Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10
(Read 44312 times)
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #90 - 20.09.2009 at 20:51:24
 
radovedni soncek wrote on 20.09.2009 at 17:57:01:
Quote:
Potem pa ne.

Lp,igor



Hja kot sem jaz razumel nabornico po telefonu mi je rekla da rabs pol leta. IN naslednje zaposlovanje bo nsalednje leto leros ne več. In se to ej velik vprasaj ali bo kaj,. pojdi na vojska forum al kaj je ze

Marija mariaj kako utrgano knjigo berem,..

to svet ni videl

Ti igor ves mogoce kaj o rnk in dnk .
Kaj je tosploh mislim kako sodeluejta.

lp

Na vojska forum mi pa res ni potrebno hodit. Tega imam že dovolj, sem vojni veteran, tako da me te pripetije ne zanimajo več.

Dnk in rnk so trojno trojno zrcalno povezani zapisi. Sicer pa vprašaj Etrexa, ti bo on raztolmačil. Mene to ne zanima toliko, kot zgolj neka informacija.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #91 - 20.09.2009 at 21:16:11
 
Quote:
radovedni soncek wrote on 20.09.2009 at 17:57:01:
Quote:
Potem pa ne.

Lp,igor



Hja kot sem jaz razumel nabornico po telefonu mi je rekla da rabs pol leta. IN naslednje zaposlovanje bo nsalednje leto leros ne več. In se to ej velik vprasaj ali bo kaj,. pojdi na vojska forum al kaj je ze

Marija mariaj kako utrgano knjigo berem,..

to svet ni videl

Ti igor ves mogoce kaj o rnk in dnk .
Kaj je tosploh mislim kako sodeluejta.

lp

Na vojska forum mi pa res ni potrebno hodit. Tega imam že dovolj, sem vojni veteran, tako da me te pripetije ne zanimajo več.

Dnk in rnk so trojno trojno zrcalno povezani zapisi. Sicer pa vprašaj Etrexa, ti bo on raztolmačil. Mene to ne zanima toliko, kot zgolj neka informacija.

Lp,Igor


Hm,...
Sej nocem bit pameten,..

Toda kaj to pomeni vojni veteran.

To ej kaka oznaka ko si bil velikoelt v vojski ali kako je z temi recmi.

Mislim sej vem da se smesno slisi toda vseeno.

Kaj to sploh pomeni.
In kaj si se v vojski alkako?
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #92 - 20.09.2009 at 21:19:06
 
Bil sem v vojni za Slovenijo, kot vojak.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #93 - 20.09.2009 at 21:34:07
 
Quote:
Če um tega ne razume potlej to ne obstaja v pravem svetu in obsaja varanje in sranej smao v matriki. Naslednje logicno vprasanje pa bi iblo zakaj um ne razuem druge reci recmo za kako zahtevno matematiko rabis velikoc asa da se je navadis. V kolikor razumem vse vemo oziroma vse se moremo spomniti kot mi je bilo podano in rzalozeno. Toda mene bolj skrbi da ej vse v nas samih sejd ane me narobe razuemti toda po eni knjigi k sme jo bral naj bi vse znanje katerega imajo ljuje bilo dano v nas same v knjiznico ki jo vska nosi v sebi.

Zakaj tega znanaj pol ni v tej knjiznici in zakj ne morem dostopati do tega znanja oziroma zkaj tega kar moj um ne razume ni v knjiznici. Je to naravna napaka ali namerna napaka lai pa je umetno dano noter tako da bos bolj nezadovoljen in da si bolj v jezi in strahu akterega se tkao promovira.

Če ej to res zakj s epotelj po teoriji kjige ki govori da iam vsaka zavest rase svojo banko v akteri se dogaja evolucija zakj se le ta ne zapis enoter in potem ejnasko ozavesti. Mislim, sje varanje ni stvar 5 dni je ze tisoceltja tkao in to bi moglo biti v knjiznici v aktero dostopamo.

Ok upam robi da si sledil,..

