Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 10
(Read 44379 times)
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #45 - 19.09.2009 at 23:02:59
 
Popravljeno;).

To z mnenji je resno.

Menim, da se mi en da ukvjarati z ljudmi k bi radi filozofirali. Če odprev akako knjigo k kaki azdevi recmo o kaj ap vem genetiki lai kakiazdevi. Je dolga lepo vsaj 500 strnai kaka pa tudi do 1000 in temu recem jaz ena teroija ker imas noter vse razlozeno.

OD prve reci do zadnje tezke pa so omenjene in so podalni viri za naprej.

Osebno sploh ne jemljem clvoek resno ce ne zan neki obrazloziti.

Mislim,.. osbno razumem kako deluej tael svet in kar s emene tice ne rabim nobene resnice o zenkah ker sm jih dsoti videl sploh ap en vejramem da je kej akka k bi meal spotenega tipa ekr po veicni sicejo smao kubirje.

mene zanima kako stanje ali neka zadeva dejansko sotji. Ce s emenimo v matrici potlej verjamem da je to stanej k ga pravim jaz. torej ce temu stanju kdo oporeka naj mi pove soje mnenej in tehtno zadja obrazlozi. Ce ne zans pvoedati zkaj ej 1in 2 3 pol nisi zaem merodajen ampak si nakaldac. Mislim Resno me zaniam,..

Ti znas objaniti zakaj je 1in 2 skupi 3. Resno te rpujem. KEr ce tega ne zasn razloziti pol nimas pojam o pojmu o matematiki in racusntvu.

SPloh ap upam trditi da 80% popualcije ne zan povedati zakaj je 1in 2 je tri. PReprosto ne znajo razloziti. Samo enkrat nekje so jim rekli da je ot ot in sedaj slepo vejmamejo ne mroes vejret kako se folk nikoli nerpasa zakaj je ena rec tak kot je zakja ni tkao in zakaj ni drugacna.

Torej prosi daj mi pokusi to razloziti z matematiko ali racunstvom.

Em,.. kar se tice pa tega z mnenji. Je ap tako,.. Vse kar mi nekdo govori temlji na nejgovih izkunjah in to jaz rpivzamem ko s ez nekom mnim je ap res davse kar vem vse akr preberem je lahko laz nacin kontole da si uemnto drzan v nekekm stanju k sploh ni toje osnovno stanje. Tkao da tukis e vs ekonca,.

In resnos me zaskrbljen ker vidim da samo jaz psiem v temi matrica kjer s emi zdi zelo dobra ideja za temo milim da od gospodicne nahatee al kako se rpvo napsie,. in bi res rad da malo vec folak o tem kaj napise,.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #46 - 19.09.2009 at 23:18:14
 
Quote:
Kako ti ne gre v bučo, da si boš moral sam razsvetliti betico. Nikogar ne bo, ki ti jo bo , tudi ne na štiri oči. Vedno nekaj govoričiš, kaj so ti drugi rekli in potem, da jim verjameš. To je že verovanje v neke zgodbe, neke tuje ideje. Praviš mnenje. Kaj pa je mnenje? Samo po sebi nič. Skupek nekih tuhtanj, kar si jih slišal in tudi izkusil. Neke stare spominske zgodbe. Na njih sloniš in se jih držiš, celo potenciraš jih in potem ves ta strah, kaj bo. Nič ne bo tako, kot se ti zdi, da bo. Tudi občutki so iz spomina, ki jih transformira misel.

Lp,Igor



Se to bi ad rekel,..

Glej vse kar i je nekdo povedal o necem vse je kar nekaj. Ultiamtivna resnica prihaja samo iven matrice in el tam bos nsel po mojem mnenju vse to akr isces. tako da ce predpsotaviva da si vs eakr ves slial od nekih ljudi k po navadi sitka zanjo samo nakaldati in je malo reci dejasnko res razn rpi posameznikih potlej ti ostanejo knjige katere so dvomnivega zancaja.

