Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 10
(Read 44252 times)
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #15 - 18.09.2009 at 22:29:48
 
Robi wrote on 18.09.2009 at 21:40:13:
Quote:
Mislim brez zamere jaz nioli ne govorim kaj imam in kaj nimam tudi ce bi imel veliko ker nocem met piek k je z menoj samo azto ekr imam dost fedra itd,.. pac ce me ma rada z strgnimi gatami itd,.. pol ok ce ne pa dijo.

Hočeš imeti pičko, ki bi te marala tudi, če nimaš nič..po drugi strani pa trdiš, da takih ni... Smiley
Imaš kakšen strah pred pičkami....?



joj,.. tip tebe ap more clovek me rad,. renso prov zanimiv si mi vendo bolj,.
pvranaj in psot ekaka mas je res prov carobno vzdusje,.

Strah kak strah,... one s emene bojijo to je rpoblem,. ker ne znajo pogeldati recem v oci in jih videti kaksne so to je rpoblem...

Osbno se zensk ne bojim,... oziroma celo zazeljeno bi bilo, de bi mel bolj apemtno kot sem jaz (ce sem lohak sploh paemten po mnenju dolcoenih na tem forumu),..

Ne, ne bojim se jih,.. po veicni s emi smilijo,... v sovji vleiki bednosti,... renso mislim,... ene so potreben potrditve durge osbne,.. tretje pa uems,.. in ena se mi bolj smili k druga,..

spoloh pa zakaj bi s ejih bal kaj ti s ebojis toej zenske da ti bo tri dni utrujala zakaj nisi sel v trgovino zadnjci k si poazbil
lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #16 - 18.09.2009 at 22:31:51
 
Devi wrote on 18.09.2009 at 21:59:31:
Quote:
Verjetno ti misliš tu tudi, da je ta avto zelo drag, ker ga mladi sanjajo, vozijo pa starejši. Kaj pa je tu narobe? pač si izpolnijo svoje sanje.

mah kaj pa vem, nedostojno se mi zdi včasih. ker vem da bi se kak mulo tud pod kolesa takega avta vrgel, sam da se ga dotakne, kar je cel prevzet od njega.. tisti, ki ga vozi in si ga lahko privošči pa ga ima dostkrat sam zato, ker ve da ga drugi ne morjo met. nekak k včasih, k so lepe mlade device iz dobrih družin poročali stari moški z dost denarja. dostojno? realno že. sam vsen ti srce poka, ker veš, da to ni tako, kot bi moglo bit.


No to je iblo vcasih,..
daens je tkao

hianvsi kubirji tipi porocajo lepe cudovite zenske atere so cudovite srca in prodonie biti

ok tipi pa rovijo gnoj od bab,..

rezultat vse se ebe vse se unicuje in produkt je s eoblj degenerirana druzba,..

majke mi,..

Če ne mroe sbiti srecen pokrbi da noben drug ne bo,.. tega se vleiko oflak drzi vleiko,.. . vperov ne rpizanjop
..

Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #17 - 18.09.2009 at 22:33:32
 
Quote:
Devi wrote on 18.09.2009 at 21:59:31:
Quote:
Verjetno ti misliš tu tudi, da je ta avto zelo drag, ker ga mladi sanjajo, vozijo pa starejši. Kaj pa je tu narobe? pač si izpolnijo svoje sanje.

mah kaj pa vem, nedostojno se mi zdi včasih. ker vem da bi se kak mulo tud pod kolesa takega avta vrgel, sam da se ga dotakne, kar je cel prevzet od njega.. tisti, ki ga vozi in si ga lahko privošči pa ga ima dostkrat sam zato, ker ve da ga drugi ne morjo met. nekak k včasih, k so lepe mlade device iz dobrih družin poročali stari moški z dost denarja. dostojno? realno že. sam vsen ti srce poka, ker veš, da to ni tako, kot bi moglo bit.

Pa se ti zdi potrebno, da ti zaradi dostojnosti srce poka? Dostojnost je zadeva bontona.

Lp,Igor



bonton je smao nacin kontorle,...

ce ga ne upraoblajs si nicvreden
ce ga upraoblajs si ap spodboben kao,..

lepo rposim LJUDJE smo zivali,.. z jezikom to ej to
...
.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #18 - 18.09.2009 at 23:11:09
 
Quote:
Osbno se zensk ne bojim,... oziroma celo zazeljeno bi bilo, de bi mel bolj apemtno kot sem jaz (ce sem lohak sploh paemten po mnenju dolcoenih na tem forumu),..

Ne, ne bojim se jih,.. po veicni s emi smilijo,... v sovji vleiki bednosti,... renso mislim,... ene so potreben potrditve durge osbne,.. tretje pa uems,.. in ena se mi bolj smili k druga,..

spoloh pa zakaj bi s ejih bal kaj ti s ebojis toej zenske da ti bo tri dni utrujala zakaj nisi sel v trgovino zadnjci k si poazbil
lol

Pač sklepal sem ,ker si tako sovražno nastrojen proti njim.
Sovraštvo pa je lahko tudi posledica strahu.
Strah nas je se z nečim soočiti , zato se raje izogibamo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #19 - 18.09.2009 at 23:14:45
 
Robi wrote on 18.09.2009 at 23:11:09:
Quote:
Osbno se zensk ne bojim,... oziroma celo zazeljeno bi bilo, de bi mel bolj apemtno kot sem jaz (ce sem lohak sploh paemten po mnenju dolcoenih na tem forumu),..

