Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7
(Read 61040 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #15 - 12.06.2010 at 16:19:51
 
Dreammer wrote on 12.06.2010 at 16:12:36:
Alojz in Sandib wrote on 12.06.2010 at 15:57:25:
Dreammer4 ne imej se za razsodnika!!! Vsi mi na Zemlji smo bolj, ali manj neuki samovšečni vase zaverovani dripci!! Tako,da slabo mnenje imamo zgolj o drugih sebe bolj težko vidimo v pravi luči.Če bi se- bi bili manj ozkosrčni in egoistični!!!

Polako- dolaze bolja vremena-vesoljno neodvisno od nas-ker vesolje samodeluje tudi skozi nas in v nas samih-neodvisno od naših zablod. Wink Wink Smiley


PA ti si se prvi postavil v razsodnika že takoj ko sem se pojavil na forumu ("tvoje trditve o tem in onem boš moral v bodoče revdirati" je bil tvoj sodniški ultimat - pozabil ??? )

Ne maram licemerja: tisti ki sodi v tem primeru ti mene, moraš najprej pri sebi stvar obvladati! Smiley mam prav?


Eni zavestno počnemo kar počnemo iz določenega namena!!!

Na ta namen te je lepo opozoril gape (admin) takoj ko si se začel pritoževati. Cheesy

Drugi se pač nagonsko jezite-nekotrolirano.Razumeš kaj ti želim povedati???
Nakladanje in obsojanje ni dovolj,če same vesoljne zadeve-in samodogajanja  ne razumeš!!!

Nič ni naključno,vse ima svoj namen.Namen moraš pa poznati!!!

Ti jemlješ zadeve osebno-- ker nisi še prerasel lastne-- ego---osebnosti.

Vprašaj se to in ti bo jasno,kaj ti sporočam!!! Wink WinkPusti osebno užaljenost-deluj s stališča vesoljne življenjske opcije,kjer ti jaz individualno nisva ovrednotena po temu kdo boljše zmerja---ampak kdo pravilno deluje-sporoča!!!! Smiley Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #16 - 12.06.2010 at 17:54:21
 
Quote:
Nimam potrebe po prepričevanju. Naj živijo v zablodi, to je njihova pravica.

Lp,Igor

Smiley Smiley
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #17 - 12.06.2010 at 17:55:51
 
Alojz in Sandib wrote on 12.06.2010 at 16:19:51:
Dreammer wrote on 12.06.2010 at 16:12:36:
Alojz in Sandib wrote on 12.06.2010 at 15:57:25:
Dreammer4 ne imej se za razsodnika!!! Vsi mi na Zemlji smo bolj, ali manj neuki samovšečni vase zaverovani dripci!! Tako,da slabo mnenje imamo zgolj o drugih sebe bolj težko vidimo v pravi luči.Če bi se- bi bili manj ozkosrčni in egoistični!!!

Polako- dolaze bolja vremena-vesoljno neodvisno od nas-ker vesolje samodeluje tudi skozi nas in v nas samih-neodvisno od naših zablod. Wink Wink Smiley


PA ti si se prvi postavil v razsodnika že takoj ko sem se pojavil na forumu ("tvoje trditve o tem in onem boš moral v bodoče revdirati" je bil tvoj sodniški ultimat - pozabil ??? )

Ne maram licemerja: tisti ki sodi v tem primeru ti mene, moraš najprej pri sebi stvar obvladati! Smiley mam prav?


Eni zavestno počnemo kar počnemo iz določenega namena!!!

Na ta namen te je lepo opozoril gape (admin) takoj ko si se začel pritoževati. Cheesy

Drugi se pač nagonsko jezite-nekotrolirano.Razumeš kaj ti želim povedati???
Nakladanje in obsojanje ni dovolj,če same vesoljne zadeve-in samodogajanja  ne razumeš!!!

Nič ni naključno,vse ima svoj namen.Namen moraš pa poznati!!!

