Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 19 20 21 22 23 ... 28
(Read 106390 times)
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #300 - 23.03.2005 at 18:47:11
 
sinjeoka wrote on 23.03.2005 at 17:42:27:
kje si pa ti to pobral  ???

uporaba alkohola in cigaret med mladimi narašča, in po njih posegajo čedalje mlajši

meni se Lepota po ameriško nikoli ni zdela kultna ... meni je film bodisi všečen, ali nevšečen ... redkokaterega grem gledat 2x




Ja in to vse od takrat, ko so prepovedali  Roll Eyes

uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #301 - 23.03.2005 at 18:48:36
 
sinjeoka wrote on 23.03.2005 at 17:46:39:
... najdražja šola je tista preko lastnega hrbta ... za vsako neumnost ne rabiš izkušnje in ni nujno, da se iz kakšne izkušnje tudi kaj naučiš, nekateri laufajo častne kroge v istem vzorcu do večnosti ... Toni ti je nazorno pokazal kako lepo delujejo familijarni zgledi ...


evo pa smo prsli do tocke zakaj eni mislijo tko, drugi drugace..
za vsako neumnost ne rabis izkusnje, samo ce jo IZKUSIS, to pomen da rabis.. eni pa pac ne rabjo za vsake neumnosti izkusit, in jo zato NE izkusijo..
zelo simpl in podobno se slis, v pomeni pa POPOLNOMA drugace..
torej v konceptu razmisljanja drugace..

in vsaka izkusnja ima potencial.. potencial da se naucis.. ce se ti NE naucis, si sam kriv, in ne izkusnja..
vsaka izkusnja ki si jo imel, je potencial ucenja..
lahko ti cez 20 let ugotovis za nazaj vse pomen in lekcijo.. vse je odvisno od subjekta,

tisti tvoj "do vecnosti" je pa sam tvoj dozdevek..
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #302 - 23.03.2005 at 19:07:27
 
t wrote on 23.03.2005 at 18:47:11:
Ja in to vse od takrat, ko so prepovedali  Roll Eyes

uživaj!


ko smo že pri kontekstu ... a se je kontekst v SSSKJ kaj spremenil  Grin  Grin  Grin  Grin


...oziroma od takrat ko so legalizirali - beri v kontekstu mojega SSSKJ - dovolili prosti dostop
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #303 - 23.03.2005 at 19:09:34
 
Quote:
tisti tvoj "do vecnosti" je pa sam tvoj dozdevek..



ja, predvsem je moja pogruntavščina overdose pa "pijanec ne prizna, da je pijanec, se prej v grob zvrne"

madonna sem kreativna
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #304 - 23.03.2005 at 19:12:49
 
sinjeoka wrote on 23.03.2005 at 19:07:27:
ko smo že pri kontekstu ... a se je kontekst v SSSKJ kaj spremenil  Grin  Grin  Grin  Grin


...oziroma od takrat ko so legalizirali - beri v kontekstu mojega SSSKJ - dovolili prosti dostop






Pred prepovedjo ga je mularija pila v gostilnah - po Kebru pa pred oštarijo.


Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #305 - 23.03.2005 at 19:14:40
 
sinjeoka wrote on 23.03.2005 at 19:09:34:
ja, predvsem je moja pogruntavščina overdose pa "pijanec ne prizna, da je pijanec, se prej v grob zvrne"

madonna sem kreativna




Če bo kdo uničil ta svet, ga bojo trezni.



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #306 - 23.03.2005 at 19:20:21
 
t wrote on 23.03.2005 at 19:14:40:
Če bo kdo uničil ta svet, ga bojo trezni.



uživajte!


itak  Grin, grem TV prižgat pa rum v kakav dolit (danes je sreda tko da mi pripada dupla doza)
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #307 - 23.03.2005 at 19:22:02
 
t wrote on 23.03.2005 at 19:12:49:
Pred prepovedjo ga je mularija pila v gostilnah - po Kebru pa pred oštarijo.




Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked

zdej pa prosim, še SSSKJ quotaj, ker ne verjamem, da je to med gesli ali med rubriko "kontekst"
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #308 - 23.03.2005 at 19:46:58
 
Jest priznam, da mi ta družbena dinamika ponavadi ni čisto nič jasna.

Jest sem se med potepanji po Španiji dvakrat ustavil v Malagi, obakrat zunaj glavne turistične sezono in obakrat ugotavljal, da je tam ponoči zelo živahno.