Ne, ne bojim se jih,.. po veicni s emi smilijo,... v sovji vleiki bednosti,... renso mislim,... ene so potreben potrditve durge osbne,.. tretje pa uems,.. in ena se mi bolj smili k druga,..

spoloh pa zakaj bi s ejih bal kaj ti s ebojis toej zenske da ti bo tri dni utrujala zakaj nisi sel v trgovino zadnjci k si poazbil
lol

Pač sklepal sem ,ker si tako sovražno nastrojen proti njim.
Sovraštvo pa je lahko tudi posledica strahu.
Strah nas je se z nečim soočiti , zato se raje izogibamo.


To je res. Jaz se nimam strahu soočiti z nobeno zensko. Je pa res, da se mi gabijo ker vecina govori in hianvi smao da bibilo njim dobro. Ozirma. Pred leti sme delal pri eni hiši in mi je reku gazda da sta z zeno skupi kopala temelje za hiso. In mi je reku, de ni vedel ce s eje prav dolocil z njo da bo nejgova zena dokelr je ni videl vihteti krampa in lopate. IN iamte ze 30 let zakoan za seboj.

No vidis danes pa hcoejo emti se roakvicke pa zaltega kruca p ane vem kj se vse,...

Problem je v tem,.. ker ni ok punc ce pa so so pa neumne in majo raje bogete hianvce,. pol ap jarmajo da ni ok tipov,.. toko je,...

Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #20 - 19.09.2009 at 09:54:40
 
Quote:
Pa se ti zdi potrebno, da ti zaradi dostojnosti srce poka? Dostojnost je zadeva bontona.

Dostojnost ni tolk stvar bontona kot je stvar zavedanja bistvene človeške enakosti, ne glede na različna življenjska izhodišča. In voljo ravnat spoštljivo okol tega, kot do sebe, tako z enako dozo tud do vseh drugih vpletenih. Neokoriščanje s položajem drugega.

Ne zdi se mi potrebno blokirat, kako kej čutim. Potrebno se mi zdi edin razumet.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #21 - 19.09.2009 at 09:59:58
 
radovedni soncek wrote on 18.09.2009 at 20:28:12:
ce je tkao pol sploh punc ene rabim,...

Kaj pa če je res točno tako in nikakor drugač?
se boš pol odpovedal ženskam al jezi al kaj boš naredil?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #22 - 19.09.2009 at 10:08:02
 
radovedni soncek wrote on 18.09.2009 at 20:28:12:
Hej

Sem kar presenecen na odziv.

Bom najprej reku, da veliak vecina je zgresial razen devi k ej ar zanimivo akr je napisala.

Kar se tice unga tpa k je rkeu svasta, pa ne vme kaj iam on v glavi da se mu zdi to tako bedno vprasanje, mislim,.. ce iam vsega dovolj pol itak ni fore,..

No tel sem zvedeti kako sploh lahko geldas na punco kot na neko bitje itd,... ce jo dobis,... ko ism vse druge reci ozirma dobrine itd,... .

Jaz sobno bi an tako geldal kot na kos mesa,... ker si ne zaluzi nicesar drugega.

Mislim brez zamere jaz nioli ne govorim kaj imam in kaj nimam tudi ce bi imel veliko ker nocem met piek k je z menoj samo azto ekr imam dost fedra itd,.. pac ce me ma rada z strgnimi gatami itd,.. pol ok ce ne pa dijo.

Najbolj znimivo s emi zdi to da se vleiak vecian pcik fiancno okoristi preko zakonov ki so sedaj v veljavi na racun msoekga. Priemrov je dobolj ko dobi zenska dosti denarja nerpimecnine itd,... .

Men sobno se zdijo taki osbki zivlai in bi jih bilo treba temu rpiemrno zlociti iz druzbe in napotiti v divjnino.

MIslim,... ce recemo da nsi te rojeni pod deanrnim nebom itd,.. pol mi pvoejte lai iam sploh smisel zvieti in se truditi da bi mel lep lijfe v mejah nromae,.. ce ne mroes dobiti sihta sluzb eitd,... .

Kot ajz vidim je ta svet pro vgnil priajlji so hianvci picek so kurbe,.... sluzba pa je ratal rpivilegij,...

