Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7
(Read 61056 times)
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #30 - 12.06.2010 at 21:58:03
 
Alojz in Sandib wrote on 12.06.2010 at 19:50:42:
Dreammer wrote on 12.06.2010 at 19:48:24:
ja - prav imaš - prekini jo! naredi vsaj eno selekcijo zase in pejd stran v drug peskovnik ....


Na tem peskovniku se zelo rad igram posebno s egocentričnimi problematičnimi otroci!!!! Smiley Smiley



To pomeni da se je ta del tebe prilepil na mene: na meni prečiščuješ svoje traume iz otroštva in me projiciraš kot problematičnega otroka - v bisvu sebe ....

Saj zato ti je tudi oproščeno: zgornji post je negiranje mene, v tem pa priznavanje mojega pomena v tvojem življenju ..... zmeden in trčen si to je to ..... pejd rajš na pir peskovnik pa raje pusti nam bolj izkušenim od tebe .....
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #31 - 13.06.2010 at 00:30:23
 
Kot sem ti rekel, Sanjavi, pejt še kam drugam pogledat, ne sam tega dolgocajtnega Balkana. Vse še primerjaš s tem Balkanom in lahko bi malo razširil zavest. Tvoje ocenjevaje drugih je popolnoma zgrešeno in omejeno na tvojo ozko primerjavo. Včasih so takim rekli; da so zaplankani.
Dokler imaš ozko zavest, te bodo vedno preganjali ti tvoji vampirji in razni reptili.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #32 - 13.06.2010 at 01:27:02
 
sem ti že povedal - da me lahko ocenjuješ le iz informacij, ki si jih dobil tukaj posredno iz mojih postov.

Nič ne veš o tem kje sem že bil ali pa sem prav sedaj ta moment vzporedno logiran ... hehhhhh pa to je tvoj problem, kaj mi misliš vsiliti oz. v kakšen predal me stlačiti .... za sebe vem še kako dobro s kom sem v kontaktih itd ..... večkje se  na kak forum sploh ne logiram, ampak ostanek v direktnem stiku samo z adminom ali moderatorji tem .....

žal mi je, če sem želel razbliniti tvoje zaplankane iluzije o meni in o tem, kaj sploh veš ti osebno o meni ..... nič ne veš konkretnega in tudi nimaš nobenih osnov za to da bi vedel karkoli konkretnega ....

nenazadnje je vse tole samo še virtuala lol ....
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #33 - 13.06.2010 at 01:54:36
 
Dovolj si napisal, da je lepo razvidna tvoja ozka zavest, primerljiva z balkansko zaplankanostjo.
Zato ti pravim, da se le malce bolj razglej. Vem da se počutiš varnega v tej znani, ozki miselnosti. A le korajžno.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #34 - 13.06.2010 at 01:55:53
 
ignore you
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #35 - 13.06.2010 at 02:14:58
 
Dreammer wrote on 13.06.2010 at 01:55:53:
ignore you

Z ignoriranjem se samo še utrjuješ na tej zaplankani (ozki) poti.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #36 - 13.06.2010 at 02:49:19
 
Quote:
Dreammer wrote on 13.06.2010 at 01:55:53:
ignore you

Z ignoriranjem se samo še utrjuješ na tej zaplankani (ozki) poti.

Lp,Igor


bla bla bla ba bla kt babja ćenća utrujaš in goniš eno ta isto sebe poglej pa se spravi v red hinavc!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #37 - 13.06.2010 at 09:16:04
 
Dreammer

Že nekaj časa sem na temle forumu.Z mnogimi se strinjam in z mnogimi se ne.S teboj se sploh ne da debatirati ,ker nisi še nič konkretnega povedal. Ti samo neki natolcuješ- kje vse in s kom sodeluješ. V čemu sodeluješ??? V blebetanju? Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #38 - 13.06.2010 at 12:04:23
 
Dreammer wrote on 12.06.2010 at 01:21:13:
Mislim, da bi se vsakega Slovenca ki kolčkaj ceni svojo domovino in ima malo zavedne narodne zavesti, takšno pisanje užalilo.
Mene je in sem se branil, kolikor sem se pač znal in bil sposoben braniti......

takim textom pač ne daš pozornosti ... sej obvladaš to ...
kaj ma to use sploh veze, če smo pa usi eno?

