Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10
(Read 44301 times)
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #30 - 19.09.2009 at 19:22:25
 
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #31 - 19.09.2009 at 20:31:26
 
Quote:
p.s.: gape ce je zelja me zablokiri na tem forumu ne bom jezen v bistvu me bos celo resil takih osbnsoti k je ta visoko razvito v duhovnme smislu devi,.. svet nasega sodobenga smisla duhovnosti katero temlji na represorski politiki zenskega obansanja v druzbi in njene nmanipualcije.

Radovedni..če praviš, da si tako pameten, pa si prebral toliko knjig.... imaš ogromno izkušenj....pa me zanima, zakaj pustiš, da te uboge ženske ali kakorkoli jim že rečeš, tako jebejo v glavo, da bi se zaradi njih celo ubil ?

Ne razumem....tako zelo jih sovražiš, po drugi strani pa ne moreš biti brez njih.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #32 - 19.09.2009 at 20:59:57
 
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 19:14:16:
In ce to zgodbico naprej razrepdem,.. in tkao narpej ap s emalo anrpej pol povemo za zakjucem da ste picek samo za razplod,... ker:

1.) ste zivali (ker en pozante ljubezni)
2.)ste dobrina (ker pridete msao ko iam moski ze vse kr vi rabite)
3.) prve dve tocek ustrezajo definiciji zajedavca
4.) brez vas, oziroma brez nase potrebe ki jo imamo moski ta svet ne bi sel narpej



Radovedni;

Tipični krščanski vpliv v tvojem negativizmu.
Očitno ti je krščanska vera zelo blizu, prepričanja imaš čist njihova.

Primeri;

Ženska je ustvarjena kot pomočnica človeku. (župnik Jože Pacek, 2001)

"Ženske so določene predvsem za to, da zadovoljijo moško pohotnost." (Johannes Chryostomos, 349-407, gr. cerkveni učitelj)

"Ženska je manjvredno bitje, ki ga Bog ni ustvaril po svoji podobi. Naravnemu redu ustreza, da žene služijo možem." (Cerkveni oče Avguštin, 354-430 - Avguštin velja za enega najpomembnejših cerkvenih učiteljev)

"Bistvena vrednota žene je v njeni sposobnosti rojevanja in v njeni gospodinjski koristi." (Tomaž Akvinski, cerkveni učitelj 1225-1275)

"Ko vidiš žensko, misli, da je hudič! Je neke vrste pekel!" (Papež Pij II., 1405-1464)

"Ženske je narava določila za skupni užitek." (Kapokrates, zgodnji kristjan in ustanovitelj samostanov)

"Ženska je napaka narave … s svojim presežkom vlage in s svojo podtemperaturo je telesno in duhovno … manjvredna … neke vrste pohabljen, zgrešen, spodletel moški … polno udejanjanje človeške vrste je samo moški." (Tomaž Akvinski, sv. cerkveni učitelj 1225-1274)

"Ženskam mora že zavest o lastnem bitju priklicati sram." (Klemen Aleksandrijski, pred 215)

"Ves (ženski) spol je šibak in lahkomiseln. Odrešenje najdejo samo zaradi otrok." (Johannes Chrysostomos, sv., 349-407, grški cerkveni učitelj)

"Če noče ženska, naj pride služkinja!" (Martih Luther)

"Največja čast, ki jo ima ženska, je zlasti ta, da se po njej rodijo moški." (Martin Luther)


http://www.zrtve-cerkve.org/new_page_16.htm
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #33 - 19.09.2009 at 21:08:06
 
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 19:14:16:
Devi wrote on 19.09.2009 at 18:34:10:
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 16:19:23:
1.) Jaz nimam zenske ker so vse kurbe, oziroma iščejo kurac i denar tega pa jaz ne dam tudi ce imam in tudi ce nimam.

kakekoli že s(m)o, s(m)o zgleda še vsen zadost pametne, da se s tabo nobena noče zapletat.



Ves devi,... v eni drugi temi sem te totalno povozil,... tako da nisi mela niti stavka za nazaj za rect. Mislim, da je tale izjava plod tvojega egota. Neki si mi celo v enem od postu rekla da iščes v meni nek višji jaz. Mislim z tem si sama pokazala da samo obsojaš, inteligence katere je potrebna da se z nekom pogovajrs na visjem nivoju pa nimaš. Dodal bi samo to da se mi resno smiliš, ker malo cudno se mi zdi, da nekako veljaš za dobro situirano osebo na tem forumu kateri nj bi govoril o duhovnosti medtem ko ti ne moreš iz svoje koze. Kar me naprej navdihuje in pelje na msiel, da vendarle nisi tako poduhovljena ce ne mores delovati na enem objektivnem nivoju razlag in dojemanja. Nic ne skrbi kmalu bom umrl pa se me bos resila. Ve pičke pa boste lahko navedne tiep drkale v glavio in jih naprej izkoriscale in jim prale mozgane na podalgi njihovih potreb. Če resno in odkrito pomislim, kaj pa ste zenske sploh ce odmislimo sex in potrebe. Strošek in dnevna tečnoba.

Moti te, da dejansko en tip pove resnico katere jo zenske tako skrivate. Oprosti, če ste tako popolne, če ste tako bolše od fantov oziroam če ste tako zelo idealne itd,.. in ne pozabiva da zadnje razisakve kazejo na to da ste zenske bolj sposbne kot moški v večih pogledih. Če je temu tako,... zakaj pa se potlej toliko ljudi loci. Zakaj se potlej toliko ljudi ubije oziroma vzame orozje in ubijejo parternja itd.... . Mislim, če ste tako spsobne pa to,... tako idealne pol ap mi povej kok zensk je kaj v sojem lifju skupi spacalo razne tega da je nastavljalo picko mozu k je neumen vse zrihtal, neki se zelo hudo mečete v vojsko, kao enakopravnost spolov in ne vem kj še vse. Mislim,.... jaz nisme še videl da bi katera ženska lahko delal stvari k jih deljao tipi. Mislim, nisme še videl ženske zidati hiše ali kopati z krampom. Celo več, baje da je zelo težko biti antakatrca in cel dan stati na nogah. kaj šele da bi bilo kaj haska od vas. Kar se mene tiče, in vedno bolj ko prebiram kaka zanimiva dela ste bile zenske vedno samo az razplot in nič drugega. Zanimivo s emi zdi da v zivalskem svetu so to zivali lepo poslihtale. In po pravici imam ljdui za najbolj neumen zivlai sodec po določenih knjigah ks me jih prebral. Zivali imajo obojespolnike in mir, oziroam sistem leva in levinje. Mislim,... vredu,.. to je moj rpoblem,.. jaz vidim reci kaksne so in ce nisi prirpavljen videti resnico kakrsna je, potlej si sam sebi lazes. Misliš, da si lahko vesela da sem jzaz sam k tako razmiljam. No ti povemeno reč, veš zakaj si vesela, ker zenske po pravici manipulirate z tipi in jih unicujete do konca ce picki neki ni vsec kar more bit vedno tkao kot picak rece pol je ogenj v strehi. Daj ne nabiji mi ene torej gnile fore katere so zrsle v toji glavi oziroam se sama ne ves zakaj so v toiji glavi, k sploh ne ves kje zivis kaj pocne in zakaj si tu kjer si. Resno mislim,...