MIslim akr s emene tice ,.. sem ze umrl,.. ze nekaj elt nazaj,...

in ko gledam druga bitja na cesti se mi zdi da bi mogel urmeti vsaj enrkat izemd prejsnjih 5 priloznosti,.. ker itak ce si v pidzi kot jaz itak ne bos dobil rpavih kolgov kaj sele picke ker si brez denarja,. niams fleta avta nicesar,..

geld eda je se recija,. me res zanima kam so sli vsi studenti in diajki k so sihte zgubili domov k strsem,... itd,..

kar neki

No akkro koli,.. hocme rect de ce hoces dobiti babo rabis denar,... tisti k so napsiali akr neki vidim da niso dojeli ker nocejo dojeti,.. problem pa je v tem,.. de ce hoces babo met rabis met avto in vse druge reci,...

mislim kako bolano

vse to kar sem dojel in vidim da na podalgi vasih izjav ni tkao zelo anapcno lahko zaljucim da zenske geldajo na imovino,. in ce je tkao pol si ne zasluizijo da bi jih obravnavali kot bitja temvec kot hainvkso vamriske stroje ki so anam moskim potrene sma azto da se sprznimo,....

in ce zraven dodam se to de so veliko vecino zensk vara in nimajo proti temu nic proti,... pol mislim da sme an rpavi poti o razmiljanju,..

edino akr se bo sedaj zgodilo je to da mi ne boste dali prav,.. msao seoblj zanimivo s emi zdi da mi dosti punc k majo po mojem mnenju dsoti v glavi k so zrele mi dajo prav,..

no kakor koli,..

ce je tkao pol sploh punc ene rabim,...

prvo k bom srecal pa da i bo rekal da ni ok tipov ji obm javno in brez zadrege plunil v obraz,..

ker pac to so,. izkoriscevalkse smeti,.


S takim razmišljanjem boš težko dobil punco, tudi če boš materialno kaj imel.
Zate je zrela punca tista, ki da tebi prav, ostale pa so nezrele. po tem ocenjuješ zrelost.

Ne vem v kakih krogih ljudi se giblješ ti ampak veliko parov je, ki so skupno vlagali v svoje domove, hiše in stanovanja....

Kakor kaže se ti lepiš samo na bogate pare, kjer po tvojem mnenju je ženska z bogatim moškim samo zaradi denarja, v resnici pa sploh ne poznaš ozadja, zgolj obsojaš in se naslajaš v svojih sodbah.

Materialisti, ki gledajo samo na denar so obeh spolov.  Tudi tip, ki se pusti materialno izkoriščati ženski, ki ga ima samo zaradi denarja je kreten, ki misli da lahko z denarjem ima vse. Podobno s podobnim.

Glede na to koliko se ves čas vrtiš okoli žensk in bogatih tipov, gre tu za zavist, sam bi bil rad na njihovem mestu. Ta izrek bo pravi zate;
»Iz najglobjih želja se pogosto rodi najhujše sovraštvo.«


Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #23 - 19.09.2009 at 10:25:24
 
Devi wrote on 19.09.2009 at 09:54:40:
Quote:
Pa se ti zdi potrebno, da ti zaradi dostojnosti srce poka? Dostojnost je zadeva bontona.

Dostojnost ni tolk stvar bontona kot je stvar zavedanja bistvene človeške enakosti, ne glede na različna življenjska izhodišča. In voljo ravnat spoštljivo okol tega, kot do sebe, tako z enako dozo tud do vseh drugih vpletenih. Neokoriščanje s položajem drugega.

Ne zdi se mi potrebno blokirat, kako kej čutim. Potrebno se mi zdi edin razumet.

Dostojno pomeni, da te ni sram. To je bolj morala, ki pa je neka priučena lestvica. Enakost je že pri etiki. Moralno sočutje je že etičnost. Sočustvovat pri človeku zaradi želje po dragem avtomobilu (zakaj ga pa mulo sploh rabi) in se sekirat zaradi tega je samo projekcija lastnih želja.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #24 - 19.09.2009 at 12:38:26
 
Quote:
Sočustvovat pri človeku zaradi želje po dragem avtomobilu (zakaj ga pa mulo sploh rabi) in se sekirat zaradi tega je samo projekcija lastnih želja.

Lp,Igor

eh..
če je mene možno narobe razumet, me boš ti zihr.
jes ti govorim o prevzetosti, ti men o posedovanju.
ni nujno nekej imet, da si prevzet. sam lepo bi blo če bi lahko vsak imel to, kar ga prevzame.

(in verjetno bi blo prav met sam to, kar nas prevzame, zato ker nas prevzame. in ne zarad česa drugega. in verjetno bi blo še najbolj prav, da bi tisti, ki jih prevzame, imeli to, kar jih prevzame, ne pa da imajo to tisti, ki jih ne prevzame stvar sama po sebi, ampak projekcija, ki jo predstavlja. ker oni ne rabjo te stvari, ampak nekej druzga. in to, da jo imajo, tega nič kej dobro ne zdravi.)

jes v tem čustvovanju ne vidim lih nekega problema, ker je dost splošen. projekcije imamo pa vsi, take al drugačne.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #25 - 19.09.2009 at 13:46:47
 
radovedni soncek wrote on 18.09.2009 at 20:28:12:
Kar se tice unga tpa k je rkeu svasta, pa ne vme kaj iam on v glavi da se mu zdi to tako bedno vprasanje, mislim,.. ce iam vsega dovolj pol itak ni fore,..

