Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 
(Read 44248 times)
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #105 - 20.09.2009 at 23:42:15
 
Robi wrote on 20.09.2009 at 23:26:36:
Quote:
Važni so cilji,.. in kako prides do teh ciljev,.. meni ni uspelo,.. to lohak si razlozimo an dva nacina

Seveda ti je marsikaj uspelo...vendar tega ne vidiš, ker te nihče ni naučil.
Hotel si se osamosvojiti , postati boljši, iskal si znanje..... Vendar misliš, da te življenje le kaznuje..vendar te ne. To je le tvoja projekcija, ki so ti jo vcepili starši....in to se ti dogaja. Dogaja se vsem. Vendar nekateri ne vidijo in se ne zavedajo..ti pa se zavedaš..zato boli.


Hm,. podobno sem bral nekje ko je en guru ali mosjter razlagal nekomu da ziveti boli kar je rpiemrjal z svincnikom.

Svincnik ko pise se nuca in ker s enuca ga mores osliti isto je z lijfom
ce zivis boli,..

detajle pa sme pozabil,...

imam debelo kozo,.... in nism en pusy,...

samo ko pa vidis dolocene reci ,.. ams ap noge tako zaite v tla da ti jih iti vilciajr en dvigne,.. ...

ROKY je reku "nothing will hit you so hard as life. If you now what you are worth get out and get what you are worth. But you must be wiling to take the hits. In the battle isnt mater how powerful is you hit, but how meny hits you can recive and stil mowing foword, keep muwing forword,. TThat ow the wining is done".

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #106 - 21.09.2009 at 08:47:04
 
Quote:
Mislim,... razuemti moreš ko odrasteš da so starši tudi ljudje k majo soje tegobe pa ni fora v tem, problem je v tem vsaj jaz sem zaradi tega nehal vejreti, ker sem videl da tudi ce si dober clvoek po dusi )itd,..) in ce si priden in vse ti en bo ratalo ampak da vsem tisim k kaj rata so hianvci kubirji gnoji itd,... oziroma na kurac mi gre ko vecini vse strsi nudijo in s epol delajo frike in en vem kj se vse,. sami ap nimajo pojma o lijfu,..

Res je.
Da razumeš, da so starši pač naredili, kar so lahko. Spremeniti itak ne moreš...bolje, da sprejmeš, da ne obwsojaš in se na tak način pomiriš,da  lahko koliko toliko normalno funkcioniraš.
Rad bi še povedal svoj pogled na to, ko omenjaš, da smo ljudje, kot živali......
Jaz si to tako razlagam, da smo ljudje drug drugemu ogledala.
Enostavno odražamo tisto, kar čutimo, pa čeprav ne vemo od kod pride občutek.
Če je nekdo nezadovoljen s sabo, da obsoja sebe....potem večina ljudi ravno tako reagira z obsojanjem. Torej, če nismo zadovoljni s sabo, potem seveda ne moremo biti tudi z ostalimi ljudmi, kar je logično.
Seveda pa naše želje stremijo k temu, da bi bili zadoovljni. ŽElimo si razumevanja in ljubezni, vendar se ljudje ne obnašajo tako, kot si želimo, ampak, kot pravim, odsevajo tisto, kar smo in ne tisto, kar bi radi bili.
Zato si potem ustvarimo mnenje, da nismo dobili nič, da od življenja nimamo nič, da so na tem svetu predvsem slabi ljudje....itd...Saj drugi odsevajo le nezadovoljstvo, kar potem v sebi občutimo, kot bolečino in obsojanje.Lahko rečem, da je to neka vrste nagonska reakcija, zato si dobil vtis, da smo ljudje živali, da le prazadejamo bolečino drug drugemu...da ni razumevanja.....Vendar ljudje nismo le to, kar v nekem trenutku izražamo. Lahko smo marsikaj....To pomeni, da nima smisla iskati vzrokov v drugih, ampak pri sebi. V sebi, kjer je vir vsega tega, kar ti drugi odsevajo.