čim se o nacijah pogovarjaš, ne more druzga bit kot da konflikt nastane
boljš je da mamo svoje mejhne peskovnike in usak pr seb pedena kar je za spedenat - pometanje pred svojim pragom scena
ker smo pač usi eno, se preko polja širi zavest ki jo dvignemo/jo nekje v okolico ...
velika večina teh sranj o čemer ste se pogovarjal je popolnoma brez veze ... zakaj bi se 2 človeka ki s tem nista nč mela pregovarjala o zadevah o kerih ne vesta nič? ampak res nič
ne poznata ne vzrokov ne posledic ...

brez veze

lahko pa do neke mere dam prow punci da majo u srbiji kr močno linijo plave krvi ... so pač eni redkih ki jim to ni blo pofrezano tolk kmal ... ker kolkr je razumet, so se u času, ljudje znotri klanov plave krvi, vedno bolj 'parili' z ostalimi ... rang prestol zamenjat za ljubezen ...
prowzaprow ne bi o tem ... je to že use napisano ...

hehe
noben od teh s kerimi se pogovarjaš tm na forumu ni nobenega graničnega prelaza zauzeu; noben ni okupiru slovenije
oni se samo poistovečajo s temi reveži ki so ga takrat nasrkal - pa niso bli nč več kot kmetje na šahovnici ... in ti jim pomagaš pr tem, da se poistovečajo s tistim ... pa oni tisto niso ... sploh ...

vse je eno
vse eno je


jna je pač organizacija ki izvaja ukaze
to je use kar je
kdo jih daje in zakaj, ne bomo nikol izvedl, je tud nepomembno ... u bistvu ... in ko prideš do teh podatkov - že prec od začetka, ti je sick da je kej tazga sploh možno ...
imho
seveda


ko pljuvaš po nekom, pluvaš po seb Wink


Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #39 - 13.06.2010 at 12:16:17
 
Vojna v Jugi je bila kot vse vojne biznis. In bilo jim je bolše razbit Jugo na manjše dele in potem te dele posamezno počasi dat v EU kot pa imet eno tako veliko in močno državo kot je bila cela Juga v EU.
Kot takšen že imaš glas ki se sliši. Preveč.
In seveda se spet spotaknemo ob Bilderberge in ostale strice ki počnejo kar počnejo. So tud v Jugi. In še danes.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #40 - 13.06.2010 at 12:21:04
 
Mr.Smith wrote on 13.06.2010 at 12:16:17:
Vojna v Jugi je bila kot vse vojne biznis. In bilo jim je bolše razbit Jugo na manjše dele in potem te dele posamezno počasi dat v EU kot pa imet eno tako veliko in močno državo kot je bila cela Juga v EU.
Kot takšen že imaš glas ki se sliši. Preveč.
In seveda se spet spotaknemo ob Bilderberge in ostale strice ki počnejo kar počnejo. So tud v Jugi. In še danes.


To  je to!!! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #41 - 13.06.2010 at 12:30:10
 
mr Smith preberi si stran 8 / pa 9 na tem forumu objave v tej temi Sloveni =  Srbi .....

Mal preberi kakšne ideje imajo spodaj tile samookronani duhovni prosvetljenci ..... o tem hribu Rtanj (ki se je sedaj preimanoval že v piramido ker je to UREDNIK foruma videl v viziji da so oni ki so ga naredili in to so bitja iz Siriusa A že začeli spreminjati v piramido) - pa o invaziji ki jo Sirijani A tam pripravljajo - ne, danes so napisali da se že dogaja ta moment - pa nenazadnje: vera ki je sicer avtorica originalnih metod zdravljenja (od katerih ljudi več dni boli glava, pa padajo v traume itd .... pričevanja iz tega istega foruma) je izumila, da obstaja "kupola" ki lahko prepreči to invazijo Sirijanov A; problem je da moramo ljudje ojačati to kupolo s svojo duhovno energijo  in vero ....

na koncu doda: edino Srbi imamo dostop do te skrivnosti in edino mi bomo s pomočjo naše vere rešili naš narod Srbijo in svet ....

Ti je jasna manipulacija???