"Svasta" je bilo misljeno kot zacudenje. Da nekdo sploh vprasa kaj takega. V osnovni soli so nas ze poucili kaj so dobrine, potem jih se sam dodas nekaj na seznam, in to je to - zenske pa so bitja kot ti.
 
Edn razlaga do so geji krivi za segrevaje Zemlje, drugi da zenske niso bitja, manjka se da recemo kaksno preko crncev in zidov
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #26 - 19.09.2009 at 15:07:25
 
Devi wrote on 19.09.2009 at 12:38:26:
Quote:
Sočustvovat pri človeku zaradi želje po dragem avtomobilu (zakaj ga pa mulo sploh rabi) in se sekirat zaradi tega je samo projekcija lastnih želja.

Lp,Igor

eh..
če je mene možno narobe razumet, me boš ti zihr.
jes ti govorim o prevzetosti, ti men o posedovanju.
ni nujno nekej imet, da si prevzet. sam lepo bi blo če bi lahko vsak imel to, kar ga prevzame.

(in verjetno bi blo prav met sam to, kar nas prevzame, zato ker nas prevzame. in ne zarad česa drugega. in verjetno bi blo še najbolj prav, da bi tisti, ki jih prevzame, imeli to, kar jih prevzame, ne pa da imajo to tisti, ki jih ne prevzame stvar sama po sebi, ampak projekcija, ki jo predstavlja. ker oni ne rabjo te stvari, ampak nekej druzga. in to, da jo imajo, tega nič kej dobro ne zdravi.)

jes v tem čustvovanju ne vidim lih nekega problema, ker je dost splošen. projekcije imamo pa vsi, take al drugačne.

Prav dobro te razumem. Ta prevzetnost, ki te fascinira v kakršnikoli obliki, pri moškemu ne pomeni nič drugega, kot da išče žensko. Je samo krinka za posedovanje. Jaz sem šel direktno k bistvu, ni se mi dalo olepševati zadeve.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #27 - 19.09.2009 at 16:19:23
 
Hej

1.) Jaz nimam zenske ker so vse kurbe, oziroma iščejo kurac i denar tega pa jaz ne dam tudi ce imam in tudi ce nimam. Iščem neki kar iamneki v glavi,.. in po pravici pveodnao vs ezenske k sme jih spoznal iščejo smao zgubljene reci. Feder kurac status ugled. Ljubezen pa jim ej spnska vas. Sploh pa mislim, da sem mel dosti izkusnj z nasprotnim spolom, de vem kako je to globoko ta poajv ljubezi ali kakor koli bi temu reku.

2.) Hja resno me cudi da ne razume,.. dobrina je eno toda ce zensko dobis ko imas dovolj denarja pol je ona tudi dobrina kot kot tako jo mores renso samtrati kot dobrino oziroma kot kos emsa,... to ej to ne vme kaj je tuki tezo za razumeti. Kar se crncev tice pa bomo drugic ap s ezide dava lohak umes pa upam da bos znal kaj apmetnega povedati. SPloh pa se mi zdi, de ljudje k zabijajo so na nizki inteliktualni ravni da en recem se kaj drugega. Ce je rpoblem ga resis ne pa filozofiras.

3.) Hja,... z mojim razmiljanjem da je neki anrobe,.. no ja menim da g amamo vsi istega smao da ga vecina ne pvoe naglas. Pogjemo ce bi jaz lagal bi vis milili ta je pa ok pobec. Krac moj,. sam pteko dejstev ne mroem iti tkao apc je. Sori,.. moj mnenje je ze ok oziroma je nastal ta moj mnenje na podlagi druzbe v 8 letih ce ne recem s emalo vec in ce se spruje sod kod moj mnenje tak pol se raje prasi kaj sme mogu dat ces da mam tak mnenje. MIslim daj no ne mi nabiajti vsi sedaj ks te strejsi milite kaki casi so bili vcasih ,.. pozabili ap ste dneve ko ste pucne hodiel brez gat okol da bi vam ga kdo not zabil sejd as elohak paemtne delate. Mislim,. moj osbn mnenej je drugacen,.. toda moj druzben mnenje je pa tka kot ga cel cas pisem. Sploh pa gospodicna lepo prosim ce mi pol rpedstavte kako revno zensko pa da vidimo ce je kaj drgac. Sem probal to tudi vzaem kmetico ji poakez ssvet pol ap se gre fuka tokol,.. pol ap mi sam rec da nisve vse piek iste,.. . Kar se tice tipov, pa tkao,... hehe,.. em,.. ja no res se lohak potrudim sma ne poznam tiap k ne vara picke,... renso,.. vi ste strejsi in ocetje in matere ne vem kaj vzgajate an tem svetu,.. .

Mingrede,... hvala za vaša mnenja sem dobil odgovor. Pač tocno ujemanje z mojim smao da ne upate pvoeti direktno.

KAr ap se tice tega da iscem in sodim zenske po tem ce misli isto ko jaz... milim to ni res,.. ce je picka kuba pol jo odjebem ne rabim tek babe,. SPloh pa je tako,.. picka nj azradi mene misli akr hoce dokelr se ob psoteno obansala ce pa misli met sranje in drkanje pa ne bo slo dolgo casa dosti jih je pokusiloap so vse odletele pa do sedja so mi se vse nazaj rpiel joakt za 2 moznost,. pa je nobna ni dobila.