Se trudim slediti in izslediti iz tvojih  premetenk in šifririranih besed nek smisel. Smiley

Ni problem v tvojem umu ali v tem, da ne bi bilo znanja v tebi ali tvojemu umu na razpolago.
Stvar je v tem , da je tvoja pozornost ali tvoja zavest osredotočena na preteklost.Nabralo se  je ogromno nerazčiščenih zadev iz preteklosti, tako, da tvojo zavest ti problemi zaposlujejo tako močno, da sploh ne moreš dojeti kaj se sedaj dogaja okrog tebe.
Te nerazčiščene zadeve so kot neka očala skozi katera vidiš sedanjo realnost. Zato je v tvojih besedah opaziti toliko maščevalnosti in jeze.
Torej um ali tvoj jaz ne more razumeti, ker ne dobiva pristnih informacij iz okolja.
Menda se strinjaš, da če hočeš nekaj razumeti..na primer neko matematično nalogo, moraš biti skoncentriran na samo nalogo in jo videti tako, kot je. Če boš vmes razmišljal o fuzbalu, je veliko možnosti, da boš že samo nalogo narobe prepisal in rezultat bo napačen.
Naloga bo zate rešena pravilno, vendar bodo drugi dobili drugačen rezultat, kot ti.
In boš imel problem oz. konflikt. Mislil boš, da so drugi zajebali, da hočejo še tebe zajebat, da lažejo....in seveda tvoj um ne bo tega razumel. Mislil bo, da se dogaja krivica, ti si naredil vse prav, a drugi te jebejo.....in ti govorijo nekaj, kar ni res.
In temu začneš poćasi verjeti...verjeti, da so drugi lažnivci..da te le izkoriščajo..in skladno s tem prepričanjem se začneš tudi sam tako obnašati...in krog je sklenjen.
Upam, da si razumel, kaj sem mislil povedati.
Probleme lahko rešiš tako, da razumeš tega, ki dojema informacije, da razumeš kdo je. Saj je vse informacije in znanje "obarval" s svojim prepričanjem. Na nek način je vso resnico zakodiral po svoji logiki. Pa recimo, da je to ego.
Torej ne rabiš razumeti vsega znanja, ampak le to kodo (ego) po kateri je zakodirano znanje.

Saj nisi edini taki primer. Pravzaprav smo vsi bolj ali manj na istem.
Vsi imamo ego.
Poznam ogromno ljudi, ki počnejo stvari, pa vedo, da jih počnejo, ampak jih nočejo..vendar ne morejo iz svoje kože.

Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #94 - 20.09.2009 at 22:22:54
 
Robi wrote on 20.09.2009 at 21:34:07:
Quote:
Če um tega ne razume potlej to ne obstaja v pravem svetu in obsaja varanje in sranej smao v matriki. Naslednje logicno vprasanje pa bi iblo zakaj um ne razuem druge reci recmo za kako zahtevno matematiko rabis velikoc asa da se je navadis. V kolikor razumem vse vemo oziroma vse se moremo spomniti kot mi je bilo podano in rzalozeno. Toda mene bolj skrbi da ej vse v nas samih sejd ane me narobe razuemti toda po eni knjigi k sme jo bral naj bi vse znanje katerega imajo ljuje bilo dano v nas same v knjiznico ki jo vska nosi v sebi.

Zakaj tega znanaj pol ni v tej knjiznici in zakj ne morem dostopati do tega znanja oziroma zkaj tega kar moj um ne razume ni v knjiznici. Je to naravna napaka ali namerna napaka lai pa je umetno dano noter tako da bos bolj nezadovoljen in da si bolj v jezi in strahu akterega se tkao promovira.

Če ej to res zakj s epotelj po teoriji kjige ki govori da iam vsaka zavest rase svojo banko v akteri se dogaja evolucija zakj se le ta ne zapis enoter in potem ejnasko ozavesti. Mislim, sje varanje ni stvar 5 dni je ze tisoceltja tkao in to bi moglo biti v knjiznici v aktero dostopamo.

Ok upam robi da si sledil,..

Se trudim slediti in izslediti iz tvojih  premetenk in šifririranih besed nek smisel. Smiley

