Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10
(Read 44538 times)
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #60 - 20.09.2009 at 01:07:50
 
Pojdi od začetka. Te dimenzije te samo zmedejo. Tole je en članek izpred let

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1165695404

Za sedaj pusti teorije, tudi o relativnosti, ker v njo Einstein ni dal kozmične konstante. Jo je pač črtal, da bo enačba bolj všečna.

Če temeljiš na osnovnem zakonu je vse statično in zato mrtvo. Vse kar ima svoj začetek ima tudi svoj konec. Če gledaš čas z nekim začetkom ima torej tudi konec. Tako kot je končno tudi znanje.
Ko operiraš z realnim časom, operiraš z takoimenovanimi matrikami. Realni čas temelji na gibanju in imamo tudi notranji ali psihološki čas, ki ti ustvarja te iluzije.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #61 - 20.09.2009 at 01:14:09
 
Petra. wrote on 20.09.2009 at 01:01:33:
hvala nahate, da si skrajšala. Cheesy

a ne govorijo vsi psihoterapevti, da je pri moških razmišljanjih glede žensk, vedno kriv odnos z mamo?  Undecided


Ja odnos z mamo veliko pove in tudi odnos med očetom in mamo.

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #62 - 20.09.2009 at 10:26:23
 
radovedni soncek wrote on 20.09.2009 at 00:07:04:
no temu jaz rpavim kapitulacija in izmikanje kot zelis,...

jes se lih nisem pripravljena obnašat ko tvoj koš za odpadke pa prebavit vsega, kar tvoj um namelje skupej. zato sem dvignila roke pa se nehala trudit rzumet kaj bi mi (pa zakaj sploh meni osebno) rad povedal v unem postu. problem pri tej t.i. 'kapitulaciji' je, da me nisi premagal z argumenti, ampak zmatral z dolžino in kaosom, iz katerga nisem bla zmožna izločit poante, zarad katere si nekej tolk dolgega sploh napisal skupej. a to ti je v zadoščenje al kaj?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #63 - 20.09.2009 at 11:30:39
 
Petra. wrote on 20.09.2009 at 01:01:33:
Quote:
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 22:35:55:
Nočem biti neki vec k punce,.. ker po mojem osebnem mnenju nismo veliko razlicni smo isti,.. sam druzbeno mnenje ima vleik razkroak z mojim obenim mnenjem.

Menim, de bi raje mel eno k me bo kaj nauciala koo eno k jo bo jaz mogu ucit kaj,.. sploh pa tako,.. kdo je reku da sem kaj vec k pucne,..
lp


Radovedni par postov nazaj si pisal

In ce to zgodbico naprej razrepdem,.. in tkao narpej ap s emalo anrpej pol povemo za zakjucem da ste picek samo za razplod,... ker:

1.) ste zivali (ker en pozante ljubezni)
2.)ste dobrina (ker pridete msao ko iam moski ze vse kr vi rabite)
3.) prve dve tocek ustrezajo definiciji zajedavca
4.) brez vas, oziroma brez nase potrebe ki jo imamo moski ta svet ne bi sel narpej


Kaj pa je to drugega kot povzdigovanje.

Ne vem kaj bi ti punco učil, tole. Lahko greš v cerkev in najdeš kako fanatično zakompleksano vernico , to ti edino preostane s takim razmišljanjem.

Lep pozdrav  



hvala nahate, da si skrajšala. Cheesy

a ne govorijo vsi psihoterapevti, da je pri moških razmišljanjih glede žensk, vedno kriv odnos z mamo?  Undecided



Meni se zdi res zelo zanimivo kako ljudje vedno ko je potrebno povedati nekaj na podalgi nekih dognanj resno povedati nekaj vedno izmiljo vs emozen rpobleme.

Mislim, ko rpides k nekomu k resuje probleme najprej hoče vedeti kako je stanje pol ap ti pove resitev. Tukaj pa vedno samo hodimo med stanjem in vroki resitve pa ni.

LOl,..

tok kot sem se pa sedaj v dveh dneh nasmjeal pred monitorjem se pa nsim ze res zelo dolgo casa.

Ja lejte sem verski fanatik,... ja res to ej ap res najvecji bluu shit akr sem jih videl,... se z mojim zupnikom v mojem rkaju s ene mroem videti pol ap sem vreski fanatik v cerkvi sme bil v celem lijfu 5,.... biblijo mi ej a en senkal ap se to je nsim rpebral ,. ja ma prov res,..