Raje čas katerega namenjaš takim psotom namni za to da gres v cerkev in se zahvali bogu da si dobial tako zabitega tipa da ti pusti da ga komandiras. Drgac ti ne znam povedati. Vsi tipi vemo določeen reči nobeden jih ne reče zakaj ker ce jih reces pol baba znori. tkao k baba hoce tako bo. Sori koelgica malo sem ganjen v negativnem smislu nad vaso hudo visoko poduhovljostjo. Veliek vesede nekea cudenga izvora ti ne boda dala velicine katere imajo redki ce nimas osnovnega dojemanja. Kot opazam veliak vecina govori in deluej v matrici ko ap prasas kako predt iz amtrice ap vsi utihnejo.

Tako, da ti sam eno rec recem, jaz sem 1 in edini sovraznik pick kot si ti in tebi podobnim, to pa zato ker ce se bom jaz plodil bom anredil neki otork k bodo meli moje gene,.. in oni se bodo plodili in razmozevali anprej in z casoma vam bom unicil vas GNILI KURCEV HINAVSKI prevzem sveta z vaso hianvsko kubirsko foro da vam ej treba vse v rit vtakniti.

Verjem jo bom dobil,.. se bom razplodil,..... mel mulcov celo morje in pol bom toej otroke spodrinil,.. in njihov vutst nacin razmiljanaj katerega ti promovirs,.

Ja res fantje hvala bogu da nimam picke in da me nobena noce hahahahah ,. no v roku 24 urah bom dobil ap spet 5 pisem na vlozisce da sem prov napisal hahahahah,. kot poanvadi,.. lol.

Devi,... japionci scijejo rpoti vetru in so azto rumeni,.. trenutno veter res vlece z vaše smeri, samo med nama receno,.. picek ste vredne sam tok kto ej vredni vasi repridukcijsi organi. Pa nic vec, to si zapomni,.. in za to trditev imam polno dokazov resno mislim.

Nisem še videl grde zenske brez bajte, ker vedno s enadje en potreben majmun k jo bo ril in ona ga bo zajebala,..

Že to veliko pove da picek samo geldate na deanr in imovino to pa zato ker same nic ne priensete imovini,.. azto pa je tako kto pravim da je,..

In sploh to da si zenska in da komentiras  resno ni merodajno,. majke mi,...

Mislim,.. zanimivo je vse to,. tisti tip k pa rpavi da sem butelj in da nimam pojam o pojmu pa mu smanazaj recem da ej tip rbez hrbtenice,.. resno mislim,. ce tipom ne bi slo za fuk,... bi vsi pocrkali an tem paletu prvi pa bi biel ve,.. nezne duscie k s erpetvarajte da ste neki vec neki akr moski rabi v bistvu ap ste anvadne hianvke k sam izkoriscate,. ne bi rkeu ce bi zanel vsaj deca pofuakt ko se zagre,.. pa tega nism dozivel v sjem lijfu pa sm emel aakr precej pick,.. da en bom sle v kako kuhanje ali kako tako rec,. ve ste samo zafrustiane ladje kaere ste nekako zageldane same vase v sojo sminko in soj prav,. skregane med drugimi zenksami tekmovalne smao azto katera bo dobial bolj lepsega tipa z vec pod palcem,..

dajte ne me jebat,..

ko ap dobite kurac pa vidite vrh sveta in mislite da drzite boga za jajca kar je tudi res na pdoalgi zakonodaje kaksna je,..

Veš ob takih ljudeh kot si ti draga poduhovljena devi dobim zelo velik skok v krivulji mojega genva in gnusa do takih ljdui k si ti. Toj komentar direktno govori o tem da mate zenke prav in ce ne misli kot milite ve da en dobis fukat,.. Zanimivo mi je to da dolocene zenke k atere mocno spotujem so mi pvoedal te reci same brez mojih po toje butstih for,.. in na pdoalgi teh reci lohak recem,.. da imam prav ozirma zenek imajo rpav aktere so mi te reci pveodale.

In ce to zgodbico naprej razrepdem,.. in tkao narpej ap s emalo anrpej pol povemo za zakjucem da ste picek samo za razplod,... ker:

1.) ste zivali (ker en pozante ljubezni)
2.)ste dobrina (ker pridete msao ko iam moski ze vse kr vi rabite)
3.) prve dve tocek ustrezajo definiciji zajedavca
4.) brez vas, oziroma brez nase potrebe ki jo imamo moski ta svet ne bi sel narpej
5.) no da en govorim da hlinite orgazme
6.) 70% zensk je itak za odpis,... ker itak nikoli ne dobite orgazma (no sam to se da dikutirati ali mo tipi rkivi da vam ne rpide k ne znamo prov samo v bistvu mi tipi vmeo za kaj se gre in zato vas v bistvu jebemo ko milite da vi jebete nas in azto pokrbimo azse medtem ko zenka nikoli az tipa ni pokrbela)
7.) nisem se videl zenske da bi anredila kaj konrketnega kot orpavljala se delal pametno in vsevedno

No predne mi plunes v obraz,. kar nedvoumno ne bi ti nikoli anredila jaz ap sem pri polni azvezti in treznosti spsoben to anrediti sredi belega dne vsaki k mi take fore in linije ter rasisticne poglede oziram a ncsiticne poglede in usmjenja v komunisticnem zatiralskem nacinu pokus ana meni izvajati dejansko brez kancka bolecine v moji vesti sotrim.

Bodi rpdina pa hitro pojdi tojemu dragemu orpati mozgane,.. sej tkao ej,.. zenske rabite nekoga da vas hvali v rit vse vtakne na koncu pa ko amte vsega dovolj greste drugam se fuakt.