In to s strani kao duhovnih prebujencev / pa povrhu se ta informacija pojavi na kao kvazi duhovnem forumu ....

ljudje sami odpirajo vrata ne da bi to vedeli s tem slepim neumnim izvrševanjem teh odštekanih "ukazov" oz. sugestij ... sami "prodajo svojo dušo hudiču"   ker se sploh ne zavedajo ozadja in posledic ....

nič čudnega da smo se užgali in pravim hvalabogu da so se stvari tudi pokazale v pravi luči ...

še eno zanimivo dejstvo: to informacijo o tem svetem hribu je na ta forum prinesel eden izmed urednikov (Sratko) .... na to je celo zelo ponosen ..... in si jemlje za to določene pomembne zasluge ....

še en dokaz več da so forumi še posebej taki z "duhovnimi" vsebinami izprogramirani ...

pa saj sem sam videl, kako je s tem gape tukaj ... tudi tvoj zadnji post zgoraj marsikaj pove o tebi, srček, nisi tako nedolžen kot glumiš tukaj ... Wink Smiley  ........ lol   ....   hehhhh  Shocked Shocked Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #42 - 13.06.2010 at 12:32:55
 
veliko je takšnih ki se imajo za edine na svetu ki ne vem kaj, pusti, to je njihova "težava" ne tvoja  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #43 - 13.06.2010 at 12:35:22
 
Kaj je namen piramid ? Un tip je govoril o tem da pomagajo zemlji usmerjat energijo da je namen vseh  piramid na zemlji to da bodo pomagale planetu pri dvigu zavesti ...
Lih sem se tut spomnil na une spirale na nebu ki so ble vidne zdej pred kratkim hm kje ze tocno ne spomnem , oblike kot mini galaksija kaj bi to lahk blo ?
lp : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #44 - 13.06.2010 at 12:39:47
 
Dreammer wrote on 13.06.2010 at 12:30:10:
mr Smith preberi si stran 8 / pa 9 na tem forumu objave v tej temi Sloveni =  Srbi .....

Mal preberi kakšne ideje imajo spodaj tile samookronani duhovni prosvetljenci ..... o tem hribu Rtanj (ki se je sedaj preimanoval že v piramido ker je to UREDNIK foruma videl v viziji da so oni ki so ga naredili in to so bitja iz Siriusa A že začeli spreminjati v piramido) - pa o invaziji ki jo Sirijani A tam pripravljajo - ne, danes so napisali da se že dogaja ta moment - pa nenazadnje: vera ki je sicer avtorica originalnih metod zdravljenja (od katerih ljudi več dni boli glava, pa padajo v traume itd .... pričevanja iz tega istega foruma) je izumila, da obstaja "kupola" ki lahko prepreči to invazijo Sirijanov A; problem je da moramo ljudje ojačati to kupolo s svojo duhovno energijo  in vero ....

na koncu doda: edino Srbi imamo dostop do te skrivnosti in edino mi bomo s pomočjo naše vere rešili naš narod Srbijo in svet ....

Ti je jasna manipulacija???

In to s strani kao duhovnih prebujencev / pa povrhu se ta informacija pojavi na kao kvazi duhovnem forumu ....

ljudje sami odpirajo vrata ne da bi to vedeli s tem slepim neumnim izvrševanjem teh odštekanih "ukazov" oz. sugestij ... sami "prodajo svojo dušo hudiču"   ker se sploh ne zavedajo ozadja in posledic ....

nič čudnega da smo se užgali in pravim hvalabogu da so se stvari tudi pokazale v pravi luči ...

še eno zanimivo dejstvo: to informacijo o tem svetem hribu je na ta forum prinesel eden izmed urednikov (Sratko) .... na to je celo zelo ponosen ..... in si jemlje za to določene pomembne zasluge ....

še en dokaz več da so forumi še posebej taki z "duhovnimi" vsebinami izprogramirani ...

pa saj sem sam videl, kako je s tem gape tukaj ... tudi tvoj zadnji post zgoraj marsikaj pove o tebi, srček, nisi tako nedolžen kot glumiš tukaj ... Wink Smiley  ........ lol   ....   hehhhh  Shocked Shocked Shocked

Si pa smešen. Vsaj to.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7