Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6
(Read 18049 times)
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #15 - 05.10.2004 at 10:03:57
 
ja maš prav. delno sem sama tud mal erotrofob. sem v neki zvezi, ki me osrečuje in navdaja z nepopisno ljubeznijo in tudi slo. hkrati pa sem se mal zatreskala v kr enga, ki me navdaja še z večjo slo in ljubeznijo. kaj zdej. razdvojena sem. z laverjem bi mela eno avanturo, ker me mika in ful spolno privlači, pa ne upam, ker se bojim za moj zaklad doma. in tko z laverjem nisva šla dlje od poljuba. tudi on se boji, ker ima dekle. kaj zdej? v tej razdvojenosti mi pamet ni še čisto odpovedala, ful se moram brzdat, ko sem v bližini človeka, ki me spolno na moč privlači. in da bi bilo vse še bolj zakomplicirano je spolna privlačnost obojestranska. sem erotofob, a hkrati ustrajam v prekrasni zvezi, ki je skoraj popolna, le da nisem več zaljubljena v zaklad. kaj naj? sem prov en bogi angel, razdvojen in erotrofobičen. razumem še sama sebe ne. ajsi, ajsi...
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #16 - 05.10.2004 at 10:08:50
 
Angel wrote on 05.10.2004 at 10:03:57:
sem prov en bogi angel, razdvojen in erotrofobičen. razumem še sama sebe ne. ajsi, ajsi...


Angel, če vidiš, da prepuščanje čustvom in smiljenje sama sebi ne zaleže, je mogoče čas, da začneš delovati s pozicije odgovornosti - do sebe in do drugih. Se mi zdi, da bodo odgovori veliko bolj jasni.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #17 - 05.10.2004 at 10:26:41
 
ja, bo že držalo. Grin
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #18 - 06.10.2004 at 08:14:45
 
Quote:
Namen zdrave spolnosti je izmenjava nežnosti, ustvarjanje posebne bližine z ljubljenim bitjem, doseganje predanosti in zaupanja.Namen nezdrave spolnosti, recimo ji seksualnost, da ju bomo lažje razlikovali, pa je doseganje omamnega stanja, transsa orgazma, ki naj vsaj za trenutek otopi notranjo bolečino.
dr. Sanja Rozman


'Uporaba' spolnosti z nekim namenom zgreši cilj že sama po seb.  Če uprabljaš spolnost z namenom , da boš otopil neko neprijetno občutje samote/osamljenosti, boš z  intimnostjo, ki je nujno vezena na  spolnosti,  to občutenje samotnosti  zihr še izostru. In enako, če boš se s spolnostjo namenu   ustvarjat ljubezensko  intimnost z bližnjim, boš ljubezensko intintimnost  z 'uporabo'  spolnosti zihr razblinu. Če ma spolnost sama po seb  že kakšne namen,  pol se spolnost uporablja (brez navednic) izključno za reprodukcijo vrste. Za ostale namene  je spolnost brez veze 'rabit', ker bo razultat praviloma nasproten od tvojga namena.
Back to top
 
 
IP Logged
 
leony
Guest




Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #19 - 13.10.2004 at 21:58:06
 
Kaj je s tabo,Angel? O kakšnih anomalijah pa ti govoriš? Normalno da je pedofilstvo izprijeno,toda lezbične odnos???
Back to top
 
 
IP Logged
 
leony
Guest




Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #20 - 13.10.2004 at 22:07:50
 
