Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 12
(Read 53630 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: DUŠ-ENO-st
Reply #75 - 30.11.2002 at 05:19:40
 
Karmen!

Seveda sem na modrcih lepo z ARS govoril. Tam je bila druga tema in cenim, da ženska prizna, da nima nobenih jošk. Oziroma drugače. Rajši imam da javno pove, da nima jošk kot pa da z baloni provocira pred vsako drugo diskoteko.

In veš. ARS sploh ne preganjam. Preprosto jaz, Gape in  vsi ki so Bedaki ter noben posvečen ne želi na forumu dvojnikov.  Smiley Pač naj grejo dvojniki na Poljub penzionerje rajcat pa najstnike k sekretu potiskat.  Tukaj za njih prostora žal ni.

In glede ARSovih verzov. Jih preprosto ne berem, kaj šele, da bi to storil večkrat kot si predlagala ti. To obenem pomeni, da nisem na verze cepljen, saj če bi bilo tako bi jih tule objavljal tudi sam.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: ZA-DUŠ-ENO-ST
Reply #76 - 30.11.2002 at 08:34:32
 
ARS wrote on 29.11.2002 at 19:01:29:
Replika posvečenim
– predvsem Gapetu (pa malček tut A.-ju, Titudu in Miski)

na žulj stopu,
pa kje mate žulj
ker to, da vam gre v "nos",


Ars, mislim, da gre za različno razumevanje. Žulj, ki ga omenjaš, kot vidim jest zadeve, ni nič drugega kot želja se izogniti raznim skrivalnicam. Ima forum za vsakega posameznika svoj individulani pomen. Kdo se pride spucat kak dan, kdo poda svoje izkušnje, znanje, se več ali manj odkrije, zakrije, zamegli... kakorkoli, to govorim iz sebe, mi tale forum daje možnost, da sprejmem sebe, tudi v svojih napadih Ega (ah, nepopolnost), morda ravno v nesprejemanju drugih mene. Sej veš, kako je to... ko v neki situaciji, odnosu, nečesa meni primanjkuje, je to znak, da si moram to sama dati, nuditi.

Kot jest doživljam to zadevo...., zgleda veliko bolj napihnjena, kot v resnici je. Vsaj jaz, čeprav "posvečena" (bedačna), kar tudi ni nič takega, da bi veljalo razmišljati v smeri ... "mi" forumovci in "oni" posvečeni, ... se ne ukvarjam veliko s tem, kaj se recimo Karmen utegne odločati. Sem za to, da se vsi poslužujemo enega nicka. Končno imeti pogum, odločenost v pripovedovanju o sebi v eni cyber osebi, je meni cool. Poguma odkrivanja ne zakrivanja sebe. Zakrivanja, mask, je itak dovolj že v real lifu. To se meni zdi bistveno v vsej tej zadevi.

Back to top
« Last Edit: 30.11.2002 at 11:38:29 by Amstel »  

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: DUŠ-ENO-st
Reply #77 - 30.11.2002 at 10:12:33
 
Andres wrote on 30.11.2002 at 05:19:40:
Pač naj grejo dvojniki na Poljub penzionerje rajcat pa najstnike k sekretu potiskat.  Tukaj za njih prostora žal ni.

ni glih tko da ni prostora tu za njih ... je prostor, če so sami zavestni svoje dvojnosti in če smo je mi (vsi ostali) zavestni ... potem jo lahko uporabljajo ... tko nekako smo prišli do konsenza ...

treba je poudarit, kar sm poudaru že ko sm napisu prvi post v tale thread ... moji pogledi ne odražajo nujno pogledov ustvarjalne skupinice sonce (mislim da to velja za vse nas ki smo v skupinici, je vsaj miška to dost natančno razložila - očala scena - smo individuumi, govorimo v svojem imenu in stojimo za tem s celim svojim bitjem - vsaj jest), skupinice ki je v veliki meri ustvarila ta forum in ga ima za nekako svojo virtualno vas, iz nje nikogar ne podi, niti nikomur ne postavlja pravil kaj in kako naj se obnaša v tej vasi, je pa aleš že zdavni napisu priporočila in zdej po teh dvojniških epizodah, sm jest dodal notr še eno priporočilo, ki pa še ni finalno, ker se še kristalizira ... zdej mam use podatke ... samo še ars in bonsensa čakam ...

