Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 
(Read 18050 times)
leony1
Guest




Re: Seksualnost in ljubezen
Reply #75 - 19.10.2004 at 16:19:06
 
En bk,glede te fore z uživanjem mesa pa to...je popolnoma zgrešeno,v Auri sem brala tole,ljudje so se menda v davnini prehranjevali z mesom,da so preživeli,moški lovci pa to,v hordah.Če so takrat pojedli več mesa,pol bi človeštvo izumrlo.Moj vzdevek je pa smešen,saj ne rečem.Bom drugič Angelca,ta je dost boljši.
Kakšno prisilno izolacijo pa ti preživljaš,Lola.
Glede te ponižnosti in ljubezni pa to,sem ravno danes spet razmišljala,kje sem se bogu zamerila,da me je takšno ustvaril,da me neki ljudje imajo za člana margialcev pa nekaj brezveze.
Glede bolnih ljudi,ki jih je že itak preveč,pa da je homoseksualnsot smrt za človeštvo - v začetku 20.stoletja je bilo na svetu 1 milijarda ljudi,zdaj jih je preko 6. Ni strahu,da bi izumrli v zvezi s tem,ne vem,kaj za eden je že to govoril.Glede otrok pa jaz ne zagovarjam,zakaj bi jih za dosego višjega cilja - sorejemanja "nas" izpostavljali celo otroštvo pod pritiske ali morebitno zavračanje vrstnikov,to bi bilo neobhodno.
Glede 2 lezbijk,ki bi sami vzgajali otroke - vi imate strahove tam,kjer jih ni. Take "družine" v Sloveniji že so,ne smem povedat koliko je rekla tista oseba,ker se boste na to obesili,jaz jih pa štela tudi nisem in SOCIALNA SE NIKOLI NE VMEŠAVA, celo v primeru nasilja nad otroci traja celo večnost,da kaj ukrenejo,ne pa da bi se vmešali v to.Ko sem naredila eno prekvalifikacijo pred leti,nam je prosfeosrica zabičala,da ja ne bi kaj spletkarili  in opravljali v službi v zvezi z otrokovo družino v krogu naših morebitnih sodelavk,sploh v primeru,kadar je oče pijanec ali da je mati lezbijka in da otrok živi v istospolni družini in ima 2 mami - pač pa samo v primeru suma kakšne zlorabe...Jaz nisem mogla verjeti,res je tako rekla.Kako je po drugih koncih Slovenije,pa ne vem,najbrž (to je predvidevanje) pa so napotki za delo povsod isti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6