Mislim vse akr ves vse ark poznas je lahko nacin manipualcije in kontrole. Tako da edina zadeva katera resno velja ej ta da bi sel na drugi stran in videl da ti neko razlozi zakaj se resno gre.

To so moji pomisleki.

tako da vse kar ap ves o tej druzbi itd,. ej ap csito simpel samo mores biti spsoben videti resnico engede kaka pac je... .

Tako da bi res rad vedel ce iasm dko kaj gede tega za pveodati,.. apc ker smatram da ste ziehr se vis vi prili an to temo,.. na ta zakjucek in bi res rad vdel kaj ponuajte v prid temu vprasanju.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #47 - 19.09.2009 at 23:29:06
 
Ultimativne resnice ni in matric imaš nešteto.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #48 - 19.09.2009 at 23:39:42
 
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 22:35:55:
Nočem biti neki vec k punce,.. ker po mojem osebnem mnenju nismo veliko razlicni smo isti,.. sam druzbeno mnenje ima vleik razkroak z mojim obenim mnenjem.

Menim, de bi raje mel eno k me bo kaj nauciala koo eno k jo bo jaz mogu ucit kaj,.. sploh pa tako,.. kdo je reku da sem kaj vec k pucne,..
lp


Radovedni par postov nazaj si pisal

In ce to zgodbico naprej razrepdem,.. in tkao narpej ap s emalo anrpej pol povemo za zakjucem da ste picek samo za razplod,... ker:

1.) ste zivali (ker en pozante ljubezni)
2.)ste dobrina (ker pridete msao ko iam moski ze vse kr vi rabite)
3.) prve dve tocek ustrezajo definiciji zajedavca
4.) brez vas, oziroma brez nase potrebe ki jo imamo moski ta svet ne bi sel narpej


Kaj pa je to drugega kot povzdigovanje.

Ne vem kaj bi ti punco učil, tole. Lahko greš v cerkev in najdeš kako fanatično zakompleksano vernico , to ti edino preostane s takim razmišljanjem.

Lep pozdrav  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #49 - 19.09.2009 at 23:47:30
 
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 19:14:16:
Ves devi,... v eni drugi temi sem te totalno povozil,... tako da nisi mela niti stavka za nazaj za rect. Mislim, da je tale izjava plod tvojega egota. Neki si mi celo v enem od postu rekla da iščes v meni nek višji jaz. Mislim z tem si sama pokazala da samo obsojaš, inteligence katere je potrebna da se z nekom pogovajrs na visjem nivoju pa nimaš. Dodal bi samo to da se mi resno smiliš..

se opravičujem, sam jes tvojih postov tam nekje po dveh odstavkih, nisem več sposobna brat.. mogoče če bi se mal skrajšal, bi kdaj prišla kam dlje.
ne vem, zakaj te je razjezlo to, kar sem napisala. ne vem kdaj si me povozil, k nisem tega sploh opazila. in v tem trenutku se res ne morem spomnit zakaj sem sploh poskušala nekej v tebi najt. drugač pa nisem nevemkako dobro situirana oseba, ne duhovno ne materialno. no ja, mogoče, če bi si našla kakega bl premožnega pa pametnega tipa, bi se to stanje lahko še kej popravlo.. Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #50 - 19.09.2009 at 23:49:55
 
Quote:
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 22:35:55:
Nočem biti neki vec k punce,.. ker po mojem osebnem mnenju nismo veliko razlicni smo isti,.. sam druzbeno mnenje ima vleik razkroak z mojim obenim mnenjem.