Sam en bit pametna ok,..

vse akr sem napisal temlji an dolgih letih izkusnj, zakonskih podalg anse drzave in predvsem na zivih priemrih v naravi kejr sme videl razdore,.. revscino in obup tipvo katere so picek obrale do kosti,... tako da akr se mene tice in to ste i pdotrdili ant em forumu,....  ste zenske tocno to akr sem rpasal v tej temi dobrina, in temu priermno vsa ej teba jemati,... kos mesa,.... otorci ap so itak vasi k itak vse azse grabite,.. itak ap vam je v interesu da so otroci generirani,.. zakaj ker ,.. pol lohak se vec vojen anreidte med spoloma,.. ce pogeldamo od kod vasa veliak volja do vojne pa lahko pogledamo vse rasisticne andalejvanke na televiziji ki spdbujajo vojno do spolov itd,.. no

ko smo spet pri vasih mozganih in mogoce si celo ti tista k si mi rekal da nj uproabljam mozgane tkao da bo to nekoliko dosledno tebi nazaj vrnjeno,..

ce ste res tako inteligenten zakaj s epuscate programirati preko tv de mroete zatirati moske,. ekr dejanko to pcoente,..

Za druge pa nj recem,.. bojte s eme punce,.. resno s eme bojte;) ehhehehehe,.. ker manj hianvekg agnielga in kubirskega tipa k sem jaz ni,... tako da ce iscete enga k mu boste lohak apemt solile pa ga manipulirate ,.. pol ma mnovico za vas,.. podjtei anrpej,. ste me probale pa ste vse zvisele,...  mhm,.. babam gre samo to po glavi kaj bo dobial kokdolgega kok fedra kam bo sla,.. delal ap ne bi nikoli,...

sej rpavim prvo babo k dobim ji dam kramp pa loapto v roke,. pa ce mi skopje pol teljev za bajto pol jo ozneim ekr vidim da ej to prava mera za renso vezo,.... vsaj po ikunjah po druzianh sodec je tako,..

vse stelč ap se varajo in fukajov seporvprek sj ni cudno da ej vs ev pidzi

in pol bomo koleabrirali na novo kdo je car in kdo iam rpov na tem forumu ko pa vas berme se pocutim tako neumenga ko pol ne razumem in vis smao neki govore naemsto da bi nekdo dejasnko rzavil eno teroijo po kateri bi lohak neki teklo in bi bialza neki korsitna

no sedja pa glete da boste vse zenske hitro povela sojemu mozu kako butst tip ej ta soncek in kak nacisticni grebatorski hiavnski lojh oziram rsist je pa ne boste prvi,. ze ucitljic ami je rekla da sem rasist,... majke mi,... ce bi ve nehale miltii z unim dvem dekam spodi pa zcel malouproablajti vase "zelo intelektualno razvite mozgane" bi mogel biti ta svet tkao lep da en mreos vejret,. sma s eim zdi da jih upraobljte se manj,. oziroma ce sme odkrit razumem da ce ste anrejen iz ksoti oziram rebra da mate glavo se bolj trdo ko mi moski,..

lp

p.s.: gape ce je zelja me zablokiri na tem forumu ne bom jezen v bistvu me bos celo resil takih osbnsoti k je ta visoko razvito v duhovnme smislu devi,.. svet nasega sodobenga smisla duhovnosti katero temlji na represorski politiki zenskega obansanja v druzbi in njene nmanipualcije.

lp



kako kozlanje....
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #34 - 19.09.2009 at 21:16:10
 
Robi wrote on 19.09.2009 at 20:31:26:
Quote:
p.s.: gape ce je zelja me zablokiri na tem forumu ne bom jezen v bistvu me bos celo resil takih osbnsoti k je ta visoko razvito v duhovnme smislu devi,.. svet nasega sodobenga smisla duhovnosti katero temlji na represorski politiki zenskega obansanja v druzbi in njene nmanipualcije.

Radovedni..če praviš, da si tako pameten, pa si prebral toliko knjig.... imaš ogromno izkušenj....pa me zanima, zakaj pustiš, da te uboge ženske ali kakorkoli jim že rečeš, tako jebejo v glavo, da bi se zaradi njih celo ubil ?

Ne razumem....tako zelo jih sovražiš, po drugi strani pa ne moreš biti brez njih.....



Kolega,.. robi,...

Tole je javni forum,... javni,.. ce me spomin ne vara,.. in ker je javni forum vsega clvoek ne sme reci,.. ze tako sem odsel iz vseh kulturnih okvirov pri pisanju.

Ej kar se tice moej inteligence, sem itak ze ozančen za nekoga k ne uproablaj mozganov glede na to da je pa moderna znanost dokazala da sem moski in da sem samo zaejdalec katerei se je odcepil toliko in toliko let od zenskega spola potlejme res ne moreš met za inteligento bitje,... samo če drugace pogledava,... mislim, da se vsaj v onovi ne obansam kot zaejdalec,.. kar za nsprtoni spol en bi mogel res csito 100% trditi z vsem mojim odkritim srcem.

Tako da sva oba v siti kategoriji menda pa ja razuems  določene reci kajne.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #35 - 19.09.2009 at 21:33:29
 
Quote:
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 19:14:16:
In ce to zgodbico naprej razrepdem,.. in tkao narpej ap s emalo anrpej pol povemo za zakjucem da ste picek samo za razplod,... ker:

1.) ste zivali (ker en pozante ljubezni)
2.)ste dobrina (ker pridete msao ko iam moski ze vse kr vi rabite)
3.) prve dve tocek ustrezajo definiciji zajedavca
4.) brez vas, oziroma brez nase potrebe ki jo imamo moski ta svet ne bi sel narpej



Radovedni;

Tipični krščanski vpliv v tvojem negativizmu.
Očitno ti je krščanska vera zelo blizu, prepričanja imaš čist njihova.

Primeri;

Ženska je ustvarjena kot pomočnica človeku. (župnik Jože Pacek, 2001)

"Ženske so določene predvsem za to, da zadovoljijo moško pohotnost." (Johannes Chryostomos, 349-407, gr. cerkveni učitelj)

"Ženska je manjvredno bitje, ki ga Bog ni ustvaril po svoji podobi. Naravnemu redu ustreza, da žene služijo možem." (Cerkveni oče Avguštin, 354-430 - Avguštin velja za enega najpomembnejših cerkvenih učiteljev)

"Bistvena vrednota žene je v njeni sposobnosti rojevanja in v njeni gospodinjski koristi." (Tomaž Akvinski, cerkveni učitelj 1225-1275)

"Ko vidiš žensko, misli, da je hudič! Je neke vrste pekel!" (Papež Pij II., 1405-1464)

"Ženske je narava določila za skupni užitek." (Kapokrates, zgodnji kristjan in ustanovitelj samostanov)

"Ženska je napaka narave … s svojim presežkom vlage in s svojo podtemperaturo je telesno in duhovno … manjvredna … neke vrste pohabljen, zgrešen, spodletel moški … polno udejanjanje človeške vrste je samo moški." (Tomaž Akvinski, sv. cerkveni učitelj 1225-1274)

"Ženskam mora že zavest o lastnem bitju priklicati sram." (Klemen Aleksandrijski, pred 215)

"Ves (ženski) spol je šibak in lahkomiseln. Odrešenje najdejo samo zaradi otrok." (Johannes Chrysostomos, sv., 349-407, grški cerkveni učitelj)

"Če noče ženska, naj pride služkinja!" (Martih Luther)

"Največja čast, ki jo ima ženska, je zlasti ta, da se po njej rodijo moški." (Martin Luther)


http://www.zrtve-cerkve.org/new_page_16.htm



Hm,.. tole me je pa kar presenetilo.