Ti jemlješ zadeve osebno-- ker nisi še prerasel lastne-- ego---osebnosti.

Vprašaj se to in ti bo jasno,kaj ti sporočam!!! Wink WinkPusti osebno užaljenost-deluj s stališča vesoljne življenjske opcije,kjer ti jaz individualno nisva ovrednotena po temu kdo boljše zmerja---ampak kdo pravilno deluje-sporoča!!!! Smiley Smiley Smiley Smiley



... le da ti in tebi podobni kot ste gape itd niste sposobni tega narediti najprej pri sebi! Pod to krinko oz. masko si jemljete pravico da vršite takšno posiljevanje tukaj ..... kdo pa misliš ti da si da si jemolješ to pravico kaj misliš da je drugi nimajo/nimamo ?  Misliš da sem tako zelen in glup pa še frišen od včeraj da  vas v prvi vaši besedi nebi prepoznal???

Očitno je ta tehnika zavaravanja tudi edino, do česar si se /ste se prikopali v svoji entuziastični kvaziduhovnosti ....

... še to: hvala tistemu, ki se je na novo registriral na objavah pod nikom Yotis - eto takoj ko je tam zagledal luč foruma - je blatil sonarodnjaka: mene...

Saj, če si ti xy  Yotis navajen klečeplazenja tudi tukaj na tem forumu in če je to tvoj edini zveličavni stil funkcioniranja po forumih, boš prišel pač tako daleč, kolikor dolgo ti bo kdo nastavljal rit za lizanje ....  dlje pa tudi ne.

PS: kako da nisi foruma OBJAVE odkril že prej in pravzaprav pobiraš moje ostanke -  heh?? jebi ga tudi taki mrhovinarji obstajate, ki radi jeste to kar vam se vrže na tla z naše gosposke pojedine

še tole: da si prav iz tega foruma vem tudi po tem, ker vam nobene kao duhovne skrivnosti nisem izdal ...vsaj neposredno ne... in to si tam uporabil kot zveličavni argument da sem jaz povsem zanič .... zelo smešno in neumno pravzaprav!  ... hahh   .... lolllllll

očitno si zaradi tega padel v traumo da se moraš izpovedovati v neznanih krajih neznanim ljudem .... hahh .... zelo zelo provetljeno dejanje ni kaj! .... lollll

Da so uni spodaj tupi je kot pribito ker če ti verjamejo: so tupi dvakrat kajti cel kup forumašev je bilo tam ok in smo prav fajn debatirali in si izmenjevali postinge tudi na PMu...hah tako da vidiš kako hitro streljaš kozle če ne poznaš ozadja ....
hahhhh ....lollll
Morda pa sem te fasciniral tako zelo da si se odločil me skrivaj špijonirati in na silo se dokopati do kakšnih mojih skrivnosti .... tepček brez osebne hrbtenice in stila hahhhh ...... lool

Skoz vse to men samemu samo raste popularnost --- kdo ve, Lojz, kaj misliš, da ima moja popularnost že mednarodno veljavo ?? Wink   haha  Smiley  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #18 - 12.06.2010 at 18:07:27
 
Povedal res do sedaj nisi nič. To pa verjetno zato, ker ničesar nimaš, razen samohvale in kvazi bojevanja s Hrvati ali Srbi. Pejt še mal ven iz Balkana.

Lp,igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #19 - 12.06.2010 at 18:30:26
 
Igor spet tvoja zabloda  pa tudi pozabljivost...
Napisal sem že da sem pred približno 3 tedni našel HP s forumom ki ima arhivirano vso pomembno znanje tega planeta .... fajn se mi zdi da so tam nekateri veliki forumi iz zbirke podatkov že vključeni v njihov klasifikacijski sistem torej sem svoj programček ki ga furam smiselno nadgradil ... dalje več ni možno vsaj na tem planetu ne ....