Prerpicanja da me omejujejo nahate se strinjam samo moreva eno rec vedeti,.. jaz zivim v materiji in amteiaj je taka kot je ce bi ap zelel iti ven je ap druga,..

koen ckoncev pa imam vsaka rec 3 pogelde osbnega druznega in objektivnega,... tako de karksno koli debato o teh receh sploh en bom stopal ker vidim da ko vas neko psotavi pred dejstva noben ne pove hudih for,. ceprov me ej rpesnetilo da nekatri k najmanj pisejo povejo tkao v nulo de sme prebral kar trirkat psot k sme bil tako ocaran..

eh,....

mingrede mi lahko kdo pove zakaj je pravilno
1+2=3

zakaj toel sploh drzi,...

pa lepo rposm nj s een vsaj en anjde k mi bo toel razlozil,.. k drgac bom res gobec zaprl za vedno,..

Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #64 - 20.09.2009 at 11:36:13
 
Quote:
Pojdi od začetka. Te dimenzije te samo zmedejo. Tole je en članek izpred let

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1165695404

Za sedaj pusti teorije, tudi o relativnosti, ker v njo Einstein ni dal kozmične konstante. Jo je pač črtal, da bo enačba bolj všečna.

Če temeljiš na osnovnem zakonu je vse statično in zato mrtvo. Vse kar ima svoj začetek ima tudi svoj konec. Če gledaš čas z nekim začetkom ima torej tudi konec. Tako kot je končno tudi znanje.
Ko operiraš z realnim časom, operiraš z takoimenovanimi matrikami. Realni čas temelji na gibanju in imamo tudi notranji ali psihološki čas, ki ti ustvarja te iluzije.

Lp,Igor



Bom šeenkrat napisal:

Ce si v materiji ne mores videtirpavih zakonov ker zakoni materije slonijo na zakonih vesolja. Torej zakoni materije temeljijo na zakonih veolja in tako temljijo na posledicah aktere so sonvoa za sonovo materije. Če bi zelel videti resnico vse kar ces videti more snajprej iti na drugo stran. IN TO SEM PRASAL ZE NEKAJKRAT,... in se vendo mi noben ni pvoedla da je neko sel na drugo stran,..... resno islim,... . Kako iti an drugo stran zapostiti telo in se prelikati v izvor preko bariejre. Mingrede to sme dobil na intenretu po hudih mukah in baje da zardi tega tudi ne mroe spotovati nazaj vpreteklost ker ne mroe sobstajti prej preden si usel iz druge srani raezn ce uproabis ene dolcoene rpirapve da lahko to anredis.

Einstajnova kozmoloska konstanta:

Einstain je napisal kosntanto ker je vedel da se vesolje siri, kasnjee jo ej cretal. Torej,... se ena rec k me boste ubili in to re subili. Menim da einstajn ni sam prsiel do enacb katere j euproabil oziroam nejgove enacbe temljijo na zakonm materije ki niso ravi zakoni. SPloh pa je tako,... cs ne obstaja brez gravitacije,... ker gravitacija uktrivi rpsotr in cs,.. ozioram nvoa teorija stringov vse jemlej enkoliko drugace,.... in po praivci pvoedano,... tuki lohak mso pametni kot zelimo biti ce bi res rad vedel kaj je inkaj i bi mogel iti na drugostran in tam prasati ker tam je vse vse kr si dkaj hotel vedeti ti tam razlozijo tkao da bi s emogli vprasti kako rpdies na durgo stran.

en tip v slovniji to ponce samoen vem kateri.

Ima dko idejo kako rpidet an drugo stran
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #65 - 20.09.2009 at 11:45:39
 
Quote:
Pojdi od začetka. Te dimenzije te samo zmedejo. Tole je en članek izpred let

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1165695404

Za sedaj pusti teorije, tudi o relativnosti, ker v njo Einstein ni dal kozmične konstante. Jo je pač črtal, da bo enačba bolj všečna.

Če temeljiš na osnovnem zakonu je vse statično in zato mrtvo. Vse kar ima svoj začetek ima tudi svoj konec. Če gledaš čas z nekim začetkom ima torej tudi konec. Tako kot je končno tudi znanje.
Ko operiraš z realnim časom, operiraš z takoimenovanimi matrikami. Realni čas temelji na gibanju in imamo tudi notranji ali psihološki čas, ki ti ustvarja te iluzije.

Lp,Igor


Ej ajgor,...

Em,. mogoce se bom spet neki naucil,...