Morem rečt da me je tako ganilo tole kot tistega dne ko mi ej sosolec povedal da je gledal po internetu podsnetek kako so zensko polili z kislino in jo javno ubesili vse v parih minutah. Ker je varala.

zanimivo.

No moj mnenje je sledeč: Zanimivo bi se bilo prašati kaj so vedeli vsi ti cerkveni studirani ljudje oziroma kaj so imeli skupnega de so imeli to mnenje. predvsem me to spominja na neko vrsto vojen med spoloma. zenske so nasploh manipolsiti do konca in ker so ljudje take ideje in nazore pisali ze dokaj godaj predpostavljam po teoriji katero razrepdamo sedaj da so ze tedaj studirani moski vedeli da zenske pokusajo kontrolirati moskega preko dolocenih mehanimov kateri temeljijo na njegovih potrebah.

Meni tvoj post pove da se moksi upirajo vojni in manipualciji zensk ze od zgodnejga denva nastanka.

zanimivo bi bilo vedeti zakaj os zenske zacele tak velik poseg in iluzijo.

Mogoce pa le ni dokaz rpavilen da smo se odcepili in da smo zaejdalci mogoce pa so zensek rabile suznje in so se same spremenile v zenski spol. To bi tudi razlozilo kako je vse ratalo ker ce bi najprej bili moski ki so zgradili vse pol pa so se odcepiel dolocene popualciej mokih in se sprmniel v zensk ebi bilo logicno. Ker dvomim da bi zenska lohak naredila vleiko dobrega vsaj ce pogeldam kako imajo zenske k zivijo v sovjem stanvoanju red. mislim ce je moski pri bajti je red ce iams pa 4 babe skupi je pa kaos,.. .

Morem pa prizanti da stari spisi govore o zenki kot neko vije bitje katero iam vecje razuemvanje od moskega oziroma svoje mozgane uproablja bolj eficientno ker ji je bilo dovoljeno imeti vecjo izkoriscenost mozganov predvidevam da smo moski smao oplojevalci medtem ko zenka potrebuje dolocen vecji koeficijent izkoriscensoti mozgan saj more le na svet srpaviti dojencka kateri vejretno potrebuje doloceno obnasanje organizma med nosecnostjo in bi ibl to mogoce po mojem mnenju edini logicen razlog zakaj bi zenksam ob kloniranju uspeli dati ta tip danosti. Oziroma ogoce tudi zato de ne bi novorojencka kar vrgla skozi okno in je iemal bolj razvit cut.

tako da te dve reci sta kodntradiktorne. na pdoalgi drugih lpricevanj in teorij pa je zenska ratal ziv poden itd,.. tkao da je to mogoce razlagati z sledecim prehodom. Namrec ce bi pogeldali prvih par strani svetega pisma in vejrmite da nisme vec prebral kto smoa prvih apr strani, de je zenska izdala adama ko ji je kaca rekla da nj poje doloceno vsto jabolka to pomeni da je tedaj zenksa nareidla vleiko izdsjtvo oziram s eje rpv auprla,.. torej kasneje so mogoce isti ljduej prisli nazaj na obasl tin se mascevali oziram isti trentd prsiel nazaj in se masceval zenskam za njihovo izdajstvo pred leti ali siocletji in temu rpiermno so s epol zenske formirale v ponovno definicijo vojen prtoi moskim,. da obdo zopet vladlae svetu,..

Mingrede,.. vse toel je en dokumentarec lepo pdoan dolg pa je nevem tocno 12 lai 15 ur,..

OD vseh knjig tekstov izrocil in celo imen katere ne znam napsainti kaj sele spregovoriti,..

tako da kar s emene tice krscanska vera mi ni blizu tudi dalec ne,.. v bistvu mam malo rpobleme verovati v boga,. ok v neki vejamme sam da mu je iem bog,.. pa en vem,.

Tako de tole je dokaz da so s emoski ozirma moska zavest ozirma moski del skupne rstne zavezsti azcel boriti nazaj proti zenskemu delu rasne zavesti,..

Konec koncev,... p ares ne vem kaj je hujsi zlocin da znekso takole osbojas lai pa da zenak tiap cel lifje jebe v glavo. Mislim ne mi rect da so tipi pijanci,.. po veicni mu baba doam mori pol pa vidi da ji ne mreo dopovedati pa gre pit logicn,. pol ap gre vse v kruac,.. tako da lep rpsim poznam tak folk k sme mel punco k je mela tako matko,.. mislim,. de bi meni kaj zacel amutiti bi hitro se zemnla,.. pac vse hcoete nadzirati toko je,.

se pa strinjam,.. resno,.. res bi dal ene 1000 punc na en kvadraten kilometer povrsien in bi jih tam psutil 5 let pa em zaniam kok bi jih bilo s ezivih,...

renso mislim,..

zanimiv pokus ib ibl za oba spola,...

lol, pol ap mi se rec da sprotnice niso lezbike,. svsta sme komi vejrel ko sem slisal,.
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #36 - 19.09.2009 at 21:35:39
 
m wrote on 19.09.2009 at 21:08:06:
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 19:14:16:
Devi wrote on 19.09.2009 at 18:34:10:
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 16:19:23:
1.) Jaz nimam zenske ker so vse kurbe, oziroma iščejo kurac i denar tega pa jaz ne dam tudi ce imam in tudi ce nimam.

kakekoli že s(m)o, s(m)o zgleda še vsen zadost pametne, da se s tabo nobena noče zapletat.



Ves devi,... v eni drugi temi sem te totalno povozil,... tako da nisi mela niti stavka za nazaj za rect. Mislim, da je tale izjava plod tvojega egota. Neki si mi celo v enem od postu rekla da iščes v meni nek višji jaz. Mislim z tem si sama pokazala da samo obsojaš, inteligence katere je potrebna da se z nekom pogovajrs na visjem nivoju pa nimaš. Dodal bi samo to da se mi resno smiliš, ker malo cudno se mi zdi, da nekako veljaš za dobro situirano osebo na tem forumu kateri nj bi govoril o duhovnosti medtem ko ti ne moreš iz svoje koze. Kar me naprej navdihuje in pelje na msiel, da vendarle nisi tako poduhovljena ce ne mores delovati na enem objektivnem nivoju razlag in dojemanja. Nic ne skrbi kmalu bom umrl pa se me bos resila. Ve pičke pa boste lahko navedne tiep drkale v glavio in jih naprej izkoriscale in jim prale mozgane na podalgi njihovih potreb. Če resno in odkrito pomislim, kaj pa ste zenske sploh ce odmislimo sex in potrebe. Strošek in dnevna tečnoba.

