Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 12
(Read 53310 times)
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: DUŠ-ENA-KR-EA-TI-VN-OST-IZ-RAZN-OST
Reply #60 - 28.11.2002 at 20:31:19
 
gape wrote on 27.11.2002 at 23:46:34:
... ars in bonsens bi tud prosu da se predstavita, me zanima kdo sta ta dva ...

Le kje, kdaj in s katerim čevljem vam je moja malenkost,
gospod posvečeni,
stopila na žulj, da sem v vas, kao, tako zanimanje vzbudila?
Predstavim naj se vam?
Le česa oz. koga pomanjkanje vas daje?

Razgaljevanje meni sicer nepomembnih kogarkoli detajlov vam gre dobro od rok,
ko vam - posvečenim - tako zapaše,
pa dajte, gospod posvečeni, sami razgaliti še tiste podrobnosti,
ki so meni morebiti malček bolj pomembne, dostop do njih imate pa le vi in okrog vašega korita zbrani ...

Jaz osebno sem mnenja,
da moje pisanje zame in o meni povsem dovolj in dobro skozi dosedanjih 335 "postov" govori,
vse ostalo pa so nepomembne trivialnosti ...

Harry je nekje že zblebetal, iz katere vasi sem (pa je na "štiri oči" to zvedel)
- ja, kaj pa blebetam, če ne želim, da se (z)ve -,
le kaj boste pa vi, posvečeni gospod, (iz)blebetali?

Pa vam ja ne gre na žulj to, da sem znala blebetati, iztočnice dajati, replicirati
in na meni postavljena vprašanja tule gor celo v celih stavkih, celo v več celih stavkih (!),
pa ponekod še s humorjem, celo z rimami, odgovoriti?

Ne skrbite, marsičesa, tudi tega se da naučiti, prej ali slej
(govoriti/pisati v celih stavkih, s humorjem in v rimah);
tako kot se da "naučiti" dopuščati in sprejemati različnost(i)
in biti zaradi njih bolj "bogat in širok" ...
tako kot se da "naučiti" ljubiti  
in biti zaradi ljubezni od znotraj navzven z enostjo, dvojnostjo ali čim drugim neobremenjen ...

Vse se da; hitro ali sčasoma.

Pred lastnim pragom pa prav zagotovo nikoli dela ne zmanjka;
pa če pometaš hitro, zlagoma ali pa le sem ter tja -
- pa še prav za vsakogar velja.
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Amstel
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: DUŠ-ENO-st
Reply #61 - 28.11.2002 at 21:04:55
 
Andres wrote on 27.11.2002 at 23:30:44:
Mater kaj ste se zapeli okrog enosti in dvojnosti.
Andres


Ma ja, menda res. Preprosto povedano, skrivalnice so zavajanje, proizvajajo zmedo in meglo in dež. Tko, sintezno.. jedrnatno....
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: DUŠ-ENO-st
Reply #62 - 28.11.2002 at 21:06:00
 
Zakaj izkušnja zdaj ne bi bila blodnja gape?
ne razumem vprašanja
- Ne dlako-cepi zdaj, zgoraj sam praviš da ni več ta izkušnja ampak nekaj drugega kot resnica.
- - sorry ... ne razumem vprašanja

Ali kaj je narobe z blodnjo, ko postane del resnice?
sploh nism zihr če lahko blodnja postane del resnice, verjetno lahko  
- Vsi imamo svojo blodnjo, ane?
- - imamo ... vsak svojo ... ampak blodnja je glih zato ker ona ni Resnica, če bi bla Resnica, bi ne bila blodnja, pa je blodnja - resničnost - tvoja resničnost ... če predpostavim da Resnico soustvarjamo skupaj, da vesolje in s tem Resnica ni determinirano ampak ga soustvarjamo, potem lahko tud rečem, da imajo nekatere blodnje možnost prit v Resnico ... ampak to so blodnje ... take blodnje kot jih je imel Jezus recimo ... če bi on to samo govoru pa nbenga čudeža naredu, se pravi blodu po domače, misliš da bi danes kdo verjel v 'nastavi še drugo lice' al pa kakšno tako?