S prvega obiska se spominjam celega kupa lokalov, v katerih smo ga žurali pozno v noč, tam do zore, nikjer nisem videl nobenega zares pijanega človeka, sploh pa ni bil nihče agresiven, kot se je dostikrat primerilo v Ljubljani.

Na drugem obisku pa sem ugotovil, da je v lokalih dolgčas, da nihče ne pride več plesat, da pa se vsa mularija steka na en trg sredi mesta, vsak z litrom viskija in pol litra kokakole, nekateri pa so si lahko kupili liter mojita ali česa podobnega v štacunah in lokalih okrog za relativno malo denarja. Tam se ni počelo nič drugega kot klepetalo in pa pilo na veliko. Med njimi je bilo zdaj tudi nekaj osnovnošolskih otrok, zadetih do konca, z bogvečim vse. Brrr

Kaj se je zgodilo v tem času, nisem imel časa ugotavljat.
Sem pa opazil podoben vzorec letos na Hvaru na vrhuncu sezone. Nekega dne je po mestu harala neka inšpekcija in zahtevala, da se vsi lokali z glasno glasbo zaprejo najkasneje ob enajstih, nekateri pa ob enih. Mularija se je zapodila v štacune in se ga potem nalivala po trgih in stopnicah. No hvala bogu so že čez dva dni nehali upoštevat navodila inšpekcije, da se zadeva ni razvijala. Sem se pa vprašal, če gre za tako občutljive sisteme, kjer lahko taka majhna sprememba tako vpliva na vedenje.

Me res zanima, koliko mulcev in ne več mulcev se drogira zato, ker ne vejo, kaj bi sicer sami s sabo.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #309 - 23.03.2005 at 19:51:59
 
ixtlan wrote on 22.03.2005 at 21:25:04:
proti drogi? proti čemu sploh smo?
proti eksesivni uporabi oz. zlorabi droge? definitivno
proti odvisnosti? sigurno, nobena ni dobra
proti pozitivnim efektom droge?

proti nč dost ne pomaga
treba bit za neki še boljšiga



dobr si reku titud
titud wrote on 23.03.2005 at 08:23:33:
Odveč je zgubljat besede, da je dostopnost do teh odvisnosti mogoča samo prek dnarja in da je tako dnar sam postal zadeva, od katere smo postali najbolj odvisni. Strah pred pomanjkanjem te dobrine se je izenaču strahom pred izgubo osnovnih dobrin

hvala ...



sinjeoka wrote on 23.03.2005 at 08:37:34:
visoke dohodke na majhno časovno enoto imajo samo tisti najbolj kreativni in inovativni ljudje in škoda je, da se na tak blesav način omejuje njihov potencial ...

mi je žal, moja izkušnja je diametralno nasprotna
namreč, boljš je da zaslužmo kolkr rabmo in ostali čas delamo na sebi in s tem drugim damo možnost za take ali podobne zaslužke.

to da (nekateri) ljudje danes nimajo, pač ni posledica tega da se jim ne 'ljubi s prstom migniti'.
za večino ne - marsikdo ki je v stiski bi ti hudo dobr razložu ...

... pa sm reku da ne bom ...




*psihofarmacevtska tiranija*
Grin
hudo dobr si reku spet ...
Grin


sinjeoka wrote on 23.03.2005 at 13:43:27:
 aja, pa hvala za razsvetljenje ... zdaj mi je recimo jasno zakaj na Nizozemskem tolerirajo gojenje trave  Grin, razlog je banalen ... v njihovem naravnem podnebju namreč ne raste in zato jo morajo gojiti v rastljinjakih in teglcih ... narava je pač sama poskrbela, da kaj več kot za lastno uporabo (in morda še uporabo širše okolice) ne more zrast

to ni glih čist res
kolkr jest vem je zgodba taka
roterdam in amsterdam sta bli kukr največji pristanišči in količina mamil (več trdih kt mehkih), ki so jih sprva mornarji, kasneje pa kr kapitani vozil v nizozemsko, so ble neizmerne, njih uporaba istotako, se reče ... dekriminalizacija je bil definitvno poskus znižanja uporabe drog - raznoraznih, s tem, da bi čim več ljudi prešaltal na ganjo - katere več niso preganjal - čak više - niso niti preganjal dilerjev ki so se sami prjavl za ta job. s kakšnimi razlogi so to lahko uvedl ne vem, kako so se prepričal bom reku. mislm pa, da je bla izkušnja posredi.
in takrat še ni bilo skunka na trgu.
danes, ko so to hotl izvest v angliji ni glih potegnl ...
efekt je bil - na začudenje nekaterih - zmanjšana poraba, predvsem med uporabniki države.