Vendar lahko to spremenimo. In sicer tako, da se nehamo odzivati nagonsko, kot živali, ampak, da uporabimo razum in se zavestno vprašamo ZAKAJ.
Zakaj nekdo obsoja, zakaj je nekdo nezadovoljen...šele tako lahko spremenimo ta začaran krog obsojanj, šele potem lahko začnemo razumevati...šele potem lahko nehamo drug drugemu povzročati bolečino...tako začnemo ustvarjati nov svet. Saj ego več ne dobi potrditev, da je svet slab in se neha tudi tako odzivati.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #107 - 21.09.2009 at 10:07:44
 
Robi wrote on 21.09.2009 at 08:47:04:
Seveda pa naše želje stremijo k temu, da bi bili zadoovljni. ŽElimo si razumevanja in ljubezni, vendar se ljudje ne obnašajo tako, kot si želimo, ampak, kot pravim, odsevajo tisto, kar smo in ne tisto, kar bi radi bili.


Robi

Ljudje ne odsevajo tisto kar si, ampak svoje mnenje ( kalup ) , ki so ga ustvarili o tebi. In ti menda nisi to mnenje ?  

Ker po tvoji logiki, če se nekdo odloči v svoji glavi, da si kreten in to tudi odseva, pomeni da si ti kreten ( po tvoji logiki ) , ker vidi to kar si in ne to kar si ti želiš.  Tongue

Lep pozdrav


Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #108 - 21.09.2009 at 10:22:34
 
radovedni soncek wrote on 20.09.2009 at 23:13:22:
lol sme poamgal eni sosolki da je anreidla letnik danes ap em se pozan ne,.. kar neki,.. vec recnic sme ji povedal in dejstev bljs em bil umazan kar neki


Radovedni

Če si ji natrosil " svoje resnice " svoje pridige o ženskah in moških,  je njena reakcija čist običajna.   Če želiš kdaj imeti punco, boš moral mal pogledati v svoje resnice-prepričanja, ne pa da se jih oklepaš kot pijanec plota.

Podoben problem na tem forumu ima Bošty.  Ko začne s svojimi verskimi pridigami in " resnicami " mu ženske zbežijo in ostaja sam s svojim Modrim  in " resnicami "


Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #109 - 21.09.2009 at 10:27:03
 
Quote:
Ljudje ne odsevajo tisto kar si, ampak svoje mnenje ( kalup ) , ki so ga ustvarili o tebi. In ti menda nisi to mnenje ?

Jaz nisem mnenje, sem to, kar pač sem.
Hotel sem povedati to, da to tuje mnenje ima neko podlago v meni.

Verjetno ti je znano, da se ob določenih ljudeh, počutiš na določen način.
Nekdo v tebi prebudi določene občutke..ob nekom se počutiš prijetno , ob nekom pa neprijetno...in šele na podlagi teh občutkov, si potem ustvariš mnenje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #110 - 21.09.2009 at 11:10:36
 
Robi wrote on 21.09.2009 at 10:27:03:
Quote:
Ljudje ne odsevajo tisto kar si, ampak svoje mnenje ( kalup ) , ki so ga ustvarili o tebi. In ti menda nisi to mnenje ?

Jaz nisem mnenje, sem to, kar pač sem.
Hotel sem povedati to, da to tuje mnenje ima neko podlago v meni.

Verjetno ti je znano, da se ob določenih ljudeh, počutiš na določen način.
Nekdo v tebi prebudi določene občutke..ob nekom se počutiš prijetno , ob nekom pa neprijetno...in šele na podlagi teh občutkov, si potem ustvariš mnenje.


Če veš kdo si, tuja mnenja in predalčkanja nimajo vpliva nate, to so njihovi predali in nihova predstava o tebi.  

In če veš kdo si, tudi sam ne delaš svojih predalčkov, kamor druge pospraviš s svojimi mnenji.

Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #111 - 21.09.2009 at 11:15:39
 
CE veš.
Pa kdo ve ?

A ti veš kdo si ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #112 - 21.09.2009 at 11:45:31
 
Quote:
radovedni soncek wrote on 20.09.2009 at 23:13:22:
lol sme poamgal eni sosolki da je anreidla letnik danes ap em se pozan ne,.. kar neki,.. vec recnic sme ji povedal in dejstev bljs em bil umazan kar neki


Radovedni

Če si ji natrosil " svoje resnice " svoje pridige o ženskah in moških,  je njena reakcija čist običajna.   Če želiš kdaj imeti punco, boš moral mal pogledati v svoje resnice-prepričanja, ne pa da se jih oklepaš kot pijanec plota.