Ali naj jo zdaj tajim ali naj jo tukaj zavračam?  
ne ... ozavesti jo, tudi zame
- Zavest je subjektivna izkušnja, kako naj to naredim namesto nekoga
- - težko ... bi mogoče lahko reku da je zavest posledica subjektivnega doživetja izkušnje ... mogoče če bi mal razložila to subjektivno doživetje izkušnje, bi mogoče jest lahko ozavestu to tvojo izkušnjo subjektivno doživeto skozi tvoje besede
kera je to sploh izkušnja mogoče?

jaz imam pa zasluge, da se ne boš unplugdiral?  
ne razumem
- Če si skoraj izgubil zaupanje v človeka v zvezi s pojavi teh "vdorov v gosta-jo"? Ta problem se na forumu vleče kt jegulja. Zakaj sem bila glih jaz tista black ship of the family?
- - se mi je skorde podrla vera v človeka ... skorde ... to ni bilo zaradi dvojnikov, bilo pa je tudi zaradi tega. da se to vleče kot jegulja o tem ne vem prav dosti, razen seveda treh osebnosti, ki so to tvojo jeguljo sestavile ... sej pravm za tri vem ... če veš ti več mi prosim te lepo povej, tko kot sm te za božidarja 2 dni prosu da mi povej kje je caka. zakaj si se odločila bit črna ovca, (sej si mislila ovco ne pa ladjo s 'ship') v družini, tega res ne vem kaj te je prijelo da si se tako odločila ... s svojo svobodno voljo in to

Bi kdo ostal ne-prizadet ob srečanju s toliko živega v sebi?  
ne razumem kaj hočeš povedat - prašat
- Aha, te spomin na pogovore v živo zafrkava zdaj; malo pozornosti še - zame prosim.
- - mojo pozornost imaš - ni problema - morš pa vedet, da čeprav sva se pogovarjala v pržanjčku ne moreš pričakovat od mene, da bom jest iz tega tvojega zgornjega stavka izbrskal KAJ DA FAK HOČEŠ MET , kaj sprašuješ, kaj hočeš povedat, preprosto ne moreš, tko kot je blo napačno od fotra pričakovat da bo RAZUMEL kaj si mu hotla takrat povedat ... moraš se malo bolj potrudit ko se izražaš, mogoče bi se morala malce bolj  prizemljit, al kaj jest wem

Hotel si, da razložim svojo blodnjo.  
zahteval, da potem izpolnim tvojo željo
- Ne moreš jo izpolnit, lahko zdaj izraziš pravo namero?
- - naj te spomnim, da ti namenim še kaj svoje pozornosti je pogoj da odpreš ta thread ... točno se spomnim kdaj sm ti to reku ... ko si me začela spraševat o sajtu, takem tvojem, sm ti povedu, lahko ti povem vse kar hočeš, če le vem, pogoj pa je tale thread ... je res? in to pogoj za mojo pozornost - nič drugega - pozornost zdej maš - pomagi si z njo - al zakaj si jo sploh hotla?

Ne seri, gape. Pozornost? Kdo podpira enost? Ti zahtevaš zdaj bit pizda - al kaj?!
???
explain
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: DUŠ-ENO-st
Reply #63 - 29.11.2002 at 08:31:36
 
Quote:
3. titud
hvala za analizo moje osebnosti in pa motivacije, je, umm, ..., zanimiva
.

Nism ziher, če je  res tvoja. Sem te opozuru, da v okoliščine, ki si jih ti ustvru, postavljam sebe in svoje motive pa rekacije, zarad katerih bi jih morad  jest ustvrau. Tko analiziram v bistvu sebe, me pa veseli, če si lahko s tem kaj pomagaš. No ja, vsaj zanimaje ti je vzbudilo...  

Quote:
ti mi očitaš lomljenje igračk, oziroma če te prav razumem subverzijo vaše ustvarjalne skupinice, oziroma skupnosti, pa foruma, pa vaših prizadevanj. Kaj od tega je čisto mogoče, ker nikjer na tem forumu nisem našel zapisanega ali diskutiranega smotra tega foruma, niti vaše skupinice niti skupnosti (razen Ajevih trditev, da je to izvajanje njegovih projektov) in je to morda tabu, ki sem ga prekršil. ali pa sem se pregrešil zoper kakšnega svetega duha tega foruma?  
upam, da boš zbral dovolj motivacije, da mi boš razložil v čem je moj greh ali krivda (ki je menda nočem priznat).