Menim, de bi raje mel eno k me bo kaj nauciala koo eno k jo bo jaz mogu ucit kaj,.. sploh pa tako,.. kdo je reku da sem kaj vec k pucne,..
lp


Radovedni par postov nazaj si pisal

In ce to zgodbico naprej razrepdem,.. in tkao narpej ap s emalo anrpej pol povemo za zakjucem da ste picek samo za razplod,... ker:

1.) ste zivali (ker en pozante ljubezni)
2.)ste dobrina (ker pridete msao ko iam moski ze vse kr vi rabite)
3.) prve dve tocek ustrezajo definiciji zajedavca
4.) brez vas, oziroma brez nase potrebe ki jo imamo moski ta svet ne bi sel narpej


Kaj pa je to drugega kot povzdigovanje.

Ne vem kaj bi ti punco učil, tole. Lahko greš v cerkev in najdeš kako fanatično zakompleksano vernico , to ti edino preostane s takim razmišljanjem.

Lep pozdrav  



No, sedaj sme ap res malo razucaran s enad tamo nahate,...

Mislim,. ce pa ej toel povdigovanje pol ap re sne vem,..

Mislim,... da en bom rkeu da si ti tudi jezna ekr sem pveodalneki resnice.
Mislim, jaz pvoem smao dejansko stanje,.. in ne nabijam ali se povzdigujem.

Mislim, fak,.. ko ti reces da je cevapcic premalo epcen hoces rect da je kuhar len k ni zapekel dosti ali da ej salb kuhar misli eno z drugim en gre skupi,.
fak kako vam nagaja ego res se cudim da smo slovenci najbolj izobrazen narod sam ko vidim mi ej resno logicn ozriam enlogin kako je lohak tkao veliko oflak butstih.
mislim

kako lohak an pdoalgi tega spsiak reces da se povzdugujem daj mi to razlozi renso

Mislim sme akr veliko vprasanj azstavil in me zelo rpeseneca da ko kaj rpasam nobedne nic ne napsi enazaj,.

ma sej bom nehal pisati ke rmam obctek da je ta forum res pdoben chatu kejr se vsipridejo izlajat,.. rensomislim

Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #51 - 19.09.2009 at 23:52:42
 
Quote:
Ultimativne resnice ni in matric imaš nešteto.

Lp,Igor



Hm,....
toel je pa sok sedaj se res srpujem ce te bom sploh se kdaj renso jemal,..

Iluzija prava iluzja je ena,.. oziram matrica je samo ena,.. obstaja pa veliko amtric v matrici ali iluzij v iluziji ,..

in re sme rpesenceda da ravno ti to napsies k sem te mel az zelo razgeldanega v vseh receh
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #52 - 20.09.2009 at 00:06:49
 
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 23:52:42:
Quote:
Ultimativne resnice ni in matric imaš nešteto.

Lp,Igor



Hm,....
toel je pa sok sedaj se res srpujem ce te bom sploh se kdaj renso jemal,..

Iluzija prava iluzja je ena,.. oziram matrica je samo ena,.. obstaja pa veliko amtric v matrici ali iluzij v iluziji ,..

in re sme rpesenceda da ravno ti to napsies k sem te mel az zelo razgeldanega v vseh receh

Praviš, da je prava samo ena, potem pa da jih je več ampak te niso prave so pa znotraj prave in to je za tebe ultimativna resnica. Bravo, res veliko veš in prav je da se bojiš vse povedati, ker bi te res lahko odpeljali.

Za kaj si ti imel in imaš mene je tvoja zadeva. Lahko se s tem obremenjuješ, jaz se ne.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #53 - 20.09.2009 at 00:07:04
 
Devi wrote on 19.09.2009 at 23:47:30:
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 19:14:16:
Ves devi,... v eni drugi temi sem te totalno povozil,... tako da nisi mela niti stavka za nazaj za rect. Mislim, da je tale izjava plod tvojega egota. Neki si mi celo v enem od postu rekla da iščes v meni nek višji jaz. Mislim z tem si sama pokazala da samo obsojaš, inteligence katere je potrebna da se z nekom pogovajrs na visjem nivoju pa nimaš. Dodal bi samo to da se mi resno smiliš..