Moti te, da dejansko en tip pove resnico katere jo zenske tako skrivate. Oprosti, če ste tako popolne, če ste tako bolše od fantov oziroam če ste tako zelo idealne itd,.. in ne pozabiva da zadnje razisakve kazejo na to da ste zenske bolj sposbne kot moški v večih pogledih. Če je temu tako,... zakaj pa se potlej toliko ljudi loci. Zakaj se potlej toliko ljudi ubije oziroma vzame orozje in ubijejo parternja itd.... . Mislim, če ste tako spsobne pa to,... tako idealne pol ap mi povej kok zensk je kaj v sojem lifju skupi spacalo razne tega da je nastavljalo picko mozu k je neumen vse zrihtal, neki se zelo hudo mečete v vojsko, kao enakopravnost spolov in ne vem kj še vse. Mislim,.... jaz nisme še videl da bi katera ženska lahko delal stvari k jih deljao tipi. Mislim, nisme še videl ženske zidati hiše ali kopati z krampom. Celo več, baje da je zelo težko biti antakatrca in cel dan stati na nogah. kaj šele da bi bilo kaj haska od vas. Kar se mene tiče, in vedno bolj ko prebiram kaka zanimiva dela ste bile zenske vedno samo az razplot in nič drugega. Zanimivo s emi zdi da v zivalskem svetu so to zivali lepo poslihtale. In po pravici imam ljdui za najbolj neumen zivlai sodec po določenih knjigah ks me jih prebral. Zivali imajo obojespolnike in mir, oziroam sistem leva in levinje. Mislim,... vredu,.. to je moj rpoblem,.. jaz vidim reci kaksne so in ce nisi prirpavljen videti resnico kakrsna je, potlej si sam sebi lazes. Misliš, da si lahko vesela da sem jzaz sam k tako razmiljam. No ti povemeno reč, veš zakaj si vesela, ker zenske po pravici manipulirate z tipi in jih unicujete do konca ce picki neki ni vsec kar more bit vedno tkao kot picak rece pol je ogenj v strehi. Daj ne nabiji mi ene torej gnile fore katere so zrsle v toji glavi oziroam se sama ne ves zakaj so v toiji glavi, k sploh ne ves kje zivis kaj pocne in zakaj si tu kjer si. Resno mislim,...

Raje čas katerega namenjaš takim psotom namni za to da gres v cerkev in se zahvali bogu da si dobial tako zabitega tipa da ti pusti da ga komandiras. Drgac ti ne znam povedati. Vsi tipi vemo določeen reči nobeden jih ne reče zakaj ker ce jih reces pol baba znori. tkao k baba hoce tako bo. Sori koelgica malo sem ganjen v negativnem smislu nad vaso hudo visoko poduhovljostjo. Veliek vesede nekea cudenga izvora ti ne boda dala velicine katere imajo redki ce nimas osnovnega dojemanja. Kot opazam veliak vecina govori in deluej v matrici ko ap prasas kako predt iz amtrice ap vsi utihnejo.

Tako, da ti sam eno rec recem, jaz sem 1 in edini sovraznik pick kot si ti in tebi podobnim, to pa zato ker ce se bom jaz plodil bom anredil neki otork k bodo meli moje gene,.. in oni se bodo plodili in razmozevali anprej in z casoma vam bom unicil vas GNILI KURCEV HINAVSKI prevzem sveta z vaso hianvsko kubirsko foro da vam ej treba vse v rit vtakniti.

Verjem jo bom dobil,.. se bom razplodil,..... mel mulcov celo morje in pol bom toej otroke spodrinil,.. in njihov vutst nacin razmiljanaj katerega ti promovirs,.

Ja res fantje hvala bogu da nimam picke in da me nobena noce hahahahah ,. no v roku 24 urah bom dobil ap spet 5 pisem na vlozisce da sem prov napisal hahahahah,. kot poanvadi,.. lol.

Devi,... japionci scijejo rpoti vetru in so azto rumeni,.. trenutno veter res vlece z vaše smeri, samo med nama receno,.. picek ste vredne sam tok kto ej vredni vasi repridukcijsi organi. Pa nic vec, to si zapomni,.. in za to trditev imam polno dokazov resno mislim.

Nisem še videl grde zenske brez bajte, ker vedno s enadje en potreben majmun k jo bo ril in ona ga bo zajebala,..

Že to veliko pove da picek samo geldate na deanr in imovino to pa zato ker same nic ne priensete imovini,.. azto pa je tako kto pravim da je,..

In sploh to da si zenska in da komentiras  resno ni merodajno,. majke mi,...

Mislim,.. zanimivo je vse to,. tisti tip k pa rpavi da sem butelj in da nimam pojam o pojmu pa mu smanazaj recem da ej tip rbez hrbtenice,.. resno mislim,. ce tipom ne bi slo za fuk,... bi vsi pocrkali an tem paletu prvi pa bi biel ve,.. nezne duscie k s erpetvarajte da ste neki vec neki akr moski rabi v bistvu ap ste anvadne hianvke k sam izkoriscate,. ne bi rkeu ce bi zanel vsaj deca pofuakt ko se zagre,.. pa tega nism dozivel v sjem lijfu pa sm emel aakr precej pick,.. da en bom sle v kako kuhanje ali kako tako rec,. ve ste samo zafrustiane ladje kaere ste nekako zageldane same vase v sojo sminko in soj prav,. skregane med drugimi zenksami tekmovalne smao azto katera bo dobial bolj lepsega tipa z vec pod palcem,..

dajte ne me jebat,..

ko ap dobite kurac pa vidite vrh sveta in mislite da drzite boga za jajca kar je tudi res na pdoalgi zakonodaje kaksna je,..

Veš ob takih ljudeh kot si ti draga poduhovljena devi dobim zelo velik skok v krivulji mojega genva in gnusa do takih ljdui k si ti. Toj komentar direktno govori o tem da mate zenke prav in ce ne misli kot milite ve da en dobis fukat,.. Zanimivo mi je to da dolocene zenke k atere mocno spotujem so mi pvoedal te reci same brez mojih po toje butstih for,.. in na pdoalgi teh reci lohak recem,.. da imam prav ozirma zenek imajo rpav aktere so mi te reci pveodale.

