Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 ... 14
(Read 64439 times)
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #120 - 09.06.2001 at 17:17:13
 
men je naturisticna plaza kao boljs... mislm.. feeling je resnicno boljsi, bolj zdrav... sram pa, ah, kaj sej so vsi glih... pa ni pol problema...

se raj grem pa kam na samo, eg. malo bolj divji konec, in se grem tam naturizem, pa to, to je pa sploh best of all....

Ampak na morje pa hodim bolj malo, ker me bolj privlacijo hribi, tko da se najveckrat kopam tko usput, (recimo, ko pridem dol v Bohinj, al pa, to mam pa se rajs, nekje v kaksnem jezercu ali potoku ob poti)...

DJ, ti si me pa full presenetu s tem, k ne bi nikol pricakoval kaj takega od tebe...

Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #121 - 10.06.2001 at 09:59:06
 
Dejana,

saj imaš čisto prav, ko praviš, da je 'ostali svet' na drugem nivoju. Ampak zato tale forum tudi je, namreč, da na stvari gledamo z drugega zornega kota in morda po teoriji stote opice vplivamo še na druge, da bi začeli razmišljati drugače. In pri tem je seks samo ena od tem.
Sem pa vedno za to, da so mnenja različna. In hec mora tudi biti, jasno.
Sem pa hotel o tem resno govoriti predvsem zato, ker že tri leta berem, kako so si ljudje brez veze zafurali življenje zaradi seksualnih predsodkov - s tem mislim pisma Petyi.
Da vsak pisker pokrovko najde, pa tudi vem. Važno pa je, kaj se notri kuha.

DJ,

swinganja ti pa res ne zamerim. Si pač povezal stvari tako, kot jih razumeš... Deluješ pa nekam umirjeno, si zgleda poslušal moj nasvet Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
DJmucomir
1
*
Offline

Pijte vise mljeka a manje
nafte (Iz Alana Forda).

Posts: 36
Cjele
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #122 - 10.06.2001 at 23:19:36
 
Priznam ne, moja ogromna slika je resnično delovala kot egotrip, pa to ni bil. Kr povečela se je ne vem zakaj Embarrassed. Mp3par zakaj sem te presenetu? Ker sem sramežljiv ali, ker nisem?

Kje ste dekleta, ki skačete od navdušenja nad vizualno izmenjavo golih teles. Sj nismo tak slabi, mi, Andres, Gape (sicer še nč ni reku na FKK), Miro, Herby in ostala banda.

Ne, ne Andres, zdaj sem starejši in bolj zrel  Tongue in 100% zagovarjam, da se človeku jajca posušijo pod soncem in ne, da zakrknejo, ko se cel dan namakajo v vlagi. No še vseeno me je mau sram nag okrog skakat.

Miro, moja pomirjenost pa ni posledica pretiranega fantaziranja, temveč skurjenih 1000kcal na fitnesu  Tongue Tongue.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #123 - 11.06.2001 at 00:50:53
 
Ja DJ mal te je sram pa to..  Vseeno te še vprašam.
Bio šel z nami na nudistično plažo, če bi se za tak korak odločila Marjana? No ja, če te je res toliko sram bi se pač zmenili, "da te do vhoda pustijo v gatah".. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #124 - 11.06.2001 at 09:40:11
 
Kaj pa vam je, ljudje moji...

Saj ni treba ekspedicije na FKK delat. Preprosto greš tja, pa vidiš, kako je. Prvih pet minut je vsakega sram, potem pa mine in je fino. In to je vse.
Ni pa dobro naturizma preveč povezovati z erotiko, saj so FKK-ji v glavnem družinska zadeva, je dosti manjših otrok (pubertetnikov skoraj ni, ker jih je sram) in sploh je zadeva čisto 'spodobna'.
FKKjev, ki bi v tujini imeli nalepko 'za odrasle', pa v Sloveniji in na Hrvaškem (vsaj po mojih informacijah) ni. Verjetno obstajajo kakšne privatne zadeve, tisti, ki vas to zanima, jih boste gotovo našli.
Ampak a nismo šli off topic?
Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #125 - 11.06.2001 at 09:54:33
 
Sicer 3pam, ampak tolk sploh ne, da bi si bil zasluzil vzdevek 3par...  Je pa hud vzdevk Cheesy

Ja, glede na to, kolk odprt post si naredu, si v svoji omejeni pameti nisem mogel predstavljat, da si sramezljiv, pa to, well, never mind,...