MIslim,.. normalno kaj sploh j enormalno.

NO akkro oli bm sedj odprl malo bolj resnejs epogovore v temi matrica pa da vidimo kok bom zvedel novega,..

Kar s emene tice je ta tem azgodovina.

Tocno tkao ej kto sme predpostavljal,...

Aja se to,..

Ce bom odjebal picek itd,. je en napisal,. ja no kaj pa nj anreidm,.. zam ej eni, ce bom mel punco ap ce obm mel fpet mi bo popiala predporocno pogodbo itd,. kar danes ni vec tako nepogosto, in nj pol pocen kar hoce,. koenc koncev je tkao ce te ma pucna rada bo podpisala ce ap se hoce z tabo okoriscati,.. pol ap en bo popisala take pa ne rabim,... Kar ap se tice gradnje stanovanaj hsie skupaj bom pa se neki rkeu pa proim malo rpemilite preden me spluvate kot vam tole hodi ze v navado. Rad bi videl katera zenska je kdaj prjel aza kramp pa lopato mislim renso,... ce bi vsaka picka mogla delati za sojo bajto bi vse pocrkale,... renso mislim,... edina rec da jaz vidim da je psoteno bi mogla oba hoditi v sluzbo in vse dati delati eni firmi tako da oba nic ne delata doma ampak vse na denar. smai ap vemo da tako hise nikoli niams pod streho. tako da lepo rposim,.. poznam rpiemre ko so se sli te fore 1% zensk je dejsko uspelo prjet kramp pa mesalec futrat,.. pa so sedja po 30 letih se vendo skupi stiste k pa tega niso pcoele so se pa locili po 10 letih sam da je bial hisa gotova s eje baba zgonila,... tipa poejbala mu vzela firme celo itd,.. dajdaj,.

Bomo skupi gradili mhm,.... .

Ce bom jaz kje kdaj kaj delal bom presneto premilil. Konec koncev pa tako,.. ce me ena pucna hoce met,.. ok moj flet dam v najem pa grem z njo skupi v flet ziveti podnajemniski. Pa da se razumemo,... ce gremo v te fore pol more biti vlozek polovicni. 40.000 eden in drugi ne pa 60.000 20.000 ali take fore,. koelga semi sedaj zeni pa sme ga prasla te reci pa mi noce nic verjeti,. no vredu sme mu reku baba se mu je zgonila eno leto nazaj pa jo je nazaj uzel,. vredu soboto danes iam fnatovscino sme bil vabljen pa nimam z cim iti,.. jaz jima dam 5 let,. tok da bo nafukal mucl apol seenga pol ap ga bo nabuila na kurac flet mu uzel an apdoalgi otork in je to to,..

mhm,... rad bi videl katera bo mene tako zafukala,..... zaden priemr k sme slisal o teh receh je zenska hotela hiso metpa je tip vse sam nareidl pa placal,.. konlao s eje po sodiscih in napolsen je tip vzel pusko in jo vstrelu pol ap se sam sebe.

Mhm,. sedaj pa mi reci da je to moj reprpicanje ne gospdo ali gospodicna,... to je druzebno rperpicanje zenski spol mili da lahko tipe vlece za vse po vrsti zakoni ap so temu priermno pisani. Tako de fantje ko anredite mulca ste ga najebal. Preden pride zenka v vas flet ma da podpise izjavo in pogodbo , pa to ni na nojem vrtu zraslo to sem pobral kot odlicno idejo od ene res ljubeznive zensk ek je isto foro pri sojem tipu uporabila.

No sedja pa premilite pa mi kaj anzaj napisite, pa ne mi nabiajt o forah kako sem zgresen ap ne vem kj se vse,.. raje s eprsaite ali vi zivte v tej druzbi ali v oblakih. Koenc koncev pa priemri ko zensk anima imovine niakkrsn eniso tkao redki veliko tkaih familij poznam, vv seh familijah ko ap so zaclei premiakti imovino na zensko ap s ej evedno koncalo z kubarijo locitvijo itd,.. . Dajte no,...

kdo bo ekrga za norca mel,.. ce mislite napsiite samo nj bo konkretno,... Nobeden mi en bo reku da bom jaz sel graditi hiso enkam na tujo zemljo katere je last zenska ker vem da pol en dobis nazaj niti 30% vrednsoti objetka plepo prosim poznam rpiemre iz sodisc,.. kdo bo scal po men sedaj nobeden.

Ce bom dkaj kaj gradil bom na soji zemlji pa ce spim v sobi 2krat 2 metra do penzije vsaj moje bo,... se cudim kako ste neumno lahkoverni ko amte zene itd,. v bistvu pa se ne azvedate kako tiap zena lohak azfuka pa da ne bo presle na kaka hujsa dejstva kot so zastrupitve z pdoganjims tprupom notrnaje krvaviteve itd,.. kot da je to tudi taka vleiak redksot,... ali pa uan fora ko ti zean v poljo nosi jajca,. mhm....  oziroam so se husje fore ,.. ali kdo od vas uporabla kako olje za masazo in pol s ene gre stusirati in celo nco tako objet spi z zensko,.. mhm,.... prv ak mi to anredi jo nasleden dan ni vec v moji bajti,. al pa mene z njo,.....  majke mi,...