Pa menda ne boš mislil da je ta HP balkanski ... lollll ??

Ne tukaj nisem nič povedal pa tudi ne bom... to je pa moje ogledalo vam ..... Wink


Kot drugo pa še tole:  obstaja tehnika zavaravanja .... prelisičenja če kdo ne ve kako se to imenuje v slovenščini....  posledice so najmanj dvojne:
1. kot nov kar sem bil sem seveda moral udejaniti vaše projekcije o "zelencih" kar sem opravil z odliko (mar ne?)  s tem ste samo dokazali, da ste pravzaprav sužnji tej virtuali in jo mešate s svojo privatno kvaziduhovnostjo ....
2. vprašanje je, kdo je na koncu koncev "končni zmagovalec" in kdor se v tej "tehniki ribrjenja ega" bolj razkrije: ribič, ki ni pričakoval da lahko ujame tudi kita, morskega psa, pa električnega skata ali morda tudi zlato ribico ....
tako da vselej tisti, ki prvi vrže trnek in se gre te igre ribarjenja, s tem v končnem smislu še najbolj izpostavi samega sebe .....

Ampak bili ste tako zaverovani v svoj prav in v mojo nevednost, da sploh niste opazili, kako ste se sami v vsem tem razkrili in pokazali svoje nič kaj duhovne lastnosti ki so enake povsem vsakdanjim ljudem iz ulice ...

še več: gape se je celo skliceval da je ta forum odraz družbe  hehhhh .... lolčki .... kaj vse se da razbrati iz vaših sporočil .... tistim, ki imajo odprte oči in dovolj usmerjeno pozornost ...

Tako da je po vsem tem moj rezultat zadovoljstvo, veliko ste mi povedali o sebi v zelo kratkem času .... Hvala za dragocene podatke.... Smiley   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #20 - 12.06.2010 at 18:46:42
 
Dreammer, res da si bil deležen čudnega sprejema s strani enih tukaj, sam nima veze. - Nismo na tekmi, ne tekmujemo kdo ve več in kdo ve manj in oh in ah, in viri sem in viri tja, - to je life to ni OŠ prckanje od koga oče je močnejši.  Taki ki sami pišejo da vejo več, da vejo največ, da vejo edini taki mi s tem povejo - da ne vejo.

Kdo kaj ve ali ne ve, ve vsak zase. In mi je tudi čisto nepomembno ali nekdo ve edini na svetu vse ali pa ne ve nič, ker je nepomembno.

Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #21 - 12.06.2010 at 18:53:43
 
Pa ja jebes to prckanje  kdo vec ve kdo je spredi kdo je zadi kdo je zgori kdo je spodi: )
Dreamer pa sj kaj ces bit vec kot pa povprecen clovk iz ulice usej js sm to kaj cem bit : )
Hladno pivo pa senca to je to : ) no se kej zravn mogoc : )
lp : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #22 - 12.06.2010 at 19:14:20
 
Dreamer nič mi nisi še razkril in mi je tudi vseeno.Samo nekaj obtožuješ.Pa verjamem,da še sam ne veš kaj!!! Tako,da ti še naprej uživaj,če smatraš,da boš zato pač prvi froc v nekem svojem ego svetu. Jaz te v bistvu sploh ne zaznam.Odgovarjam ti iz svojga ''čefa'',ki pa nima želje konkretizacije tvoje osebe.Zame si nek zblujen neoseben ''čiru bu'',ki piše na tem forumu. Wink Wink :Kot oseba mi nisi zanimiv. Imam pač ''čef'  zajebavati se s teboj,ker te vidim kot neko žalostno užaljeno nedoraslo lupinco. Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #23 - 12.06.2010 at 19:20:14
 
... ma saj kul da komentirata .... ampak spet jemljeta text preveč enodimenzionalen ..... to pa ni to, kar vam sedaj govorim prav to ni to; če tekma je potem naj bo tekma: ampak pomembno je uno kar je izza tekme pa sploh to, kar se v tekmi dogaja v navidez "poraženem" kajti nabluzili ste mi, da se iz mene in moje reakcije lepo učite o "mojem!" egu .....