Ravno v tem, da diskurza ni, da se določa sprot pa da je na tak način postal drugačen kot so ga fantje na začetku postvli in v tem, da tako drugačnost ne samo dopuščajo ampak jo tud sami sokreirajo, je po mojem čar tega foruma. To pa ne pomen, da form enega 'svetega duha' nima. Eden glavnih je po moje ta, da sogovorniki vzpostavljamo eno medsebojno sugestivno okolje, ki je skor da  nujno potrebno, da odpreš v seb pa hkrat tud v drugmu ene zapacane kanale, skoz katere lahko spregovori tvoja podzavest, zatajena čustva, intuitivne slutnje, intelektualne spekulacije in blodnje, ki skupaj pač ustvrajao enega duha, ki prišleka neustavljivo privleče al pa do ogabnosti odbije. Ta sveti duh vsaj tle gor nima po moje nobenga totema, razen če naj bi bla to una sončnica v soncu, ki je pa po moje res en najsplošnješi simbol, ki bi si ga kakšna skupina kot skupina lahko zamislna. Pa še glede tabujev: po moje si šel ene provakcije z namenom,  da bi se  ta tabu sploh prikazov, da bi te končno omejil v početju, ki si se ga pri seb ustrašu, ker je blo tako brez omejitev, kot jih ti nisi navajen zarad svojega intelektualnega pristopa pa racionalnega nadzora nad sabo in svojim početjem. Spet govorim, kot bi analiziral samge sebe, sem tud jest kot je že gape ugotovu, hotu rušit ene tabuje, da bi za sabo brisal sledi enega kao pomanjkanja racionalnega nadzora. Ti si jih skušov brisat skoz transformacijo povedanga, jest skoz negacijo. Pr men je šlo za  eno zakasnelo reakcijo strahu pred soočenjem  s tem, kaj vse mam v seb. En šok ob spoznanju, se to da tolk precizno artikulirat, da te začne strašit kot nekaj zunanjega, ki  lahko tam zaživi eno svoje življenje in se že kako  obrne prot teb. Je pa tud šansa da  začne it s tabo v štric, da lahko s tem, kar maš v seb, vodiš en dialog, kamorkoli že pelje. Jest sem si ustvaru za sogovornika tituda, ki se pusti vodit pa zavajat tud bp-ju , ki pa  si je  moral za zaščito pred sabo pa drugimi duhovi tle gor ustvart še ene par klonov. Udar, bp, z njimi tako kot z nami en dialog, potolaž jih tko kot znaš nas, da naj ne bodo tko agresivn, da se nimajo česa bat, da  bp velik fant  že znal poskrbet zase. Da mu zarad stanja duha tle  gor ne grozi nobena nevarnost, ker nobenga tud ogrožat nima namena.

Mimgrede, a ti je bil vzet nik bp a ga samo nočeš uporabljat?            
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: DUŠ-ENO-st
Reply #64 - 29.11.2002 at 09:10:19
 
xyzzy wrote on 28.11.2002 at 16:42:40:
Do sedaj je edini očitek, (poleg tega, ki ga spodaj navaja U2) ki sem ga prebral nekakšna dvojnost za razliko od enosti, česar pa moram priznat zaradi novoreka niti ne razumem najbolje. Ne pomaga niti to, da je pri enih to bolj problem kot pri drugih.

Bp, poglej… Navajaš: edini očitek… To so tvoja očala… Zakaj iščeš oz. doživljaš to kot očitke? Jaz recimo verjamem, da titud ni pisal tega z namenom, da bi ti karkoli očital, ampak z namenom, da ti osvetli problem z njegove strani, kako ga vidi in doživlja on. Evo, vidiš – to so pa moja očala. Bi bilo pa zanimivo vedeti tudi za tista prava – titudova namreč… Edino on bi ti lahko povedal, kakšen je namen tegale njegovega pisanja. In edinole tako bi lahko vidva oba skupaj prišla do tiste prave resnice – kako je bilo mišljeno in kako doživeto… Moja očala so tukaj povsem nepomembna. Vsaj zate.


xyzzy wrote on 28.11.2002 at 16:42:40:
sem se tokrat čisto zavedal, da bi lahko kdo bil užaljen, pa me bolj od tega včasih  zanima, koliko "enosti" v tista oseba premore. kar je seveda moj problem.

Ja, bp… Gre za tvoj izbor vrednot in tistega, kar je pomembno tebi…


xyzzy wrote on 28.11.2002 at 16:42:40:
sicer pa sem še vedno mnenja, da je vsak sam odgovoren za svoje občutke. se mi zdi da če bi upošteval vse možne reakcije, bi za vedno ostal tiho kot miška.

