Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10
(Read 41631 times)
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Svašta topic
Reply #90 - 26.05.2005 at 21:17:37
 
lola wrote on 26.05.2005 at 20:59:57:
Kar se pa služb, primernih in manj primernih tiče, moj zadnji poskus menjave službe se je končal tako, da je kljub vsem mojim izpolnjenim pogojem in izkušnjam službo dobila popolna začetnica - hči direktorice bližnje firme. To, da si lahko službo izbiraš po svojih željah in kriterijih, je razen za izjeme (vrhunski strokovnjaki in tisti z močnimi zvezami) pravljica.

Ne vem no, če je res vedno tako, neka moja daljna sorodnica
(ne vem točno iz katerga kolena že, za to so žene bolj strokovnjakinje  Tongue ), ki je kot trgovka delala v manjši trgovinci, se je zaradi slabih delovnih pogojev (pa  menda se je tudi s šefico sprla  8) ) odločila zamenjati službo in jo je brez težav v neki drugi trgovini v zelo kratkem času tudi dobila. Kolikor jo poznam, ni niti vrhunski strokovnjak niti nima močnih zvez, ampak je šla preprosto malo naokoli pogledat in se zmenila.


Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #91 - 27.05.2005 at 08:30:36
 
Lilith wrote on 26.05.2005 at 18:23:03:
Preveč zabave harpijam škodi, izgubijo na ostrini.

Ajde, hitro se slovnico učit, da bo tisti podpis pod avatarčkom končno nekak izgledal (razen če imajo harpije ambicijo postati angelčki).


Shocked govoriš kot Miša - men se pa sploh ne zdi da bi lahko preveč zabave škodilo  Grin - tako da kar nadaljujet v tem tempu  Grin

kar se pa slovnice tiče - jaz se sprejemam tako kot sem - z vesemi slovničnimi napakami vredi in lej ga hudimana še živim  Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Svašta topic
Reply #92 - 27.05.2005 at 09:17:31
 
Bardo_Thodol wrote on 26.05.2005 at 14:21:27:
Jaz bi si naprimer za začetek dal inštalirati klimo v sobo, če tista na hodniku ne ustreza ali je moteča za stranke.



Ama, Bardo, bolj kot razmišljam, bolj mi je tvoj predlog všeč. Nekega dne ...(ko me bodo množično vabili v druge službe Smiley )....

Quote:
Shocked govoriš kot Miša


Yeees, to pomeni, da si tud moja fanica (glede na to, da se mi nekaj svetlika, da si nekoč Mišo zelo marala) Wink
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #93 - 27.05.2005 at 10:11:15
 
Lilith wrote on 27.05.2005 at 09:17:31:
Ama, Bardo, bolj kot razmišljam, bolj mi je tvoj predlog všeč. Nekega dne ...(ko me bodo množično vabili v druge službe Smiley )....


Yeees, to pomeni, da si tud moja fanica (glede na to, da se mi nekaj svetlika, da si nekoč Mišo zelo marala) Wink


jaz sem od vseh frendica  Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #94 - 27.05.2005 at 22:21:43
 
X wrote on 26.05.2005 at 15:56:59:
Ja, kaj pa mi že več kot pol leta piše pod avatarjem? Grin Grin Dobro jutro.

SELF PROCLAIMED EXPERT ON ALL THINGS!


a smo se nalezl moje samovščenosti in tega da sama pravm da sm tanajbol, al kako ti že men pravš Wink Tongue Grin Kiss
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #95 - 17.10.2005 at 00:01:53
 
tole pa morm povedat Shocked

spark wrote on 30.03.2005 at 17:18:47:
evo spet tak obdobje ko je treba izkoristit namen svasta topica Wink