Pismo vsi neki zasvojeni o lepe lijfeu poglejte od blizu preisciete sje amte intelekt precej bolj vecji kot je moj polejte statistiko novice odprite ,.. itd,. itd,...

drugac epa vse toel akr je tuki je iluzija,.... vsja kot ej mani znano,.. ce bos v tem lijfu serisjski morilec in pobil 1000 folak lai ap ce bos najbolsji moz ko umres ne dobis zaradi tega nic,.. vsaj tkao je bilo meni razlozeno,..

tkao da akr s emene tice gelde na to da ese zenski spol tkao obansa na pdolagi vzgoej svojih strsev in obicl katera manipulriajo vse po vrsti,..

lohak recem,. zensak j ek krava v stali,... pika,...

za fuakt
kuaht itak ne zna
pratio tudi ne
da ne recem da zan kaj pvoedati razen opravljanaj in podejbavanja ma daj ne seri
oziram skoz smao mori kaj ma nejan rpiljica

pizda,...

Jebemo, za zupnka bom sel,.... to bi biel tak epridige da bibi joj

lp

Poglejte stvari kot so negelde kaj lohak izgubite, vsako stvar preisicet premilite in ne s ezanasati na guruja masterja duhovnika in druge ljudi tudi en na boga,.. ko boste rpili do dna pri eni stvari in pol pri nasljendi stvari boste z caoma pogruntali da ste vi guru master in ne vem kj se vse,..

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #28 - 19.09.2009 at 18:34:10
 
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 16:19:23:
1.) Jaz nimam zenske ker so vse kurbe, oziroma iščejo kurac i denar tega pa jaz ne dam tudi ce imam in tudi ce nimam.

kakekoli že s(m)o, s(m)o zgleda še vsen zadost pametne, da se s tabo nobena noče zapletat.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: ZENSKE DOBRINA ALI BITJE
Reply #29 - 19.09.2009 at 19:14:16
 
Devi wrote on 19.09.2009 at 18:34:10:
radovedni soncek wrote on 19.09.2009 at 16:19:23:
1.) Jaz nimam zenske ker so vse kurbe, oziroma iščejo kurac i denar tega pa jaz ne dam tudi ce imam in tudi ce nimam.

kakekoli že s(m)o, s(m)o zgleda še vsen zadost pametne, da se s tabo nobena noče zapletat.



Ves devi,... v eni drugi temi sem te totalno povozil,... tako da nisi mela niti stavka za nazaj za rect. Mislim, da je tale izjava plod tvojega egota. Neki si mi celo v enem od postu rekla da iščes v meni nek višji jaz. Mislim z tem si sama pokazala da samo obsojaš, inteligence katere je potrebna da se z nekom pogovajrs na visjem nivoju pa nimaš. Dodal bi samo to da se mi resno smiliš, ker malo cudno se mi zdi, da nekako veljaš za dobro situirano osebo na tem forumu kateri nj bi govoril o duhovnosti medtem ko ti ne moreš iz svoje koze. Kar me naprej navdihuje in pelje na msiel, da vendarle nisi tako poduhovljena ce ne mores delovati na enem objektivnem nivoju razlag in dojemanja. Nic ne skrbi kmalu bom umrl pa se me bos resila. Ve pičke pa boste lahko navedne tiep drkale v glavio in jih naprej izkoriscale in jim prale mozgane na podalgi njihovih potreb. Če resno in odkrito pomislim, kaj pa ste zenske sploh ce odmislimo sex in potrebe. Strošek in dnevna tečnoba.

Moti te, da dejansko en tip pove resnico katere jo zenske tako skrivate. Oprosti, če ste tako popolne, če ste tako bolše od fantov oziroam če ste tako zelo idealne itd,.. in ne pozabiva da zadnje razisakve kazejo na to da ste zenske bolj sposbne kot moški v večih pogledih. Če je temu tako,... zakaj pa se potlej toliko ljudi loci. Zakaj se potlej toliko ljudi ubije oziroma vzame orozje in ubijejo parternja itd.... . Mislim, če ste tako spsobne pa to,... tako idealne pol ap mi povej kok zensk je kaj v sojem lifju skupi spacalo razne tega da je nastavljalo picko mozu k je neumen vse zrihtal, neki se zelo hudo mečete v vojsko, kao enakopravnost spolov in ne vem kj še vse. Mislim,.... jaz nisme še videl da bi katera ženska lahko delal stvari k jih deljao tipi. Mislim, nisme še videl ženske zidati hiše ali kopati z krampom. Celo več, baje da je zelo težko biti antakatrca in cel dan stati na nogah. kaj šele da bi bilo kaj haska od vas. Kar se mene tiče, in vedno bolj ko prebiram kaka zanimiva dela ste bile zenske vedno samo az razplot in nič drugega. Zanimivo s emi zdi da v zivalskem svetu so to zivali lepo poslihtale. In po pravici imam ljdui za najbolj neumen zivlai sodec po določenih knjigah ks me jih prebral. Zivali imajo obojespolnike in mir, oziroam sistem leva in levinje. Mislim,... vredu,.. to je moj rpoblem,.. jaz vidim reci kaksne so in ce nisi prirpavljen videti resnico kakrsna je, potlej si sam sebi lazes. Misliš, da si lahko vesela da sem jzaz sam k tako razmiljam. No ti povemeno reč, veš zakaj si vesela, ker zenske po pravici manipulirate z tipi in jih unicujete do konca ce picki neki ni vsec kar more bit vedno tkao kot picak rece pol je ogenj v strehi. Daj ne nabiji mi ene torej gnile fore katere so zrsle v toji glavi oziroam se sama ne ves zakaj so v toiji glavi, k sploh ne ves kje zivis kaj pocne in zakaj si tu kjer si. Resno mislim,...