Podoben problem na tem forumu ima Bošty.  Ko začne s svojimi verskimi pridigami in " resnicami " mu ženske zbežijo in ostaja sam s svojim Modrim  in " resnicami "


Lep pozdrav



ne rabim picke,.....

v bistvu jih sovrazim iz dna duse,...

ce bi videl da eno dko rpetepa ne bi niti mignil z oko,. sam lepo bi se psotavil ap geldal,...

ce pomislim kok hduega sem dobil od njih,...

pičke izkoriscate tipe to ej dejstvo in skori vse ste take zt em bom crknu in boli em kurac,..

mislsi da hcoem babo met kako pa vse ste na siti osnovi,.. prov vse,.. vse sanajte o necem kar ni vse vidite neki akrni orapvlate ins te paemtne ko ap ej treba neki anreidti pa to anreidte z uno azevo emd nogami same pa itak ne naridite nicesar

daj daj

kako babo

v trugo hcoem cim prej,... mam dovolj vsega,..

ja v men je rpoblem res,. ja sej pol pa nj mi dko pvoe zakj nsim tka ze od 1 elta strosti bogve zakaj ekr je svet tak sveta ne bossprmnil jaz s ene bom poabrabil lagati tudi ne bom azcel in je konec,...

nikol ne bom mel babe k so zivali,.. dobesedno,.. ker apciak ap lohak premiljuje o akteri stvari objektivno je s enism srecal,.. gre v trgovino pa kupi najbolj gnil loenc kateri je tam in se zato ga ej kupla k je smoncek gor narisan kar neki,.

daj daj
ja babo hocem ja res to bo pa vse resilo,..

azrad mene lohak segnijejo vse na kupu pepela

ne obm sito nci prizadet kvecjem malo olajsan da je noter kaka k me ej azfukala pe je dobial akr je isakla
bmk

lol
aj renso jaz bom moel algati da bom mel babo in sebe sprivit v poden,.

temu rpavim samo haivnska vojan emd spoloma,...

babe so pa neumen tocno toko je

ce piak raej iam kubirja kot ap enga ok tiap nejn problem
in tpom vamne cutim noben ekaksne koli obliek custva ko vidim eno piko kjo je tip razbil ce s emene rpasa bi jo mogel seenkrat in se tok bolj ker pozanm tke rpiemre najprej pluva tipov v obraz pol ap dobi kubirja pa se dela paemtneo ko pa pove sji v obraz da se njen tip provia okol ap en vem kj se vs ene vejame za 14ni pa si reze zile

prov jim je s pramlo trpijo,...

sej rpavim,.. ce se ob kdaj se rodil bi se v kaki dezeli k zenske ubesjao ce varajo,... pa se to ej prenizak kazen

boli me kurac ksj si mislite o men,...

vsi sam promovite je ti se mroe sprmniti ja kao kot da je 90% zensk vredu 10% paslabih dajte no,. statisika pove vse kok familij poazte da se strsi okol ne fukajo oziram kok pratrnejev ne ve da se mu aprner okol fuak prosim

azto pa ej an gonjkem en tip brez jajc sotla k mu je pcaik z psuko odtrelila kruac druga dva pa sta umrla,..

prov jima dam,..

tiep bi pa tud poebsil k se gonjo okol,..

podji se fuakt okol pizdo vleci po salfatu ce ti apse,..

sam prej tipa pusit pa mu rec da ni to to ne ap da se fuak ko zvial okol,..

risitecne fore gospdocina nahate,..

vojno izvajaj na kom durgem
na men je ne bos
dijo

pidza kej je un odpovedni rok raucna
jebemneo
gw
e
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #113 - 21.09.2009 at 12:09:38
 
radovedni soncek wrote on 21.09.2009 at 11:45:31:
risitecne fore gospdocina nahate,..

vojno izvajaj na kom durgem
na men je ne bos


V vojni si sam s seboj Radovedni, to je očitno iz tvojega pisanja.

In pomiri se, sam praviš da ti je všeč, če ljudje povedo kar si mislijo in ne maraš hinavstva, le zakaj potem zdaj taka ogroženost s tvoje strani.  

Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #114 - 21.09.2009 at 12:58:14
 
Quote:
vsi sam promovite je ti se mroe sprmniti ja kao kot da je 90% zensk vredu 10% paslabih dajte no,. statisika pove vse kok familij poazte da se strsi okol ne fukajo oziram kok pratrnejev ne ve da se mu aprner okol fuak prosim

Kaj pa se potem razburjaš, če je to res v kar verjameš ?
Će so vse ženske take, kot meniš...v čem je potem problem ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #115 - 21.09.2009 at 13:14:43
 
Quote:
ne rabim picke,.....

v bistvu jih sovrazim iz dna duse,...

Tebe sicer ne poznam.
Imel sem pa kolega, ki je trdil, daso vse ženske kurbe. Še svoji materi je večkrat povedal, da je stara kurba.
Ta človek je že pri petnajstih letih šel v svet, v tujino, kjer si je služil kruh,saj je povedal, da mu doma ni bilo danega nič pametnega. Ta stari so bili nesposobni...mati kurba...fotr pijanec....
Razlagal mi je, da je bil poročen, da je ženi zgradil hišo, štale, skrbel za kmetijo..potem pa ga je žena nagnala in vzela drugega.
Ni mu bilo jasno zakaj, če pa je vse naredil za svojo ženo.
Vedno je trdil, da so vse ženske kurbe...iskal je žensko, tudi preko oglasov..vendar nobena ni zdržala z njim več kot dva dni.
Imel je veliko denarja, veliko hišo in je vedno poudarjal, da lahko ženski da vse, saj ima denar in hišo....Pa vendar mu vso to bogastvo ni nič koristilo, saj se je do žensk enostavno obnašal, kot da so vse kurbe.
Se spomnim, so bile z njim tudi poštene ženske, vendar je ob njem enostavno postala kurba.
Sploh ni bil sposoben prisluhniti ženski. Non stop je tupil svojo resnico..da on ve kake so ženske in da tako je, pa konec.
Po drugi strani pa je trdil, da je dober človek, da ne razume zakaj ga ženske ne marajo, da imajo raje smotane tipe, njega pa ne. To je bil še  en razlog, da so kurbe, saj, če bi imele rade njega, potem ne bi bile kurbe, saj je on pošten človek.
Enostavno mrzil jih je iz dna duše.
Zato mu drugo ni preostalo, da si občasno plača kurbo, saj se je tolažil, da ima tako manj stroškov in problemov, kot  pa z ženo.
Kurbo pofukaš, jo plačaš in imaš mir.
Nobena te več ne zajebava ali izkorišča.
Zgradil si je celo nočni lokal in v njem imel kurbe. Rekel mi je, da bo tako lažje prišel do seksa in mu kurbe ne bo treba plačati.
Vendar, ko so ga ženske spoznale, nobena ni hotela z njim seksati niti za denar. Pa še majhnega je imel..so ženske govorile. Smiley
Tako ,da je vso to nezadovoljstvo prenesel na ženske. Vsega so bile krive ženske.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #116 - 21.09.2009 at 13:35:57
 
Robi wrote on 21.09.2009 at 13:14:43:
Quote:
ne rabim picke,.....

v bistvu jih sovrazim iz dna duse,...