predlagam da karkoli izvozite kamorkoli, če boste le koga prepričal da bo tisto uvozu.

drgač pa ... ne vem kaj si si spletla, ampak, men se zdi očitno da se denar ki se zasluži s preprodajo propovedanih drog uporablja naprej v prepovedane (kriminalne) namene - predvsem tavelik keš

pa dej res povej blj natančno kje si to slišala, kdo je bla punca, od kje je pršla - s kere organizacije in tako ...
tv slovenija ma vso lastno produkcijo v arhivu ... če jest kej vem ...



toni bi pa lahko povedu še od česa sta starša odvisna,
če je že povedu na kaj je otrok pozitiven;
in povedu še kako bi se mu zdel - boljš al slabš - če bi bil otrok na alkoholu ... sorrrrrry ... pozitiven na alhkohol ... sm že zbrisu to zadnje, pa k je blih bp na to temo načel mal ...
Back to top
« Last Edit: 23.03.2005 at 21:32:03 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #310 - 24.03.2005 at 06:20:21
 
Lilith wrote on 23.03.2005 at 16:02:48:
Hehe, bamby.www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/bravo.gif

Jaz pa sem že mislila, da sem edina na tem planetu ...ups...na tem forumu, ki t-ja takole doživlja.



Kaj se počutiš tako osamljeno? ali elitistično?
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #311 - 24.03.2005 at 06:22:16
 
sinjeoka wrote on 23.03.2005 at 16:12:15:
ko smo že pri filozofih ... naslednji teden pride Chomsky v Ljubljano predavat ... vsa njegova predavanja so zastonj z zahtevo, da so karte in dostop do predavanja omogočena najširši javnosti ...

Ljubljanski Filo faks si je dovolil zadržati vse karte in jih potalati na podlagi neke netransparentne liste ...

toliko o "slovenskem " humanizmu oz. mojem omiljenem "družboslovju"  Grin  Grin  Grin


Kaj si Chomsky želi na svojih predavanjih “neposvečeno” publiko?
Torej to počnejo verjetno mimo vednosti Chomskega? Če, je to navaden balkanizem.

Po tejkovi “globokoumni doktrini” pa je to očitno fašizem. In to najslabše vrste. Kateri, hudiča, pa je najboljše vrste?

t wrote on 23.03.2005 at 12:44:40:
Kot, da se ne bi zavedeli, da vsako omejevanje služi predvsem fašizmu. Omejevanje svobode drugega je fašizem najslabše vrste.

Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #312 - 24.03.2005 at 06:26:12
 
t wrote on 23.03.2005 at 18:41:18:
Za razumevanje je takorekoč nujno, da bereš stvari v kontekstu - ne pa samo posameznih stavkov (tistih, ki ti ustrezajo za momentalne potrebe).


Ojoj, ojoj, kako zatohlo stereotipen si. Šablona od šablone. To standardno frazo v zvezi s kontekstom danes uporablja, kadar mu zmanjka argumentov, že vsak električarski vajenec, ki je komaj izdelal osnovno šolo. Kje je tvoja »filizofska« veličina in »globina«. Namreč kakšen kontekst je potreben v tem primeru, ko sem te prosil za tako skromen odgovor, samo za to, kakšna številka(e) se je »izvalila« pri tvojih »izračunih« A si uporabljal »rehešiber«?


t wrote on 23.03.2005 at 18:41:18:

In kolikor se spomnim, sem ti že tedaj vse lepo pojasnil.

Ja seveda pismenost je tvoj pereč problem!



Nisem te prosil, da mi pojasniš ampak sem te prosil, da mi navedeš ŠTEVILKE, ker si trdil: “ko sem nekoliko računal sem ugotovil, da je odstotek umrlih nekoliko primerljiv od sedanjega - če vzamem tanapihnjene številke”

Torej še enkrat:

“tanapihnjene številke”? Katere številke so “tanapihnjene”? Prosim, da jih navedeš?

A ti bi številke pojasnjeval. Kaj si tudi numerolog? ali kako se že reče tistim “vedeževalcem”.

In, kdo je sedaj nepismen?
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #313 - 24.03.2005 at 06:31:36
 
Slovar slovenskega novoreka (SSN):

V zadnjem času se je na forumih širom po Sloveniji pojavilo precejšnje število strastnih uporabnikov SSKJ, vendar pa je praksa pokazala , da ta slovar ni uporaben za normalno komunikacijo med forumaši, posebno, če so to tako imenovani filozofi, ker ga le ti najraje uporabljajo samo takrat kadar jim ustreza.