Ni problem v tvojem umu ali v tem, da ne bi bilo znanja v tebi ali tvojemu umu na razpolago.
Stvar je v tem , da je tvoja pozornost ali tvoja zavest osredotočena na preteklost.Nabralo se  je ogromno nerazčiščenih zadev iz preteklosti, tako, da tvojo zavest ti problemi zaposlujejo tako močno, da sploh ne moreš dojeti kaj se sedaj dogaja okrog tebe.
Te nerazčiščene zadeve so kot neka očala skozi katera vidiš sedanjo realnost. Zato je v tvojih besedah opaziti toliko maščevalnosti in jeze.
Torej um ali tvoj jaz ne more razumeti, ker ne dobiva pristnih informacij iz okolja.
Menda se strinjaš, da če hočeš nekaj razumeti..na primer neko matematično nalogo, moraš biti skoncentriran na samo nalogo in jo videti tako, kot je. Če boš vmes razmišljal o fuzbalu, je veliko možnosti, da boš že samo nalogo narobe prepisal in rezultat bo napačen.
Naloga bo zate rešena pravilno, vendar bodo drugi dobili drugačen rezultat, kot ti.
In boš imel problem oz. konflikt. Mislil boš, da so drugi zajebali, da hočejo še tebe zajebat, da lažejo....in seveda tvoj um ne bo tega razumel. Mislil bo, da se dogaja krivica, ti si naredil vse prav, a drugi te jebejo.....in ti govorijo nekaj, kar ni res.
In temu začneš poćasi verjeti...verjeti, da so drugi lažnivci..da te le izkoriščajo..in skladno s tem prepričanjem se začneš tudi sam tako obnašati...in krog je sklenjen.
Upam, da si razumel, kaj sem mislil povedati.
Probleme lahko rešiš tako, da razumeš tega, ki dojema informacije, da razumeš kdo je. Saj je vse informacije in znanje "obarval" s svojim prepričanjem. Na nek način je vso resnico zakodiral po svoji logiki. Pa recimo, da je to ego.
Torej ne rabiš razumeti vsega znanja, ampak le to kodo (ego) po kateri je zakodirano znanje.

Saj nisi edini taki primer. Pravzaprav smo vsi bolj ali manj na istem.
Vsi imamo ego.
Poznam ogromno ljudi, ki počnejo stvari, pa vedo, da jih počnejo, ampak jih nočejo..vendar ne morejo iz svoje kože.



Kamor je sel strik pa nj gre se bik

Glej tole bo moj zadnji post na tem forumu. Pa tisti k bo to cez 10 let bral ali kaj koli drugace,... nj si misli kar hoce,..

Razumem kaj si napisal in to zelo slikovito in natančno.

Fora je v tem,.. da za moje probleme v mojem zivljenju jaz nisem imel vpliva. Mislim le kaj lahko naredi mali otrok,. če je,.... me,....(ne bom nastel tega dela), no vem da je to javni forum in da sem napisal tok dreka da me res lohak zaprejo sam se v polje. Ker take butel k sem jaz zapirajo tja in jih nafilajo z tableti,.. nočete vedeti.

Preden mi je mati umrla sem jo prašal zakaj me ni vrgla skozi okno,... hm,. mores bit res neumen da to prasas latno mater skoraj na smrtni postelji, sam ce razmislim malo drugace skozi oci opazovlaca bi mogel biti vprasanje kaj je to bitje privedlo do tega in kaj je mogu dat skoz da je to prasal. Kakro koli odgovor je bil zanimiv, oče pa mi je prbil da bi bilo bolje ce bi me vrgu v skret.

Grin Grin Grin Grin Grin Roll Eyes

No kakor koli,... po prihodu iz klinicnega k so me skupi spravli sem premiljeval pol leta in zadeve so sle sledeceo pot.

Kar nimam si bom naedil. Vsaj to je bil moj plan. Vzel sem nahrbtnik pobral obleko in denar katerega sem zasluzil in odšel v svet. Nisem vedel kako in kaj, edino kar sem vedel je to da morem najprej nekaj vlagat  ker drac ne bom nič dobil/imel.

No, naposled sem se odločil da bi bilo lepo se kaj naučiti in zato sem šel v šole kar je bila tudi moaj velika želja ko sem delel težka fizicna dela.

No kakor koli. Tok časa ko sme se ukvajral z šolo so reči tekle.

KO pa sem pokusil dobiti prijatelje in recmo da sem vrgu okol tudi kak oko za kako punco k je bila fletna ne recem.

Samo vedno bolj skozi leta ko sem spozanval razen folk vedno bolj sem videl vzroce katere nisem hotel si priznati. Namreč de ljudi k sem poznal vsi so delali na principu hianvscine lazi in okoriščanja. Dobro pa vredu, če je tako nj bo (ne rabim 100 ljudi az druzenej 1 ali 2 bo dovolj). Samo kar me je pa najbolj povozilo je bil pa zenski spol. Mislim, nism si mogel predstavljati v moji majhni neumni glavi,.. de so to lahko taki hianvske in izkoriscevalska bitja. Namreč mati me je učila drugače in resno ne vem če je sploh to kr mi je ona povedala in pokazala psloh se realno.