kaj pa vaš ego ki se je šel tisto tekmo; še več: želel jo je ..... prvi je vrgel rokavico .... ali pa pištolo .... v tem stilu ..... pa ko jo potem un pobere ker jo želi vrniti lasniku, ga lastnik okrega in opsuje: poglejte ga, v rokah ima pištolo - dejmo ga sedaj linčat ....

a je bilo v karikiranem smislu tole tako .... v grobem ?

tale stvar je že tako prežvekana da se mi ne da več o tem ......

kar se pa tiče lestvice vrednot: osebno stvari ne vidim tako enoznačnih, da bi bili meni vsi enaki in isti (po kvaliteti ne pa po moralni vrednosti da se razumemo ) - če bi stvari razpolagal tako na široko pa tako neselektivno, bi bilo moje življenje naravnost prekratko da bi se lahko v taki razpršenosti fokusiral na uno kar je meni v globalnem smislu pomembno .....
Tak je pač moj princip - rahlo asocialen kar se tiče moje privatne intime .... pač ni vsak dobrodošel da lahko samostojno šari po moji notranjosti ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #24 - 12.06.2010 at 19:22:40
 
Alojz in Sandib wrote on 12.06.2010 at 19:14:20:
Dreamer nič mi nisi še razkril in mi je tudi vseeno.Samo nekaj obtožuješ.Pa verjamem,da še sam ne veš kaj!!! Tako,da ti še naprej uživaj,če smatraš,da boš zato pač prvi froc v nekem svojem ego svetu. Jaz te v bistvu sploh ne zaznam.Odgovarjam ti iz svojga ''čefa'',ki pa nima želje konkretizacije tvoje osebe.Zame si nek zblujen neoseben ''čiru bu'',ki piše na tem forumu. Wink Wink :Kot oseba mi nisi zanimiv. Imam pač ''čef'  zajebavati se s teboj,ker te vidim kot neko žalostno užaljeno nedoraslo lupinco. Wink Wink Wink


glede na une poste preden si imel tukaj pavzo to ne morem potrditi: stvar tekmovalnosti te je kar fajn potegnila noter in navzdol tako da si ob tem pokazal kar nekaj zavzetosti in emocionalnosti in mi s tem po svoje izkazal svojo pozornost .....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #25 - 12.06.2010 at 19:27:58
 
Dreammer wrote on 12.06.2010 at 19:20:14:
... ma saj kul da komentirata .... ampak spet jemljeta text preveč enodimenzionalen ..... to pa ni to, kar vam sedaj govorim prav to ni to; če tekma je potem naj bo tekma: ampak pomembno je uno kar je izza tekme pa sploh to, kar se v tekmi dogaja v navidez "poraženem" kajti nabluzili ste mi, da se iz mene in moje reakcije lepo učite o "mojem!" egu .....

kaj pa vaš ego ki se je šel tisto tekmo; še več: želel jo je ..... prvi je vrgel rokavico .... ali pa pištolo .... v tem stilu ..... pa ko jo potem un pobere ker jo želi vrniti lasniku, ga lastnik okrega in opsuje: poglejte ga, v rokah ima pištolo - dejmo ga sedaj linčat ....

a je bilo v karikiranem smislu tole tako .... v grobem ?

tale stvar je že tako prežvekana da se mi ne da več o tem ......

kar se pa tiče lestvice vrednot: osebno stvari ne vidim tako enoznačnih, da bi bili meni vsi enaki in isti (po kvaliteti ne pa po moralni vrednosti da se razumemo ) - če bi stvari razpolagal tako na široko pa tako neselektivno, bi bilo moje življenje naravnost prekratko da bi se lahko v taki razpršenosti fokusiral na uno kar je meni v globalnem smislu pomembno .....
Tak je pač moj princip - rahlo asocialen kar se tiče moje privatne intime .... pač ni vsak dobrodošel da lahko samostojno šari po moji notranjosti ...