Bralce tega foruma bi rad opozoril, da je v pripravi “Slovar slovenskega novoreka”. (SSN). Ta slovar bo nadomestil praznino, ki vlada na tem področju. Slovar je zelo priporočljiv za vse državljane Slovenije in ne samo za udeležence tega foruma in politike. Dobil se bo samo pri avtorju (meni) in ne bo na voljo v knjigarnah. Slovar nastaja sproti in ima trenutno 649 strani. Koliko strani bo v končni verziji še ni jasno. Ga zelo priporočam, za lažje razumevanje komentarjev na tem forumu kot tudi pleteničenja naših sosedov, svojcev in naših politikov saj je v slovarju tudi mnogo primerov iz prakse vsakodnevnega komuniciranja.

Prednaročninska cena znaša 45.000 SIT. Hvala! Za pokušino navajam nekaj odlomkov:

t wrote on 23.03.2005 at 18:41:18:
Ali si mogoče že kdaj slišal za kontekst?

Za razumevanje je takorekoč nujno, da bereš stvari v kontekstu - ne pa samo posameznih stavkov (tistih, ki ti ustrezajo za momentalne potrebe).


kontekst -a m  => “MOJE BISTVO JE PRAVO NE TVOJE”; Če nekdo podvomi v naš DVOM, ga moramo takoj diskvalificirati in poudariti, da je naš DVOM postal naše BISTVO in ne njegov dvom v naš dvom. Tako lahko v nedogled manipuliramo saj lahko vsak naš dvom spremenimo v NAŠE BISTVO in vsako TUJE BISTVO v NAŠ DVOM. Tako nam ne more nihče in nikdar do živega!! In končno, če ne uspe popolnoma, ga še vedno lahko proglasimo za nepismenega

t wrote on 23.03.2005 at 18:41:18:
In kolikor se spomnim, sem ti že tedaj vse lepo pojasnil.


pojasniti -im in pojasniti -im dov., pojasnil => zamegliti, narediti kaj nejasno; če nimamo pravega argumenta moramo sogovorniku odgovoriti, da smo mu v preteklosti že vse pojasnili, priporočljivo je dodati kakšen pridevnik npr. podrobno, natančno, lepo (pojasniti), da zameglevanje pridobi na teži. Ta način je zelo učinkovit posebno takrat kadar naš sogovornik od nas v bistvu ne zahteva nikakršnega pojasnila ampak samo nek številčni podatek. Če npr. učitelj od učenca pričakuje odgovor na vprašanje koliko je 8 krat 7 mu mora učenec, ki ne zna odgovoriti navesti, da mu je to pojasnil že prejšno učno uro in naj ga ne gnjavu več s tem vprašanjem. Učitelj seveda ostane pri tem nemočen saj ne sme izvajati pritiska na ubogega otroka, ker se mu lahko zgodi, da ga bodo vrgli iz službe zaradi maltretiranja ali celo pedofilije. Na ta način lahko povzdignemo celo tako preprosto zadevo, ki jo razume še deževnik v “metaforične pojasnevalne sfere”  kar nam omogoča, da se izognemu odgovoru (češ, da smo zadevo v preteklosti že pojasnili) in pri tem dobimo še možnost, da sogovornika proglasimo vsaj za nepismenega, če ne že za neumnega.


spomniti -im dov. => lagati, sogovorniku se zlažemo vendar to zakamufliramo na tak način, da nakažemo kot, da se stvari sicer spomnimo vendar v to nismo čisto prepričani, čeprav se dobro zavedamo da se lažemo; zdi se mi da se spomnim ... ; če me spomin ne vara ...; kolikor se spomnim. Tukaj z našim navideznim dvomom v svoj spomin v bistvu poudarimo svojo objektivnost, čeprav se v resnici hladnokrvno lažemo.

t wrote on 23.03.2005 at 10:31:02:
Načeloma bi seveda lahko napisal samo "Lažeš!" - kar se mi je zdelo preveč kruto, zato sem se raje skrbeče pozanima o tvojem psihofizičnem stanju, ki ima zagotovo neke zunanje vzroke.