Tebe sicer ne poznam.
Imel sem pa kolega, ki je trdil, daso vse ženske kurbe. Še svoji materi je večkrat povedal, da je stara kurba.
Ta človek je že pri petnajstih letih šel v svet, v tujino, kjer si je služil kruh,saj je povedal, da mu doma ni bilo danega nič pametnega. Ta stari so bili nesposobni...mati kurba...fotr pijanec....
Razlagal mi je, da je bil poročen, da je ženi zgradil hišo, štale, skrbel za kmetijo..potem pa ga je žena nagnala in vzela drugega.
Ni mu bilo jasno zakaj, če pa je vse naredil za svojo ženo.
Vedno je trdil, da so vse ženske kurbe...iskal je žensko, tudi preko oglasov..vendar nobena ni zdržala z njim več kot dva dni.
Imel je veliko denarja, veliko hišo in je vedno poudarjal, da lahko ženski da vse, saj ima denar in hišo....Pa vendar mu vso to bogastvo ni nič koristilo, saj se je do žensk enostavno obnašal, kot da so vse kurbe.
Se spomnim, so bile z njim tudi poštene ženske, vendar je ob njem enostavno postala kurba.
Sploh ni bil sposoben prisluhniti ženski. Non stop je tupil svojo resnico..da on ve kake so ženske in da tako je, pa konec.
Po drugi strani pa je trdil, da je dober človek, da ne razume zakaj ga ženske ne marajo, da imajo raje smotane tipe, njega pa ne. To je bil še  en razlog, da so kurbe, saj, če bi imele rade njega, potem ne bi bile kurbe, saj je on pošten človek.
Enostavno mrzil jih je iz dna duše.
Zato mu drugo ni preostalo, da si občasno plača kurbo, saj se je tolažil, da ima tako manj stroškov in problemov, kot  pa z ženo.
Kurbo pofukaš, jo plačaš in imaš mir.
Nobena te več ne zajebava ali izkorišča.
Zgradil si je celo nočni lokal in v njem imel kurbe. Rekel mi je, da bo tako lažje prišel do seksa in mu kurbe ne bo treba plačati.
Vendar, ko so ga ženske spoznale, nobena ni hotela z njim seksati niti za denar. Pa še majhnega je imel..so ženske govorile. Smiley
Tako ,da je vso to nezadovoljstvo prenesel na ženske. Vsega so bile krive ženske.


Poznam take.

Če bi bil jaz tak, bi bil tiho. NE gre mi v račun kako me lohak sploh primerjaš z kom takim. Ok razumem sta fora kot si mi prej razlozil. Sam ce bi jaz se obnasal tkao do punc itd,.. in ce bi bil jaz ta primer bi bil tiho. Menim da nisme zival. Če bi bil zival pol s ene bi pritozeval in bi se hodil okol fuakti. Sem to tudi pokusil samo k me prov odbija e sam pomislim, da bi pucne izkoriscal sam za sex. Konec koncev je ap sex azdnaj stvar k jo sploh prcakujem od nje. Na zlost pa vse sam to sicejo.

ma en vem al pa je sam ta koenc kjer zivim tak.

Kar ap se tiče tega velik majhen kurac,... to mi je zelo primitivno, ce pika sice kurac nj re naprej take ne rabim. Ce ap hoce velik kurac ok nj ga ima sam potlej nj bo smao tiho ko bo imela operacijo kjer ji bodo maternico odstanejvali,. azrdi tega,... take tudi poznam danes jim ej ap zal da so tele meti dolge veliek kurce,... ko dobis izlas za kirurga da ti dorezejo amternico in en vem kjs e vspodi in di pvoedo da je azto velik kurac kriv se kar zamislis,... .

Kot sem rkeu,. mislite si kar cete m e res ne zanima.

Zanimvio s emi zdi samo to de enostavno iscete razne izgovore in vzroke zakj sme tak kot sem nobeden pa ncoe prizanti da to akr povem je resnica.

Mislite da bi jaz sam ratal tak zagrenjen,... nekdo meje taekga mogel anrediti in to en rata samo po eni dveh 5 vezah.

Rabis akr neki let in skoz isto jebanje na isi nacin v glavo.

Bom ap seenkrat reku,.. menim da zanm delati z rpaivi zenskami,.. vsaj z praivi nism mel nikoli rpoblmov toda vedno je bil problem pri teh razdalja,.. akr ap se sli tice pa ne bom koemtiral vejretno ej bilo rkivo to da nimam avta in velike vile,... hja,.. to bo to,...

lohak ak rzakjucimo,.. semi en da ,.

nobend mi ne bo pvoedla nci novega ker ste vse pvoedali,... en recem da ne mroete samo zanimivo s emi zdi kao da sem jazv se kriv ja resno jazs em kriv,... mislim rodils me se kot vsi sotali samo to nesreco sme mel da sem en kup bab srecal k so zvi gnoji,. pol aps e boste rpvili kako sme jih dbil kej spoznal in da taek rpivabljam ap smo spet tam,. akr neki

ko ap ti rpbiej ena da azrdi razdlj ne bo slo to ap ne vzaemte v racun kar neki,...

