Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 15
(Read 75220 times)
psiholog
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #150 - 08.08.2004 at 18:17:47
 
Zadnje čase opažam, da je eden hujših bolnikov na tem forumu X, kateri ni niti posoben, da bi sam ustvaril kakšno temo pogovora, je pa dokaj agilen pri vtikanju v vsako piko in vejico razumnih razpravljalcev in pri tem svojo patetiko efektivno projicira na taiste osebe. To je verjetno njegov edini poznani način, da se v danem trenutku zaradi teh svojih dejanj lažno počuti boljše o samem sebi.

Tesno za petami mu sledi Kr_Eden, ki izkorišča podobno pretvezo za boljše samopočutje in povedano od razumnega sogovornika zamota v svojo tesnobo in mu to zabriše nazaj v obraz.

Večkrat sem se že vprašal, čemu določeni osebki to počnejo, ko pa se že kmalu kasneje zaradi tega še bolj samopomilujejo? Je pa seveda res, da imajo določeni aspekti psihe efekt droge, ki dajejo bolnemu človeku pretvezo ugodja za nadaljevanje takšnih in podobnih nesmiselnih dejanj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #151 - 08.08.2004 at 19:51:05
 
Quote:
Exo, kot prvo, naj ti povem, da te že dolgo ne jemljem resno. Ker prevečkrat negiraš sam sebe. In te glede sploh ne obsojam, ker vem, da še iščes sam sebe, no saj kot si napisal, vsi iščemo nekaj, le, da ti še nisi izoblikoval svoje osebnosti. Tudi  to je res, da vsak nosi v sebi neko breme, ki se ga želi otrest. In jaz se bremen poskušam otrest tako, da ne obsojam in pljuvam pri tem drugih ljudi.

Ponavadi rečemo ustanovi za psihiatrična obolenja kar norišnica in so torej prebivalci norci. Vsaj tako ti jemlješ te ljudi. In ker nas je na tem forumu po tvoje 99% norcev, torej velika večina, si ti kot človek, ki sicer ima bremena in se jih zaveda, torej si drugačen od večine in kot tak sodiš v tisti tvoj majhen 1%. Tu pa nastane vprašanje. Ponavadi so psihitatrični bolniki v stanju zavesti, ki jim pravi, da imajo oni prav, vsi drugi, pa jim hočejo škoditi. In tu zadeva pade na glavo. Sem imel priliko to opazovati v Psihiatrični kliniki Vojnik, ko sem tja hodil po službeni dolžnosti.

O copy-paste s tabo sploh ne bi razpravljal, ker si največ tega na forum obesil ravno ti.
O dvojnosti in negaciji samega sebe, si že tudi dokazal. Ko si uletel na forum, si pisal podobno kot danes. Ko si prišel k meni na piknik, si potem govoril, da kako fajn družba smo in da si se motil. Tam si imel priloko spoznati večino administratorjev.

Btw, kje si opazil, da vabimo in novačimo ljudi na forum?

Poglej si topice, v katerih pljuvaš ženske, da je večina njih ničvrednih. Naslednji dan pa odpreš topic, kjer na vse pretege hvališ ženske.

Nenehno si pisal, da zate bo dobra le čisto mlada devica, ko so te ljudje zaradi tega spraševali, če nimaš morda kakšnih čudnih nagnjen, pa si se nasmejal in rekal, saj veste, da se jaz rad šalim.

Ko je Samson zatežil, da bi imel krščanski forum, si zopet pristavil skledico in bi kao ti spreobračal ljudi in pogane spreminjal v katolike.

Ko je na chat prišla Vilmina še ne 14-letna hči, si jo začel pecat in ji pisati besede, ki so za takšnega otroka neprimerne.

Ko si izvedel, da so bile Lilith in Lola ( se vama opravičujem, ker vaju izpostavljam) v disku in tam pile vino, si jima takoj prilepil saj veš kakšno nalepko.

In ko potem nekdo pasta nekaj o ljubezni, ga označiš za psihiatričnega bolnika.

Exo, bo treba malo odrast in se osvobodit maminega krila in se spoprijet z real življenjem, potem pa lahko pišeš svoje izkušnje in potem tudi ne boš več, ljudi, ki so že nekaj izkusili in imajo svoja bremena, etiketiral s takšnimi vzdevki, ki jih(nas) etiketiraš zgoraj.

In če sam iščeš ljubezen, jo s takim načinom ne boš našel.

Exo, toliko o bolnikih in procentih, pa sam presodi na kateri strani si. Aja, o psihiatričnih bolnikih, da ne bo pomote.

Pa lepo se imej.