MIslim,... in ne bom trdil da se nismspremnil skozi leta,... vedno bolj in bolj sem zgubljal tiso mojo notranjo moč in katera me je gnala. No naposled sem preko nekaj grobov vseh ki sem jih mel v lifju rad koncal v kliničnem (kar nj sploh ne bi bilo res po osebni dohtarci) napol mrtev.

Problem ej v tem, da imam neizemren gnus in odpor do nasprotnega spola. No o teh rečeh sme veliko premišljeval. Samo,.. kaj ap ti pomaga. Vse pičke so bile iste. Mislim ap tega nism mogel dojeti,... pa kako vse ne morejo biti vse pismo, sam vsaka k sem jo srecal vse so sle na isto foro.

No kakrokoli na koncu sem kapituliral. In zato sem mel tako veliko bolezen zgleda, bolecine v srcu da se nism upal niti premakniti ponooči itd,.. .

Mislim, človek se praša, pa zakaj koj kurac sem mogu skozi vse sranje ce na koncu nic ne dobim. NIc ne dosežem. Zakaj sem pol mogu tok časa se jebat z vsemi rečmi itd. Zakj me ni pobralo v kateri izemd 5 sitaucij k bi resno lahko umrl. IN ne mi rečt da zato k mi je bilo usojeno ali k nism tel umret.

Mislim, vse mi je čudno.

Včasih ko ne morem spati ponoči in lahko res odkrito recem da v zandjih 10 mesecih nism spal na noc vec kot dve do tri ure. Razmišljam koliko ljdui sme izgubil in pokopal oziram kok ljudi od teh k so mi umrli so bili vredu ljudje in kok ej bilo salbih barab. In ce sme res odkrit pa ncoem nobnga priazdeti,.. mislim,.. vsi k so umrli so bili dobri resno,. vsi tisti k so delalisalbo pa se daens zivijo. Mislim iz tega bi skoraj zakon lohak napisal. Tisti k so dobri umrejo tisti k so slabi pa jebejo une k so dorbi da prej crknejo. Ne vem.

No kakro koli,... po enem casu sem prišel sem gor. IN se resno lotil teh anomalij k so me begale leta in leta in nism mel dogovore zanje. 70% teh odgovorov sem našel. Pri tem mi je poamgla tudi tuki eden iz tega foruma.

Hvala ti iz vsega srca drgc ne zanm pvoedati.

Samo ce nadaljujem,.. razumem ego,.. ne resno,. vem za to zajebano reč ni problem,.. in clvoek bi si islil da ga lohak ignoriras samo ko vidis da ti ego zafrkava toj jaz v vsaki najmanjsi stvari pol se res zamislis.

Samo rata rpoblem,.. kako najdet tiste reci k si jih zelis v taki druzbi kot smo. Ker ni vazno ce si visje bitje ce ves vse in ce ams ne vem kaka znanja in spsobnsoti, še vedno si clovek k rabi cloveka za druzbo hrano in vse ostalo da interaktira z okoljem. In pri najboljsi močeh lahko se trudis samo ce je velik diferincijal med tabo in druzbo bos vedno izobočenec.

No mi ej reku ze marsiakteri tip da nj ratam kurbir,... pa en morem,.. sem pokusil pa ne morem,..

pac sem slabic kj nj,..

Ne vem,.. ce potegnes crto,.. potlej veš da zivis z nekim namenom ker vesolje iam toliko energije da ti lohak vse podari samo zazeleti si moreš,.. hm,.. ok nj bo tkao,. samo zakj pol morem biti jaz jebena stranka,.. hja mogoce pa sme bil kak rasist v drugem preteklem lijfu in mroem vse palcat,... za nazaj,. nimam pojma in me tudi ne zanima,..

Vse kar vem je to,. de sem ZELO naveličan tega lijfa,... in nimam nobene zelje da bi se lotil kar koli kjer koli iz z komer koli, ker vidim okoli samo lazi, no problem je v meni to vem, ker ne znam lagati sam sebi. Če bi lagal sam sebi bi lazej hodil skozi lijfe sam tega p ane morem ker imam pol slabo vest,.... do sebe. Tuki ap pride pol odlomek ko ti punc arece da si prestrog do saemga sebe cez 5 minut pa ti rece da se poriva z enim drugim.

you got the picture.