Kaj ni 11 dimenzij.

mi nj bi ibli v 3 pol 4 in ko si v 5 ne rabis prevoznih sedstev

in odgovononst se ti veca,.

v 5 si tkao velik da lahko prekrijes cel panet ker si strazar itd,...

kam ap to pol apde v te teorije,..
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #66 - 20.09.2009 at 11:48:09
 
Quote:
Petra. wrote on 20.09.2009 at 01:01:33:
hvala nahate, da si skrajšala. Cheesy

a ne govorijo vsi psihoterapevti, da je pri moških razmišljanjih glede žensk, vedno kriv odnos z mamo?  Undecided


Ja odnos z mamo veliko pove in tudi odnos med očetom in mamo.

Lep pozdrav  Smiley



LoL

Sedaj boste rekli, de mam jaz tako mnenje ker no azradi strsev,. in to niam noeben veze z tem ker so picek kurbe,.. hahahahahah

Ok, bom rkeu na glas da bo jasno... TOLE JE BULL SHIT,... mislim toel ej ap res bul shit BS lol,..  kok onj s esploh menim ali vs renso jemljem ko smao neki filozofiramo,. kar neki lol hahahaha

Ja itak,.. ker so me pciek rpevarale ali so em tele ozirma so se mi gonile okol se z drugimi tipi to iam kako vezo z moimi strsi lol,...
no to ej ap res bust se vam ne zdi,..

in po frojdu tole tudi ni logicno majk emi,..

ok sedja pa en vem al sem jaz neumen k en erazumem tega al kaj

ti bi bilo isto kot bi reku da sem dal oko skozi okno in sem s eoepekel zaraid vetra
lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #67 - 20.09.2009 at 11:50:55
 
Devi wrote on 20.09.2009 at 10:26:23:
radovedni soncek wrote on 20.09.2009 at 00:07:04:
no temu jaz rpavim kapitulacija in izmikanje kot zelis,...

jes se lih nisem pripravljena obnašat ko tvoj koš za odpadke pa prebavit vsega, kar tvoj um namelje skupej. zato sem dvignila roke pa se nehala trudit rzumet kaj bi mi (pa zakaj sploh meni osebno) rad povedal v unem postu. problem pri tej t.i. 'kapitulaciji' je, da me nisi premagal z argumenti, ampak zmatral z dolžino in kaosom, iz katerga nisem bla zmožna izločit poante, zarad katere si nekej tolk dolgega sploh napisal skupej. a to ti je v zadoščenje al kaj?



Veš jaz priznam da sem omejen,... samo se vedno pol psotov k jih vi napsiete ne razumem pa jih rpebrem 5 vcasih in se vedno ne dojamem splohh vcsih niti ene reci noter da bi lohak kaj pametnega si rpestvaljal,. sam vseeno ga rpeberem 5.

Ni fora v tem,. oziram spoh ni fore v tem akr sme pisal fora ej nekej drugje in sme vsel da sem to ugotovil.

tako d devi ne bit jezna,... raje povej akj paemtnega ker vidim de dolocenih reci en mroem jemati resno vsaj po azdnjih dveh dneh.

je ap res psim obupno,... neki bom mogu anrediti azradi tega
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #68 - 20.09.2009 at 12:31:14
 
Quote:
Prav dobro te razumem. Ta prevzetnost, ki te fascinira v kakršnikoli obliki, pri moškemu ne pomeni nič drugega, kot da išče žensko. Je samo krinka za posedovanje. Jaz sem šel direktno k bistvu, ni se mi dalo olepševati zadeve.

a si prepričan? pač sodiš po sebi kot jes sodim po sebi, sam kolk sva pa lahko v svojih sodbah verodostojna?
spomnim se, ko sem se še vozla z vlakom iz maribora v lj. in gor je blo ponavad vse polno mulcev in tm pri svojih 30+ se že dolg nisem mela prilike družit z nobenim človekom tolk mlajšim. mal sem že pozabla clo kakšni so ljudje okol 20+ pa kako razmišljajo. in ko sem poslušala njihove debate kdaj, sem bla cela prenesečena nad idealizmom pa clo nekakšno čudno zrelostjo pa prijaznostjo do sveta, ki so jo še nekak imeli. samozavestjo, ki ni greedy pa uničevalna. včasih sem si pol misla, jesus, kje po poti sem jes vse te stvari zgubila, poglej kolk čist pogled na svet ti ljudje še imajo. kolk so še širokosrčni.
nisem prepričana da je posedovanje tipičen moški aspekt. lahko da (na splošno) vsak moški išče žensko in si želi vozit mega avto. ampak nisem pa prepričana, da posedovanje zmer prevlada nad prevzetostjo. vsaj ne kot načelo.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #69 - 20.09.2009 at 12:33:52
 
radovedni soncek wrote on 20.09.2009 at 11:45:39:
Ej ajgor,...

