Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 
(Read 44201 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #135 - 21.09.2009 at 18:13:11
 
Quote:
In pri najboljsi močeh lahko se trudis samo ce je velik diferincijal med tabo in druzbo bos vedno izobočenec.

Če te prav razumem, izhajaš iz predpostavke, da je družba pokvarjena, hinavska, izkoriščevalska...ti pa takšen ne moreš biti, zato imaš probleme.
Drugi pa smo slepi ali pa smo sami hinavski in izkoriščevalski, da to gnilo družbo podpiramo. Da se ne zavedamo, da podpiramo nepoštenost in gnilobo..samo jamramo in filozofiramo, ne  naredimo pa nič.
Če je vse to res, potem se na nek način strinjam s tabo. Res je na tem svetu veliko grdih reči.
Ampak...po drugi strani pa se vprašam, kaj pa lahko naredim ? Sveta ne morem spremeniti. Lahko poskrbim zase, da lahko normalno živim, koliko se pač da. In zato moram biti sebičen.Saj veš...dobrota je sirota.
Če bom se le podrejal..le dajal..me bodo drugi povozili. Nek zdrav ego je v tej družbi potreben, da lahko preživim.
Če bom rekel, da nočem ali ne morem biti sebičen, bom postal jebena stranka. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #136 - 22.09.2009 at 07:56:34
 
Robi wrote on 21.09.2009 at 17:56:27:
Quote:
Problem ej v tem, da imam neizemren gnus in odpor do nasprotnega spola. No o teh rečeh sme veliko premišljeval. Samo,.. kaj ap ti pomaga. Vse pičke so bile iste. Mislim ap tega nism mogel dojeti,... pa kako vse ne morejo biti vse pismo, sam vsaka k sem jo srecal vse so sle na isto foro.

Z foro misliš varanje ?


Mislil sem varanje in pridobivanej vsega mogočea kej je ona ona.

Se mi pa zdi da s ezenske bojijo resnih vez oziroma nobni ni sec da b s emogal kar zrensiti naenkrat.

kar mi ej cudn
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #137 - 22.09.2009 at 07:59:35
 
Robi wrote on 21.09.2009 at 17:54:31:
Quote:
Namreč mati me je učila drugače in resno ne vem če je sploh to kr mi je ona povedala in pokazala psloh se realno

Kaj pa te je učila mati ?
Kaj ti je najbolj ostalo v spominu ?


he,he,he,...
Same dobre reči.

Od tega kako se zračuna polinome grafe in enačbe, mi mo angelskih časov (8 koamdov) do tega kako nj bi bil svet sestavljen itd,.. . Pač brez nje bi bil verjetno se brez srednje šole. če sam pomislim kok sem bral kot otrok. Vsak teden po 5 knjig. Wink Zgodovinske  itd,.. .

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #138 - 14.12.2009 at 07:53:42
 
radovedni soncek wrote on 22.09.2009 at 07:56:34:
Robi wrote on 21.09.2009 at 17:56:27:
Quote:
Problem ej v tem, da imam neizemren gnus in odpor do nasprotnega spola. No o teh rečeh sme veliko premišljeval. Samo,.. kaj ap ti pomaga. Vse pičke so bile iste. Mislim ap tega nism mogel dojeti,... pa kako vse ne morejo biti vse pismo, sam vsaka k sem jo srecal vse so sle na isto foro.

Z foro misliš varanje ?


Mislil sem varanje in pridobivanej vsega mogočea kej je ona ona.

Se mi pa zdi da s ezenske bojijo resnih vez oziroma nobni ni sec da b s emogal kar zrensiti naenkrat.

kar mi ej cudn


To so vse samo "predpriprave" v teh poslednjih časih, za končne prizkušnje ki bodo prišle kmalu .

Good luck  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #139 - 14.12.2009 at 07:56:52
 
Quote:


 
Edn razlaga do so geji krivi za segrevaje Zemlje, drugi da zenske niso bitja, manjka se da recemo kaksno preko crncev in zidov
[/quote]

Btw : pedri so krivi za ohladitev ozračja, ki se sedaj komaj vrača v "normalno (nulto)" stanje iz zdajšnjega "podhlajenega" stanja.

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #140 - 15.12.2009 at 10:43:45
 
šaljivec    Smiley
--------
stresas taksne kot so jih v srednjem veku, malo se pa bos zakuril kaksno carovnico


!!!mimogrede...
stanje se vraca v nulto stanje pravis, mislim da ni manj gejev, kako potem to deluje?
Me res zanima


+
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #141 - 13.03.2010 at 19:39:28
 
Clovek, daj ne nabiji, ze v pamtiveku somli zenske za manj vredna mislim, ce so tarkat vedli de niso ok pol ves de se do daens ni popolnoma nic spmnilo.

