Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 
(Read 44238 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #120 - 21.09.2009 at 14:20:21
 
Quote:
robi daj pvoej kako azpres racun tuki an tem forumu,.. k mi gape seni odgoovril

bo bolj paemtno
Ti je že poet odgovoril.

Sicer pa nisem rekel, da si tak, kot tisti moj kolega.
Primerjavo sem dal, ker je oni tudi imel težave z ženskami in vse zmerjal za kurbe.
Sicer pa sam najbolje veš, kaj je res in kaj ne.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #121 - 21.09.2009 at 14:23:22
 
Quote:
Zanimvio s emi zdi samo to de enostavno iscete razne izgovore in vzroke zakj sme tak kot sem nobeden pa ncoe prizanti da to akr povem je resnica.

Kako ne ?
Včkrat sem že omenil, da je to res, kar praviš.
Da imaš tehtne razloge, daverjameš v to, kar verjameš.
Saj nisi neumen, da ne bi vedel kaj čutiš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #122 - 21.09.2009 at 14:34:36
 
Quote:
problem je v tem,.. da problema ni, toda vsak psot kk ga vidim s emi zdi kot da bi nekod ali neko bitje rado reklo da sem jaz az vse rkiv,..

ok mogoce sem do neke mere,..

Ti verjamem, da imaš občutek, da si za vse kriv.
Krivda je težka beseda. Nisem trdil, dasi ti kriv, ampak, da iščeš odgovore v sebi.
A veš od kod ta občutek krivde ?
A veš kaj doživlja otrok, ki živi med staršema, k ise obsojata...se prepirata....občutek krivde. Verjeti začne, da je on kriv za vse. Da je on kriv, da se starša ne marata. Tvoje vprašanje, ki si ga postavil tvoji mami, je bilo zato čisto logično. Bilo je le kot posledica krivde, ki jo že od otroštva nosiš v sebi.
Če tebe ne bi bilo, bi bilo vse OK.
Verjetno zato misliš, da  ko boš umrl, bo vse dobro. Ne vem...
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #123 - 21.09.2009 at 14:55:59
 
Robi wrote on 21.09.2009 at 11:15:39:
CE veš.
Pa kdo ve ?

A ti veš kdo si ?



No, ce sem odkrit en vem kdo sem.

Tudi ne morem rečt kaj sem.

Vem pa za čem stojim.

Mislim,....

Vem, kaj hočem, tudi em kako do tega pridet.

Toda umes nekje med izvajanjem kar sem kaj hočem, kako pridet do tega kr želim. Se dogaja drek.

In vedno bolj k gruntam, vedno bolj se butsto počutim. ker sta samo dve rešitvi enačbe. al je z mano kaj narobe, ali pa je z druzbo kaj narobe.

Obstaja še četrta, da po zakonu privlačnosti privlačim sam tak folk.

No,... to ej edina razalga iz moej butaste glave.

Ker fora e v tem bolj k neki nočes in govoris da nočes bolj tega vec dobiš.

Je caka.

Mislim, ne rečem da ej vse tko kot rečem, ker ni, toda v moji realnsoti je. IN ta realnost stoji na mojih zmotah izkusnjah ker en rpideš ven. Samo to ni iluzija. Tehnično je. Toda toel so resne stvari. Mislim,... niso tole heci.

Problem je v tem, de verjamem da so tam zuni res cudovite zenske zelo cuteca bitja polna ljubezni in neznosti katere majo siti rpoblem k jaz oziroma so verjetno tako zemdene kot jaz o vsem tem. Problemej sma v tem da jo mores najdet.

No, tole vam bo cuno da sem jaz to napisal,... samo vam povem to je res.

mel sem priloznost s epogovajrati z eno punco ja ma res bolj ljubecega bitja nsim srecal v lijfu nikoli, pa me mejte za butnenega se bolj kot sme ze . Sam kaj ko je bila nejna prioritetga astral no ne vem veliko vem sam to da je po 3 4 dni ni bilo na msn vedel sme da je nekje sam ni bial v soli v temlju itd,.. .

Sam ako bos konuriral z takim obansanjem kto ga jaz izmetavam tuki en mores.

Morem ap rect da je bial repsenecena nad mojim razmiljanejm v dobri smeri. Kar me je repsentilo k bi si mislil da sem rpecej boljnizek v rpiemjavi z takim folkom.

so pucne so,... sam dobiti jo ej rpoblem,.. ce gredo ven so zabariaktiane z strazarji omejena in zarpte druzbe pa tudi tkae ne hodijo ponocevati apak ponoci medvetka obejmajo in spijo v spolji,.. ne ap da bodo okol frcale,..

vse je kako razmišljas ozirma kaj spusti s v sojo glavo oziram kaj vidsi ozirma kaj hoces viditi oziram kaj noces videti,...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #124 - 21.09.2009 at 15:09:15
 
Quote:
Toda umes nekje med izvajanjem kar sem kaj hočem, kako pridet do tega kr želim. Se dogaja drek.