pa nekako se ne morem znebit filinga da bi se na tem threadu pogovarjal o drugih ne o sebi, torej o meni in bedakih, namesto o sebi ... nekako mam filing da imate še vedno mene za taslabga, ker kaj sm pa idijot forum postavlju, da vas mam zdej na grbi ... sm reku lahko se o meni pogovarjamo ... lahko tud v tem threadu ... kao vas moja pojavnost in predvsem adminovstvo na tem forumu v katerga sem veliko vložil tko zlo duši al kako?
seveda motijo vas tudi vsi ostali admini, ki so bili pripravljeni vzet nekaj malega bremena iz mojih ramen, moti vas ker se ima USTVARJALNA skupinica sonce nekaj za pogovorit in ker je ta ista skupinica ugotovila da tisti ki v tej skupinici niso ne želijo sodelovat v teh debatah, npr o društvu statutu ipd ... to namreč je bilo do nekega časa nazaj vse javno, zdej pač ni več ... pa kaj ... če te zanima postani del ustvarjalne skupinice sonce (na žalost to pomeni da prideš med bedake, več neč med posvečene, bp-ju je blo to recimo preveč)

nekako sm ugotovu da vse reč skupi sploh ni vrdna moje pozornosti in tko kot sm obljubu, do reboota jo še držim, pol se bom pa odloču ... učeri sm use pobekapiru, apgrejdu yabb-ja, dons ko se vrnem dokončam in moje naloge za reboot so v večini končane. to pomeni da morajo še ostali izpolnit svoje obljube in lahko začnemo na novo ... kar se tiče ustvarjalne skupinice sonce seveda, kdor bo vstopil na vlak, prav, kdor bo ostal na nažjih nivojih tudi prav ... imam pa novico za vse vas ... dvojnik (ego) ne more v višje nivoje ... niti z vlakom in niti z avtobusom ...

pa lepo praznujte
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: DUŠ-ENO-st
Reply #78 - 30.11.2002 at 11:36:04
 
Quote:
ni glih tko da ni prostora tu za njih ... je prostor, če so sami zavestni svoje dvojnosti in če smo je mi (vsi ostali) zavestni ...

Ampak, ko smo zavestni, tega ne rabimo več.


Le zakaj bi imel dvojni nick, če se tega vsi zavedamo, da ga imam ?
Saj takrat ta dvojnost izgubi smisel.

Če je moj namen, da delujem iz dvojnosti, bom iskal to možnost, tudi z dvojnimi nicki. Zato je takšno delovanje lažje in če od nekoga pričakujemo, da bo deloval le z enim nickom, kar precej pričakujemo od njega.

Gre se le za stvari, ki se jih bojim priznati samemu sebi.

Zato pa bi rad, da bi nehali deliti na višje, nižje...jaze, egote......
Toliko balasta.......

Tako še bolj  v sebi ustvarjamo dvojnost.
Saj nismo ločeni. Ločujemo le neka prepričanja.
Takšna prepričanja so primerna za ego...
Takšna prepričanja za višji jaz....
Vse to pa so le neki dogovori, ki trenutno veljajo v današnji družbi. Torej spet ego...., ki ga tako zelo ne maramo, po drugi strani pa si z njegovimi prepričanji krojimo usodo.

S tem pa obsojamo samega sebe.

...in zaradi tega spet pridemo do dvojnih nickov....
...pa sem spet na začetku..... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: DUŠ-ENO-st
Reply #79 - 30.11.2002 at 11:51:04
 
Robi wrote on 30.11.2002 at 11:36:04:
Le zakaj bi imel dvojni nick, če se tega vsi zavedamo, da ga imam ?
Saj takrat ta dvojnost izgubi smisel.
to pa ne. Meni pa to deluje kot umetnost, ampak moraš biti dober, da ti rata ustvart dva dovolj različna karakterja, z različnima nick-oma, ki osstaneta vsak znotraj svojih mej, pa raseta vsak po svoje. To delajo dobri romanopisci. Pa se vsi zavedajo, da je avtor le eden, ampak dva oz. več različnih karakterjev tko živo doživimo kot različne ljudi...?