.......

Mene res zaniam kdo jim ej dal volilno rpavico,..
......


Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #142 - 13.03.2010 at 21:35:05
 
Optimus T. Prime wrote on 13.03.2010 at 19:39:28:
Clovek, daj ne nabiji, ze v pamtiveku somli zenske za manj vredna mislim, ce so tarkat vedli de niso ok pol ves de se do daens ni popolnoma nic spmnilo.

.......

Mene res zaniam kdo jim ej dal volilno rpavico,..
......


Lp.


Moški so jim jo dali!!! Razen če ti misliš,da so jim jo dali magarci!! Grin GrinDaj uprabljaj možgane-ne se smešit!! Wink WinkRazmisli!! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #143 - 11.04.2010 at 17:20:09
 
Mojo žensko muči problem nezaupanja , pravi da ne more nikoli vedet ali ji bom ostal zvest ali bom en dan ne vsem lepem odšel, kljub temu da jaz sem zvest redko grem ven sam, nikoli ne pijem če pa že pa grem žurat skupaj z njo . In tako jo potem matra ljubosumje in dvomi in to je trpljenje, vem sam jo razumem sem tui šel skozi to , samo tega je že davno in sam nikoli ne razmišlam o tem nikoli ne dvomim sem že davno tega sprejel rizik in vem da nič ni ziher še posebej v vezah , zaupanje ni zame zaupanje v drugega ampak zaupanje v meni nič v življenju ni ziher tudi vse se spreminja in to sem sprejel in tako živim brez takih misli in borb v sebi ljubosumje in podobno enostavno sem se prepustil življenju vsaj v tej zadevi veze in to . vem pa da sem se ubijal in trpel da sn prišel do tega spoznanja in trpljenje je blo moj edini učitelj in tudi najbolši .Ko pomislim kak lahko ona z vsem tem v sebi živi , nevem jaz si nemorem več niti predstavljat sebe da bi tako živel. Ampak  nevem kako ji to razložit , meni je tako očitno saj si sama daja odgovor  ko pravi da nemore bit nikoli ziher ,  pa saj v tem je fora to moraš sprejet . A je mogoče v meni problem ? ali mora ona pač to sama spoznat in ji jaz nemorem razložit ali pa si jaz to narobe predstavljam , samo vem da življenje z takimi bremeni je trpljenje zanjo ,jaz pa tui včasih že nevem kako se obnašat da bi ji blo bolše .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #144 - 11.04.2010 at 17:51:30
 
Pogovor pomaga!!! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #145 - 12.04.2010 at 18:50:03
 
Quote:
A je mogoče v meni problem ? ali mora ona pač to sama spoznat in ji jaz nemorem razložit ali pa si jaz to narobe predstavljam , samo vem da življenje z takimi bremeni je trpljenje zanjo ,jaz pa tui včasih že nevem kako se obnašat da bi ji blo bolše .

Problem je tam, kjer je njegov vzrok.
Vprašaj punco, kako sta se razumela njena starša in kolikokrat je kdo koga prevaral ?

Sama bo morala razumeti sebe in od kod njen strah. Ti ji lahko le pomagaš najti razlog in razumeti .
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #146 - 12.04.2010 at 22:14:41
 
Quote:
Mojo žensko muči problem nezaupanja , pravi da ne more nikoli vedet ali ji bom ostal zvest ali bom en dan ne vsem lepem odšel, kljub temu da jaz sem zvest redko grem ven sam, nikoli ne pijem če pa že pa grem žurat skupaj z njo . In tako jo potem matra ljubosumje in dvomi in to je trpljenje, vem sam jo razumem sem tui šel skozi to , samo tega je že davno in sam nikoli ne razmišlam o tem nikoli ne dvomim sem že davno tega sprejel rizik in vem da nič ni ziher še posebej v vezah , zaupanje ni zame zaupanje v drugega ampak zaupanje v meni nič v življenju ni ziher tudi vse se spreminja in to sem sprejel in tako živim brez takih misli in borb v sebi ljubosumje in podobno enostavno sem se prepustil življenju vsaj v tej zadevi veze in to . vem pa da sem se ubijal in trpel da sn prišel do tega spoznanja in trpljenje je blo moj edini učitelj in tudi najbolši .Ko pomislim kak lahko ona z vsem tem v sebi živi , nevem jaz si nemorem več niti predstavljat sebe da bi tako živel. Ampak  nevem kako ji to razložit , meni je tako očitno saj si sama daja odgovor  ko pravi da nemore bit nikoli ziher ,  pa saj v tem je fora to moraš sprejet . A je mogoče v meni problem ? ali mora ona pač to sama spoznat in ji jaz nemorem razložit ali pa si jaz to narobe predstavljam , samo vem da življenje z takimi bremeni je trpljenje zanjo ,jaz pa tui včasih že nevem kako se obnašat da bi ji blo bolše .