Em,. mogoce se bom spet neki naucil,...

Kaj ni 11 dimenzij.

mi nj bi ibli v 3 pol 4 in ko si v 5 ne rabis prevoznih sedstev

in odgovononst se ti veca,.

v 5 si tkao velik da lahko prekrijes cel panet ker si strazar itd,...

kam ap to pol apde v te teorije,..

Zopet te mučijo te dimenzije, prostor. Najprej spoznaj sebe, kako ti deluješ.
Vse dimenzije so poenotene v nulti točki.
In sedaj bi rad bil stražar planeta, hahahaha. Kaj bi pa stražil?

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #70 - 20.09.2009 at 12:42:39
 
radovedni soncek wrote on 20.09.2009 at 11:50:55:
Ni fora v tem,. oziram spoh ni fore v tem akr sme pisal fora ej nekej drugje in sme vsel da sem to ugotovil.

no, sam da si ugotovil, kje je poanta vsega skupej.
in.. kje je?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #71 - 20.09.2009 at 12:43:34
 
Quote:
radovedni soncek wrote on 20.09.2009 at 11:45:39:
Ej ajgor,...

Em,. mogoce se bom spet neki naucil,...

Kaj ni 11 dimenzij.

mi nj bi ibli v 3 pol 4 in ko si v 5 ne rabis prevoznih sedstev

in odgovononst se ti veca,.

v 5 si tkao velik da lahko prekrijes cel panet ker si strazar itd,...

kam ap to pol apde v te teorije,..

Zopet te mučijo te dimenzije, prostor. Najprej spoznaj sebe, kako ti deluješ.
Vse dimenzije so poenotene v nulti točki.
In sedaj bi rad bil stražar planeta, hahahaha. Kaj bi pa stražil?

Lp,Igor



Jaz nič,..

Kot sem jaz razumel nekoga gre tako de v 3 dimnziji lohak seres kto hoces v 4 dimnziji reces da ne bos pomagal ko vidi nekaj slabega v 5 dimenziji pa more sprevzeti odgvornost itd,...

lej clvoek ne vem to sosmao dlecki,.. in uni v 5 so strazarji in tudi e potrebujejo nobnih vozil za potovanje po vesolju,.. kao sedaj nj bi bil eden tak na zemlji kateri sciti celo zemljo azradi leta 2012 ker nj bi s eto zgodilo da ns ne bi kdo od zunaj napadel,..

lej tip to so lohak samblodje samo to sme nasel na intrnetunekej ks em bralne vem no,.

res ne vem kj nj simislim o tem,. tak da prasam kaj ti mislsi kajne,.

__________________________________________________________
Pismo, če bi kdo bral ta forum me v polej prvijo v 2 urah.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #72 - 20.09.2009 at 12:46:13
 
Devi wrote on 20.09.2009 at 12:31:14:
Quote:
Prav dobro te razumem. Ta prevzetnost, ki te fascinira v kakršnikoli obliki, pri moškemu ne pomeni nič drugega, kot da išče žensko. Je samo krinka za posedovanje. Jaz sem šel direktno k bistvu, ni se mi dalo olepševati zadeve.

a si prepričan? pač sodiš po sebi kot jes sodim po sebi, sam kolk sva pa lahko v svojih sodbah verodostojna?
spomnim se, ko sem se še vozla z vlakom iz maribora v lj. in gor je blo ponavad vse polno mulcev in tm pri svojih 30+ se že dolg nisem mela prilike družit z nobenim človekom tolk mlajšim. mal sem že pozabla clo kakšni so ljudje okol 20+ pa kako razmišljajo. in ko sem poslušala njihove debate kdaj, sem bla cela prenesečena nad idealizmom pa clo nekakšno čudno zrelostjo pa prijaznostjo do sveta, ki so jo še nekak imeli. samozavestjo, ki ni greedy pa uničevalna. včasih sem si pol misla, jesus, kje po poti sem jes vse te stvari zgubila, poglej kolk čist pogled na svet ti ljudje še imajo. kolk so še širokosrčni.
nisem prepričana da je posedovanje tipičen moški aspekt. lahko da (na splošno) vsak moški išče žensko in si želi vozit mega avto. ampak nisem pa prepričana, da posedovanje zmer prevlada nad prevzetostjo. vsaj ne kot načelo.



jaz ne razumem kaj je posedovanej in rpevzetost,...