gre se pa tko- obstaja en prjatu, ki se precej spoštujeva in občudujeva in mava en o drugem lepo mnenje in sva rada skupaj v druzbi, ker se znava fajn nasmejat in tud resno pogovort. ubistvu je edn redkih (če ne skoraj edini) k mu brez skrbi vse zivo zaupam.  tud me zlo rad pele k svojim starsem, skos me vab na kake druzinske zurke, v svojo druzbo- u glavnm pestro. in ta prjatu je reku, da bi si on tud pa najdu eno tako punco kot sm jaz. kaj je z mano narobe? emm jz mam svojga lupčka + mi ta kolega ni všeč na tak način in mislm, da tud jaz njemu nism všeč na tak način, ampak sej pravm se ujameva Grin in vse lepo in prav, dokler on pol ne začne se nekj vrtet okol mojih kolegic- predvidevam, da zato ker misl, da so nekj takega kot jaz (ali pa sm zdj totalno totalno samovsecna Roll Eyes Tongue)) in pol jz najdem 1001 razlog zakaj niso v redu za njega... prvi je ta da niso tko fajn kot jaz (jao jao narciska jz 8)) drugi pa napačni razlogi, da se začnejo zanimat zanj (starši so eni druzbeni pomembnezi... njen bivši je njegov prjatu in bo lahk vedla kje in kaj se dogaja z bivšim, itd) in pol v bistvu kot da čutm ljubosumje, čeprov vem-sm 100% da mi ni do njega na tak način... sicer se pol ne vmešavam in dam mir da jo lahko v miru spozna kakšna je in do zdaj se je vsakič pol izšlo tako, da pa se le nista ujela oz. jim on ni bil všeč, ampk jz sploh ne vem zakaj se tok ubadam z njim in njegovimi kao ljubavnimi problemi.. ok pa da ne bo pomote-jz ga spodbujam, ko je kje kaka, ki ni moja koelgica in ne vem za njene 'neprave namene'... ko pa pride do teh mojih kolegic pa... ne vem no, ali pa bi rada da on mene reši pred mojim lupčkom ???

lep dan Kiss



spark wrote on 31.03.2005 at 17:43:04:
.....na velikonocn pondelk, ko se je spravu spet na eno mojo kolegico. in namest da bi jo on sam klical je men poslal sms, kao kam gremo z njo vred Shocked.. jz pač nism mela časa in sm mu odgovrila, da nimam časa in mi je pol še enkrt neki poslal pa se mi tud odgovort ni več dal, čeprov mi ni problem sms poslat... no pol u tork me je pa klical in reku, da sm mu zafrknla zmenk...



enivej ta velikonocn pondelk, se je potegnu do prvega maja, ko je to mojo 'prijatlco' prpelau ta omenjeni prjatu na našo žurko. no in pol sta tistega 1. maja shodila (ko se fajn slišGrin) in sm mela pač svoje poglede na to-ker sem njo preveč dobr poznala, njega pa tud. Ona njega ni nikol vidla kot grega, ampak kot sina pomembnežev Wink on pa je pecal vse povprek samo, da bi najdu eno k bi ga hotla. potem ko so ga vse bolj ali manj prijazno odslovile se je spomnil na njo. Valda je pol ona bla vesela in mi je stalno razlagala kaksna druzina bodo to-ona diplomirana, njegova mat in fotr pa itk neki posebnga (on ma pa se mi zdi samo sredno končano, tko da njega tud omen ne v tej kao fensi familiji Undecided)
no od maja do avgusta ga je uspešno ignorirala in sva mu bila mi2 z mojmu v oporo. stalno naja je klicaru, mi2 pa ajde bova prjatla in sva mu delala družbo. Potem, ko ji je njegov fotr zrihtau en fajn job, ga je nehala ignorirat + njena mati ji je rekla, če je pametna naj se ga drži. in potem od avgusta dalje, sta bila pa neprekinjeno skupaj-kao ljubav na vrhuncu Cheesy... in po dveh mesecih intenzivnejsega druzenja, je ona zdaj noseča in nameravata obdržat otroka in se celo čim prej poročit Shocked čeprov je šele v začetku noseča ji bojo nekj zrihtal, da bo mela že kar takoj porodniško al kaj jaz vem, kaj sta razlagala... jaz si mislim dobr je to poštimala-tako se dela. še preden spozna kakšna si ga vpreži, on pa copata kot je bo pa 'najebal'...
no evo tega sem se bala za njega, ampk sej je dost star, je sam to hotel in zakaj bi se jz zdej materinsko obnašala in ga poskusla zaščitit. imata svoj lajf, se mi pa smili on in nikomur ne privoščim, da bi kdo bil z njim iz takih razlogov...