In vedno bolj k gruntam, vedno bolj se butsto počutim. ker sta samo dve rešitvi enačbe. al je z mano kaj narobe, ali pa je z druzbo kaj narobe.

Obstaja še četrta, da po zakonu privlačnosti privlačim sam tak folk.

Ta drek, ki ti dela probleme, je tisti drek, ki si ga dobil od svoje familije.
Če boš želel doseči tisto, kar bi rad, bo treba spucati ta drek. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #125 - 21.09.2009 at 15:11:04
 
Quote:
vse je kako razmišljas ozirma kaj spusti s v sojo glavo oziram kaj vidsi ozirma kaj hoces viditi oziram kaj noces videti,...

Nisi butl. Marsikaj razumeš in veš kako funkcionira svet.
Samo..pač tisti drek je vmes.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #126 - 21.09.2009 at 15:12:43
 
Robi wrote on 21.09.2009 at 14:34:36:
Quote:
problem je v tem,.. da problema ni, toda vsak psot kk ga vidim s emi zdi kot da bi nekod ali neko bitje rado reklo da sem jaz az vse rkiv,..

ok mogoce sem do neke mere,..

Ti verjamem, da imaš občutek, da si za vse kriv.
Krivda je težka beseda. Nisem trdil, dasi ti kriv, ampak, da iščeš odgovore v sebi.
A veš od kod ta občutek krivde ?
A veš kaj doživlja otrok, ki živi med staršema, k ise obsojata...se prepirata....občutek krivde. Verjeti začne, da je on kriv za vse. Da je on kriv, da se starša ne marata. Tvoje vprašanje, ki si ga postavil tvoji mami, je bilo zato čisto logično. Bilo je le kot posledica krivde, ki jo že od otroštva nosiš v sebi.
Če tebe ne bi bilo, bi bilo vse OK.
Verjetno zato misliš, da  ko boš umrl, bo vse dobro. Ne vem...


No moaj familija je bila ok,... do enga 14 leta,... pol ap s eje vs essedlo ,...

dolge zgodbe ,...

ce to pvoem pol bom jutri v polju tkao de tega ne mislim psaiti na javnem..

Fora je v tem,... res ne razumem zakaj se vedno tako zalsono pocutim ko o teh receh rpemiljujem.

MIslim, po trugi strnai ap se resno srpujem kaj bi res mogel biti tako pelhek in pokvajen dadobim punco. Samo sam vem da ce bi tak bil pol bi mel tudi tkao vezo. Nocem ap se lociti pri 40 in anrediti sranje otorku ekr sme bil potreben in sme si sam azradi ega nadju zensko.

TO mi ej zgreseno.

Je ap res da je res lepo se pogovajrati z rzeslo zensko res, to mi ej ap najvecji uzitek.

Mislim ko s elohak res uno clvoek z clvoekom menis sam tega jemalo.

Se mi zdi da vsi ljduje prevec sopajo seks itd,.. ok razumem zakaj mi je logicno. Samo vleiko folaks e prezgodi odloci az otorke in rpezgodi poroci ker gre vs enarazen.

Jaz vem da pred 35 eltom ne bom ottroka mel,. ker do tedaj pa upam da se bo ekra nasla ozirma da se malo tele pucen zrensejo.

No marsikateri tip tudi pri 40 se ni zdra vv glavi sam apc to ej stanej ne vem cesa uma zelj itd,.. .

Se mi zdi da ej spolnost ratala neka koemricjalna niša, mores met punco z velikimi joski more smet to vleiko rit pa to pa to, tip mroe met vleiekga kruca,...

hm,... je kdo kdaj s emnil z zensko katera ej dala ven maternico azradi tehr eci ker je kruac bil rpevelik,.. ni ne,.. no pol pa to recem kaki pucni pa sme zabit,..

Negsopodicna,. ce vi ne mroete prejeti dejstev je to vas problem ,..

ce vi ne vidite vetra kateri piha po gozdu se ne drzi da ga ni,...
ker vetra s ene vidi vidi se pa posledice vetra,.. tako da lepo rposim,.

ce nekdo noce neki dojet sprejeti itd,. nejgov rpoblem toda za psoeldice nj sam pol sebi pripise,..

to ej to,.
punce recejo ni ok tipvo pa tega vleiko poznam. ok jih ni

naseldnje veprasnje:Kaki ap so ti vsec.

rni lepi visoki nabiti bildeji bogati,..

ja no ap mislsi da je tak resen

pol ap ej tisina,..

Če nočes dojeti in razumeti pol ne jokaj nad rezultati. SImpel k pasulj ceprv g ane znam skuhat. MIslim,.. ok veliko pucn ma te tiep in vs eilijo da majo v roki en vem kaj. Jaz ap vem da one ne vedo da so varen denvno ce ne tedensko.

Sam en mi pol jokat.

To ej druga palt medalje

Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #127 - 21.09.2009 at 15:16:20
 
Robi wrote on 21.09.2009 at 15:11:04:
Quote:
vse je kako razmišljas ozirma kaj spusti s v sojo glavo oziram kaj vidsi ozirma kaj hoces viditi oziram kaj noces videti,...