psoedovanej ej neki akr iams prevzetost je pa neki cunga kr hoes met al kako

veš jaz sem srecal tud neki folak in morem rect najboljsa bija katera sem srecal so bial tista k so bial posiljena,.. renso mislim tiste zsnek k so mele poln lifj esranja in so biel celo posiljene so bile najbolj vredu,.. pa coem rect da je to rpavilo sam pomojih izkunjah,.. najboljs me uzival v drzuuzbi z takimi,.. pa en vem zakaj zgeda da mroe sdost najebat da vidis da ni vse tkao kot osli govore in da miliskaj z sojo glaov
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #73 - 20.09.2009 at 12:46:38
 
Devi wrote on 20.09.2009 at 12:31:14:
Quote:
Prav dobro te razumem. Ta prevzetnost, ki te fascinira v kakršnikoli obliki, pri moškemu ne pomeni nič drugega, kot da išče žensko. Je samo krinka za posedovanje. Jaz sem šel direktno k bistvu, ni se mi dalo olepševati zadeve.

a si prepričan? pač sodiš po sebi kot jes sodim po sebi, sam kolk sva pa lahko v svojih sodbah verodostojna?
spomnim se, ko sem se še vozla z vlakom iz maribora v lj. in gor je blo ponavad vse polno mulcev in tm pri svojih 30+ se že dolg nisem mela prilike družit z nobenim človekom tolk mlajšim. mal sem že pozabla clo kakšni so ljudje okol 20+ pa kako razmišljajo. in ko sem poslušala njihove debate kdaj, sem bla cela prenesečena nad idealizmom pa clo nekakšno čudno zrelostjo pa prijaznostjo do sveta, ki so jo še nekak imeli. samozavestjo, ki ni greedy pa uničevalna. včasih sem si pol misla, jesus, kje po poti sem jes vse te stvari zgubila, poglej kolk čist pogled na svet ti ljudje še imajo. kolk so še širokosrčni.
nisem prepričana da je posedovanje tipičen moški aspekt. lahko da (na splošno) vsak moški išče žensko in si želi vozit mega avto. ampak nisem pa prepričana, da posedovanje zmer prevlada nad prevzetostjo. vsaj ne kot načelo.

Ni potrebno, da sem prepričan. Prevzetnost pride iz zavisti, zavist pa iz straha. Posedovanje nečesa ti ublaži ta strah, da nekdo nekaj ima ti pa ne.
Vsi moški si pa res ne želimo mega avta. Sama si rekla, da se ti srce trga, ko vidiš mulote, ki bi skočili pod avto, ker ga ne morejo imeti. Sedaj pa, da si se nekje na poti izgubila, ker jih ne razumeš več. Niso vsi mahnjeni na avtomobile, ampaki si ti dala ta primer pri zaključku svojega tuhtanja, nekaj postov nazaj. Želel sem ti samo to nekako razložiti, zakaj do tega pride. Prav zaradi takšnih žensk, ki ob plehu vzdihujejo wow, kako je lep ta avto.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #74 - 20.09.2009 at 12:57:30
 
[quote author=radovedni_soncek link=1253220164/71#71 date=1253443414]Quote:
Jaz nič,..

Kot sem jaz razumel nekoga gre tako de v 3 dimnziji lohak seres kto hoces v 4 dimnziji reces da ne bos pomagal ko vidi nekaj slabega v 5 dimenziji pa more sprevzeti odgvornost itd,...

lej clvoek ne vem to sosmao dlecki,.. in uni v 5 so strazarji in tudi e potrebujejo nobnih vozil za potovanje po vesolju,.. kao sedaj nj bi bil eden tak na zemlji kateri sciti celo zemljo azradi leta 2012 ker nj bi s eto zgodilo da ns ne bi kdo od zunaj napadel,..

lej tip to so lohak samblodje samo to sme nasel na intrnetunekej ks em bralne vem no,.

res ne vem kj nj simislim o tem,. tak da prasam kaj ti mislsi kajne,.

Prej sem ti dal tisti post o konstituciji človeka. Sedaj pa na vse skupaj pozabi, ni potrebno tuhtati o tem. Veš in to je dovolj, vzemi samo kot informacijo, ki v bistvu sploh ni pomembna. Priznati si moraš, da si pomemben samo ti in vse kar delaš, delaš zaradi sebe. Glej svoje delovanje in razmisli, zakaj si nekaj naredil, od kje je prišla ta dejavnost. Kako si prišel do tega, da si to udejanil, kako deluje tvoja misel, ki te je pripravila na to dejanje.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10