Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 6110 times)
iron lion zion
Ex Member




observation problem
06.03.2010 at 15:46:00
 
Lep pozdrav vsem , ker sem nov tukaj in še nisem v celoti pregledal foruma se opravičujem če je podobna tema že odprta in se po nepotrebnem ponavljam .
Torej zanimajo me vaša mnenja o observation problem .

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: observation problem
Reply #1 - 06.03.2010 at 18:45:58
 
Quote:
Lep pozdrav vsem , ker sem nov tukaj in še nisem v celoti pregledal foruma se opravičujem če je podobna tema že odprta in se po nepotrebnem ponavljam .
Torej zanimajo me vaša mnenja o observation problem .

lp


Daj povej kaj razumeš pod to naše opazovanje-zaznavo problema!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: observation problem
Reply #2 - 06.03.2010 at 19:51:24
 
majka  Cheesy
hvala for bringing this up
tko sm najdla ta video
http://www.youtube.com/watch?v=SfVSiE7LaJg&annotation_id=annotation_852712&featu...
ki ful odgovarja lih temu o čemr išem več resnice. morm ga pa še gdaj pogledat, k mi je zele ob prvič velik ušlo.
tko tko
pa tud zato je teško dobit pošteno punco, če se sam skos skrivaš, mislm vsaj men se to zdi zlo očitno nepošteno, skrivat se skoz za kšnim drugim nickom.
če pa nimam prou, pa tut prou.
zele bom pa jes spustila tole zgodbo, pa šla tralali. as it makes me happy.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: observation problem
Reply #3 - 06.03.2010 at 21:02:53
 
Ja dober pove.Sam govorim o vesoljnem paradoksu,ki je paradoks
našega življenja.Lahko prebereš -skoraj na vsakem topicu govorimo o tem vesoljnem paradoksu.

Paradoks je,da smo mi misleča,samozavedna bitja s svobodno voljo,hkrati nam pa vesolje samo odpira ali zapira vrata do našega vesoljnega samospoznanja.Imamo vse ,da to dosežemo,če ni ugodnih elementarnih vesoljnih EM frekvenc nam to ne uspe. Smo kot sadež,ki mora v galaktičnem samociklu dozoret.Kar pomeni ni tehnike,ki nam bi omogočila razsvetljenje z našo voljo-če vesolje samo ne oddaja ugodnih EM frekvenc,ki nas razsvetiljo,do vesoljnega samospoznanja.
Mi smo paradoks- ujetniki vesolJnih (galaktičnih)28000 letnih4x7000 let CIKLOV.KI NAM SAMODEJNO -UREJAJO NAŠE MISELNE (PSIHOFIZIČNE)POTENCIALE (Neodvisno od nas samih) OD TEME DO SVETLOBE NAZAJ V TEMI IN VEČNO-SEDAJ TAKO. Upam,da si dobil neko predstavo kako sistem samodeluje na nas-neododvisno od nas samih. Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: observation problem
Reply #4 - 06.03.2010 at 23:07:03
 
Quote:
Lep pozdrav vsem , ker sem nov tukaj in še nisem v celoti pregledal foruma se opravičujem če je podobna tema že odprta in se po nepotrebnem ponavljam .
Torej zanimajo me vaša mnenja o observation problem .

lp

Dobrodošel in lepo pozdravljen iron lion zion, želim ti zadovoljstva in radosti med nami.

Daj malo opiši ta problem, če ti ni odveč.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
iron lion zion
Ex Member




Re: observation problem
Reply #5 - 06.03.2010 at 23:19:44
 
Torej , observation problem se vedno razumevam spoznavam , ne morem rect da ga ne razumem niti nemorem rect da ga razumem zgolj z prebiranjem besed ali poslusanjem nekoga nemorem spoznati resnice v sebi in tako torej se vedno izkusam z lastnimi izkustvi potujem po kazipotih besed . Lahko bi govoril kaj sem sam spoznal o problemu opazovanja , opazovalca, ampak zadnje case ne govorim prevec o lastnih izkustvih ker se mi dogaja da jih nekdo napak razume in tako nerad vplivam na razvoj kogarkoli .Pa mogoce se kdaj drugic kaj vec.
Eva o tem kako najti primerno punco bi se dalo razpravljat ampak mislim da nekdo ki to razmislja nebo nasel odgovora dokler ne neha iskat nekaj kar ne obstaja , mislim da mora biti najprej clovek ki isce primeren temu kar zeli , tut sam sem dolgo casa iskal tako dokler nisem ugotovil da sem vse kar iscem ze imel pa nisem opazil ker sem bil zaradi iskanja zaslepljen, tako da zelim uspeh tistemu ki se to sprasuje in tudi tebi odgovarjam da to nisem jaz .
Alojz kaj pa je razsvetljenje ? je to cilj nekoga ? kraj kamor prides z psiholoskim iskanjem in lahko reces sedaj sem razsvetljen ? tisti ki isce bo nasel ko bo nehal iskat , kako bos vedel da si razsvetljen ko pa neves kako je biti razsvetljen ? do kogarkoli sem pripotoval v tem vesolju mi je povedal svojo razumevanje razsvetljenja in mnogi od njih so imeli nogo se vedno zataknjeno za vrata . Torej ce te lahko razumem tudi jaz po svoje bi rekel strinjam se s tabo prepustimo se potovanju in ne upirajmo se neizogibnemu pa vendar ne jemljimo neizogibnega kot samoumevno .
hvala za mnenja in veselim se vajinih misli in mnenj tudi v prihodnje : )
Namaste
Back to top
 