se opravičujem, sam jes tvojih postov tam nekje po dveh odstavkih, nisem več sposobna brat.. mogoče če bi se mal skrajšal, bi kdaj prišla kam dlje.
ne vem, zakaj te je razjezlo to, kar sem napisala. ne vem kdaj si me povozil, k nisem tega sploh opazila. in v tem trenutku se res ne morem spomnit zakaj sem sploh poskušala nekej v tebi najt. drugač pa nisem nevemkako dobro situirana oseba, ne duhovno ne materialno. no ja, mogoče, če bi si našla kakega bl premožnega pa pametnega tipa, bi se to stanje lahko še kej popravlo.. Smiley

Wink lol

no temu jaz rpavim kapitulacija in izmikanje kot zelis,...

Resno opažam, da bi bilo počsi dobro da se odmaknem iz tega foruma ker s emi zdi da nekako ne dobim azzeljenih inforamcij ozirma nekako sem vec paetnih informcij dobil kos em psial in moril ljudem preko poste kot pa tuki rpeko foruma,..


Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #54 - 20.09.2009 at 00:10:17
 
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 23:49:55:
No, sedaj sme ap res malo razucaran s enad tamo nahate,...

Mislim,. ce pa ej toel povdigovanje pol ap re sne vem,..

Mislim,... da en bom rkeu da si ti tudi jezna ekr sem pveodalneki resnice.
Mislim, jaz pvoem smao dejansko stanje,.. in ne nabijam ali se povzdigujem.

Mislim, fak,.. ko ti reces da je cevapcic premalo epcen hoces rect da je kuhar len k ni zapekel dosti ali da ej salb kuhar misli eno z drugim en gre skupi,.
fak kako vam nagaja ego res se cudim da smo slovenci najbolj izobrazen narod sam ko vidim mi ej resno logicn ozriam enlogin kako je lohak tkao veliko oflak butstih.
mislim

kako lohak an pdoalgi tega spsiak reces da se povzdugujem daj mi to razlozi renso

Mislim sme akr veliko vprasanj azstavil in me zelo rpeseneca da ko kaj rpasam nobedne nic ne napsi enazaj,.

ma sej bom nehal pisati ke rmam obctek da je ta forum res pdoben chatu kejr se vsipridejo izlajat,.. rensomislim



Sedaj pa že pišeš kot tukaj veliko prisotni vernik Bošty, ki ima rad stavke kot so, sem razočaran nad tabo...to je povzdigovanje,  kaj pa si pričakoval, da bom sprejela tvojo zelo pomembno resnico.

Jezen si lahko edino ti, ker ljudje ne sprejemajo tvojih prepričanj za katere misliš da so sveto pravilni.  Tako kot vernik misli da bo potegnil boga nekje z neba in da so njegova verska prepričanja edino prava.

Osvobodi se prvo prepričanj ker te omejujejo zasužnjujejo in to je tvoja matrica, kalup, iluzija, v katerem se vrtiš dan za dnem.

Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #55 - 20.09.2009 at 00:17:38
 
Quote:
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 23:52:42:
Quote:
Ultimativne resnice ni in matric imaš nešteto.

Lp,Igor



Hm,....
toel je pa sok sedaj se res srpujem ce te bom sploh se kdaj renso jemal,..

Iluzija prava iluzja je ena,.. oziram matrica je samo ena,.. obstaja pa veliko amtric v matrici ali iluzij v iluziji ,..

in re sme rpesenceda da ravno ti to napsies k sem te mel az zelo razgeldanega v vseh receh

Praviš, da je prava samo ena, potem pa da jih je več ampak te niso prave so pa znotraj prave in to je za tebe ultimativna resnica. Bravo, res veliko veš in prav je da se bojiš vse povedati, ker bi te res lahko odpeljali.

Za kaj si ti imel in imaš mene je tvoja zadeva. Lahko se s tem obremenjuješ, jaz se ne.

Lp,Igor


lol

Glej,..

pojdiva pocasi

Vesolje ima eno samo eorijo iz kaere nic ne mroe uiti je tako.