Raje čas katerega namenjaš takim psotom namni za to da gres v cerkev in se zahvali bogu da si dobial tako zabitega tipa da ti pusti da ga komandiras. Drgac ti ne znam povedati. Vsi tipi vemo določeen reči nobeden jih ne reče zakaj ker ce jih reces pol baba znori. tkao k baba hoce tako bo. Sori koelgica malo sem ganjen v negativnem smislu nad vaso hudo visoko poduhovljostjo. Veliek vesede nekea cudenga izvora ti ne boda dala velicine katere imajo redki ce nimas osnovnega dojemanja. Kot opazam veliak vecina govori in deluej v matrici ko ap prasas kako predt iz amtrice ap vsi utihnejo.

Tako, da ti sam eno rec recem, jaz sem 1 in edini sovraznik pick kot si ti in tebi podobnim, to pa zato ker ce se bom jaz plodil bom anredil neki otork k bodo meli moje gene,.. in oni se bodo plodili in razmozevali anprej in z casoma vam bom unicil vas GNILI KURCEV HINAVSKI prevzem sveta z vaso hianvsko kubirsko foro da vam ej treba vse v rit vtakniti.

Verjem jo bom dobil,.. se bom razplodil,..... mel mulcov celo morje in pol bom toej otroke spodrinil,.. in njihov vutst nacin razmiljanaj katerega ti promovirs,.

Ja res fantje hvala bogu da nimam picke in da me nobena noce hahahahah ,. no v roku 24 urah bom dobil ap spet 5 pisem na vlozisce da sem prov napisal hahahahah,. kot poanvadi,.. lol.

Devi,... japionci scijejo rpoti vetru in so azto rumeni,.. trenutno veter res vlece z vaše smeri, samo med nama receno,.. picek ste vredne sam tok kto ej vredni vasi repridukcijsi organi. Pa nic vec, to si zapomni,.. in za to trditev imam polno dokazov resno mislim.

Nisem še videl grde zenske brez bajte, ker vedno s enadje en potreben majmun k jo bo ril in ona ga bo zajebala,..

Že to veliko pove da picek samo geldate na deanr in imovino to pa zato ker same nic ne priensete imovini,.. azto pa je tako kto pravim da je,..

In sploh to da si zenska in da komentiras  resno ni merodajno,. majke mi,...

Mislim,.. zanimivo je vse to,. tisti tip k pa rpavi da sem butelj in da nimam pojam o pojmu pa mu smanazaj recem da ej tip rbez hrbtenice,.. resno mislim,. ce tipom ne bi slo za fuk,... bi vsi pocrkali an tem paletu prvi pa bi biel ve,.. nezne duscie k s erpetvarajte da ste neki vec neki akr moski rabi v bistvu ap ste anvadne hianvke k sam izkoriscate,. ne bi rkeu ce bi zanel vsaj deca pofuakt ko se zagre,.. pa tega nism dozivel v sjem lijfu pa sm emel aakr precej pick,.. da en bom sle v kako kuhanje ali kako tako rec,. ve ste samo zafrustiane ladje kaere ste nekako zageldane same vase v sojo sminko in soj prav,. skregane med drugimi zenksami tekmovalne smao azto katera bo dobial bolj lepsega tipa z vec pod palcem,..

dajte ne me jebat,..

ko ap dobite kurac pa vidite vrh sveta in mislite da drzite boga za jajca kar je tudi res na pdoalgi zakonodaje kaksna je,..

Veš ob takih ljudeh kot si ti draga poduhovljena devi dobim zelo velik skok v krivulji mojega genva in gnusa do takih ljdui k si ti. Toj komentar direktno govori o tem da mate zenke prav in ce ne misli kot milite ve da en dobis fukat,.. Zanimivo mi je to da dolocene zenke k atere mocno spotujem so mi pvoedal te reci same brez mojih po toje butstih for,.. in na pdoalgi teh reci lohak recem,.. da imam prav ozirma zenek imajo rpav aktere so mi te reci pveodale.