... Quote:
Zato pa bi rad, da bi nehali deliti na višje, nižje...jaze, egote......
Toliko balasta.......

Tako še bolj  v sebi ustvarjamo dvojnost.
Saj nismo ločeni. Ločujemo le neka prepričanja.
Takšna prepričanja so primerna za ego...
Takšna prepričanja za višji jaz....
Vse to pa so le neki dogovori, ki trenutno veljajo v današnji družbi. Torej spet ego...., ki ga tako zelo ne maramo, po drugi strani pa si z njegovimi prepričanji krojimo usodo.
...

I like. Ker men ni točno jasno, kaj paše pod ego pa kaj ne, pa kam pol paše... če ne paše. Kako pa veš, da je blo nekaj podzavestno, in si lahko postavu gor, samo z velikim trudom, mogoče se ti pa ni blo treba tolk trudt, al pa se ti je blo mogoče treba velik bolj, kokr mislš, da se ti je blo treba ???  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: DUŠ-ENO-st
Reply #80 - 30.11.2002 at 15:12:55
 
Quote:
ustvart dva dovolj različna karakterja, z različnima nick-oma,


Ustvariti nekoga, ki ga ni, okej, to se mi zdi smiselno, če si romanopisec. Kaj pa recimo na tem forumu, kak smisel vidiš?
Tnx.
Amstel
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: DUŠ-ENO-st
Reply #81 - 30.11.2002 at 16:48:56
 
Amstel wrote on 30.11.2002 at 15:12:55:
Ustvariti nekoga, ki ga ni, okej, to se mi zdi smiselno, če si romanopisec. Kaj pa recimo na tem forumu, kak smisel vidiš?
Tnx.
Amstel

Čeprav so romanopisci lohka ful geniji in ustvarjo precej neverjetne karakterje, pa mislim da na tem forumu ni šlo nikoli za "nekoga, ki ga ni". Je smiselno, če bi želela bolje poznat te ljudi, bi želela prebrat vse kar so napisali pod različnimi 'karakterji' da bi spoznala različne vidike njih... da bi jih bolje razumela, eno bitje v povsem človeški razdvojenosti...?
Zdej če se nekoga prime za kravatlc, pa reče, dej priznej, k vemo, da si biu ti, se mi pa silly zdi, da se upira priznat, mislm... ne vem, morjo bit tuki zadi kakšni veliki strahovi  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: DUŠ-ENO-st
Reply #82 - 30.11.2002 at 17:28:39
 
ARS wrote on 29.11.2002 at 19:04:46:
PS-1:
Sicer pa, a je sploh kdorkoli, opazil, da je BP za več kot le svojim osnovnim imenom, da je BP tut Nemesis, pa…?

Ja, zihr. Tut vi ne, dokler niste brskat začel (ker vas je žulj zabolel), pa stran od sebe pozornosti podit …

PS-2:
So me spodnji, taluštkani danes prav posebej na tole vaše sceno spomnili,
pa na šefe tegale foruma

me je vsak na kak topik tle gor spomnu, za katerim šefi stojijo oz. so jih začel:

PS-3:
Gape, na tole, kar pa KarmenA rolaš, je pa tole men d'best ustrezna replika
(ne, ni na mojem zelniku zrasla, a vseeno močno drži; pa ne le v njenem “primeru”):
You can tell the quality of a person by how they treat people they don't need.

Pa rajš nam še naprej sprašvala ...

PS-4:
KarmenA, sej poznaš tisto "I will survive"... Pa piš še kej, pa naprej ... brez mej.