Ni problem da nimam znanja itd,.. toda ko vidim da ti vsak kurac k prdie mimo vse pokvari in zaejbe,...  ozirma ko vidim de sploh nima smisla.

eh,....

Ped leti sem nekje prebral ko sme bil se otrok, in kot otork sem vedno bil v knjiznici vedno,... na sreco sme ieml tkao amter da me je spodbujala k ucenju branju celo vikende je rpezivela z mano in mi poamgal abrati ter me ucila jezike in matematiko.

Ko te nekaj boli jokas, toda ko te nekaj tkao zelo boli da ne mroe sjokati tedaj veš da si na dnu.

No sedaj razumem,... in morem rect,... da po mojem mnenju je to smao pol misli,.. naslednji bi mogel biti: In nato si zelis da bi bil mrtev.

Lijfe bi mogel biti lep ok so soki se zgodi ne pa taksen. Kto ajz vidim svet druzben svet je tak da vsi izkoriscjao nekoga in vse odlocitve tecejo po liniji denrja in moči. Ritoliznistvo je nuja do palce, sluzba pa je privilegij.

In kako nj jaz sploh funkcijo niram v tem svetu kjer vec steje kok pick si antegnil lai kok si spil oziram kak avto imas vec ko tto da si psoten in korekten doljudi.

Morem rpizanti da ljudje se sedaj ko imajo fakultete in doktorate ne poznajo na uro,.. bi similild a so tok anrepdovlai paniso,..

eh


Mislit eo men kar cete,.. spremnili ne boste nic,.. jaz ap nimam interesa rspminajti sem ze nekajkrat pokusal pa vendo siti rezultat

dijo

p.s.: kako nj ne bom jezen,.. in msacevaln mislim, se pajka ne morem ubiti,. sam vseeno kdo ap en bi bil,. ko dobroto dobi z hudin nazaj ko pomoc dobi z tepezem itd,... sme mislil da so vsaj zsnek nekaj bolj an viji ravni pa na zalso tni tako,. mislim,.. ni hujega kot to da se vsja krucev dan trudis in ti v zelo dolgi dobi ne rata dobesedno nic,..

sej rpavim ko nehas jokati pol boli,...
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #95 - 20.09.2009 at 22:32:55
 
Quote:
Bil sem v vojni za Slovenijo, kot vojak.

Lp,Igor


UH,.... te je bilo akj strah,...

jazs em bil v kranju pod krvavcem ko so ga bonbandirali,.. pod vznozjem sem gledal kako poka no apr migov je bilo..

10 dni ej bilo ne
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #96 - 20.09.2009 at 22:43:30
 
[quote author=radovedni_soncek link=1253220164/94#94 date=1253478174]Robi wrote on 20.09.2009 at 21:34:07:
sej rpavim ko nehas jokati pol boli,...

Pa ne jokaj več. Pusti bolečini, da se udejani.

Strah, kaj pa vem, bolj zaskrbljen. Pa tuhtaš veliko. Sicer sem imel nov šmajser pa veliko metkov iz tega vidika ni bilo sile. Smo pa zmagal. In kaj je sedaj, pa tako vidiš.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #97 - 20.09.2009 at 22:53:30
 
[quote author=ajgor link=1253220164/96#96 date=1253479410]radovedni soncek wrote on 20.09.2009 at 22:22:54:
Robi wrote on 20.09.2009 at 21:34:07:
sej rpavim ko nehas jokati pol boli,...

Pa ne jokaj več. Pusti bolečini, da se udejani.

Strah, kaj pa vem, bolj zaskrbljen. Pa tuhtaš veliko. Sicer sem imel nov šmajser pa veliko metkov iz tega vidika ni bilo sile. Smo pa zmagal. In kaj je sedaj, pa tako vidiš.

Lp,Igor



Hm,...

Sej pravim ne da se mi več,...

Zaradi mene me lohka jutri nekdo likvidira mi ej cisto vseeno.

Mislim,...

Kaj je fora? De uzivas zivljenjein se ga radsotis er vsaj tkao razumem zakon k govorio tem. Samo da se obm pa jaz veslil na dnesreco durgga ko ga obm izkoriscla tak pa nisem.

