Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 3156 times)
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
STARH in DVOM
12.11.2002 at 10:13:11
 

                       Cheesy STRAH in DVOM Cheesy

Obstaja staro  reklo;  Strah je potrkal na vrata, odpret mu je prišlo zaupanje in na pragu ni bilo nikogar; Strah izvira iz dvomov, ki jih imamo o božanski biti v nas. ZAUPANJE JE PROTISTRUP ZA STRAH!

Globoko v Sebi vem, da nikoli nisem sama. Vem, da mi je v vsakem trenutku na voljo vodstvo božanskega. Ta moj notranjost vedno spodreže strah. Tudi vi niste le Sami in tudi vam je dostopno vsepristno vodstvo, kadarkoli hočete.
Kadar resnično veste, da je ljubeča navzočnost vedno z vami, se možnost, da bi živeli v družbi DVOMA in STRAHU, razblini. Vendar mora biti to prava vrednost. Takrat strah izgine.
Ko se boste začeli otresati strahov, se bo  v vas razvilo zaupanje, v katerem se bo odražala ponotranja vrednost o vašem poslanstvu.
Strah je naša ječa Moramo ga izkoreniniti in pomagalo nam bo če se zavemo, da se je v intelegentnem sistemu, katerega del smo in ki s svojo brezmejno inteligenco prežema vse stvari, nesmiselno česarkoli bati. Če si v zavest prikličete to preprosto spoznanje, kadar vas je česa strah, vam bo pomagalo odgnati STRAH in DVOM.

Eden od notranjih pripomočkov je, da si takrat, ko strah vstopi v vaše osebno polje, to priznate. Ko  opazite, da se vas polašča strah, mu obzirno dovolite, da naj stopi v vašo zavest. Začutite ga, vendar ga ne obsojajte!
Kadar strah priznaš in nato vseeno narediš tisto, česar se bojiš, takrat podkuriš svojim malosrčnim mislim. Hkrati narediš velikanski korak pri odpravljanju  DVOMA.

Strah in dvom sta družabnika. Tisto v kar dvomite, bo v vas zbudilo STARH. Tisto v kar dvomite, bo v vas zbudilo STRAH.Tisto, česar se bojite, sproža dvome v vašo sposobnost, da boste zadevi kos

Razvijanje zaupanja kot sredstva, s katerim preženete strah iz življenja, je odlična lekcija, tečaj čudežev lepo pojasni to stališče, posebej pa poudari trdno spoznanje:

Če bi vedeli, kdo stopa zraven vas po poti, ki ste si jo izbrali, vam strah sploh ne bi mogel priti blizu!

Želim si, da SI TUKAJ IZMENJUJEMO SVOJE  STRAHOVE IN DVOME, ter si svetujemo in pomagamo na tem PODROČJU, kaj pravite bo šlo… seveda…

..............Potrebno je samo ZAUPANJE, da premagamo STARH, potem ne bomo več v nič DVOMILI, preprosto bomo ŽIVELI….........
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: STARH in DVOM
Reply #1 - 12.11.2002 at 11:31:22
 
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: STARH in DVOM
Reply #2 - 16.12.2002 at 12:06:53
 
Mind, hvala za tale link.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: STARH in DVOM
Reply #3 - 16.12.2002 at 12:18:29
 
Devi wrote on 16.12.2002 at 12:06:53:
Mind, hvala za tale link.


Jaz sem si ga prejšnji teden sprintala (porabla skoraj celi toner Grin), tako da zdaj čaka doma na moj čas in odprto glavo Grin.

Prav tako pa me čaka tale knjiga Svoboda izbire Undecided, ki sem jo naročila takoj (2 kom.), ko sem videla to reklamo. Le zakaj? Aja, že vem, ker je avtor Avstralec. Shocked.
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=1...
Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: STARH in DVOM
Reply #4 - 16.12.2002 at 12:28:56
 
Sem poklikal in pošpegal, res dobro_zanimiva stran.  Dobre stvari - dobro napisane.


LP, Dylan Dog
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: STARH in DVOM
Reply #5 - 16.12.2002 at 12:50:37
 
np Wink
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1