načeloma prisl (trenutno zelo modni izraz) => nenačeloma; Primer: “Potem bomo verjetno začeli projekt analize zbranih podatkov, pa čeprav bi lahko načeloma nadaljevali tudi popis.”
Beseda “načeloma” je trenutno hit in idealna za SSN (slovar slovenskega novoreka). Če bi lahko (pa ne bodo) načeloma nadaljevali projekt analize, bi lahko tudi nenačeloma prekinili popis (pa ga bodo). V SSN bi to izgledalo takole. NAČELOMA=>NENAČELOMA, Ko trdimo da bi nekaj lahko naredili, čeprav tega sploh ne nameravamo storiti. Uporaba takih modnih besed kaže na človeka, ki ima čredni nagon skratka bolj malo uporablja svojo glavo in hodi po liniji najmanjšega odpora, ker nekritično sprejema vse besedne bedarije črede, načeloma.

t wrote on 23.03.2005 at 10:19:40:
Zato se je vsaj pri "strokovnih razpravljanjih" dobro držati nekih minimalnih norm in pomenov, ki so lepo opisani v določenih korpusih, kot je SSKJ.


določen -čna -o prid., določnejši => nedoločen Primer:

Predstavnik NLB je dejal približno takole: “ Pri uvajanju osebnih računov imamo DOLOČENE težave.” Ker v SSKJ beseda “določen” pomeni :”podan tako, da se ne da dvomiti o tem, kaj izraža” bi človek takoj pomislil, aha njihove težave so “določene” torej zelo dobro vedo, katere napake so to. In pomisliš, če jim je tako jasno, zakaj za vraga jih pa potem ne odpravijo. Potem čez nekaj časa izveš, da so poklicali na pomoč revizorsko hišo za pregled programske opreme in ti takoj postane jasno, da nisi razumel izjave predstavnika NLB. Torej beseda “določen” v tem primeru v resnici pomeni besedo “nedoločen”. V slovarju SSN  to izgleda takole: “določen” = “NEDOLOČEN”; če nekdo npr. reče da ima določene težave to v resnici pomeni, da nima pojma kaj je narobe. V primeru zgoraj, Tejči nima pojma o katerih korpusih pisari, čeprav se pretvarja da  mu je popolnoma jasno.



SSKJ => SSN Slovar slovenskega novoreka bo počasi popolnoma nadomestil Slovar slovenskega knjižnega jezika zato pozivam vse zainteresirane, da čimprej podajo svoja naročila po ugodni prednaročniški ceni. Kdor ne bo kmalu prešel iz SSKJ na SSN bo kmalu ostal daleč zadaj, ker se ne bo mogel več držati nekih minimalnih norm in pomenov. Tako se ne bo mogel  z nikomer več pogovarjati še posebej ne s filozofi iz 11. šole izpod mosta, pa čeprav bo član najbolj elitnega korpusa. Prav ti tako imenovani filozofi so najbolj zaslužni, da se SSN širi z nesluteno hitrostjo in vsebuje že sedaj več pojmov kot SSKJ. Ko bo SSN dokončno uveljavljen bo to pomenilo, da bo v slovenskem jeziku končno zavladala jezikovna svoboda in bo odpravljena ta neznosna prohibicija, ki hromi našo komunikacijo. Potem bo mogoče samo z besedami dokazati prav vse in prav tako tudi vse ovreči. Zavladala bo popolna jezikovna anarhija (ups svoboda) in posledica bo, da sogovornike ne bo več potrebno proglašati za neumne nepismene ali da so bizgeci, saj bodo le ti prav z lahkoto dokazali karkoli.

Vendar že sedaj vidim, predvidevam kaj se bo dogajalo v bodočnosti, saj smo vendar Slovenci. Da bo tudi ta SSN kmalu  zastaral in bo potrebno nadalje  narediti SSKN (Slovar slovenskega knjižnjega novoreka) in potem naprej NSSKN (Novorečni slovar slovenskega knjižnjega novoreka) itd ...
Neke minimalne norme in pomene besedne anarhije bo potrebno stalno ohranjati.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Intelektualizacija v zvezi z drogami na tem fo
Reply #314 - 24.03.2005 at 06:45:15
 
sinjeoka wrote on 23.03.2005 at 19:07:27:
ko smo že pri kontekstu ... a se je kontekst v SSSKJ kaj spremenil  Grin  Grin  Grin  Grin
...oziroma od takrat ko so legalizirali - beri v kontekstu mojega SSSKJ - dovolili prosti dostop

Ups, spet številke, tokrat tri (S).
SSSKJ, a je to Slovar slovenskega socialistično knjižnega jezika?Smiley)
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 19 20 21 22 23 ... 28