In ja, seveda se strinjam s tem, da je vsakdo odgovoren za svoje občutke. Je pa vsakdo tudi odgovoren za to, kako posreduje svoje občutke drugim. In tukajle morda res ne gre toliko za posredovanje svojih občutkov kar vsakemu. Bi se usmerila na to, da je pomembno, kako posreduješ svoje občutke tistim, za katere ti pa le ni vseeno. In niti ne gre za to, da bi ti upošteval vse možne reakcije. Ker jih niti ne moreš. Razen spet, seveda – potrudiš se pri tistih, za katere ti ni vseeno. In prav tam je tudi najbolj pomembno, da ne ostaneš tiho kot miška. In spet tlačiš svojih občutkov vase. Veš, na kaj ciljam? Čeprav tudi pri posredovanju svojih občutkov komurkoli (hmm, ali res posredujemo svoje občutke kar vsakemu??) je po mojem mnenju pomemben način, kako jih posredujemo.


xyzzy wrote on 28.11.2002 at 16:42:40:
miška, še vedno me zanima kje sem po tvojem mnenju in tvojem doživljanju bil žaljiv.

Bp, sem poiskala. In tudi našla. Tvoje poste torej, ki so bili zame pisani na način, kakršnemu se (vsaj jaz) izogibam. Vendar jih ne želim iztrgati iz konteksta, kar bi naredila, če bi semle »pripopala« samo tvoje Reply-je. Ker edinole v celotnem tekstu namreč izpadejo tako, kot sem jih doživela jaz. Tako, da predlagam, da jih pustiva za kakšno debato ob kavi? Aja, ti kave ne piješ… No, ja, pa ob čaju. Wink

m.


Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: DUŠ-ENO-st
Reply #65 - 29.11.2002 at 10:30:31
 
[quote author=gape link=board=svetovalnica;num=1038096222;start=60#62 date=11/28/02 at 21:06:00]

1.Zakaj zdaj izkušnja ne bi mogla bit blodnja?
- - sorry ... ne razumem vprašanja
- - - v originalu sta 1 + 2 , zato samo 1 nima posebne razlage

2. Ali kaj je narobe z blodnjo, ko postane del resnice?
sploh nism zihr če lahko blodnja postane del resnice, verjetno lahko  
- Vsi imamo svojo blodnjo, ane?
- - imamo ... vsak svojo ... ampak blodnja je glih zato ker ona ni Resnica, če bi bla Resnica, bi ne bila blodnja, pa je blodnja - resničnost - tvoja resničnost ... če predpostavim da Resnico soustvarjamo skupaj, da vesolje in s tem Resnica ni determinirano ampak ga soustvarjamo, potem lahko tud rečem, da imajo nekatere blodnje možnost prit v Resnico ... ampak to so blodnje ... take blodnje kot jih je imel Jezus recimo ... če bi on to samo govoru pa nbenga čudeža naredu, se pravi blodu po domače, misliš da bi danes kdo verjel v 'nastavi še drugo lice' al pa kakšno tako?
- - - Razloži mi mojo izkušnjo, pa ne bo več ena blodnja več. Ali pač jaz kar povem,  da če nimam ničesar za kar bi umrla, ne morem trditi, da imam nekaj za kar bi živela. Tista fraza okol treznosti ino inovativnosti je bila pa že dost guljena tukaj gor in ti zdaj ne bi glih spet ponavljala.

3. Ali naj jo zdaj tajim ali naj jo tukaj zavračam?  
ne ... ozavesti jo, tudi zame
- Zavest je subjektivna izkušnja, kako naj to naredim namesto nekoga
- - ... jest lahko ozavestu to tvojo izkušnjo subjektivno doživeto skozi tvoje besede
kera je to sploh izkušnja mogoče?
- - - Bom poskusila gape; čeprav človek po moje zahteva resnico, ne odkristosrčnosti. Ti praviš, da so ljudje bitja, ki bodo smrt utelesila in da nas pogled na lastno smrt najbolj spametuje.  

Če bi pa mene kdaj dotik neskončnosti doživel (brez blodnje seve), bi ti pa rekla, da s-m-o ljudje truplca/ker sami nevrotiki ohranja-m-o pri življenju to bolečino???/ ker jim od-pušča kri spomina/ ker (on baje) prisluškuje dihu ali jutru, petju morda (kdo bi vedel?), ali le misli, ni važno/ številom morda? strahopetna smrt kje si?/(in potem vklop) pošlji žarek na prastrah/ premakni senco zavesti/ogrej s katastrofo, da jaz ostane pod ruševinami osmoze?/ da strah ne bo več moril. Kdaj? Zakaj?/ v telesni aparat umesti ".*. " nihalo, ki/sproži glas z močjo velike rane življenja/ utelesi duh prostora v bombažnih rjuhah/ki na pladnju deli dveže opečen kruh s soljo smrti. (...?)
Sem pa hotela zdaj povedat le to, da če bi človek eno ravnovesje dosegel, (kaj to pomeni ne vem, mogoče da bi zapustil raven ene same presoje?), bi že/še ustvarjal in tudi živel. Mene sicer nihče ni dozdaj vprašal, če se strinjam z enim tipom zavesti ali pa z drugačnim in če obstajajo "oni" ; pa če so sredstvo s katerim nas vesolje preizkuša ali ne???