In ce to zgodbico naprej razrepdem,.. in tkao narpej ap s emalo anrpej pol povemo za zakjucem da ste picek samo za razplod,... ker:

1.) ste zivali (ker en pozante ljubezni)
2.)ste dobrina (ker pridete msao ko iam moski ze vse kr vi rabite)
3.) prve dve tocek ustrezajo definiciji zajedavca
4.) brez vas, oziroma brez nase potrebe ki jo imamo moski ta svet ne bi sel narpej
5.) no da en govorim da hlinite orgazme
6.) 70% zensk je itak za odpis,... ker itak nikoli ne dobite orgazma (no sam to se da dikutirati ali mo tipi rkivi da vam ne rpide k ne znamo prov samo v bistvu mi tipi vmeo za kaj se gre in zato vas v bistvu jebemo ko milite da vi jebete nas in azto pokrbimo azse medtem ko zenka nikoli az tipa ni pokrbela)
7.) nisem se videl zenske da bi anredila kaj konrketnega kot orpavljala se delal pametno in vsevedno

No predne mi plunes v obraz,. kar nedvoumno ne bi ti nikoli anredila jaz ap sem pri polni azvezti in treznosti spsoben to anrediti sredi belega dne vsaki k mi take fore in linije ter rasisticne poglede oziram a ncsiticne poglede in usmjenja v komunisticnem zatiralskem nacinu pokus ana meni izvajati dejansko brez kancka bolecine v moji vesti sotrim.

Bodi rpdina pa hitro pojdi tojemu dragemu orpati mozgane,.. sej tkao ej,.. zenske rabite nekoga da vas hvali v rit vse vtakne na koncu pa ko amte vsega dovolj greste drugam se fuakt.

Sam en bit pametna ok,..

vse akr sem napisal temlji an dolgih letih izkusnj, zakonskih podalg anse drzave in predvsem na zivih priemrih v naravi kejr sme videl razdore,.. revscino in obup tipvo katere so picek obrale do kosti,... tako da akr se mene tice in to ste i pdotrdili ant em forumu,....  ste zenske tocno to akr sem rpasal v tej temi dobrina, in temu priermno vsa ej teba jemati,... kos mesa,.... otorci ap so itak vasi k itak vse azse grabite,.. itak ap vam je v interesu da so otroci generirani,.. zakaj ker ,.. pol lohak se vec vojen anreidte med spoloma,.. ce pogeldamo od kod vasa veliak volja do vojne pa lahko pogledamo vse rasisticne andalejvanke na televiziji ki spdbujajo vojno do spolov itd,.. no

ko smo spet pri vasih mozganih in mogoce si celo ti tista k si mi rekal da nj uproabljam mozgane tkao da bo to nekoliko dosledno tebi nazaj vrnjeno,..

ce ste res tako inteligenten zakaj s epuscate programirati preko tv de mroete zatirati moske,. ekr dejanko to pcoente,..

Za druge pa nj recem,.. bojte s eme punce,.. resno s eme bojte;) ehhehehehe,.. ker manj hianvekg agnielga in kubirskega tipa k sem jaz ni,... tako da ce iscete enga k mu boste lohak apemt solile pa ga manipulirate ,.. pol ma mnovico za vas,.. podjtei anrpej,. ste me probale pa ste vse zvisele,...  mhm,.. babam gre samo to po glavi kaj bo dobial kokdolgega kok fedra kam bo sla,.. delal ap ne bi nikoli,...

sej rpavim prvo babo k dobim ji dam kramp pa loapto v roke,. pa ce mi skopje pol teljev za bajto pol jo ozneim ekr vidim da ej to prava mera za renso vezo,.... vsaj po ikunjah po druzianh sodec je tako,..

vse stelč ap se varajo in fukajov seporvprek sj ni cudno da ej vs ev pidzi

in pol bomo koleabrirali na novo kdo je car in kdo iam rpov na tem forumu ko pa vas berme se pocutim tako neumenga ko pol ne razumem in vis smao neki govore naemsto da bi nekdo dejasnko rzavil eno teroijo po kateri bi lohak neki teklo in bi bialza neki korsitna

no sedja pa glete da boste vse zenske hitro povela sojemu mozu kako butst tip ej ta soncek in kak nacisticni grebatorski hiavnski lojh oziram rsist je pa ne boste prvi,. ze ucitljic ami je rekla da sem rasist,... majke mi,... ce bi ve nehale miltii z unim dvem dekam spodi pa zcel malouproablajti vase "zelo intelektualno razvite mozgane" bi mogel biti ta svet tkao lep da en mreos vejret,. sma s eim zdi da jih upraobljte se manj,. oziroma ce sme odkrit razumem da ce ste anrejen iz ksoti oziram rebra da mate glavo se bolj trdo ko mi moski,..

lp

p.s.: gape ce je zelja me zablokiri na tem forumu ne bom jezen v bistvu me bos celo resil takih osbnsoti k je ta visoko razvito v duhovnme smislu devi,.. svet nasega sodobenga smisla duhovnosti katero temlji na represorski politiki zenskega obansanja v druzbi in njene nmanipualcije.

lp



kako kozlanje....



No, ce temu tako rpavis pa mi lepo prosim rzalozi zakaj je kozalnje,...

Pać ce slovek neki rece pa en zan podkrepiti in obrazloziti z verodostojnimi dejstvi,.. pol ni vreden nicesar nejgov mnenje in se ga nslednjic prezre.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #37 - 19.09.2009 at 21:39:55
 
Quote:
Tako da sva oba v siti kategoriji menda pa ja razuems  določene reci kajne.

Radovedni..seveda razumem.
Razumem,da imaš tehtne razloge, da verjameš v to, kar pač verjameš. Ti verjamem, da si imel take izkušnje, ki so te pripeljale do takih zaključkov in takega videnja realnosti.
Nič ni naključno. Tvoj um deluje, kot vsak ostali. Razlika je v okoliščinah v katerih se nek um najde. Seveda so tudi pomembne fiziološke lastnosti in nagnjenja....
Vendar ti verjamem, Če bi se nekdo drug znašel v takih situacijah, bi verjetno mislil enako.
Saj veš...vsi smo lahko morilci..če nas okoliščine v to prisilijo.
Verjmeš, dasi dober človek, da si pomagal ljudem, da imaš dobre namene...ker pa ti življenje ne vrača tistega, kar pričakuješ, meniš, je svet krivičen. Ti samo daješ, drugi so kot pijavke..le izkoriščajo.....enostavno ne vidiš pravice, zato ne razumeš in ker ne razumeš, v tem vidiš problem.
Pa vendar, če pogledaš na svet nevtralno, kot otrok, ne vidiš problemov.....V neki situaciji lahko vidiš problem, lahko pa vidiš izkušnjo....Um je tisti, ki naredi iz neke situacije problem....zato, ker ne razume....in ker ne razume, potem obsodi....obsodi kot krivico, kot nekaj česar ne bi smelo biti, moralo bi se zgoditi drugače, kot je um pričakoval, vendar se ni..in to je potem problem. Torej nerazumevanje kot vir problema in potem kot vir trpljenja. In seveda je potem za to trpljenje kriv svet.. zakaj ni takšen, kot um misli, da bi moral biti. Vendar to vesolje ne pozna problemov..pozna le pravila po katerih deluje..problem naredi le um....
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #38 - 19.09.2009 at 22:01:52
 
Robi wrote on 19.09.2009 at 21:39:55:
Quote:
Tako da sva oba v siti kategoriji menda pa ja razuems  določene reci kajne.