Zakoni osnovi zakoni vesolja kjer vse stoji in vse nekako tece skupi nek sistme zakonov pravil.

In ta sistem ima recmo matriko to imenujemo materijalni svet katerega sem ze opisal nekje na forumu.

In ta ssitem ima dolocene pravila katera so na osnovih zakonih temeljeni. torej,.. to ej edina temeljan resnica po mojem mnenju.

In e se nahajas v matriki v amterijalnem svetu iams zakone katere se pdorejajo sonovin zakonom in azrdi tega ne mroes sonovih zakonov vedeti.

Oziroma ce zapsui materijalni svet pol lohak vidis te zakone drugace pa jih en mores ekr se sonovni zakoni izrazajo msao kot pojav ali rezultat na katerih temeljijo zakoni materije.

Torej vse kar ves in mislis da ves .. zelo enmogoce.

Poleg tega p aje v materijlenm svetu veliko pdo iluzij katere je clveok sam ustvaril azradi druzbe vedenja in asledovanaj enkaj akr misli da je trend itd,.. . In ti zadeve so pa temeljece na zakonih kateri niso nujno pdorejeni zakonu materije.

Torej imas iluzije v iluziji.

IN ce hoces videti resnico in priti do rpave resnice in kosntruktov vesolaj mores se sovoboditi iluzij v iluziji in preiti iz mateirej v kozmos ali vesolej in pol sele lohak vidis rensico in vse kar si ker bajed a tuki nisi cel ampak smao 1/3 ali celo 1/4 tega kar sem videl v nekem linku od ene gospdocine danes. Torej ce pa studiras kaj je vesolje v materijlni obliki in nivoju pa ne mores dobiti prave obliek ker ta sisitem zakonov temelji na poajvih zakonov vesolja kateri vplviajo na materijo in se to en enpsoredno ker so tizakoni zopet temeljili an zakonih vesolj aki sestavljajo amteirjo

no tkao bom rkeu hisa v hisi kot jo majo kitjaci ista fora stara miljone let in vedno sita psem,.
po drugi strnai ap vidis simbol jing in jang kateri se doadatno zakomplciira vs epo vrsti,..

mislim ce to jaz rpaov razumem more biti vsega po malo da ej harmonija ce bi bilo smao dobro pol ne bi vedel kaj je dobro in kaj slabo itd,..

iz tega lohak povemo de ni nujno da je vse tkao kot cerkev psie in da more sbiti dober,.. celo to sme slsial iz pogovorov na kofetih de nj bi bilo celo tkao de ne odgovjars za nobeno azdevo negelde ali celo zivljenje sadis roze ali ap zagas les vedno ne dogovajras smao toel z karmo ko rpavite pa mi disi kot po osnonem zakonu kako uspesne si pri uveljavitvi sojih viziij ko vstopsi v ssitem....

Mislim zmesa se ti od tega,..

smao ce je to res oziroam ce islis da semjaz butst ok recva da sem norec,..

zakaj ap pol clvoek lahko antancno napove prihonsot osbe,... mislim ne me hecati,.. ta tip je zivel nedalec od mene ko sme bil se otrok in je lohak napovedla celo zivljenej od katere koli sobe sam da ej v roko pogledal,.. mislim

to ne mroe biti temelj zakonvo v materiji ker to en drzi mogel je biti pveozatn zunaj ameirje na zakone vesolja lai kako nj recem,.

ne me hecati,..
neki ej an tem

Ok sedja pa resno mislim da bom kocnal z temi recmi an tem forumu ekr se mi zdi da bom dobil nazaj do vas smao veliko jeze in neodobravanja ker nekako nism tip k bi drzal gobec in vedno pveom akr mislim in bom slj koprej izcrpal vaso dorbo voljo do takih butlov k sme jaz.