In ce to zgodbico naprej razrepdem,.. in tkao narpej ap s emalo anrpej pol povemo za zakjucem da ste picek samo za razplod,... ker:

1.) ste zivali (ker en pozante ljubezni)
2.)ste dobrina (ker pridete msao ko iam moski ze vse kr vi rabite)
3.) prve dve tocek ustrezajo definiciji zajedavca
4.) brez vas, oziroma brez nase potrebe ki jo imamo moski ta svet ne bi sel narpej
5.) no da en govorim da hlinite orgazme
6.) 70% zensk je itak za odpis,... ker itak nikoli ne dobite orgazma (no sam to se da dikutirati ali mo tipi rkivi da vam ne rpide k ne znamo prov samo v bistvu mi tipi vmeo za kaj se gre in zato vas v bistvu jebemo ko milite da vi jebete nas in azto pokrbimo azse medtem ko zenka nikoli az tipa ni pokrbela)
7.) nisem se videl zenske da bi anredila kaj konrketnega kot orpavljala se delal pametno in vsevedno

No predne mi plunes v obraz,. kar nedvoumno ne bi ti nikoli anredila jaz ap sem pri polni azvezti in treznosti spsoben to anrediti sredi belega dne vsaki k mi take fore in linije ter rasisticne poglede oziram a ncsiticne poglede in usmjenja v komunisticnem zatiralskem nacinu pokus ana meni izvajati dejansko brez kancka bolecine v moji vesti sotrim.

Bodi rpdina pa hitro pojdi tojemu dragemu orpati mozgane,.. sej tkao ej,.. zenske rabite nekoga da vas hvali v rit vse vtakne na koncu pa ko amte vsega dovolj greste drugam se fuakt.

Sam en bit pametna ok,..

vse akr sem napisal temlji an dolgih letih izkusnj, zakonskih podalg anse drzave in predvsem na zivih priemrih v naravi kejr sme videl razdore,.. revscino in obup tipvo katere so picek obrale do kosti,... tako da akr se mene tice in to ste i pdotrdili ant em forumu,....  ste zenske tocno to akr sem rpasal v tej temi dobrina, in temu priermno vsa ej teba jemati,... kos mesa,.... otorci ap so itak vasi k itak vse azse grabite,.. itak ap vam je v interesu da so otroci generirani,.. zakaj ker ,.. pol lohak se vec vojen anreidte med spoloma,.. ce pogeldamo od kod vasa veliak volja do vojne pa lahko pogledamo vse rasisticne andalejvanke na televiziji ki spdbujajo vojno do spolov itd,.. no

ko smo spet pri vasih mozganih in mogoce si celo ti tista k si mi rekal da nj uproabljam mozgane tkao da bo to nekoliko dosledno tebi nazaj vrnjeno,..

ce ste res tako inteligenten zakaj s epuscate programirati preko tv de mroete zatirati moske,. ekr dejanko to pcoente,..

Za druge pa nj recem,.. bojte s eme punce,.. resno s eme bojte;) ehhehehehe,.. ker manj hianvekg agnielga in kubirskega tipa k sem jaz ni,... tako da ce iscete enga k mu boste lohak apemt solile pa ga manipulirate ,.. pol ma mnovico za vas,.. podjtei anrpej,. ste me probale pa ste vse zvisele,...  mhm,.. babam gre samo to po glavi kaj bo dobial kokdolgega kok fedra kam bo sla,.. delal ap ne bi nikoli,...

sej rpavim prvo babo k dobim ji dam kramp pa loapto v roke,. pa ce mi skopje pol teljev za bajto pol jo ozneim ekr vidim da ej to prava mera za renso vezo,.... vsaj po ikunjah po druzianh sodec je tako,..

vse stelč ap se varajo in fukajov seporvprek sj ni cudno da ej vs ev pidzi

in pol bomo koleabrirali na novo kdo je car in kdo iam rpov na tem forumu ko pa vas berme se pocutim tako neumenga ko pol ne razumem in vis smao neki govore naemsto da bi nekdo dejasnko rzavil eno teroijo po kateri bi lohak neki teklo in bi bialza neki korsitna

no sedja pa glete da boste vse zenske hitro povela sojemu mozu kako butst tip ej ta soncek in kak nacisticni grebatorski hiavnski lojh oziram rsist je pa ne boste prvi,. ze ucitljic ami je rekla da sem rasist,... majke mi,... ce bi ve nehale miltii z unim dvem dekam spodi pa zcel malouproablajti vase "zelo intelektualno razvite mozgane" bi mogel biti ta svet tkao lep da en mreos vejret,. sma s eim zdi da jih upraobljte se manj,. oziroma ce sme odkrit razumem da ce ste anrejen iz ksoti oziram rebra da mate glavo se bolj trdo ko mi moski,..

lp

p.s.: gape ce je zelja me zablokiri na tem forumu ne bom jezen v bistvu me bos celo resil takih osbnsoti k je ta visoko razvito v duhovnme smislu devi,.. svet nasega sodobenga smisla duhovnosti katero temlji na represorski politiki zenskega obansanja v druzbi in njene nmanipualcije.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 10