Radovedni..seveda razumem.
Razumem,da imaš tehtne razloge, da verjameš v to, kar pač verjameš. Ti verjamem, da si imel take izkušnje, ki so te pripeljale do takih zaključkov in takega videnja realnosti.
Nič ni naključno. Tvoj um deluje, kot vsak ostali. Razlika je v okoliščinah v katerih se nek um najde. Seveda so tudi pomembne fiziološke lastnosti in nagnjenja....
Vendar ti verjamem, Če bi se nekdo drug znašel v takih situacijah, bi verjetno mislil enako.
Saj veš...vsi smo lahko morilci..če nas okoliščine v to prisilijo.
Verjmeš, dasi dober človek, da si pomagal ljudem, da imaš dobre namene...ker pa ti življenje ne vrača tistega, kar pričakuješ, meniš, je svet krivičen. Ti samo daješ, drugi so kot pijavke..le izkoriščajo.....enostavno ne vidiš pravice, zato ne razumeš in ker ne razumeš, v tem vidiš problem.
Pa vendar, če pogledaš na svet nevtralno, kot otrok, ne vidiš problemov.....V neki situaciji lahko vidiš problem, lahko pa vidiš izkušnjo....Um je tisti, ki naredi iz neke situacije problem....zato, ker ne razume....in ker ne razume, potem obsodi....obsodi kot krivico, kot nekaj česar ne bi smelo biti, moralo bi se zgoditi drugače, kot je um pričakoval, vendar se ni..in to je potem problem. Torej nerazumevanje kot vir problema in potem kot vir trpljenja. In seveda je potem za to trpljenje kriv svet.. zakaj ni takšen, kot um misli, da bi moral biti. Vendar to vesolje ne pozna problemov..pozna le pravila po katerih deluje..problem naredi le um....



Hm,...

Zanimivo,... torej če te prav razumem je kriv moj um ker ne razume.

Moj um , kaj je to? To si predstavljam kot nekaj kar je bilo oskubljeno 23 cutil in poslano v to matrico z 5 cutili. Ne vem kaj je um. Mi lahko lepo prosim razložis  kaj je um.

Mhm,..

Priznam res ne razumem človeka k vara. Mislim bi si mislil, da ej to produkt okolja. Toda me ne čudi da ej vedno več tega na podalgi manipuliranja ljudi preko sistema.

MIslim,.. ne me nrobe razumet, osebno od sebe veliko pricakujem in sme zelo zahteven do sebe to mi ej vec punc ze reklo. Pac" imaš enormen zahteve do sebe" ce kvotiram.

Še nekja me zanima. Če je to, um kot si imnoval, ce um tega ne razume, potlej um tega prej ni dojel in to obstaja smao v matriki. Mislim, če um izhaja iz energije in iz tebe ko si na oni strnai. Potlej um tega tam ni poznal. Čerpov sem bral neke fore o strali a je eden hotel sexsat tam in so se mu vsi smejali sam nism razumel.

Če um tega ne razume potlej to ne obstaja v pravem svetu in obsaja varanje in sranej smao v matriki. Naslednje logicno vprasanje pa bi iblo zakaj um ne razuem druge reci recmo za kako zahtevno matematiko rabis velikoc asa da se je navadis. V kolikor razumem vse vemo oziroma vse se moremo spomniti kot mi je bilo podano in rzalozeno. Toda mene bolj skrbi da ej vse v nas samih sejd ane me narobe razuemti toda po eni knjigi k sme jo bral naj bi vse znanje katerega imajo ljuje bilo dano v nas same v knjiznico ki jo vska nosi v sebi.

Zakaj tega znanaj pol ni v tej knjiznici in zakj ne morem dostopati do tega znanja oziroma zkaj tega kar moj um ne razume ni v knjiznici. Je to naravna napaka ali namerna napaka lai pa je umetno dano noter tako da bos bolj nezadovoljen in da si bolj v jezi in strahu akterega se tkao promovira.

Če ej to res zakj s epotelj po teoriji kjige ki govori da iam vsaka zavest rase svojo banko v akteri se dogaja evolucija zakj se le ta ne zapis enoter in potem ejnasko ozavesti. Mislim, sje varanje ni stvar 5 dni je ze tisoceltja tkao in to bi moglo biti v knjiznici v aktero dostopamo.

Ok upam robi da si sledil,..

Pac en teorem pokusam psotaviti na noge akteri mi ej trhel predvsem azto ker je tok teoremov zunaj in tok ljudi psie svasta da ne ves kaj bi si ilil mogoce so ti teoremi smao moznsot kontole toda ziehr bi vedel ce bi odsel ven skozi izhod tega probgrama in vedel kaj ej res prasas zunaj skrbnike sistema.

Itd,.. .

Hvala od toejg psota sme se veliko naucil.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #39 - 19.09.2009 at 22:19:07
 
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 21:33:29:
No moj mnenje je sledeč: Zanimivo bi se bilo prašati kaj so vedeli vsi ti cerkveni studirani ljudje oziroma kaj so imeli skupnega de so imeli to mnenje. predvsem me to spominja na neko vrsto vojen med spoloma. zenske so nasploh manipolsiti do konca in ker so ljudje take ideje in nazore pisali ze dokaj godaj predpostavljam po teoriji katero razrepdamo sedaj da so ze tedaj studirani moski vedeli da zenske pokusajo kontrolirati moskega preko dolocenih mehanimov kateri temeljijo na njegovih potrebah.

Meni tvoj post pove da se moksi upirajo vojni in manipualciji zensk ze od zgodnejga denva nastanka.

zanimivo bi bilo vedeti zakaj os zenske zacele tak velik poseg in iluzijo.


Veš Radovedni par skupaj je najbolj uspešen in močen v sodelovanju. Sodelovanja pa cerkevne organizacije ne želijo zaradi svojih sebičnih interesov.  Tako dobijo več razočaranih zafrustriranih vernikov, ki pridno nosijo k njim denar. Poleg tega še spolnost naredijo za greh in žensko za hudičevo pregreho.  

Ne imej se za karkoli več od žensk, ker nisi in nikoli ne boš. Še nasprotno, dokler se imaš za več, si idealna žrtev za izkoriščanje.  

Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #40 - 19.09.2009 at 22:28:10
 
Radovedni, uporabljaš retoriko in mišljenja stare zaveze. Postajaš pravi fanatik neke zastarele verske ideologije.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #41 - 19.09.2009 at 22:35:55
 
Quote:
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 21:33:29:
No moj mnenje je sledeč: Zanimivo bi se bilo prašati kaj so vedeli vsi ti cerkveni studirani ljudje oziroma kaj so imeli skupnega de so imeli to mnenje. predvsem me to spominja na neko vrsto vojen med spoloma. zenske so nasploh manipolsiti do konca in ker so ljudje take ideje in nazore pisali ze dokaj godaj predpostavljam po teoriji katero razrepdamo sedaj da so ze tedaj studirani moski vedeli da zenske pokusajo kontrolirati moskega preko dolocenih mehanimov kateri temeljijo na njegovih potrebah.

Meni tvoj post pove da se moksi upirajo vojni in manipualciji zensk ze od zgodnejga denva nastanka.

zanimivo bi bilo vedeti zakaj os zenske zacele tak velik poseg in iluzijo.


Veš Radovedni par skupaj je najbolj uspešen in močen v sodelovanju. Sodelovanja pa cerkevne organizacije ne želijo zaradi svojih sebičnih interesov.  Tako dobijo več razočaranih zafrustriranih vernikov, ki pridno nosijo k njim denar. Poleg tega še spolnost naredijo za greh in žensko za hudičevo pregreho.  

Ne imej se za karkoli več od žensk, ker nisi in nikoli ne boš. Še nasprotno, dokler se imaš za več, si idealna žrtev za izkoriščanje.  

Lep pozdrav



Ne vem kje je tole prislo na moja vsesa toda mislim da od dedija.

Reku mi je da je milim da sokrat ,.. resno on nj bi bil ful pameten pa ful filozof in mislec pa to in ga je zanimalo kje bi našel nekoga k je bolj paemten k on da bi se lohka ucil od njega. ...

Sel je v grciji do enga k  je govoril da vse ve in pride do njega in mu rece in se meni in na koncu ga prasa pa ti si res tisti k vse ves,... . in pol je rkeu da je,..

No sokrat je pol odsel lepo in na poti premilšjeval kar je zvedel,.. in na koncu je zakjucil da ni ta tip najbolj pameten ker nj bi vse vedel, toda da je on bolj pameten ker ve eno resnco vec, namrec da ne mores vsega vedeti in ce vsega ne ves pol se bos se ucil.

Tako je zakjuck de je vedel eno resnico vec k on se vedno pa ni vsega vedel.
...

Nočem biti neki vec k punce,.. ker po mojem osebnem mnenju nismo veliko razlicni smo isti,.. sam druzbeno mnenje ima vleik razkroak z mojim obenim mnenjem.

Menim, de bi raje mel eno k me bo kaj nauciala koo eno k jo bo jaz mogu ucit kaj,.. sploh pa tako,.. kdo je reku da sem kaj vec k pucne,..
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #42 - 19.09.2009 at 22:38:51
 
Quote:
Radovedni, uporabljaš retoriko in mišljenja stare zaveze. Postajaš pravi fanatik neke zastarele verske ideologije.

Lp,Igor



Em,... Jaz se veliko na te ideologiej en soznam.

Kar vidim oceniminzakjucim neki o tem.

Nočem biti kak verski fanatik. Če pa si menja moaj in ljudi iz teh logov identicna pol so vejretno zato ekr so bila temeljena na istem srsu ceprov ti sorsci bi pol moli biti ista ze stoletja,..

Mene zaniam sam ahrd dejstva,.. in ce geldma statistiko itd,.. ej rpecej tega tako de,. mi ne mroe en rect ja veliko ej srecnih druzin ker vem da to nires ce mi en rece neki akr vem da ni res pol vem da ni to to.
Mi ej rkeu en clvoek enkrat, da ejmoja naloga da porpavim clvoeka in mu pvoem kaj dela narobe njegova odlocitev pa je ce bo to porpavil toda toja naloga je da to pvoes,.. .

MVerjemit etudi mene je kdaj azdelo ko mi ej kdo rekukaj, samnajbolj ap sovrazim orpavljanej ce mas kaj za rect pridi do mene na 4 oci in mi prejebaj vse spo psiku in mi rzsvetli betico,.. hianvkih for pa en toleriram enrkt da zvem kao tako clvoek odelti,.. ne rabim takih nizkih kreatur,.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #43 - 19.09.2009 at 22:47:58
 
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 22:35:55:
Ne emkej je toel rpislo na moja vsecsa toda mislim da od dedija.

Reku mi ej da je milim da sokrat ,.. resno on nj bi bil ful paemten pa ful filozof in mislec pa to in g aje zanimalo kej bi našel nekog ak ej bolj apemten k on da bi s elohak ucil od nejga. ...

Sel ej v grciji do enga k  je govoril da vse ve in pride do nejg ain mu rece in s emni in na koncu ga prasa pa ti si res isti k vse ves,... . in pol ej rkeu da je,..

No sokrt je pol odsel lepo in na poti premilejvla kar je zvedel,.. in nakoncu je zakjucil da ni ta tip najboljpameten ker nj bi vse vedel, toda da je on bolj pameten ker ve eno resnco vec, namrec da ne mroes vsega vedeti in ce vsega en ves pol se bos se ucil.

Tako je zakjuck de je vedel eno resnico vec k on se vendo ap ni vsega vedel.
...

Nočem biti neki vec k punce,.. ker po mojem osbnem mnenju nismo veliko razlicni smo siti,.. sam druzbeno mnenje iam vleik razkroak z mojim obnim mnenjem.

Menim, de bi rje mel eno k em bo kajnaucial kto eno k jo bo jaz mogu ucit kaj,.. sploh ap tako,.. kdoej rkeu da sme kaj vec k pucne,.. mam veliko soejga gnoaj az repkidat,.. pomoej se velikositega za katerege se ven en ce jemoj,.

lp


Radovedni za tole rabim prevod.  Ali popravi post da bo razumljiv, imaš funkcijo Modify, desno zgoraj.

Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #44 - 19.09.2009 at 22:51:09
 
Kako ti ne gre v bučo, da si boš moral sam razsvetliti betico. Nikogar ne bo, ki ti jo bo , tudi ne na štiri oči. Vedno nekaj govoričiš, kaj so ti drugi rekli in potem, da jim verjameš. To je že verovanje v neke zgodbe, neke tuje ideje. Praviš mnenje. Kaj pa je mnenje? Samo po sebi nič. Skupek nekih tuhtanj, kar si jih slišal in tudi izkusil. Neke stare spominske zgodbe. Na njih sloniš in se jih držiš, celo potenciraš jih in potem ves ta strah, kaj bo. Nič ne bo tako, kot se ti zdi, da bo. Tudi občutki so iz spomina, ki jih transformira misel.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10