 
IP Logged
 
iron lion zion
Ex Member




Re: observation problem
Reply #6 - 06.03.2010 at 23:23:00
 
Hvala za prijetno dobrodoslico M.L : )
Upam da jutri utegnemo se kaksno reci o observation problem .

lp
Namaste
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: observation problem
Reply #7 - 07.03.2010 at 11:11:01
 
Quote:
Torej , observation problem se vedno razumevam spoznavam , ne morem rect da ga ne razumem niti nemorem rect da ga razumem zgolj z prebiranjem besed ali poslusanjem nekoga nemorem spoznati resnice v sebi in tako torej se vedno izkusam z lastnimi izkustvi potujem po kazipotih besed . Lahko bi govoril kaj sem sam spoznal o problemu opazovanja , opazovalca, ampak zadnje case ne govorim prevec o lastnih izkustvih ker se mi dogaja da jih nekdo napak razume in tako nerad vplivam na razvoj kogarkoli .Pa mogoce se kdaj drugic kaj vec.
Eva o tem kako najti primerno punco bi se dalo razpravljat ampak mislim da nekdo ki to razmislja nebo nasel odgovora dokler ne neha iskat nekaj kar ne obstaja , mislim da mora biti najprej clovek ki isce primeren temu kar zeli , tut sam sem dolgo casa iskal tako dokler nisem ugotovil da sem vse kar iscem ze imel pa nisem opazil ker sem bil zaradi iskanja zaslepljen, tako da zelim uspeh tistemu ki se to sprasuje in tudi tebi odgovarjam da to nisem jaz .
Alojz kaj pa je razsvetljenje ? je to cilj nekoga ? kraj kamor prides z psiholoskim iskanjem in lahko reces sedaj sem razsvetljen ? tisti ki isce bo nasel ko bo nehal iskat , kako bos vedel da si razsvetljen ko pa neves kako je biti razsvetljen ? do kogarkoli sem pripotoval v tem vesolju mi je povedal svojo razumevanje razsvetljenja in mnogi od njih so imeli nogo se vedno zataknjeno za vrata . Torej ce te lahko razumem tudi jaz po svoje bi rekel strinjam se s tabo prepustimo se potovanju in ne upirajmo se neizogibnemu pa vendar ne jemljimo neizogibnega kot samoumevno .
hvala za mnenja in veselim se vajinih misli in mnenj tudi v prihodnje : )
Namaste


Dober razmišljaš! Ne bi pa rad da tole rata neko tekmovanje,ker mislim,da nismo rojeni,da tekmujemo med seboj,ampak da se vesoljno življenjsko samospoznamo.To pa ni odvisno od nas samih ampak od Galaktičnih elektromagnetnih frekvenc,kiciklično samodejno zbujajo ali zatemnjujejo našo življenjsko gensko strukturo,ki deluje v celosti na EM valovanje.

Razsvetljenstva samospoznanja se ne da doseči na silo, ampak samo z ugodnimi EM frekvencami,ki vplivajo ciklično na nas vse brez izjem.Jabolko dozori ko je njej čas-človek isto ko pride njegov čas-mi vsi skupaj!! Lp Alojz Wink Wink.Ta čas našega zorjenja je tu-neovrgljivo!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
iron lion zion
Ex Member