Dreamer si ti tole napisal??? Grin Grin Grin

'''Moje Živlenje je PREKRATKO'''-Največja najpogostejša fraza preračunljivih egocentrikov!!! Samo ta stavek mi vse pove o tvojem delovanju  za življenje--ki ni brez kalkuliranja o lastni osebi!!! Totalno si padel na celotni ćrti!!! S teboj se mi res ne da ukvarjati!!!! Žal- zame nedoraslo razmišljaš!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #26 - 12.06.2010 at 19:34:34
 
Alojz in Sandib wrote on 12.06.2010 at 19:27:58:
Dreammer wrote on 12.06.2010 at 19:20:14:
... ma saj kul da komentirata .... ampak spet jemljeta text preveč enodimenzionalen ..... to pa ni to, kar vam sedaj govorim prav to ni to; če tekma je potem naj bo tekma: ampak pomembno je uno kar je izza tekme pa sploh to, kar se v tekmi dogaja v navidez "poraženem" kajti nabluzili ste mi, da se iz mene in moje reakcije lepo učite o "mojem!" egu .....

kaj pa vaš ego ki se je šel tisto tekmo; še več: želel jo je ..... prvi je vrgel rokavico .... ali pa pištolo .... v tem stilu ..... pa ko jo potem un pobere ker jo želi vrniti lasniku, ga lastnik okrega in opsuje: poglejte ga, v rokah ima pištolo - dejmo ga sedaj linčat ....

a je bilo v karikiranem smislu tole tako .... v grobem ?

tale stvar je že tako prežvekana da se mi ne da več o tem ......

kar se pa tiče lestvice vrednot: osebno stvari ne vidim tako enoznačnih, da bi bili meni vsi enaki in isti (po kvaliteti ne pa po moralni vrednosti da se razumemo ) - če bi stvari razpolagal tako na široko pa tako neselektivno, bi bilo moje življenje naravnost prekratko da bi se lahko v taki razpršenosti fokusiral na uno kar je meni v globalnem smislu pomembno .....
Tak je pač moj princip - rahlo asocialen kar se tiče moje privatne intime .... pač ni vsak dobrodošel da lahko samostojno šari po moji notranjosti ...


Dreamer si ti tole napisal??? Grin Grin Grin

'''Moje Živlenje je PREKRATKO'''-Največja najpogostejša fraza preračunljivih egocentrikov!!! Samo ta stavek mi vse pove o tvojem delovanju  za življenje--ki ni brez kalkuliranja o lastni osebi!!! Totalno si padel na celotni ćrti!!! S teboj se mi res ne da ukvarjati!!!! Žal- zame nedoraslo razmišljaš!!


ja jasno in glasno: visoko strateško kalkuliram svoje življenje!

Si zadovoljen??

ali želi tvoj gnajavator sedaj novo tekmo na temo kako strašno grozno je dreammer zaveden in ujet v svoj ego, Lojz pa ga je razkrinkal in mu vrgel pod nos to, kar mu gre ??

Hecen si ker ne moreš ven iz svoje vloge kazanja s prstom na drugače misleče .... lol ..... na moj post o kalkulaciji si se prav ti kot samopozvana razsvetljena oseba ponovno ujel .... ponavljajo se ti lekcije ..... nič ne napreduješ ..... ker nič ne kalkuliraš ..... tepček .... lolllll
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #27 - 12.06.2010 at 19:43:43
 