LP Igor Smiley  

Če se slučajno ne da komu brskat nazaj,en zelo lep odgovor(moje osebno mnenje)...
Aja,psiholog,vprašaj se,kaj pomeni to,da si ne upaš registrirat s svojim pravim nickom? Men se to zdi mal bolno OBNAŠANJE(ne ti,ampak obnašanje).Se ti ne zdi?
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
psiholog
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #152 - 08.08.2004 at 20:06:57
 
picola wrote on 08.08.2004 at 19:51:05:
Aja,psiholog,vprašaj se,kaj pomeni to,da si ne upaš registrirat s svojim pravim nickom? Men se to zdi mal bolno OBNAŠANJE(ne ti,ampak obnašanje).Se ti ne zdi?

Ne, se mi ne zdi, ker niti nisem registriran član tukaj. Sem le občasni bralec določenih debat. Pa upam, da sedaj ne boš rekla, da imam zaradi tega, ker me ne poznaš, manjšo pravico do izražanja svojih opažanj. Imam pa občutek, da sama kdaj storiš podobno, za kar si mene pravkar obtožila, saj bi ti drugače ta ideja malce težko prišla na misel. Torej v tem primeru lahko kvečjem govoriš o svojem obnašanju.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anksiozni
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #153 - 08.08.2004 at 20:11:08
 
Jaz sem se danes poskusil registrirat pod nickom Saddam pa še kar čakam na mail z juzernejmom pa pesvordom. A ta mail se dolg čaka al to pride takoj ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #154 - 08.08.2004 at 21:37:38
 
Quote:
Ne, se mi ne zdi, ker niti nisem registriran član tukaj. Sem le občasni bralec določenih debat. Pa upam, da sedaj ne boš rekla, da imam zaradi tega, ker me ne poznaš, manjšo pravico do izražanja svojih opažanj. Imam pa občutek, da sama kdaj storiš podobno, za kar si mene pravkar obtožila, saj bi ti drugače ta ideja malce težko prišla na misel. Torej v tem primeru lahko kvečjem govoriš o svojem obnašanju.

Psiholog,to sem rekla za to,ker se nekaj članov,ki si ne upajo povedat določenih zadev,ne registrira in potem si dovolijo pljuvat po ljudeh( in prispevkih) po katerih se drugače ne bi upali,saj itak 'nihče' ne ve,kdo je.Če pa nisi drugače registrirani član,se ti pa iz srca opravičujem(itak sam najbolje veš,če je to res),morda sem te res prehitro obsodila.
Lep večer ti želim. Smiley
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #155 - 08.08.2004 at 21:49:28
 
Quote:
Jaz sem se danes poskusil registrirat pod nickom Saddam pa še kar čakam na mail z juzernejmom pa pesvordom. A ta mail se dolg čaka al to pride takoj ???


če je reklo da dobiš mail, pol ga dobiš takoj ...
pomoje

sm probu
in sm ga dubu takoj
morš vpissat živ email ... obviously

sm pogledu naprej
user Sadam obstaja
ne vem pa kako je z emailom
zgleda da obstaja
si ti njegov lastnik?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #156 - 08.08.2004 at 22:16:34
 
Gape, se da zvedet ali sta psiholog in anksiozni ena oseba oz. Exo?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #157 - 08.08.2004 at 23:03:49
 
Quote:
Gape, se da zvedet ali sta psiholog in anksiozni ena oseba oz. Exo?



Jaz se podpišem pod svoj; "da"  Wink - ista oseba  Smiley

Itak majo administratorji ves pregled nad tem - in se da!!!

Sam kaj boš ti mel od tega  inkvizicija ??? Grin
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #158 - 09.08.2004 at 02:12:10
 
WinkEXO, slabo bereš napisano ...ali pa ne razumeš , kaj sem hotela povedati...
pa saj je končno vseeno , tako ali tako si misliš svoje...
in jaz tudi , hvala Bogu - Grin
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #159 - 09.08.2004 at 06:30:07
 
Moonlight wrote on 08.08.2004 at 23:03:49:
Jaz se podpišem pod svoj; "da"  Wink - ista oseba  Smiley

Itak majo administratorji ves pregled nad tem - in se da!!!

Sam kaj boš ti mel od tega  inkvizicija ??? Grin


Potrditev, kdo je največji manipulator tega foruma.

Če nekdo o drugem forumašu javno napiše, da je psihični bolnik, potem naj se ve, kdo stoji za temi besedami.  Angry

Prevečkrat se je dajala potuha s strani odgovornih takim ljudem, zato pa je iz foruma nastalo to, kar je. Upam, da se tokrat tisti tam zgoraj (ki imajo malo večji del foruma na vpogled) ne bodo obnašali tako zarjavelo in indiferentno, kot so se do sedaj.

