Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 ... 14
(Read 64395 times)
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #135 - 19.06.2001 at 13:04:20
 
Če misliš na pecanje - ne vem, verjetno mi ne bi blo všeč, če bi blo too much direkt, ker se pol zgubi vsa napetost, ves naboj... Je pa odvisno kdo in kako in kdaj bi mi to reku...

Sicer pa je vecina komunikacije neverbalne, torej brez besed. Ko se pecas, si te znake vecinoma sporocas drugace. In ponavad se bolj direktno kot y besedami. Tko da, kaj je direktno, je zlo odvisn od same energije, ki jo oddajas pri srecanju...

Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zenske ste carice
Reply #136 - 19.06.2001 at 13:12:38
 
jest mam rajši direktne, pa spet ne preveč vsiljivih, to odbija.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #137 - 19.06.2001 at 13:25:14
 
Se strinjam z Gapetom.
Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #138 - 19.06.2001 at 13:29:43
 
Direkt. Osebno.
Sam spet nekateri se gredo radi igre.
Nekateri se gredo radi SAMO igre. In ni? pol naprej od tega.
Odvisno od osebnosti.
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Zenske ste carice
Reply #139 - 19.06.2001 at 13:32:54
 

A je to spet eno podrocje kjer smo moski in zenske malo razlicni? Smiley

Meni je definitivno vsec, ce je na zacetku malo skrivnostnosti, in mislim da Dejani tudi, glede na to, da je vprasala, kako na to gledate fantje.

Sicer pa mislim, da ce cutis ljubezen, jo kazes s vsem svojim bitjem, ne samo z besedami.

Se mi pa zdi, da ste moski mislili najbolj na to, da mora biti zenska toliko odkrita, da moski sploh posteka, kaj je na stvari. Ali se morda motim? Wink


Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zenske ste carice
Reply #140 - 19.06.2001 at 13:47:29
 
ne motiš se
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Zenske ste carice
Reply #141 - 19.06.2001 at 21:18:02
 
V glavnem se ne motiš.

Ko sem hodil še v gimnazijo, sem poznal tipa, ki ga je poiskala neka punca in ga direktno vprašala, ali bi hodil z njo. Ta punca je danes, cca po 25 letih še vedno z njim in baje (kolikor so mi pravili) se še vedno super razumeta, imata otroke itd. Drugi fantje smo mu takrat zavidali, ker je dobil tako direktno žensko, mi smo se pa morali truditi in večkrat nismo vedeli, pri čem smo, ker so se druge punce rade igrale skrivalnice.
Torej je lahko naravnost tudi najboljše, se pa strinjam, da ni nujno.

Niso mi všeč ženske, ki rečejo 'ne', kadar mislijo 'ja'. Sicer so pa lahko nekatere igrice tudi prav zabavne, seveda, če veš, pri čem si.
Važno je, da se punca ne pusti čakati takrat, ko
ve, da ji je tip všeč in da je ona všeč njemu. Najbolj glupa varianta je, da ženska moškemu prepusti vlogo velikega osvajalca - mačota in pasivno čaka, kaj bo. Se mi zdi, da moški v glavnem ne maramo biti mačoti. Lahko pa, da se tudi motim. Ampak osebno nočem biti mačo.

Res pa je, da so še vedno v družbi prisotni stereotipi, ki marsikoga silijo v te vloge. Pa smo spet pri vplivu družbe, cerkve itd...

Mislim, da je še najboljše reagirati po intuiciji in se ne obremenjevati s tem, kaj bi kdo moral glede na spol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
DJmucomir
1
*
Offline

Pijte vise mljeka a manje
nafte (Iz Alana Forda).

Posts: 36
Cjele
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #142 - 19.06.2001 at 23:26:46
 
Ja, če mi punca reče, da je zaljubljena kaj pa si naj jaz pod tem predstavljam. Gre za pomen besede. Zato je bolš čimmanj takšnih hudih pojmov uporabljat. Če bi se rada poljubila naj pove to. Če bi rada kam z menoj naj pove to. Zaljubljen biti. Pismo. Kaj to sploh pomen. Jst ne verjamem več v to. Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #143 - 20.06.2001 at 00:23:27
 
Miro!
Tudi jaz sem proti nekem mačoizmu, govoriš pač z žensko če to hoče, drugače pa tudi prav. Ti si napisal: "Najbolj glupa varianta je, da ženska moškemu prepusti vlogo velikega osvajalca - mačota in pasivno čaka, kaj bo."

Res je, to je glupa varianta, vendar je ena še bolj glupa. Sploh ni pomembno da žensko osvajaš, najbolj glupo za mene je, da z žensko govoriš in iz nje potem cufaš ven eno po eno besedo. To so do daske nekomunikativne ženske, z obilo zavrtosti na vseh področjih.