Dreammer wrote on 12.06.2010 at 19:34:34:
Alojz in Sandib wrote on 12.06.2010 at 19:27:58:
Dreammer wrote on 12.06.2010 at 19:20:14:
... ma saj kul da komentirata .... ampak spet jemljeta text preveč enodimenzionalen ..... to pa ni to, kar vam sedaj govorim prav to ni to; če tekma je potem naj bo tekma: ampak pomembno je uno kar je izza tekme pa sploh to, kar se v tekmi dogaja v navidez "poraženem" kajti nabluzili ste mi, da se iz mene in moje reakcije lepo učite o "mojem!" egu .....

kaj pa vaš ego ki se je šel tisto tekmo; še več: želel jo je ..... prvi je vrgel rokavico .... ali pa pištolo .... v tem stilu ..... pa ko jo potem un pobere ker jo želi vrniti lasniku, ga lastnik okrega in opsuje: poglejte ga, v rokah ima pištolo - dejmo ga sedaj linčat ....

a je bilo v karikiranem smislu tole tako .... v grobem ?

tale stvar je že tako prežvekana da se mi ne da več o tem ......

kar se pa tiče lestvice vrednot: osebno stvari ne vidim tako enoznačnih, da bi bili meni vsi enaki in isti (po kvaliteti ne pa po moralni vrednosti da se razumemo ) - če bi stvari razpolagal tako na široko pa tako neselektivno, bi bilo moje življenje naravnost prekratko da bi se lahko v taki razpršenosti fokusiral na uno kar je meni v globalnem smislu pomembno .....
Tak je pač moj princip - rahlo asocialen kar se tiče moje privatne intime .... pač ni vsak dobrodošel da lahko samostojno šari po moji notranjosti ...


Dreamer si ti tole napisal??? Grin Grin Grin

'''Moje Živlenje je PREKRATKO'''-Največja najpogostejša fraza preračunljivih egocentrikov!!! Samo ta stavek mi vse pove o tvojem delovanju  za življenje--ki ni brez kalkuliranja o lastni osebi!!! Totalno si padel na celotni ćrti!!! S teboj se mi res ne da ukvarjati!!!! Žal- zame nedoraslo razmišljaš!!


ja jasno in glasno: visoko strateško kalkuliram svoje življenje!

Si zadovoljen??

ali želi tvoj gnajavator sedaj novo tekmo na temo kako strašno grozno je dreammer zaveden in ujet v svoj ego, Lojz pa ga je razkrinkal in mu vrgel pod nos to, kar mu gre ??

Hecen si ker ne moreš ven iz svoje vloge kazanja s prstom na drugače misleče .... lol ..... na moj post o kalkulaciji si se prav ti kot samopozvana razsvetljena oseba ponovno ujel .... ponavljajo se ti lekcije ..... nič ne napreduješ ..... ker nič ne kalkuliraš ..... tepček .... lolllll


Dreammer tvoj osnovni problem je da sploh ne razmišljaš o zadevah,ki so izven tvojega Jaza!!! To te muči- tvoj jaz te muči.

To ti želim povedati-nisi sam v vesolju-tvoje življenjsko poslanstvo naj bi bila samoiniciativna skrb za ohranitev celotnega vesoljnega življenja,ki tebi samemu omogoča živeti
Ne samo tako kot živiš danes-ampak zelo zelo drugače. O čemer se pa tebi niti sanja ne-žal!!! Nič te ne obtožujem samo ugotavljam,  zato lahko prekineva najino debato!!Nisi zanimiv!! Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #28 - 12.06.2010 at 19:48:24
 
ja - prav imaš - prekini jo! naredi vsaj eno selekcijo zase in pejd stran v drug peskovnik ....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SRBI O SLOVENCIH / SLOVANIH NA DUHOVNEM FORUMU OBJAVE
Reply #29 - 12.06.2010 at 19:50:42
 
Dreammer wrote on 12.06.2010 at 19:48:24:
ja - prav imaš - prekini jo! naredi vsaj eno selekcijo zase in pejd stran v drug peskovnik ....


Na tem peskovniku se zelo rad igram posebno s egocentričnimi problematičnimi otroci!!!! Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7