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: DUŠ-ENO-st
Reply #66 - 29.11.2002 at 10:48:02
 
(nadaljujem tukaj)

4. Jaz imam pa zasluge, da se ne boš unplugdiral?  
ne razumem
- Če si skoraj izgubil zaupanje v človeka v zvezi s pojavi teh "vdorov v gosta-jo"? Ta problem se na forumu vleče kt jegulja. Zakaj sem bila glih jaz tista black ship of the family?
- - se mi je skorde podrla vera v človeka ... skorde ... to ni bilo zaradi dvojnikov, bilo pa je tudi zaradi tega. da se to vleče kot jegulja o tem ne vem prav dosti, razen seveda treh osebnosti, ki so to tvojo jeguljo sestavile ... sej pravm za tri vem ... če veš ti več mi prosim te lepo povej, tko kot sm te za božidarja 2 dni prosu da mi povej kje je caka. zakaj si se odločila bit črna ovca, (sej si mislila ovco ne pa ladjo s 'ship') v družini, tega res ne vem kaj te je prijelo da si se tako odločila ... s svojo svobodno voljo in to
- - - Aha ne sem čist zares edina ovčica tukajle in bom "na skok na splav" izdala zdajle, da je bila tista  bedasta sumnja po enem tednu očitna burka..točno tako kot sem naredila z božidarjem, ti veš, kako sem odreagirala, lahko mi pa še kaj ne-poveš.

5. Bi kdo ostal ne-prizadet ob srečanju s toliko živega v sebi?  
ne razumem kaj hočeš povedat - prašat
- Aha, te spomin na pogovore v živo zafrkava zdaj; malo pozornosti še - zame prosim.
- - mojo pozornost imaš - ni problema - morš pa vedet, da čeprav sva se pogovarjala v pržanjčku ne moreš pričakovat od mene, da bom jest iz tega tvojega zgornjega stavka izbrskal KAJ DA FAK HOČEŠ MET , kaj sprašuješ, kaj hočeš povedat, preprosto ne moreš, tko kot je blo napačno od fotra pričakovat da bo RAZUMEL kaj si mu hotla takrat povedat ... moraš se malo bolj potrudit ko se izražaš, mogoče bi se morala malce bolj  prizemljit, al kaj jest wem
- - - Gape! pa ni bila važna forma ali način, kakor praviš zdaj, lahko mirno pozabiš na besede, ker lahko bi si pri tistih letih KARKOLI IZMISLILA; jest sem kot vsak deklič ki gleda na svojga Očeta s ta velikimi Oka-mi to bleknila; ampak caka je v tem da si iz spoštovanja  to ni zaslužil; pa da ne bom zdej negirala svoje Resnične ljubezni do očeta; odziv na izbruh enega smeha, ki se mi je že zdavnaj zdaj odrolal, ni pasal tja, nikamor,  še najmanj v betico enemu otroku - Čist tko.

6. Hotel si, da razložim svojo blodnjo.  
zahteval, da potem izpolnim tvojo željo
- Ne moreš jo izpolnit, lahko zdaj izraziš pravo namero?
- -  ... ko si me začela spraševat o sajtu, takem tvojem, sm ti povedu, lahko ti povem vse kar hočeš, če le vem, pogoj pa je tale thread ... je res? in to pogoj za mojo pozornost - nič drugega - pozornost zdej maš - pomagi si z njo - al zakaj si jo sploh hotla?
- - - Bom, ker zdaj tudi veš da držim besedo.

7. Ne seri, gape. Pozornost? Kdo podpira enost? Ti zahtevaš zdaj - kaj?!
???
explain

Se strinjam, me zanese. Nikamor ne bi šla pozornost kar tako , zadevo z IPji, nicki in rebootom pa (kot je še tega*)  urediš ali pa ne urediš. Druge ni.
Ali pa meniš, da v tem času ko bi ti pozornost usmeril drugam, bi se pol tukaj dol nehal pogovarjat?