Sam ce resno premislis mislim vskao knjigo k jo uzme sin ima 1000 strnai vedno mas noter vse teorije in teorem pdoatn tuki more biti ista fora sam kje dois podatke ,. to ej rpobm
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #56 - 20.09.2009 at 00:31:08
 
Nisem vsega prebral, ker je nakladanje in mešanje .
Po tvoje je vesolje končno.
Ima začetek tako kot misel.
ima začetno matriko, torej tudi končno.
Vse ti pa pobrka jing in jang ali akcija in reakcija. In pa karma, ki ima to v sebi, akcijo-reakcijo.

To so verske blodnje. To je pot in vsaka pot je v času.
Študiraj čas.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #57 - 20.09.2009 at 00:40:00
 
Quote:
Nisem vsega prebral, ker je nakladanje in mešanje .
Po tvoje je vesolje končno.
Ima začetek tako kot misel.
ima začetno matriko, torej tudi končno.
Vse ti pa pobrka jing in jang ali akcija in reakcija. In pa karma, ki ima to v sebi, akcijo-reakcijo.

To so verske blodnje. To je pot in vsaka pot je v času.
Študiraj čas.

Lp,Igor



Kot sem reku,....

ne mores iz matrike vedeti in videti prave zakone,..

sploh zato ne ker si sedja v 3 dimnziji lai stopnji recmo ce bi bil v 4 bi lahko manipuliral cas tkao kot sedja kordiante in v 5 si pol spe tneki vec,..

mislim tega je veliko,..

menim da je najbolej da neham ker bom smao butelj izapdel,..

mingrede,.. studiram naj cas,..
po einstajnu nj bi prostor in gravitaciaj urkvila cas ozirma gravitacija ukrivi prsotr in z tem cas,..
razlog ej v tem de je s enekje rtna materija ,.. in pol si v riti,..
pol ap se rpasi zakaj so galaksiej tkao dalec med seboj ker je zunaj crna metrija,..

in pol vidis da ne mores renso ne mores videti sonovih zakonov pac vska stvar iam soej zakone itd,. siistem po kateri deluej je ap res da mogoce iamjo vse dimnzij eneke zakone ki povezujjo vse sotale med seboj k drgac ni povezave med njii

kaj ap ves ti o casu
sem te bral neki casa nazaj o tem sam nism razumel prevec vsega
.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #58 - 20.09.2009 at 00:57:49
 
en aplavz vsem, ki se vam to sploh ljubi brati.  Tongue


sem prerolala celotno temo, prebrala samo devi, pa ajgora pa komentar od m.  Smiley


Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #59 - 20.09.2009 at 01:01:33
 
Quote:
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 22:35:55:
Nočem biti neki vec k punce,.. ker po mojem osebnem mnenju nismo veliko razlicni smo isti,.. sam druzbeno mnenje ima vleik razkroak z mojim obenim mnenjem.

Menim, de bi raje mel eno k me bo kaj nauciala koo eno k jo bo jaz mogu ucit kaj,.. sploh pa tako,.. kdo je reku da sem kaj vec k pucne,..
lp


Radovedni par postov nazaj si pisal

In ce to zgodbico naprej razrepdem,.. in tkao narpej ap s emalo anrpej pol povemo za zakjucem da ste picek samo za razplod,... ker:

1.) ste zivali (ker en pozante ljubezni)
2.)ste dobrina (ker pridete msao ko iam moski ze vse kr vi rabite)
3.) prve dve tocek ustrezajo definiciji zajedavca
4.) brez vas, oziroma brez nase potrebe ki jo imamo moski ta svet ne bi sel narpej


Kaj pa je to drugega kot povzdigovanje.

Ne vem kaj bi ti punco učil, tole. Lahko greš v cerkev in najdeš kako fanatično zakompleksano vernico , to ti edino preostane s takim razmišljanjem.

Lep pozdrav  



hvala nahate, da si skrajšala. Cheesy

a ne govorijo vsi psihoterapevti, da je pri moških razmišljanjih glede žensk, vedno kriv odnos z mamo?  Undecided
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 10