Dejana!

Jaz mislim, da če ženska tako čuti potem naj pač reče moškemu,da ga ljubi.  Seveda pa je potrebno pred tem oceniti situacijo in seveda moškega. Kakšen "mačo" kot se je izrazil Miro, bi utegnil takšno žensko odkritosrčnost napeljati na mlin posmehovanja. Kajpak v pristni moški in povrhu še zaostali družbi.

V obrnjeni smeri, torej če moški reče ženski, da je zaljubljen vanjo  je lahko popolnoma enako. Naenkrat se na kup nabaše deset ciničnih Pamel, medtem ko preprosta Micka še najbolj logično misli.


Ja DJ ljubček. Tebe sem pa pogrešal.
Saj ne vem koga sem bolj pogrešal tebe ali tvojo frizuro. 8)  Ampak "ljubim te", ti pa ne bom rekel veš. Rad te imam, to bolj paše.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
DJmucomir
1
*
Offline

Pijte vise mljeka a manje
nafte (Iz Alana Forda).

Posts: 36
Cjele
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #144 - 20.06.2001 at 23:54:14
 
Eee. Ja. Ni mi se cist jasn, kaj se je zgodilo, da sem tak zamorjen, ko mi bo vam rade volje povem. Za zacetek pa spreminjam nick in se poimenujem po Georgu iz Seinfelda, na katerega bojda licim, ko sem najbolj debel. Ker je precej dolgi nik, predlagam uporabo imena Jure77.

Andres, hvala za te prisrcne besede, ki so padle na plodna tla. Tudi jaz ti ne bom rekel, da te ljubim, te pa z veseljem sprejemam za svojega elektronskega (za zacetek Smiley) brata. Namesto tekocine pa bova izmenjala kaksen bajt.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #145 - 21.06.2001 at 00:03:40
 
Ni problema Constanza.  Oh sedaj mi gre kar težko iz tipkovnice pisat tako dolg nick. Meni osebno je DJ bolj všeč, pa še navadili smo se ga. Kratko, jedrnato, večpomensko, in še muc mačkon ipd so te nekateri klicali.
Glede izmenjave tekočine--bajtov. Jaz se za to da izmenjava tekočino v osvežilni obliki, torej, da ti mene častiš in obratno.  Glede bajtov. Odvisno kaj rabiš.
In še eno vprašanje imam za tebe. Si ti mogoče haker? V trenutku, ko si zamenjal nick se je namesto moje slike pokazala Herbyjeva.  Saj Herby je v redu dečko, toda jaz si brkov ne mislim pustiti in tudi nikoli jih nisem imel, zato  tudi njegova slika in moje ime ne ustrezata skupaj.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
DJmucomir
1
*
Offline

Pijte vise mljeka a manje
nafte (Iz Alana Forda).

Posts: 36
Cjele
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #146 - 23.06.2001 at 16:20:00
 
Kul na pijaco it.
Nisem heker  Smiley Smiley, sicer sem imel dalec nazaj tudi tovrstne ambicije, tko, da nisem jst brkljal po slikcah - morda je to delo racunalnika, ki je presodil, da Herbijeva sliko bolj pase tvojemu pisanju.
Ime pa res spreminjam nazaj, ker gre men tud na zivce novo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #147 - 23.06.2001 at 19:57:04
 
Me veseli, da si se odzval "na tekočino". Še bolj sem vesel, da boš naredil korak naprej, torej, da boš resnično in ponovno šel nazaj ter tako ponovno postal DJ. "Kere plate pa najrajš vrtiš DJ?"

Jaz mam eno od Marjane Sepe v Sloveniji.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
DJmucomir
1
*
Offline

Pijte vise mljeka a manje
nafte (Iz Alana Forda).

Posts: 36
Cjele
Gender: male
Re: Zenske ste carice
Reply #148 - 27.06.2001 at 01:35:11
 
Ej moj Andres. Sepetovo pa kr z Marjano sucta. Men trenutno sedejo StereoMcsi, pa Everlast, pa Frenk Sinatra.
Skje pa si v bistvu?
Pijes pivo?
Ali ne in mesa tudi ne jes. Eh. Pa saj. Belacesta. Alkohol poblesavi glavo, pa trava pa tud. Sam a pac nismo stroji mar ne?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Zenske ste carice
Reply #149 - 28.06.2001 at 01:28:16
 
DJ!

Piva ne pijem. V bistvu ga včasih doma odprem in ga potem proč zlijem. Meso še vedno jem. Torej, če greva na tekočino te ne bom orubil z Lahko Cockto, jaz pa ob tebi tudi ne bom bankrotiral. Ampak nekaj ti zagotatavljam. Jointov ne znam rolati.

Andres

p.s. odkod sem: Iz Kranja, sicer pa poglej member list.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 ... 14