Rad bi, da izvemo ali sta psiholog in Exo ena oseba. To pa ja ne bo pretežko, a ne?  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #160 - 09.08.2004 at 07:45:16
 
Quote:
Zadnje čase opažam, da je eden hujših bolnikov na tem forumu X, kateri ni niti posoben, da bi sam ustvaril kakšno temo pogovora, je pa dokaj agilen pri vtikanju v vsako piko in vejico razumnih razpravljalcev in pri tem svojo patetiko efektivno projicira na taiste osebe. To je verjetno njegov edini poznani način, da se v danem trenutku zaradi teh svojih dejanj lažno počuti boljše o samem sebi.

No, exota ne bi bil imel niti za razpravljalca, še manj za razumnega, ampak če ti naredim uslugo in se pretvarjam, da je to, kar si napisal, res (da se boš v danem trenutku zaradi tega svojega pisanja lažno počutil boljše o samem sebi), se postavlja naslednje vprašanje: pa kaj pol?
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #161 - 09.08.2004 at 08:00:22
 
Quote:
Zadnje čase opažam, da je eden hujših bolnikov na tem forumu X, kateri ni niti posoben, da bi sam ustvaril kakšno temo pogovora, je pa dokaj agilen pri vtikanju v vsako piko in vejico razumnih razpravljalcev in pri tem svojo patetiko efektivno projicira na taiste osebe. To je verjetno njegov edini poznani način, da se v danem trenutku zaradi teh svojih dejanj lažno počuti boljše o samem sebi.

Tesno za petami mu sledi Kr_Eden, ki izkorišča podobno pretvezo za boljše samopočutje in povedano od razumnega sogovornika zamota v svojo tesnobo in mu to zabriše nazaj v obraz.

Večkrat sem se že vprašal, čemu določeni osebki to počnejo, ko pa se že kmalu kasneje zaradi tega še bolj samopomilujejo? Je pa seveda res, da imajo določeni aspekti psihe efekt droge, ki dajejo bolnemu človeku pretvezo ugodja za nadaljevanje takšnih in podobnih nesmiselnih dejanj.


Zdaj bom ugibala in z določeno verjetnostjo trdila, da sta ti X in Kr_eden padla v oči (tudi) zato, ker zadnje čase spretno obračata exotove bodice, namenjene članom foruma in mu jih servirata nazaj.
Jaz temu pravim uporabiti na njem njegovo lastno "zdravilo" ali pa malce bolj strokovno - podržati mu ogledalo.

Tudi sama pa opažam, da sicer resne in zanimive teme dostikrat ostanejo neodgovorjene ali pa se jih resno ne vzame ravno zaradi vse bolj prisotne skepse o pravih namenih avtorja. Sama se napr. zadnje čase velikokrat zadržim in na določene teme ne odgovarjam, ker s tem (upam vsaj) zmanjšam verjetnost,  da se me bo avtor nekega topica osebno lotil. Pa kaj - bi se kdo vprašal?
No, jaz ne ločujem prav veliko med virtualnim in "life" življenjskim okoljem iz preprostega razloga, ker v vse odnose vstopam enako iskreno...in zato tudi žalitev - pa čeprav virtualna- boli enako kot tista iz real life-a.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #162 - 09.08.2004 at 08:33:03
 
Quote:
Jaz sem se danes poskusil registrirat pod nickom Saddam pa še kar čakam na mail z juzernejmom pa pesvordom. A ta mail se dolg čaka al to pride takoj ???


Ne morem verjet, da tole pišem. Ampak zadnje čase se vedno bolj nagibam k temu, da bi moral uvest določene prepovedi. Imen ali postov. Ker so eni tko zabluženi, kako bi rekla, oziroma, ne kažejo nobene volje, da bi se jim pomagal. In kdo je tukaj bolnik. Destruktivnost je the waste of my time. In tudi ne bi smel dovolit evil eyes to even look at us. Just kick them out.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
THOR
2
**
Offline


Posts: 89

Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #163 - 09.08.2004 at 08:46:00
 
Mae wrote on 09.08.2004 at 08:33:03:
Ne morem verjet, da tole pišem. Ampak zadnje čase se vedno bolj nagibam k temu, da bi moral uvest določene prepovedi. Imen ali postov. Ker so eni tko zabluženi, kako bi rekla, oziroma, ne kažejo nobene volje, da bi se jim pomagal. In kdo je tukaj bolnik. Destruktivnost je the waste of my time. In tudi ne bi smel dovolit evil eyes to even look at us. Just kick them out.


Meni ni jasno kakšne ima to veze s tem kar sem jaz napisal (Anksiozni->Saddam) Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
THOR
2
**
Offline


Posts: 89

Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #164 - 09.08.2004 at 08:48:44
 
Quote:
Gape, se da zvedet ali sta psiholog in anksiozni ena oseba oz. Exo?

Anksiozni in psiholog nista ista oseba, pravtako Anskiozni ni Exo, dokazati ti ne morem lahko pa samo verjameš...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 15