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: ZA-DUŠ-ENO-ST
Reply #67 - 29.11.2002 at 19:01:29
 

Replika posvečenim
– predvsem Gapetu (pa malček tut A.-ju, Titudu in Miski)


Močno sem se trudla najt in zaštekat, kje vam je BP
(pod svojim osnovnim ali pa kakim drugim imenom, ki ste ga javno izpostavili),
tako močno na žulj stopil, da ste začeli brskat za stvarmi,
ki s samo vsebino njegovih komentarjev & pisanja zagotovo prav nobene veze nimajo.

In ker se takih opravil ljudje praviloma lotijo takrat,
ko želijo stran od nečesa (ali nekoga) pozornost usmert,
je pa malček tut mene začel zanimat, zakaj in od kje »dim prihaja«.

Močno sem se trudla najt, kje vam je BP na žulj stopu, pa mi ni ratal,
tut tega mi ni uspel najt, da bi bil žaljiv, pa čeprav je sam omenil, da je morda bil
(no, gušti in občutljivost so pač individualni, tako kot še marsikaj).

A mi lahko, lepo prosim, razložite, v čem je štos,
pa kje mate žulj oz. kter od njih vas tko močno skeli,
da lohk tolk črk preko tipkovnice naklofate,
pa si na nič kej dost med sabo ne odgovorite (no, vsaj na osnove BP-jeve zgleda da ne);

ker to, da vam gre v "nos",
da si nekdo omisli in več imen na temle forumu »izživi«,
je prav gvišn le posledica, ne pa vzrok vsega tegale ... no, pisanja.

Močno hvala,
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: DUŠ-ENO-(P)SSSST
Reply #68 - 29.11.2002 at 19:04:46
 

PS-1:
Sicer pa, a je sploh kdorkoli,
ki nima vpogleda v tisto, v kar imate zgolj vi, posvečeni (npr. v IP-je ino podobno),
opazil, da je BP za več kot le svojim osnovnim imenom, da je BP tut Nemesis, pa…?
Ja, zihr. Tut vi ne, dokler niste brskat začel (ker vas je žulj zabolel), pa stran od sebe pozornosti podit …


PS-2:
So me spodnji, taluštkani danes prav posebej na tole vaše sceno spomnili,
pa na šefe tegale foruma
(ne, Gape, ne bom ti prevajala, bi izgubili žmoht, če si ne bi dost časa zanje vzela),
me je vsak na kak topik tle gor spomnu, za katerim šefi stojijo oz. so jih začel:

Experience is what you get when you don't get what you want.

That which does not kill us only makes us stronger so we may kill others.

Life is an endless struggle full of frustrations and challenges, but eventually you find a hairstyle you like.

Important documents will demonstrate their vitality by moving from where you left them to where you can't find them.

The great thing about living in a small town is when you don't know what you're doing, someone else does.


PS-3:
Gape, na tole, kar pa KarmenA rolaš, je pa tole men d'best ustrezna replika
(ne, ni na mojem zelniku zrasla, a vseeno močno drži; pa ne le v njenem “primeru”):

You can tell the quality of a person by how they treat people they don't need.

Pa rajš nam še naprej sprašvala ...


PS-4:
KarmenA, sej poznaš tisto "I will survive"... Pa piš še kej, pa naprej ... brez mej.

Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: DUŠ-ENO-st
Reply #69 - 29.11.2002 at 20:34:40
 
Quote:
Jaz osebno sem mnenja,  
da moje pisanje zame in o meni povsem dovolj in dobro skozi dosedanjih 335 "postov" govori,  
vse ostalo pa so nepomembne trivialnosti ...



Aha ARS!  Če nekdo knjigo napiše si jo prilastiš. To je tvoja knjiga in ne njegova.  Kot je tvoja cela copy/paste knjiga med temi 335 posti.  In točno. S tem načinom in seveda s tvojimi posti, tistimi, ki niso pastirani točno vem kakšna si. Si pustila svoj vzorec tu na forumu na isti način kot vsi mi ostali. Treba ga je znat prebrat ta vzorec, lahko se pa celo izmeri.  Sicer pa mi je bil tvoj topic o sekretih  všeč, le da bi v sede scal me pa ne moreš prepričat.  Četudi imaš dolge nohte ARS ti moški zato ne bo v sede scal, verjemi.


Quote:
Harry je nekje že zblebetal, iz katere vasi sem (pa je na "štiri oči" to zvedel)  
- ja, kaj pa blebetam, če ne želim, da se (z)ve -,  
le kaj boste pa vi, posvečeni gospod, (iz)blebetali?