sej,.. ce bi bil tak kto opisujes bi ibl tiho ko rit,..... tiho bi bil niti crke ne binapisal,... tok ap s azvedam,.. in ne mi rect da se obnasam do seh ko da so krube to ni res ko vidim da ena je kurba in da ni z njo nci za pocet jo simpel odzagam adijo, tegane potrebujem kak ap bi bil cene bi geldal z kom se druzim,...

resno pa je tudi de ne mores vsega vedeti in palnirati mislim,.. lol,.. nakoncu zadnaj stvar kasr sme jo anredil az to azdevo sem dejanskos el psihologijo gledati ce sem res jaz rkiv,..  no edina zadeva k sme jo ven dobil je to de ce si do zenske prevec priajzen pa ce ti nisi njej izziva da te dobi pol bos odjebal prvi dan ko te dobi v roke,..

tega pa spet en rabim,.. ce zenska ne ve zakaj rabi tipa kot ga rabi,.. pol ap tudi ne vem pri njeni strsoti in njnimi visoko razvitimi mozgani,...

hvala lepa,.. ne rabim hrcka da mu bom pozvonil z zvoncem rpedne mu dam jest da se bo slinil in skakal okol krozniak az futer kot pes,...

vsak rabi intelgento bitje ce pa tega bitje samo ne razuem da ni zival in da to tako en gre,. pol pa nisam z tem kaj pocet

mingrede ali mi lahko kdo pove kakos e izpise siz tega foruam ven in azrpes racn k gape mi s eni odpisal

Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #117 - 21.09.2009 at 13:42:59
 
Robi wrote on 21.09.2009 at 12:58:14:
Quote:
vsi sam promovite je ti se mroe sprmniti ja kao kot da je 90% zensk vredu 10% paslabih dajte no,. statisika pove vse kok familij poazte da se strsi okol ne fukajo oziram kok pratrnejev ne ve da se mu aprner okol fuak prosim

Kaj pa se potem razburjaš, če je to res v kar verjameš ?
Će so vse ženske take, kot meniš...v čem je potem problem ?


problem je v tem,.. da problema ni, toda vsak psot kk ga vidim s emi zdi kot da bi nekod ali neko bitje rado reklo da sem jaz az vse rkiv,..

ok mogoce sem do neke mere,..

samo ne mi rect da se picek gonjo kokol ker jim tipi ne dajo tega akr rabijo mislim daj no to ej ap res ebdarija ce ap picak rabi totalno vse pol ap nj bo sama koenc koncev se ap res strinajm z avami vsemi

ce zenka nekje ne dobi gred drugam

smao meen pol neki drugega zaniam ap sej recte da sem butelj,..

ce zenska rabi tok velik in ce ve da ne more vsega dobiti prienem tipu a pol to pove zakaj se tok folka tok fuak pa gon okol iam ima vec aprtenrejv ,.
od rpvega dobi kurac
drugi ji kuha
tretji ap zalaga z denrjam
4 pa ej zato da sli pr njemu v vili

Mislim,.. kar se mene tice sem ze pveodal ce bo nekoc nekje kaka k se ne bo obansala k kura lai zival ok drgac ap lohak me zagrebejo brez potomcev, konec konev nimam nikakrsnega interesa emt otrok oziram nekih drugih bitij ali kaj jaz vem kaj privaljanti na ta palnet v to druzbo itd,.. komu na cast da bodo meli sfakan lijfe in jeben lijfe kot vsi sotali itak 50% popualciej ce en vec zivotri iz denva v dan,.. clveoks e akr zamisli

pac priovoscim vam ce vam zakon tece renso iz vsega srca vsem povrsti nic ni zavisti,.. kako vam to uspeva ne vem,.. ce vas aprtenr vara ok mogoce sma vi tega ne veste akr ne ves ne boli,.. sam jaz tako en bi mogel funkcijonirati,...

ce pa povem s ekako zgodbico o  tem kako je bil v neme bloku navada da so vsi hodili po izeltihitd,.. v roku 1 leta pa so bili vsiskregani emd seboj iz vrat do vrat ekr so se po izaltih azceli med seboj stancati pol boste ap rekli da sme apcek pa ne vem kj se vse,..