Eh,..

dost mam vsga
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #98 - 20.09.2009 at 23:02:58
 
Življenje se živi. Uživa se užitna hrana. Gonja za užitki te ne zapolni.  Radost, vedno prihaja od zunaj. Odvisna je od situacije.
Življenske situacije so pač takšne in drugačne.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #99 - 20.09.2009 at 23:13:22
 
Quote:
Življenje se živi. Uživa se užitna hrana. Gonja za užitki te ne zapolni.  Radost, vedno prihaja od zunaj. Odvisna je od situacije.
Življenske situacije so pač takšne in drugačne.

Lp,Igor



To razumem,...

Samo a veš ko pokuis določeno stvar dostikrat in ko se psihocno zlomiš,. in jaszs me se nekajkrat,. pol ves da ni poti nazaj,..

mislim,.. ce sikdaj jokal po kak mesec ponoci naemsot da bispal pol ves kaj to pomen


Važni so cilji,.. in kako prides do teh ciljev,.. meni ni uspelo,.. to lohak si razlozimo an dva nacina

pac sem abit in premlo razvit

ali pa imam napacen pristop

Kakor koli,.. dejsvo je da bi mogel biti gnoj da bi mel kaj ker tonism je tkao kot je sicer pa ej resnica ne pozanm tipa k ni gnoj da niam picke redke so izjeme,.. najbolej s epa majo tki k izkoriscjao stako je,.
lol sme poamgal eni sosolki da je anreidla letnik danes ap em se pozan ne,.. kar neki,.. vec recnic sme ji povedal in dejstev bljs em bil umazan kar neki

lej mi sploh ne gane vec,. renso

nj bo kot hoce svoje sem dal cez in ce cel lijfe prezivim v oblazinjeni sobi mi je visto vseeno

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #100 - 20.09.2009 at 23:14:53
 
Quote:
Preden mi je mati umrla sem jo prašal zakaj me ni vrgla skozi okno,... hm,. mores bit res neumen da to prasas latno mater skoraj na smrtni postelji, sam ce razmislim malo drugace skozi oci opazovlaca bi mogel biti vprasanje kaj je to bitje privedlo do tega in kaj je mogu dat skoz da je to prasal. Kakro koli odgovor je bil zanimiv, oče pa mi je prbil da bi bilo bolje ce bi me vrgu v skret.

Imaš prav..ta opazovalec v tebi zelo trezno razmišlja.

In to je to. Preko tega opazovalca, ki ni obremenjen s tistimi mukami, ki jih je doživljal ob starših, boš spoznal resnico. Boš razumel zakaj.
Verjemi mi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #101 - 20.09.2009 at 23:20:08
 
Quote:
mislim,.. ce sikdaj jokal po kak mesec ponoci naemsot da bispal pol ves kaj to pomen


Važni so cilji,.. in kako prides do teh ciljev,.. meni ni uspelo,.. to lohak si razlozimo an dva nacina

pac sem abit in premlo razvit

ali pa imam napacen pristop

Zelo dobro vem o čem govoriš.
Nisi zabit...kot praviš...kaj pa more otrok, ki se rodi takim stršem, ob katerih doživlja le travme...Res..otrok ne more čisto nič. Je žrtev..ne more pobegniti....to okolje sprejme kot realnost in ko odraste, vse povsod vid le slabo...karkoli naredi, se mu ne zdi vredno, saj kot otrok ni dobival nobenih pohval ali vzpodbud, da bi vedel za kaj se trudi in živi.
Vse je brez smisla..tudi življenje......
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #102 - 20.09.2009 at 23:26:36
 
Quote:
Važni so cilji,.. in kako prides do teh ciljev,.. meni ni uspelo,.. to lohak si razlozimo an dva nacina

Seveda ti je marsikaj uspelo...vendar tega ne vidiš, ker te nihče ni naučil.
Hotel si se osamosvojiti , postati boljši, iskal si znanje..... Vendar misliš, da te življenje le kaznuje..vendar te ne. To je le tvoja projekcija, ki so ti jo vcepili starši....in to se ti dogaja. Dogaja se vsem. Vendar nekateri ne vidijo in se ne zavedajo..ti pa se zavedaš..zato boli.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #103 - 20.09.2009 at 23:29:49
 