Nisi butl. Marsikaj razumeš in veš kako funkcionira svet.
Samo..pač tisti drek je vmes.....



mhm,.. un cigumi k ga pohodis poelti na asfaltu,...

pol pa se ti apca po pdoplatu pa noce dol,..

in ga nosi dneve in denve in cutis kakos e ti tenisak lima po asfaltu,...

sam pozimi j emir,..
Roll Eyes Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #128 - 21.09.2009 at 15:17:05
 
Robi wrote on 21.09.2009 at 15:09:15:
Quote:
Toda umes nekje med izvajanjem kar sem kaj hočem, kako pridet do tega kr želim. Se dogaja drek.

In vedno bolj k gruntam, vedno bolj se butsto počutim. ker sta samo dve rešitvi enačbe. al je z mano kaj narobe, ali pa je z druzbo kaj narobe.

Obstaja še četrta, da po zakonu privlačnosti privlačim sam tak folk.

Ta drek, ki ti dela probleme, je tisti drek, ki si ga dobil od svoje familije.
Če boš želel doseči tisto, kar bi rad, bo treba spucati ta drek. Smiley

vile ze imam,...

sam s emi zdi da en bo slo to tako,..
Huh
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #129 - 21.09.2009 at 15:37:19
 
Težavam se ne more ogniti, ker tudi če zamenjaš okolje gres drugam, se preseliš itd,.. .

Težava postane kvečjem večja.(poznam neki rpiemrov)

Edina rešitev je da se z njo soočiš. Mehanizem je isti kot ce te napade 5 ljudi. Toliko časa dokler se boš umikal, te bodo še vedno napadali in tepli. V tistem trenutko ko pa se zasidraš in se  zavestno z vsem srcem odločiš da se bos brnail, potlej pa jih lahkopremagaš.

Ne vem sicer ali ej tole iz njige sun czu,.. toda nekje sme slisal da s enobena vojna ni bila ali spopad ni bil dobljen defenzivno.

Zanimivo bi iblo vedeti lai to deluej na vseh nivojih,..

sam k s ejaz en marma tepst,..

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #130 - 21.09.2009 at 15:50:56
 
Quote:
Težavam se ne more ogniti, ker tudi če zamenjaš okolje gres drugam, se preseliš itd,.. .

Težava postane kvečjem večja.(poznam neki rpiemrov)

Edina rešitev je da se z njo soočiš. Mehanizem je isti kot ce te napade 5 ljudi. Toliko časa dokler se boš umikal, te bodo še vedno napadali in tepli. V tistem trenutko ko pa se zasidraš in se  zavestno z vsem srcem odločiš da se bos brnail, potlej pa jih lahkopremagaš.

To si dobro ugotovil.
Pred sabo ne moreš pobegniti. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #131 - 21.09.2009 at 16:07:10
 
Robi wrote on 21.09.2009 at 15:50:56:
Quote:
Težavam se ne more ogniti, ker tudi če zamenjaš okolje gres drugam, se preseliš itd,.. .

Težava postane kvečjem večja.(poznam neki rpiemrov)

Edina rešitev je da se z njo soočiš. Mehanizem je isti kot ce te napade 5 ljudi. Toliko časa dokler se boš umikal, te bodo še vedno napadali in tepli. V tistem trenutko ko pa se zasidraš in se  zavestno z vsem srcem odločiš da se bos brnail, potlej pa jih lahkopremagaš.

To si dobro ugotovil.
Pred sabo ne moreš pobegniti. Smiley

nep ne gre Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #132 - 21.09.2009 at 17:50:01
 
Quote:
Fora je v tem,.. da za moje probleme v mojem zivljenju jaz nisem imel vpliva. Mislim le kaj lahko naredi mali otrok,. če je,.... me,....(ne bom nastel tega dela), no vem da je to javni forum in da sem napisal tok dreka da me res lohak zaprejo sam se v polje. Ker take butel k sem jaz zapirajo tja in jih nafilajo z tableti,.. nočete vedeti.

Kako mali otrok...?
Nekje si napisal, da je tvoja družina do tvojega 14. leta bila OK.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #133 - 21.09.2009 at 17:54:31
 
Quote:
Namreč mati me je učila drugače in resno ne vem če je sploh to kr mi je ona povedala in pokazala psloh se realno

Kaj pa te je učila mati ?
Kaj ti je najbolj ostalo v spominu ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #134 - 21.09.2009 at 17:56:27
 
Quote:
Problem ej v tem, da imam neizemren gnus in odpor do nasprotnega spola. No o teh rečeh sme veliko premišljeval. Samo,.. kaj ap ti pomaga. Vse pičke so bile iste. Mislim ap tega nism mogel dojeti,... pa kako vse ne morejo biti vse pismo, sam vsaka k sem jo srecal vse so sle na isto foro.

Z foro misliš varanje ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10