Zaupanje je ena najpomembnejših vrednot v skupnem življenju. Kdor nosi ljubezen v svojem srcu, tudi ima zaupanje v vsakogar, pa čeprav ve, da lahko njegovo zaupanje tudi vsak zlorabi. Ker pa človek napolnjen z ljubeznijo to dobro ve, tudi ob zlorabi njegove dane ljubezni in zvestobe ne bo rezočaran nad drugim, ampak bo dotičnemu dokazal s svojo veliko ljubeznijo, kaj pomeni zaupanje in zvstoba do bližnjega.

Kdor ne zaupa nikomur, ta je prazen in brez ljubezni do bližnjega, saj ta bojazen nezaupanja odraža navzven, kakšna je zvestoba v notranjosti samega človeka. Torej, kdo ne zaupa, tudi nima zvestobe in človek, ki ni zvest, nima zaupanja do drugega.

Nezaupanje do drugega ja velikokrat pretveza, da lahko takšen nezaupljiv človek skrije svojo nezvestobo pred drugim. Nezaupljiv človek daje navzven slutiti veliko zvestobo do tistega, do katerega je nezaupljiv. Zato je takšnega nezaupljivega človeka treba pogledati tudi iz druge plati.

Ni pa nujno, da je tako, morda je pa njegov bližnji resnično nezaupanja vreden in to kaže že navzven z svojem obnašanjem. Nezaupanje iz pretveze pa pripelje do ljubosumja, ki pa že s časoma postane prava bolezen, in ni drugače ozdravljva, kot z ljubeznijo polnem zaupanju in zvestobe.

No pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #147 - 13.04.2010 at 08:22:48
 
Quote:
Mojo žensko muči problem nezaupanja , pravi da ne more nikoli vedet ali ji bom ostal zvest ali bom en dan ne vsem lepem odšel, kljub temu da jaz sem zvest redko grem ven sam, nikoli ne pijem če pa že pa grem žurat skupaj z njo . In tako jo potem matra ljubosumje in dvomi in to je trpljenje, vem sam jo razumem sem tui šel skozi to , samo tega je že davno in sam nikoli ne razmišlam o tem nikoli ne dvomim sem že davno tega sprejel rizik in vem da nič ni ziher še posebej v vezah , zaupanje ni zame zaupanje v drugega ampak zaupanje v meni nič v življenju ni ziher tudi vse se spreminja in to sem sprejel in tako živim brez takih misli in borb v sebi ljubosumje in podobno enostavno sem se prepustil življenju vsaj v tej zadevi veze in to . vem pa da sem se ubijal in trpel da sn prišel do tega spoznanja in trpljenje je blo moj edini učitelj in tudi najbolši .Ko pomislim kak lahko ona z vsem tem v sebi živi , nevem jaz si nemorem več niti predstavljat sebe da bi tako živel. Ampak  nevem kako ji to razložit , meni je tako očitno saj si sama daja odgovor  ko pravi da nemore bit nikoli ziher ,  pa saj v tem je fora to moraš sprejet . A je mogoče v meni problem ? ali mora ona pač to sama spoznat in ji jaz nemorem razložit ali pa si jaz to narobe predstavljam , samo vem da življenje z takimi bremeni je trpljenje zanjo ,jaz pa tui včasih že nevem kako se obnašat da bi ji blo bolše .

Moja isto!!!  Cheesy Grin Wink

Na začetku je hotela dobiti trdno zagotovilo, da to bo pa trajalo za vse večne čase. In ko ji ga nisem mogel dat, je začela malo muliti. Sedaj pa mislim, da se je počasi unesla, samo jo od časa do časa spet malo vrže. Pa ji rečem, daj to mal preber, pa to, pa bod mal bol jebiveter, pa klinc, kaj pa češ.

Veš v čem je problem: ženske so zgleda že po naravi bolj nagnjene h kompliciranju. Ker bi rade mele vse pošlihtano in varno. In potem bolj kot zahtevajo, da je nekaj varno in sterilno in kaj ti jaz vem kaj, večja je nevarnost, da se bo razsulo. In so v začaranem krogu.

Ženski ne moreš nikoli dati varnosti, ker tega sploh ni, po mojem najboljš če ji stalno spominjaš to preprosto dejstvo, pol mora pa ona enkrat razumet. Sam se mi zdi, da je pa to kar precej težko sprejet nekomu, tako da vso srečo - tebi in meni!  Cheesy Wink
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10