Re: observation problem
Reply #8 - 07.03.2010 at 12:24:57
 
Ne tekmovanje , samo raziskovanje skupaj se sprasujemo kot sobitja .Moja vprasanja so zgolj samo vprasanja edini namen je iskanje odgovora, skupaj.
Vprasanja so odgovori : )
Torej vesolje ima vpliv na nas , in tako smo odvisni oziroma nas razvoj je odvisen od njega. Vprasal bi se in tudi druge ali potem vesolje ,frekvence na nas delujejo kot na posameznike ali kot na skupnost in ali je stanje posameznika kljucno za sprejem vpliva vesolja ? ali  je mogoce da posameznik za razliko od drugega sobitja ni pripravljen za preobrazbo ceprav vesolja oddaj primerno frekvenco?
Alojz in Sandib ali je mogoce da ima takoimenovano trojno ponovno rojstvo sonca po koledarju majev kaksno povezavo z vplivom kozmosa na cloveka , glede na to da je bil koledar tako natancno sestavljen , samo minuta bi zgresila dan teh treh dogodkov na nebu , nemorem pozabit ceprav nevem  ce je mogoce da je kaj res na tem : )

Back to top
 
 
IP Logged
 
iron lion zion
Ex Member




Re: observation problem
Reply #9 - 07.03.2010 at 12:27:01
 
M.L  in za tiste ki jih zanima link - http://dimitrihalley.com/Observation.aspx
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: observation problem
Reply #10 - 07.03.2010 at 13:16:34
 
Quote:
Ne tekmovanje , samo raziskovanje skupaj se sprasujemo kot sobitja .Moja vprasanja so zgolj samo vprasanja edini namen je iskanje odgovora, skupaj.
Vprasanja so odgovori : )
Torej vesolje ima vpliv na nas , in tako smo odvisni oziroma nas razvoj je odvisen od njega. Vprasal bi se in tudi druge ali potem vesolje ,frekvence na nas delujejo kot na posameznike ali kot na skupnost in ali je stanje posameznika kljucno za sprejem vpliva vesolja ? ali  je mogoce da posameznik za razliko od drugega sobitja ni pripravljen za preobrazbo ceprav vesolja oddaj primerno frekvenco?
Alojz in Sandib ali je mogoce da ima takoimenovano trojno ponovno rojstvo sonca po koledarju majev kaksno povezavo z vplivom kozmosa na cloveka , glede na to da je bil koledar tako natancno sestavljen , samo minuta bi zgresila dan teh treh dogodkov na nebu , nemorem pozabit ceprav nevem  ce je mogoce da je kaj res na tem : )



To!! Bravo-Majevski koledar je teološka civilizacijska zapuščina znanja,ki smo ga izgubili v zadnjem galaktičnem ciklu in ga bomo ponovno samodejno zaradi galaktičnih EM samoviklov  zbudili v nas samih.Naš genom vse ve samo EM frekvence galaksije ga bodo zbudile neodvisno od naše volje.  Tu je Igor še večji mojster poznavalec tega koledarja od mene-On ti bo povedal isto.

Tri Sonca-Sirius je naše planetarno(očetovo) osončje,kjer je naše satelitsko (sinovo)-vzemi vse nas. Mismo del galaktične sončne dinastije,ki ima sedež v ozvezdju Oriona. Zato se prvi vesoljno samospoznani imenuje Ixvaku-Sončni sin.Kar je enako
Manu,Jezus,Buda,Mohamed,Machu Inka,Prometej,Melkizedek.Pontifex Maksimus,Rama,Zoroaster itd.
Ko se ti vesoljno razsvetljiš ne rabiš niti ene knjige več-veš sam iz sebe vse in vse razumeš,ker življenjsko dozoriš!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
iron lion zion
Ex Member




Re: observation problem
Reply #11 - 07.03.2010 at 15:11:08
 
Alojz in sandib poznas mogoce RA-material ? ali je mogoce kaj o tem ze na forumu ?

http://www.lawofone.info/
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: observation problem
Reply #12 - 07.03.2010 at 15:22:21
 
Quote:
Alojz in sandib poznas mogoce RA-material ? ali je mogoce kaj o tem ze na forumu ?

http://www.lawofone.info/


Poznam zadevo iz sebe samega-Je že v naslovu RA-Materi!! Galaktični etični kodeks svetosti življenja kdor se mu prostovoljno odreče-živi na Zemlji in mi smo potomci teh,ki niso vstopili nazaj v GalaktičnoSončno Dinastijo Ljudi Bogov-Ra-Sončnih sinov. Galaksija je naša Velika mati...civilizacije. Na kratko vendar je bistvo tu. Igor ti bo mogoče še kaj dodal!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
iron lion zion
Ex Member




Re: observation problem
Reply #13 - 07.03.2010 at 21:45:00
 
No lepo ce mislis da ze ves , skoda edino da nisi niti pogledal linka .
Back to top
 
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: observation problem
Reply #14 - 07.03.2010 at 23:36:07
 
Quote:
No lepo ce mislis da ze ves , skoda edino da nisi niti pogledal linka .

kr obširna zadeva, ni za 5min., zanimivo
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1