ARS lahko si vsa energična, po dopustu? No vsi si ga že ne znamo jemat...
Smo opazili, kar praviš o bp,  ustreznemu nagovoru v prid, nam je zato lahko tudi uspelo prej. Smo pač eni tudi mački.
Priznaš pa vsaj, da teli reki in asociacije  držijo za vse "šefe tukaj gor". Aha ti imaš kompleks pedagoginje angleščine, če ne pa vsaj stojepisja Grin

In gornje boldirano ti je BonSense sofliral?
Jaz se niti enga reka zdaj ne spomnim, zadnje čase mi nekam na dolgo spomin obratuje; enega sem si  svojega izmislila:

"Lahko smo blodni v duhu, ne pa v srcu" ;upam seveda, da drži tukaj za vse nas;
Vem še da sem tebe že enkrat med posvečenimi "gor jemala", kakorkoli že..

Ars: Pa rajš nam še naprej sprašvala ...
Meni so bile igre med otroci vedno priljubljene, še najbolj "med dvema ognjema", jaz bi jo preimenovala (ker ima nek militanten prizvok) "med brati in sestrami po soncu" na primer  Grin; Kot otroci smo jo veliko igrali, tu sem dobila tudi svoj prvi psevdonim. Pa ga ne bi zdaj še sploh pisala!

Aha če slučajno BonSensa kaj vidiš, ga povabi, naj se predstavi še tukaj,  pol pa gremo še na čaj, kako bolj žlahtno reč - besedo bomo pa za tle prišparal.  Wink

Pesem od "gospe Poletja" je tudi kar lep kos preživela, očitno si zasluži. Kaj vem, meni ni prav blizu. Ima ona boljše komade. Ampak zažge pa, predvsem kadar je fajn zapet.


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: DUŠ-ENO-st
Reply #83 - 30.11.2002 at 21:08:26
 
Quote:
Je smiselno, če bi želela bolje poznat te ljudi, bi želela prebrat vse kar so napisali pod različnimi 'karakterji' da bi spoznala različne vidike njih


Hm, kako pa lahko veš, da gre za isto osebo, če se pojavlja pod več nicki? Saj ravno v tem je funkcija dvojnih, trojnih nickov, da se zabriše sled, da se naj ne bi vedelo, da gre za isto osebo. Al kako? Tongue
Meni se zdi zanimivo, ko spoznavam osebo, ki se oglaša pod istim nickom, pa lahko razberem različne podosebnosti.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: DUŠ-ENO-st
Reply #84 - 30.11.2002 at 22:01:43
 
Andres!

Toliko besed sem ti že namenila - očitno pri tebi nobena ne zaleže! Izgleda, da bom res morala bolj žensko orožje še tle gor dol dat  - na tvoj podpis sodeč. No to je bolj za šalo kot zaRes!

Me veseli, da ti tudi že pesmi pišeš. Bodo zate verjetno bolje vnovčljiva reč, tvojih ti pa ja ne bo problem v življenje spravit, saj imaš v tem primeru v rokah oba konca eno niti.

Sodelovanje, delo, zanimanje? Jaz na to besedo nič ne dam, se lahko svobodno po threadih potem gibljem. Kjerkoli se tudi pojavim sem jaz. In znam izbrat pravo stvar, to mi še priznaš. Res pa sama nimam več kaj povedat, tudi tistemu,  ki ga take teme zanimajo.  Ti pomoje si vse bolj ali manj povedal!  Meni predvsem to, da nas namerno vse v en kot tlačiš, v temo pa še daleč stran od najmanjše resnice. Smiley

Zakaj je ob tem potrebno toliko skrivanja in zameglevanja? Jaz ne bi vedela. Moj strah rad lovi korak reciva z naivo. Zdaj čas kot starost sta tukaj relativna - kar poglej da najdeš tako otroke med Bedaki kot starce na Poljubu. Taka naiva je potem še zdrava, da znaš prisluhnit zanamcem. Če pa čutiš še odgovornost zato, ima tvoj strah neprecenljivo vrednost. Edini je zame vsaj.

Tisti dvojniki pa - če so posledica ega ne vem, ki niso sposobni prisluhniti enemu poslanstvu spola in posledično njunega odnosa v današnji družbi, s tem pa storiti kaj za vse otroke tega vesolja, naj se logirajo kjerkoli. Prav na tem forumu pomoje takih starčkov-starkinj ne rabimo. Ne glede na njihovo starost po določenih letih.

