Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 18055 times)
leony
Guest




Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #30 - 14.10.2004 at 09:54:02
 
TVOJE BESEDE, ANGEL :  ....."tako, da ne vidim tu nobene izprijenosti, vsaj dokler gre za normalen spolni odnos, ki izključuje kakšno koli anomalijo (pedofilstvo, lezbičnost, mazosadistične fore itd...). normalen spolni odnos tudi nadgrajuje ljubezenski odnos med dvena enakovrednima partnerja."
Še enkrat si preberi,kaj si napisala,imaš tukaj, napisala si,da v tem ne vidiš nobene izprijenosti,vsaj dokler gre za normalen spolni odnos,ki IZKLJUČUJE KAKRŠNO KOLI ANOMALIJO - PEDOFILSTVO,LEZBIČNOST IN SADOMAZOHIZEM..V isti koš si dala kriminalno pedofilijo z lezbištvom...A vidiš zdaj,kaj praviš!Saj jaz vem,da večina ljudi itak nima nič proti gejem pa lezbijkam,toda ti si vseeno pod anomalije vključial tudi to in nehaj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #31 - 14.10.2004 at 10:03:33
 
nahaj? kaj je narobe s teboj? imaš probleme?
v postih, ki jih pišem, ne berem za nazaj nič. jih je preveč, pa še dolgi so. kako to, a si le ti nekaj opazila in drugi ne? Lips Sealed si spet napak razumela.
nehala pa ne bom, ker sem v biti človek, ki rada piše.
in to samo moja osebna mnenja. tud ne kopiram drugih postov, kot odgovor na kaj.
lp
Angel

kdo ve
kje napačne besede se dele?
kdo zna razvozlat erotofoba?
kdo obsoja drugačneže,
željne spolne sle?
Angel že ne...
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #32 - 14.10.2004 at 10:11:38
 
Noup, Angel

Tudi jaz sem opazil, da sta zate lezbijka in pedofil isto govno.

Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
leony
Guest




Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #33 - 14.10.2004 at 10:40:04
 
Angel wrote on 01.10.2004 at 09:33:37:
napisana je uredu, samo ne vem, če je to absolutna resnica.
mi vsi težimo pri spolnosti k edinemu in zadnjemu ciju-to je orgazmu oziroma zadovoljevanju naših spolnih hrepenenj in strasti. kaj mi pomeni hrepeneje brez utehe, pa tako ali tako vemo.
šele ko se povežem z drugo energijo, se lahko povežem v nekaj višjega. bom pisala o povezavi energij, saj je spolna sla v biti energija, ki nas žene k dopolnjevanju drugih ali drugačnih energij. ženska spolna energija se lahko združi v nekaj višjega, ko se poveže z moško spolno ergijo. pišem poveže-ne pa odbija. v tem pretakanju energij je edino človek tako razvito bitje, da je sposoben čustvovanja, kar pa ne velja ža živalski svet. torej šele, ko do nekoga čutim, lahko z njim tudi udejanim spolnost. vsak posameznik pa čuti na svojevrsten, enkaraten, samo njemu obsegajoč način ali princip. tako, da ne vidim tu nobene izprijenosti, vsaj dokler gre za normalen spolni odnos, ki izključuje kakšno koli anomalijo (pedofilstvo, lezbičnost, mazosadistične fore itd...). normalen spolni odnos tudi nadgrajuje ljubezenski odnos med dvena enakovrednima partnerja.
lp
Angi


ki izključuje kakšno koli anomalijo (pedofilstvo, lezbičnost, mazosadistične fore itd...).

se vedno trdis, da nisi tega rekla?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #34 - 14.10.2004 at 10:49:47
 
Lilith wrote on 14.10.2004 at 09:26:54:
In to qutam tudi zato, da bi začutili zlaganost prostora, ki ga želite zagovarjati.


Podpis
           Toni


Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #35 - 14.10.2004 at 10:56:05
 
Angel wrote on 14.10.2004 at 10:03:33:
nahaj? kaj je narobe s teboj? imaš probleme?
v postih, ki jih pišem, ne berem za nazaj nič. jih je preveč, pa še dolgi so. kako to, a si le ti nekaj opazila in drugi ne? Lips Sealed si spet napak razumela.
nehala pa ne bom, ker sem v biti človek, ki rada piše.
in to samo moja osebna mnenja. tud ne kopiram drugih postov, kot odgovor na kaj.
lp
Angel



in tvoja stališča do življenja so kot aprilsko vreme


Back to top
 
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #36 - 14.10.2004 at 11:03:05
 
Quote:
Roll Eyes
This bitch up here can't fool me.