Tudi tu se izraža tvoj kompleks. Če je Harry komu povedal odkod si, ampak ti pač si in hočeš biti dublirana zato je to greh ko se tule izve odkod tale ARS pravzaprav je.   Normalen človek, ki ni omejen s svojo osebnostjo malenkosti kot so kraj bivališča, pove.  To so storili mnogi in še bolj mnogi, za te stvari pa obstoja celo link.  Jaz imam na forumu  celo telefonsko številko na razpolago. Čudno, da me še nisi poklicla. Verjetno zato, ker sem dal mojo komercialno številko.


Quote:
Pred lastnim pragom pa prav zagotovo nikoli dela ne zmanjka;  
pa če pometaš hitro, zlagoma ali pa le sem ter tja -  
- pa še prav za vsakogar velja.


In v prvi vrsti zate, double babe.

Quote:
ker to, da vam gre v "nos",  
da si nekdo omisli in več imen na temle forumu »izživi«,  
je prav gvišn le posledica, ne pa vzrok vsega tegale ... no, pisanja.  


In vidiš. Še ena napeljava do točke kjer si se sama sebe izdala kot hinavko.  Pač imaš rada izživljanje sama sebe v več oblikah in to je to.  
V nos ne gre nič in nikomur, problem je nastala zmeda.  In zmedo med drugim z več vpisi delaš tudi ti. ARS torej ni nedolžna, isto kot ni nedolžen BP in tudi ne KArmenA.
In ker si sovlagataljica v nastalo zmedo ne išči vzroka med zvroki in posledicami. Tuki folk med sabo govori, si daje nasvete, tudi primerja številko modrca ali barv boxarc. Vendar osebno se moćno izogibam vsakršnim komunikacijam z bleferji.  In bleferji, hinavci, blodneži,  so tisti, ki se pojavljajo na forumih z večimi nicki in v nekaterih postih celo sami sebi odgovarjajo.  Poišči se v zgornjem opisu.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: ZAT-O-H(O)LOST
Reply #70 - 29.11.2002 at 22:09:10
 

O, kva pa eni dolg kej pestujejo ...

A Andres je bil zdej posvečeno poslan men replicirat, pa svoje bleščeče odseve vame projicirat?
Ojla, preproščina … Mrbit ste si pa clo tko, fletn zabrisano, inteligentno posvečene vloge razdelili...
Zanimivo, zanimivo ...

ARS wrote on 28.11.2002 at 20:31:19:
Jaz osebno sem mnenja,
da moje pisanje zame in o meni povsem dovolj in dobro skozi dosedanjih 335 "postov" govori,
vse ostalo pa so nepomembne trivialnosti ...

Andres wrote on 29.11.2002 at 20:34:40:
Aha ARS! Če nekdo knjigo napiše si jo prilastiš. To je tvoja knjiga in ne njegova.  Kot je tvoja cela copy/paste knjiga med temi 335 posti.  

Morebitni flajšterček za enega izmed »žuljev« - zatorej se popravljam:

… skozi dotedanjih 335 "postov",
tudi skozi tistih 88, ki predstavljajo copy/paste tiste knjige,
ki si je niti slučajno nisem prisvojila –


- kar je vsakemu funkcionalno pismenemu zagotovo lahko tukajle povsem jasno:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=1...

(pa skozi vse ostale moje, nepreštete copy/paste »sledi« tukile gor), govori …


Kar se pa ostalih navedb iz tvoje replike tiče -
- v vedro s tvojim bruhanjem pa res ne mislim posegat, Andres, je že dodobra polno.


Prelep december ti & vam želim,
z ljubeznijo,

nezakompleksana,
nehinavska,
nebleferska,
včasih tudi zmedena,
predvsem pa iščoča & učeča
lastnica kratkih nohtov,

ARS


PS:
Na vašem forumu sem se parkrat ponovno soočila z dejstvom, da tisto, kar se pove na »štiri oči«, lahko tudi v javnost prileti, zatorej posledično najverjetneje dokončno sprejela tisto preprosto življenjsko, da zadrži zase, kar ne želiš deliti z vsemi; če sploh kaj. In če bi pazljivo brati želel, bi to zgoraj lahko tudi doumel, Andres. Zatorej, Harry, da ne bo še kakega dodatnega nesporazuma, nobene »zamere« zaradi objavljenega imena »moje« vasi ne gojim. A še naprej, v mojem tukajšnjem javnem »profilu«, točno toliko sebe »delim«, kot želim …
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: DUŠ-ENOST
Reply #71 - 29.11.2002 at 22:34:30
 

Če bi me vprašali,
kaj mislim o delanju vtisa,
vam lahko odgovorim,
da je tisto, kar ste,
veliko močnejše od tistega,
kar želite, da bi si drugi mislili o vas.