Dejstvo je, da se tukaj vstopa skozi ena nova vrata. Tukaj je dušeno, ENO pa drugJE. Luna je tam taka kot tukaj, sveti pa le luni primerno. Dejstva, ki jih ti tu gor odmetavaš, so prej kot ne prazna slama, ker samo še bolj "medejo". S takimi odgovori kot "Jaz sem" je tvoje delo. Kje pa je potem spanje, kje sanjanje? Je potem še doživetje izkušnje in spoznanje, ki ni več le raz-um? IN ENO-st. Ker me še vedno nočeš razumet, zdaj beri po arabsko! Domišljija mi še dela. Prosila te bom pa z glavo rokah - mojo v tvojih ali obratno, ko boš ti za.


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: DUŠ-ENO-st
Reply #85 - 30.11.2002 at 22:27:06
 
Amstel wrote on 30.11.2002 at 21:08:26:
Hm, kako pa lahko veš, da gre za isto osebo, če se pojavlja pod več nicki? Saj ravno v tem je funkcija dvojnih, trojnih nickov, da se zabriše sled, da se naj ne bi vedelo, da gre za isto osebo. Al kako? Tongue

Robi je dejal:
Quote:
Le zakaj bi imel dvojni nick, če se tega vsi zavedamo, da ga imam ?
Saj takrat ta dvojnost izgubi smisel.

Ja, če ne veš, katere nicke vse nekdo uporablja, gre pač res za eno "slepomišenje" ...  Roll Eyes
Quote:
Meni se zdi zanimivo, ko spoznavam osebo, ki se oglaša pod istim nickom, pa lahko razberem različne podosebnosti.

Jasno, tut tko se da. Spoznavanje in razumevanje sočloveka je ravno tko zanimivo in težko delo, morda še bolj, če se podarja vsega sebe pod enim nick-om.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nemesis
Guest




Mijauu
Reply #86 - 30.11.2002 at 23:25:55
 
Ljubčki moji,

Pa da se ne bi več predolgo vrteli okrog vrele kaše:
Gledam tole vaše društvo in dlje ga gledam,  bolj postajajo stvari zanimive. Reboot naprimer, oziroma bolj tisto, kar se dogaja vzporedno in zraven, hvala Karmen, ki me je na to (v tem threadu, da je ne bo spet kdo obsojal kot izdajalko in s foruma metal) opozorila.

Vaš cilj je menda ozaveščanje in pozitivno mišljenje. Na to temo imate en srednje uspešen projekt (ki se mu reče Svet Pogovorov, da ne bo pomote, pa tudi za tega ne vem čisto dobro pravzaprav, čigav je, lahko da je gapetov osebni projekt, tko da boljš da še to vprašam: Čigav projekt je svet pogovorov, dragi moji?), pri katerem mi ni niti najmanj jasno kaj z njim počnete, kaj šele, kaj bi z njim želeli narediti.

Potem imate v teku en precej neuspešen projekt, pozitivke, ki je na tem a bo zaživu ali bo crknu, ki mu ne posvečate več kaj dosti pozornosti (eni neki pišejo, malokdo pa to bere, ali komentira, kar pomeni, da bo zanimanje zamrlo).

Pa dobrodelnost, ki bi ga kdo moral po riti, da bi zadihal in spustil kakšen glas.

Pozornost pa gre stvarem, kot so e-trgovina, ki po mojem ne more postati, kakor je zastavljena, komercialno zanimiva (pokrit stroške), pa še en knjižni klub, ki najbrž ne bo prodal 1000 knjig na leto vse skupaj. (To je seveda samo moje mnenje).

Pa potem še nekaj gradov v oblakih, ki jih nameravate, kot so eko kmetije, vasi, mesta. Dober test, kako to nameravanje zares deluje.