LN Kiss
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Svašta topic
Reply #96 - 17.10.2005 at 10:31:05
 
pa si mu kej rekla na to temo, zdej k ste se družl dost pa to?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #97 - 17.10.2005 at 22:23:43
 
ne, nism, ker on tako al tako ne bi vrjel... itak v obdobju ignoriranja ni hotu vrjet, da niso krive prjatlce s katerimi je ona rajši okol skakala, ampak ona sama, ker gre rajši z njimi kot z njim in kaj bi po nepotrebnem svinja izpadala Wink in ko je on zrihtal jima izlet se je ona njemu zlagala, da ma v službi nek sestanek, ki ga sploh ni bilo, samo da ji ne bi bilo treba z njim na izlet, ipd.
tip je bl kot v njo zaljubljen v ljubezen, ni važno s kom, samo da je (moje mnenje, ker ga pač tolk dobr poznam)
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Svašta topic
Reply #98 - 12.04.2006 at 08:43:58
 
Jaz sem se taaak zaljubla Embarrassed. Mi lahko kdo kaj pomaga, svetuje? He's like Huh16 years younger  Shocked. Yes, I know Shocked. No future. Sploh mi ni za živet več Embarrassed.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #99 - 12.04.2006 at 10:06:50
 
Quote:
Jaz sem se taaak zaljubla Embarrassed. Mi lahko kdo kaj pomaga, svetuje? He's like Huh16 years younger  Shocked. Yes, I know Shocked. No future. Sploh mi ni za živet več Embarrassed.



Ma kle nimaš kaj dost za narest, razen da pustiš času čas. Saj če je polnoleten, pa če ti čustva vrača - GO 4 IT! Je kar nekaj parov z veliko razliko v letih in jim čist gre. Wink Drugače pa ga lahko le počasi preboliš, ker čustva so čustva in ne gre kar čez noč. Veliko sreče!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Svašta topic
Reply #100 - 12.04.2006 at 10:18:42
 
Quote:
Jaz sem se taaak zaljubla Embarrassed. Mi lahko kdo kaj pomaga, svetuje? He's like Huh16 years younger  Shocked. Yes, I know Shocked. No future. Sploh mi ni za živet več Embarrassed.


zakaj s takim čudnim odnosom?
zakaj no future?
smo vidl pare k so bli še več narazen po letih ... kolk si že ti?

sploh pa dobr veš kako je z zaljubljenostjo

kaj pa on prav?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #101 - 13.04.2006 at 09:36:23
 
Quote:
Jaz sem se taaak zaljubla Embarrassed. Mi lahko kdo kaj pomaga, svetuje? He's like Huh16 years younger  Shocked. Yes, I know Shocked. No future. Sploh mi ni za živet več Embarrassed.



o loopsy, spet svašta topic Wink

He's like ali he is Huh
anyway-listen to your heart (razn če je pod 18, pol rajš razum Wink)

LP Kiss
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #102 - 13.04.2006 at 17:37:09
 
gape wrote on 12.04.2006 at 10:18:42:
kaj pa on prav?


Po moje on sploh ne ve, sicer ne bi blo panike. To je ena taka faza k si ful ready, to love. To je fajn. Mislim, da je nekdo, ki je ful ready to receive tudi blizu. Keep us posted.

To, da pa ni future je pa itak, there is now only.


Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Svašta topic
Reply #103 - 13.04.2006 at 21:55:04
 
Quote:
Jaz sem se taaak zaljubla Embarrassed. Mi lahko kdo kaj pomaga, svetuje? He's like Huh16 years younger  Shocked. Yes, I know Shocked. No future. Sploh mi ni za živet več Embarrassed.


Poglej si film Prime (Snaha, da te kap), mogoče boš našla odgovor. Wink Smiley
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #104 - 23.04.2006 at 11:28:11
 


V četrtek 4.maja 2006,
dve minute in tri sekunde čez eno zjutraj, bosta datum in čas: 01:02:03 04/05/06
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10