A je vseeno, kaj si drugi mislijo o nas.
Je največkrat neodvisno od naših dejanj in naših besed.
Je odvisno le od iskrenosti in poštenosti njih.


Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: DUŠ-ENO-st
Reply #72 - 29.11.2002 at 23:25:06
 
Arska, me veseli, da ni nobene zamere. Kiss
Kljub temu naj ti povem kako sem jaz to videl. Ko si ufurala sem na forum, tisti prvi večer sem bil slučajno na forumu. In ko si mi poslala privat mesiđ, sem te potem vprašal od kod si in si mi povedla. Pri tem nisi omenjala, da ne želiš, da se to še komu pove. In ko je enkrat slučajno naneslo, da je Bonsens na veliko spraševal, kje si ti, sem mu rekel, da se bo moral do Iga potrudit. S tem nisem želel nič slabega. Če bi pa ti meni rekla, da želiš, da nihče drug ne ve od kje si, ne bi povedal nikomur.
Se mi zdi normalno, da vsak pove od kje je.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: DUŠ-ENO-st
Reply #73 - 30.11.2002 at 00:33:34
 
Andres wrote on 29.11.2002 at 20:34:40:
Tudi tu se izraža tvoj kompleks.

Če je Harry komu povedal odkod si, ampak ti pač si in hočeš biti dublirana zato je to greh ko se tule izve odkod tale ARS pravzaprav je.  

Normalen človek, ki ni omejen s svojo osebnostjo malenkosti kot so kraj bivališča, pove.  To so storili mnogi in še bolj mnogi, za te stvari pa obstoja celo link.  

Jaz imam na forumu  celo telefonsko številko na razpolago. Čudno, da me še nisi poklicla.

Verjetno zato, ker sem dal mojo komercialno številko.

In v prvi vrsti zate, double babe.


In vidiš. Še ena napeljava do točke kjer si se sama sebe izdala kot hinavko.  Pač imaš rada izživljanje sama sebe v več oblikah in to je to.  

V nos ne gre nič in nikomur, problem je nastala zmeda.

  isto kot ni nedolžen BP in tudi ne KArmenA.

Tuki folk med sabo govori, si daje nasvete, tudi primerja številko modrca ali barv boxarc. Vendar osebno se moćno izogibam vsakršnim komunikacijam z bleferji.  

In bleferji, hinavci, blodneži,  so tisti, ki se pojavljajo na forumih z večimi nicki in v nekaterih postih celo sami sebi odgovarjajo.  Poišči se v zgornjem opisu.

Andres


Čestitke Andres!

Vse trditve so točno na sredi, torej za garaško delo, pa ne le portirja, predvsem ozaveščanja, ki ga opravljaš na tem forumu Resno.

Kako nedolžno iz nickov se ven in še nas zraven vlečeš veš predobro sam, koliko trivialnosti si moral ob tem prestajat pa manj ali le ti. Odkod si, nas izgleda samo peščica ne ve, tega pa za vse ni treba povedat, čeprav te bo ljudje potem obtoževali.  Da smo pa zdaj naenkrat samo še pozitvni-e d-osebe še tle gor, sem pa jaz že opazila, pa ne vem, zakaj zdaj ARS preganjaš s teh strani. Ne rečem da je dobro - kar se slovenskega jezika tiče ali kaj smo že vse na tem forumu različnih izrazov razvili? Preberi si tole njeno ta zadnjo pesmico, pa ene parkarat, pa bo. No saj že vem, da ti na to si cepljen. Pol pa pejdi pogledat na topik modrci, kako si se lepo menil z njo pred chasom, potem si si pa vzel še več casa in po vrsti opisal eno zgodbo. No ja, če si član-ica foruma, se navadi čimprej na vse hudo, ker še nase mame so v socializmu trpele vse tako, da ne govorimo o aktivistkah S. nob. Tako da iskali smo se vse do novejše zgodovine in še dlje. Kaj bi zdaj še rad? Da se slišiva še?


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: DUŠ-ENO-st
Reply #74 - 30.11.2002 at 04:08:42
 
zadrži zase, kar ne želiš deliti z vsemi;
ker če je laž ... boli ... če ni laž, ne more boleti ... ali pač
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 12