sej pravim,..  nj bo akr hoce,...
prva k mi rece da ni ok tipvo ji boom plunu v obraz,... dobesedno revec elt sem se jebal pa zapravil azradi poajva iemti srecno druzino,...

ce to sploh se obstaj v nasi druzbi

robi daj pvoej kako azpres racun tuki an tem forumu,.. k mi gape seni odgoovril

bo bolj paemtno
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #118 - 21.09.2009 at 14:10:17
 
radovedni soncek wrote on 21.09.2009 at 13:42:59:
robi daj pvoej kako azpres racun tuki an tem forumu,.. k mi gape seni odgoovril

bo bolj paemtno

Greš na svoj profil. Pa daš "edit profile" potem pa tam spodaj "delete user".

Drgač pa sonček, zemlja je en specifičen planet. Tu maš svega in svašta. Recimo lahko hodiš po cesti in vidiš razpadajoče truplo človeka. Lahko se pa ozreš v nebo in vidiš brezmejen prostor. Your choice, kaj boš na zemlji gledal - lahko stalno izbiraš mrhovinaste punce, ki so itak pod vsako kritiko, ali pa dlje časa izbiraš, da na koncu najdeš res eno fajn punco, ki ni mrhovinarka. Your choice.

Resno, na cesti lahko vidiš al truplo ali pa nebo nad sabo - je isti svet, isti prostor. Zemlja ti samo omogoča, da ti sam izbereš tisto kar hočeš izbrati.

Lp
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #119 - 21.09.2009 at 14:16:51
 
El Pesnik wrote on 21.09.2009 at 14:10:17:
radovedni soncek wrote on 21.09.2009 at 13:42:59:
robi daj pvoej kako azpres racun tuki an tem forumu,.. k mi gape seni odgoovril

bo bolj paemtno

Greš na svoj profil. Pa daš "edit profile" potem pa tam spodaj "delete user".

Drgač pa sonček, zemlja je en specifičen planet. Tu maš svega in svašta. Recimo lahko hodiš po cesti in vidiš razpadajoče truplo človeka. Lahko se pa ozreš v nebo in vidiš brezmejen prostor. Your choice, kaj boš na zemlji gledal - lahko stalno izbiraš mrhovinaste punce, ki so itak pod vsako kritiko, ali pa dlje časa izbiraš, da na koncu najdeš res eno fajn punco, ki ni mrhovinarka. Your choice.

Resno, na cesti lahko vidiš al truplo ali pa nebo nad sabo - je isti svet, isti prostor. Zemlja ti samo omogoča, da ti sam izbereš tisto kar hočeš izbrati.

Lp



Se mi zdi da se punce bojijo resnih vez.

TO mi ej ene 5 pucn reklo v obraz ins me zvisel.

Ja razumem to akr mi govoriš.

Veš jaz to tako ocenjujem.

Ce igras eno takticno igro recmo kej res takticno zajebana in ima financi in resorsni model. Pol se na podalgi stanja in ciljev odlocis kaj bos pocel grdil ali delal vojake. In ce obstaja moznost  da te bo en napadel pol delas vojsko. Ce obstaja moznost da se neki da anredii in ves kako pol ni rpoblem.

Najbolj me ubija to da negede kak princip in pristop vzames dobim isto pri puncah.

Pa en misliti da hocem koga zaliti nobnga nikoli ni to moj nacin.

Mi je zpa zelo zanimivo da se res hitro ujamem z zenskami nad 30 let resno v vsakem pogeldu rpidem skupi in se mi ej zgodilo ko me je 35 eltna sprasevala kok sem star pa te fore  pa tudi niso tako redke besede kot joj ce bi ap ti mene najdu 5 let nazaj ko nism mela tega butla bi te ap res uzenila sam kajko mam otroke z nim bom zaradi otork sotla skupi.

Tega nocem,.. mislim da obm jaz to reku ko bom z eno skupi marija marija nocem otroka priazdet.

pa tudi do nje ni fer cene le do mene v konci fazi.

hvala,...

ta lijfe je res cuden...

Respa ej da vidis na cesti svasta samo dtoaj odlocitev ej kaj vidis ozirma v kom kaj rpeoznas

lp
hvala za info
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10