Od kje ti pa ideja, da so važni cilji? To so verske finte. Upanje, uresničitev cilja, nova ideja, zopet upanje in brezglavo drvenje za uresničitev novega cilja, itd. To so tolažbe vernikov in smisel, vedno iskanje smisla, ter tolažba v verovanju.  Upanje, upanje, upanje. Odvisnost, odvisnost. Cilj, ideal.
Imaš popolnoma oprane možgane.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #104 - 20.09.2009 at 23:36:54
 
Robi wrote on 20.09.2009 at 23:20:08:
Quote:
mislim,.. ce sikdaj jokal po kak mesec ponoci naemsot da bispal pol ves kaj to pomen


Važni so cilji,.. in kako prides do teh ciljev,.. meni ni uspelo,.. to lohak si razlozimo an dva nacina

pac sem abit in premlo razvit

ali pa imam napacen pristop

Zelo dobro vem o čem govoriš.
Nisi zabit...kot praviš...kaj pa more otrok, ki se rodi takim stršem, ob katerih doživlja le travme...Res..otrok ne more čisto nič. Je žrtev..ne more pobegniti....to okolje sprejme kot realnost in ko odraste, vse povsod vid le slabo...karkoli naredi, se mu ne zdi vredno, saj kot otrok ni dobival nobenih pohval ali vzpodbud, da bi vedel za kaj se trudi in živi.
Vse je brez smisla..tudi življenje......



Em,...   .....
hm,.....

To je deloma res,...

Rekel bi da je kriva kombinacija stvari,...

Slej ko prej se vsak odloči na podlagi dejstev katere pozna kje bi rad bil cez 50 let.

In če močno v to verjameš. Potlej ti bo uspelo. Samo da to ni res,.... danes so smao veze in poznanstva oziram kako globoko nekomu v rit zelzeš.

Biili presenečeni kako hitro se zameris nekomu ko mu poves resnico o kaki stvari. Recmo da enmu reces da voda tece dol ne gor,.. kar je vsem jasno,. si njegov sovraznik cez noc,. ne dobis sluzbe,.... ni hrane ni stanovanja,.. koncas na ulici,..... sedaj razumem,.... ,..... nikoli se nisme prodal,... in raje umrem kot da se bi mogel.

Mislim,... razuemti moreš ko odrasteš da so starši tudi ljudje k majo soje tegobe pa ni fora v tem, problem je v tem vsaj jaz sem zaradi tega nehal vejreti, ker sem videl da tudi ce si dober clvoek po dusi )itd,..) in ce si priden in vse ti en bo ratalo ampak da vsem tisim k kaj rata so hianvci kubirji gnoji itd,... oziroma na kurac mi gre ko vecini vse strsi nudijo in s epol delajo frike in en vem kj se vse,. sami ap nimajo pojma o lijfu,..

Včasih si tako zelim da bi bil bolj neumen,. pa da bi zanl samo zabiajti zeblje,...

mislim,.. priemrov iz rela lijfe kot jih ces,...

sem se pogovajral z dvem aklosarjmea
z clovekom kateri ga je zean sprivla ob podjetje hiso in zemljisce (pa nic ni dala zraven)
z clvoekom k ej ostal brez vrtanrije azradi zene in hise katero je sam anredil

mislim,... sit sme tega sranja,...

vse akr si zelsi je ena lukna ali brllog pa da te nobeden vec ne tika,...

da iasm kluc k zaklenes vrata se vsedes sredi sobe in gledas v zdi ne da bi te dko jebal v ziv mozek izkosriscal itd,..

hm,... danes razumem zakaj dolcoeni apri nocejo otrok,.... hm,... najhuje je to da sem sam tudi mnenja da ga ne bi smel meti,.. pa ne azto ker ne bibil spsoben temvec ker mislim da bi kjub temu akr vem in znam mogel otork iemti boljsega fotra k mu da lahko vec,...

konec koncev otroka imas zato ker ga hoces imeti ne ap zato k je kjut in bi ga gledal kako raste zaradi tega je bolej da kupis macka in s eigrs z njim,.
otork ni igraca tega pa s ene zaveda veliko ljudi,..

imam otroka,... mhm,. otorka ali reveza,... kaj imas,... ti bo otork to pvoedal cez 30 let

pa bog ne daj da ga das izobrazevati,... k bo s eoblj apemten k ti

hm,. zanimivo s emi zdi da sme slisal ze od neki ljudi da so jim doam strsi rekli da jim ej zal da so jih poslali oziram da so jim omogocili solanje,..

svsata,...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10