:52
 
Winksama se redko vtaknem v te debate , čeprav sva imela že pogovore na te teme z Exom ...ampak v prijateljskem vzdušju - mislim ...
ga pa ne preganjam in se ne spotikam ob vsaki Smiley njegovi izjavi , ker - tudi to je njegova pravica in vsak naj si pač sam izbere ali ga bo to iritiralo ali ne...
seveda pa je to le moje mnenje in ga ne posplošujem... Wink
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #149 - 08.08.2004 at 18:05:19
 
arelena wrote on 08.08.2004 at 16:45:45:
Winkko boš našel sebe , boš spoznal , da ni pridevnikov , kot npr: bolnik , neumen ipd.
to so aspekti tvoje osebnosti ...
ja , imeti moraš zdravo osebnost , skozi katero lahko funkcioniraš...
vendar boš ti gospodar te osebnosti in se ne boš poistovetil z vsem , kar misliš...
a bo prišla tudi zavest o odgovornosti ...
kot se boš odločil , tako bo in odgovornost ni od nikogar  - le tvoja ...
za zaćetek spremembe ali za igranje vloge žrtve ...
veliko sreče ti želim ...izbira - zavestna , pa je le tvoja in korak boš moral narediti ti ...
pozdravček Smiley


oblike duš. bolezni, npr. psihoza ali nevroza je merljiva stvar - to se človeku, ki je malo "psihotičen" samo ne ZDI, kot ti praviš, da bi si rekel, da ni psihotičen, in da potem res ne bo.... Svoj stavek si formulirala na takle način, oziroma to si dejansko povedala - da ni nič narobe, če si "nor", saj norost ne boli, ker se je človek niti ne zaveda... Slaba tolažba, Arlelena...  Če boš imela težave, boš ti namesto, da bi se jih zavedala, prepričevala v nasprotno, da ti nič ni in da si zdrava, da je  važno le, kaj si sama misliš, - potemtakem sploh ne bi rabli zdravnikov, če bi bilo vse tako enostavno.... na žalost je to daleč od resnice, kar si povedala,... to je tvoja subjektivno pojmovanje bolezni, kkaršne koli že....
Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 ... 15