Angel??In kakšno ime imaš....Potem pa rečeš nekaj takega....
SEm jaz izprijena,ker sem se zaljubljala že od osnovne šole naprej v punce?
Je to anomalija,da sem se zaljubila pri 16 spet v žensko?
Je to anomalija,da sem se pri 21 spet zaljubila v žensko?
Misliš,da tu gre za neko perverznost,če si želiš z ljubljeno osebo telesnih,spolnih stikov??In kadar je to ženska?
MIsliš,da je anomalija,če se jaz,ki sem punca,čutim z žensko kot eno,če jo občutim,kot da je del mene in če si želim bit z njo?
Misliš,da ne vem,kaj je čustvena povezanost,kaj je globina,kaj je hrepenenje do nje,kaj so močna čustva??
ALI JE TO ANOMALIJA,ČE ŽELIM Z NJO IMET LJUBEZENSKI ODNOS,KI JE PO INTENZITETI,POO SVOJEM BISTVU ENAKOVREDEN ODNOSU,KOT SI GA ZMOŽNA IMETI S SVOJIM MOŠKIM???
ALI SEM JAZ NEKAJ ANOMALIJA,KER LJUBIM ŽENSKE?
ALI JAZ NIMAM PRAVICE DO SREČE??? - BERI - DO USTVARJENJA SREČNEGA LJUBEZENSKEGA RAZMERJA Z ŽENSKO,KI VKLJUČUJE TUDI SEKS!!IMAM PRAVICO ALI NE?IN ČE S TEM NIKOMUR NE ŠKODIM,SEM ŠE VEDNO ANOMALIČNA?ŽENSKA,KJE TI ŽIVIŠ?PO CELI EVROPI SO ŽE REGISTRIRANA PARTNERSTVA,ISTOSPOLNI SE MED SABO POROČAJO....JAZ PA NAJ SKRIVAM SVOJA ČUSTVA DO LJUBLJENE OSEBE IN TRPIM,KER SE BOJIM,DA ME BOJO IMELI ZA PERVERZNO IN RAJE SAMEVAM DOMA?
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #21 - 13.10.2004 at 22:13:18
 
..relax


Ne, ne samevaj, idi skupaj z njo ven, in mežikajta v sonce,  skačita preko rumenih listov, plešita svoj ples,  ..med nami na pločniku - in med njimi v vesolju.
Naj bodo nebesa vajina..

..veliko srečnih dni vama želim.

Smiley
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
leony
Guest




Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #22 - 13.10.2004 at 22:17:55
 
KAKO MOREŠ V ISTI KOŠ METAT KRIMINALNA IN ZAVRŽENA DEJANJA KOT SO PEDOFILIJA NPR, Z ISTOPOLNO LJUBEZNIJO,KI VKLJUČUJE TUDI SEKS?
PEDOFILI NIMAJO PRAVICEDO ZLORABLJANJA SVOJE ANOMALIJE,JAZ PA JO KOT LEZBIJKA ALI BISEX IMAM - IMAM PRAVICO DO SREČE,PA NAJ GRE ZA STRASTNO ZVEZO Z OSEBO ISTEGA SPOLA ALI PA PLATONSKO...NE SMEŠ TEGA V ISTI KOŠ DAJAT...MORDA JE TA TEMA PRIMERNA ZA KJE DRUGJE IN SE OPRAVIČUJEM,TODA DAJ SI TI MALO ODVZEMI TVOJE PLAŠNICE IN NE PREDALČKAJ LJUDI NO NA TAK NEKRITIČEN NAČIN.
Back to top
 
 
IP Logged
 
leony
Guest




Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #23 - 13.10.2004 at 22:23:46
 
ANGEL-ZDIŠ SE TAKO RAZGLEDANA...IN POTEM SE IZKAŽE,DA SPLOH NE! VERJAMEŠ,DA JE LJUBEZENSKO ČUSTVO ENO IN ISTO,SAMO DA JE OBJEKT PAČ LAHKO DRUGAČEN?MISLIŠ,DA JAZ ZATO KAJ DRUGAČE LJUBIM?DA LJUBIM NA SPREVRŽEN NAČIN?KAKO MOREŠ?
PO TVOJEM BI SE TOREJ MI,KI SMO ANOMALIČNI,SPREVRŽENI,MORALI SKRIVATI ALI KAJ?A PŠREDLAGAŠ KAKŠNO ZDRAVILO? RES MISLIŠ,DA SMO TAKO SPREVRŽENI,DA POSTANEM RECIMO JAZ OB POGLEDU NA VELIKE PRSI MOKRA ALI KAJ?IN DA SPOLNO NAPADAM SVOJ SPOL?BREZ SKRBI BODI,DA IMAMO DOBRE ANTENE IN DA IŠČEMO SAMO MED SVOJIMI,RAZEN KO GRE ZA NESREČNO LJUBEZEN-TAKRAT PAČ RABIŠ ČAS,DA OBJEKT SVOJE LJUBEZNI PREBOLIŠ SKOZI ČAS..PA ŠE TO SE DOGAJA PONAVADI V MLADOSTI,KO SE TVOJA ČUSTVENA IN LJUBEZENSKA NRAV ŠELE DOBRO OBLIKUJE(SICER PA SE SPREMINJAMO VSE ŽIVLJENJE....)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #24 - 13.10.2004 at 23:56:11
 