Iga, Titud , Picola in M , kaj  vi rečete na to ?
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
leony
Guest




Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #37 - 14.10.2004 at 11:03:15
 
Sori,Angel,saj nisem mislila,da nehaj govoriti...Nehaj pa si TRDITI,da nisi pod anomalijo napisala poleg pedofilije tudi lezbištva, ker sem ti lepo skopirala in pokazala,da si.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #38 - 14.10.2004 at 11:13:45
 
Toni_Zamene wrote on 14.10.2004 at 11:03:05:
Iga, Titud , Picola in M , kaj  vi rečete na to ?


Roll Eyes Spletkar Tonček, stop it. Bom se sama obrazložila: enostavno mi je zapasalo Shocked pa še res je Shocked

Drgač pa berem tole zadnji cas Wink


[size=0,5]Največ, kar igra lahko odkrije človeku, je to, da živi v utvarah, in da vsaka igraj prej ali slej propade, ker jo zmelje mlin časa, življenje pa postavi na laž. Zato bi človek lahko konec koncev bil vesel, kadar mu kaka igra razpade, pa če ga to še tako prizadene. Četudi koga razočara ljubezen in pade v malodušje, naj bo srečen, kajti depresija mu razkrije, da je bil igralec in je delal račune brez krčmarja. Ko bi ne bil igralec, bi izgubo prenesel brez bolečine in nemira.

Kajti le kar nam da življenje, je pravo, ne kar si vzamemo sami. Ptica, ki pred zimo leti na jug, se spomladi vrne. prav tako življenje vrne človeku vse, kar mu je resnično namenilo, ko pride čas za to. Človek naj bo zato vesel svojih porazov, ker je poraz pred očmi življenja vreden več kot zmaga. Ko je človek poražen v vsem in zapusti poslednjo igro, tedaj najde življenje v njem svoj prostor, da lahko zaživi svobodno. [/size]
Back to top
 
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #39 - 14.10.2004 at 11:34:40
 
Quote:
Roll Eyes Spletkar Tonček, stop it. Bom se sama obrazložila: enostavno mi je zapasalo Shocked pa še res je Shocked

Drgač pa berem tole zadnji cas Wink



Tonček je vaš ( tukaj dopuščam vsakemu njegovo lastno samoprepoznavo )problem,  vem jaz to. Ker ima vsak ementalec premalo lukenj, da ne bi vedel kje bo kdo "pogledal ven ".
Si pa svojim forumskim prijateljem "obesila " na glavo eno res  fajn " zahoteno " breme.
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #40 - 14.10.2004 at 11:38:55
 
Toni_Zamene wrote on 14.10.2004 at 11:03:05:
Iga, Titud , Picola in M , kaj  vi rečete na to ?

Meni tole zgleda, kot da se določene emocionalne prebavne motnje pri Littlestar počasi spreminjajo v drisko.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
leony
Guest




Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #41 - 14.10.2004 at 11:41:04
 
[quote author=Angel link=board=prijateljstvo;num=1096541872;start=30#32 date=10/14/04 at 10:03:33]
[b]kdo ve
kje napačne besede se dele?
kdo zna razvozlat erotofoba?
kdo obsoja drugačneže željne spolne sle?
Angel že ne...