Sicer pa nisam ja puno bolji... tako, ko je treba res bit z bejbo, cist odpovem, za razliko od tebe...

Ah, jebi ga, se moram navaditi na to, kar je ze Douglas Adams napisou, ko je Arthur Dent srecal svojo bejbo:

"Odrasli moski se ne obnasajo tako" si je rekel, navkljub dokazom, da se odrasli moski obnasajo tocno tako... (to je bilo po tem, ko je bil strahootno neroden


Ampak za kak dobr zur na morju se pa lahk zmenmo...
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zenske ste carice
Reply #126 - 11.06.2001 at 10:28:57
 
Q
Rad bi, da bi ženske bolj iskale moškega v sebi in moški žensko v sebi.
Q


Bravo Miro, prav v tem je po moje poanta. Pri seksu 'zlesti drugemu pod kozo' in cutiti, kaj mu/ji ugaja. Seveda obojestransko...

Marjana

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zenske ste carice - off topic
Reply #127 - 11.06.2001 at 10:31:55
 
res je off topic tale nudl ampak naj bo - men se zdi da bo to zame kot še en ogenj, premagovanje samega sebe in to. ko greš pa enkrat čez pa vidiš da to ni nič.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zenske ste carice
Reply #128 - 11.06.2001 at 10:36:13
 

Q
Šur. Greva na čaj, da bova edina tle, k sta se vidla v živo (al se motim).
Q


Zmenjeno. Ceprav imam ze skoz obcutek, da ti studiras v LJ? V glavnem, jaz v CE delam, tako da sem tu cez teden, sluzbo koncam okrog 18h. Ostalo pa se zmeniva skrito ocem drugih... Wink

Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zenske ste carice - off topic
Reply #129 - 11.06.2001 at 10:40:04
 
Q
Šur. Greva na čaj, da bova edina tle, k sta se vidla v živo (al se motim).
Q

motiš se ; jest poznam precej ljudi s foruma, pa tudi drugi se med seboj že precej poznajo v živo; nekateri
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
DJmucomir
1
*
Offline

Pijte vise mljeka a manje
nafte (Iz Alana Forda).

Posts: 36
Cjele
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #130 - 12.06.2001 at 20:20:22
 
Umikam svoj debilen reply. Sj razumem Marjana ja. Mi je pa zelo kul, ce se partnerja vzajemno uzivita, za kar pa je potrebno precej kemije in ujemanja se mi zdi.
Back to top
« Last Edit: 15.06.2001 at 05:38:40 by DJmucomir »  
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zenske ste carice
Reply #131 - 13.06.2001 at 09:32:07
 

DJ, ne vem ce govorimo cisto o isti stvari. Jaz sem mislila na to, da zacutis, kaj partnerju 'pase', in to naredis, ker ga imas rad, ga ljubis. Ker uzivas v tem, da on/ona uziva...

Marjana

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #132 - 19.06.2001 at 09:10:11
 
Bravo, Marjana!

To je to, potem vse ostalo pride samo od sebe.
Zanimivo, kako malo ljudi se zaveda tega preprostega bistva.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zenske ste carice
Reply #133 - 19.06.2001 at 09:22:41
 

Kaj pa vem, meni se zdi da ce delujes z ljubeznijo, da slej kot prej prides do tega.

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #134 - 19.06.2001 at 12:47:43
 
No, jaz imam pa na tem mestu eno tehnično vprašanje: če si v nekoga res zaljubljen oz.ga ljubiš - ali je prav, da to odkrito poveš ali da malo ¨hodiš okrog vrele kaše¨? Tukaj mislim na začetek odnosa, ne potem ko sta že leta skupaj.
Fantje ali imate raje, da punce rečejo direkt, da so zaljubljene v vas in mislijo na vas itd. ali je bolje, da so skrivnostne?
Mogoče je tu problem, da se kakšni moški ustrašijo neposrednosti? Ali pa se motim...?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 ... 14