Leony, takšni ljudje so in bodo.  Nikar ne dopuščaj, da zastrupljajo tvojo srečo.
Si v podobnem položaju kot na miljone temnopoltih, Romov, okuženih s hiv, drugače mislečih. Si v položaju, ko si "drugačna". In drugačnost hitro postane moteča. In privlačna vsem tistim, ki se raje ukvarjajo z drugimi, kot pa da bi pometli pred lastnim pragom.

Glavo gor. Tvoje vrednosti ne določajo angeli tega sveta. Svojo vrednost določaš ti sama.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #25 - 14.10.2004 at 00:07:37
 
Leony, le glavo gor in živi svoje življenje tako, kot čutiš v sebi. Pa ne oziraj se na to, kar nekateri moralizirajo.

Wink
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
leony
Guest




Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #26 - 14.10.2004 at 09:18:49
 
Hvala za oporo no,sicer pa,draga Lilith (saj boš razumela Angel,da sem s tem mislila na prijateljski odnos,kajne?) niti nisem tako "drugačna "- hodim v službo,enako plačujem davke...tudi na zunaj nisem nič drugačna od drugih žensk. In v službi  smo nazadnje imeli pogovore o tem.Starejše kolegice,vsem je bilo jasno na nek način in so tipale v tej smeri,češ,kako pa to,se mogoče zanimaš za ženske,toliko časa si že z nami,prijetna oseba,saj nam lakho poveš,kaj pa je to takega,nič se ne bo spremenilo,si pač takšna,kakršna si - in to je kul:) Seveda sem cool...pa kaj bi vas morila s seboj... Angel, Svetovna zdravstvena organizacija je že leta 1991 sprejela razlago za homoseksualnost in jo opisala kot "svobodno izbiro" in ne kot motenost ali anomalijo prosim lepo.Strokovnjaki bojo pa že vedeli,ne?S tem se sicer ne strinjam...ker če bi bilo od mene odvisno,bi se raje znebila svojega nezainteresiranosti do moških,si ustvarila družino in mi ne bi bilo treba prenašati (morebitnega) nesprejemanja in šoka staršev itd...pa mi pri skoraj 30 letih to doslej še vedno ni uspelo.Morda pa se zgodi,nikoli se ne ve.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #27 - 14.10.2004 at 09:23:32
 
Leony- ne vem zakaj pišeš z velikimi črkami, jaz nisem slepa. drugo pa-a si sploh prebrala tekst? jaz omenjam erotrofobijo /strah pred spolnostjo/, ki nima nobene veze z lezbištvom ali pedofilstvom. vzemi slovar v roke.  o mojem niku Angel pa bi ne pisala ponovno, sem že tisočkrat. nik je ime parfuma in nima z angeli nobene veze.
pa dalje. erotrofobija ali strah pred spolnostjo je psihološko dokazana. to ni anomalija, samo strah. strah pred spolno predanostjo. mene ne motijo ne lezbike, pa ne pedri, veš. naj bodo kar so. pedofili pa me in to na moč. ni ti potrebno pljuvati po meni, jaz sem napisala samo moje osebno mnenje, ki nima nobene veze s tvojim.
samo to sem ti imela namen napisat, pa še enkart preberi.
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #28 - 14.10.2004 at 09:26:54
 
Quote:
Roll Eyes
This bitch up here can't fool me.



To quotam, da ostane v spominu.

In da je jasno razvidno, da kljub vsem obtožbam do mene očitno marsikdo še slabše komunicira od mene.

In to qutam tudi zato, da bi začutili zlaganost prostora, ki ga želite zagovarjati.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #29 - 14.10.2004 at 09:28:34
 
Lilith wrote on 14.10.2004 at 09:26:54:
To ouotam, da ostane v spominu.

In da je jasno razvidno, da kljub vsem obtožbam do mene očitno marsikdo še slabše komunicira od mene.

In to outam tudi zato, da bi začutili zlaganost prostora, ki ga želite zagovarjati.


Želja se mi bo, mislim da, uresničila  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6