Hej Angel...saj se vendar ne moreš skriti,ne moreš iz svoje kože no,poglej,spet si tokrat uporabila besedo DRUGAČNEŽ,željan spolne sle -in ne moreš prikriti tega,da v isto govno daješ pedofilijo in lezbištvo-pa sem ti lepo razložila,kako je s čustvi...Če ne moreš sprejeti,da so lezbijke osebe z normalnimi ljubezenskimi čustvi,pač ne moreš. Si pač ena izmed tistih,ki obsojajo,čeprav v isti sapi trdiš,da ne obsojaš-sama si me opisala kot drugačneža-toda jaz nisem nič drugačna od tebe,VEDI,da je homoseksualne in biseksualne populacije najmanj 10%,med mladimi še več,vedi,da v nedeljski Roza klub za geje in lezbijke ob nedeljah obišče 20% celotne študentske populacije stanujoče v Ljubljani in to ni tako malo.Si pač ena tistih,ki zlorablja premoč številčno močnejšega(90% prebivalstva je heteroseksualnega) s kazanjem na homoseksualno manjšino kot na drugačneže! (in še tvojem prejšnjem postu prej na nenormalne,na sprevržene oz. anomalične?!) in se s tem počutiš nekaj več...Veš,da to pomeni,da je v Sloveniji kakih 5 000 lezbijk vseh starosti in bog ve koliko poročenih dam z zatrtim hrepenenjem do žensk.Če se ti zdimo tisti,ki smo del te manjšine,umazani in nekaj manj,je pač to tvoj problem...
Če je lezbijka umazana zaradi tega,ker je pač zmožna ljubezni  samo z žensko,potem je enako umazan tudi heteroseksualen moški...kar pa ne drži!In ne reci spet,da nisi tega rekla-vem,da se ti zdi to umazano in veš kaj-MENI BI PA BLO (ZAENKRAT) UMAZANO,ČE BI ŠLA  Z MOŠKIM,ampak tega ne razglašam) Ljubezen in strast je ena in ista,objekt,ob katerem lakho v tebi zaživi ljubezensko in spolno čustvo,pa pač ni isti-ni nujno moški no,sprijazni se,jaz nisem noben drugačnež no.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #42 - 14.10.2004 at 11:48:06
 
To kaj se je tukaj dogodilo Lilith me zelo spominja na en resničen dogodek iz mojega življenja.
Pred leti sem se peljal na vlaku v nekadilskem vagonu in na neki postaji je vstopila skupina kakšnih desetih fantov, starih tam okrog  dvajset let. Že ob  vstopu so bili zelo suvereno glasni ( nekdo bi rekel razigrani ) in čez čas so si po vrsti pričeli prižigati cigarete. In ker se pač človek, ki ne želi dima pelje v vagonu za nekadilce, sem jih povsem normalno opozoril, da so v nekadilskem vagonu in da naj nehajo kaditi. Eden izmed njih , ki je  bil kot njihovo središče, se je obrnil k meni in  s pobalinskim nasmehom na obrazu zarenčal : Tihooo opica.
Celotna njegova družba se je ob tem   zakrohotala in seveda  kadila naprej .

No, moja sreča je bila v tem, da sem že takrat vedel, kakšen odgovor bom dobil , ampak sem vseeno hotel, da to ti ljudje tudi povedo ( na glas ). To je odtehtalo vso moje "ponižanje" v tisti  situaciji.

Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
leony
Guest




Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #43 - 14.10.2004 at 12:00:07
 
Jao.Angel,zdaj mi je pa že krivo Undecided
Normalno je,da se tebi zdi lezbištvo nekaj slabega,gnusnega,razumem to,preveč sem zdaj jaz bila tista,ki je tebe obsojala.Ker tudi mene en fant osvaja in odkrito vabi v posteljo,pa ob tem občutim gnus,kot ti do žensk,ker si pač hetero....Vzamem nazaj svoj prejšnji gnev,ne zameri.Pravzaprav sem hotla samo reči,da tvoja subjektivna ocena seksa z žensko ni pravilna - ker moškim seks z žensko ni gnusen in lezbijkam tudi ne...in da pač NE SMEŠ in NE MOREŠ lezbičnega odnosa dajat v isto skupino s sprevrženostjo in zločinom,ali jo kakorkoli označevat za nekaj tujega in drugačnega,saj je to prisotno skozi celotno človeško zgodovino in se vendarle gre za srečo,ne za zločin.Samo to.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #44 - 14.10.2004 at 12:04:15
 
Quote:
[b]
VEDI,da je homoseksualne in biseksualne populacije najmanj 10%,med mladimi še več,vedi,da v nedeljski Roza klub za geje in lezbijke ob nedeljah obišče 20% celotne študentske populacije stanujoče v Ljubljani in to ni tako malo



načeloma me prov en drek briga s kom in kolikokrat kdo sexa; me pa moti izkrivljanje podatkov za upravičevanje in opravičevanje večvrednosti/manjvrednosti kakršnihkoli skupin.

Vzrok  zakaj je danes veliko, oziroma bolje rečeno več mladih kao homo ni stvar njihove spolne usmerjenosti kot pa želje slediti trendom. In ti trenderji niso homoseksualci, ampak eksperimentatorji in ubožčki, ki se podrejajo muham mode. Homoseksualnost je oznaka za spolno in ne modno usmerjenost.

Druga stvar, tudi to ni res, da 20% študentske populacije stanujoče v Ljubljani  obiskuje Roza klub
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6