Saj vam ne želim ubijat navdušenja, sploh ne. Ampak v primeru, da bi se vam želel priključit ali pa še kaj sponzorirat, potem pa bi hotel naslednje:
1. da so cilji, projekti, financiranje društva javni, preledni, jasni najmanj _vsem_ članom in sponzorjem društva, vključno z stanjem projektov
2. da je scena odprta, torej lahko postane sodelavec kdor hoče in izpolnjuje vnaprej določene pogoje, da možnost sodelovanja izgubi pod vnaprej določenimi pogoji, za katere se ve kako se jih doseže (glasovanja odpadejo), enako velja za celotno organizacijo (kjer pa glasovanja seveda ostajajo)
3.  da se novim projektom sredstva dodeljujejo po njihovi koristnosti in možnosti izvedbe, drugim pa ne
4.  da društvo ne postane predvsem način zagotavljanja (osnovne ali dopolnilne) eksistence nekaterih in se ne spremeni v še eno organizacijo v kateri se navadno več kot 90% sredstev porabi za lastno delovanje.
5. hopsanje s projekta na projekt je kratkoročno donosna reč, ampak prej ali slej na tak ali drugačen način zmanjka tovrstnih virov

Poleg teh osnovnih higienskih reči, pa je po mojem treba tempo izvajanja A.-jevih vizij, prilagodit sposobnosti izvedbe. Tako da se okrepite in poiščete dodatne člane, ki lahko kaj bistvenega doprinesejo k vašim ciljem ali pa počakate z izvajanjem, ali pa tudi z opustitvijo mrtvih projektov, če je potrebna pozornost drugje in se ta zatika (pa ne prevečkrat, da se ne zgodi točka 5.)

Aja zanimivo se mi zdi še to, da imate v društvu "delovna mesta", "ki jih je treba popolnit" in da člane sprejemate glede na neke vrste potrebe po delavcih, pa še marsikatero cvetko bi lahko našel, če bi se slučajno spravil bolj pazljivo iskat. Pa sem gledal še vaš statut, pa tam piše vse kaj drugega.

Tako, da me zelo zanima, kakšna so vaša stališča do teh reči, ki sem jih tukaj zapisal. Lahko odprete tudi nov thread.

vaša Nemesis, ki je bila zgleda nekaj časa na klimatskem zdravljenju v Švici
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: DUŠ-ENO-st
Reply #87 - 01.12.2002 at 00:03:27
 
Amstel,

Stvari, ki sem jih napisal v zadnjem mesecu niso bile nič kaj osebne, razen da sem kdaj poskušal koga kam vščipnit, da bi mu vzbudil pozornost. Tako da enost, dvojnost, trojnost, strahopetnost, vse to ni nič novega pod soncem.

Ampak če bi pisal kot bp, verjetno ne bi mogel pisat v istem stilu kot nemesis. celo isto vprašanje ki je bilo postavljeno pod x in kot nemesis je bilo drugič bistveno bolj odmevno in učinkovito. Za karakterje pa imam bistveno premalo znanja in prostora.

Poznam pa določeno osebo, da bom dovolj skrivnosten in zamegljevalen, ki bi doživela večji živčni zlom (ker je nekaj manjših že zaradi dosti večjih malenkost)i, če bi ugotovila, da sem pisal (tudi) o tej osebi na tem forumu in da obstaja tudi najmanjša možnost, da to kdo poveže (recimo preko mene) z njo. Včasih obstaja izbira med tišino in anonimnostjo. Zato mora anonimnost bit mogoča.

Sicer pa marsikomu na tem forumu ne poznam niti imena, sem se pa z nekaterim člani tudi srečal, pa imam za to samo več ali manj podatkov, ne pa zato tudi nujno drugačnega odnosa.

Pri meni pa je šlo tokrat za delno zafrkancijo in delno za strahopetnost. Glede na to, da nisem bil prvi, niti zadnji, pa so me reakcije zelo presenetile, tako da me zanima tvoj pogled na celotno kolobocijo, z vsemi začetki vred.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: DUŠ-ENO-st
Reply #88 - 01.12.2002 at 00:25:52
 
bp, dobrodošel nazaj. Vidim, da te kljub skeptičnosti, stvar le malo pritegne. Wink

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: DUŠ-ENO-st
Reply #89 - 01.12.2002 at 00:44:24
 
In obenem je tudi logično, da Nemesis ter BP lahko napišeta dejstva s katerimi se strinjam.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 12