Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 10
(Read 41486 times)
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #15 - 23.12.2004 at 23:59:48
 
Najprej se zahvaljujem loopsy za svašta topic, kjer lahk v miru in brez out of topic obtožb napišem, kar se mi dons da in brez da odpiram nov topic!! HVALA Kiss

Danes je za mano en kr zanimivo fajn pretresljiv dan.. Sicer nič takega, samo malo občutka nezaželjenosti, nevrednosti ipd. Ufff še kr me ob misli na to stisne pri srcu... Me je dodobra vrgl iz tira-si nism dons še vzela dovolj časa za to razčistit, se mal zasmilt sama seb in zjokat-eh pa me ne skrbi bo že pršlo za mano ob kaki drugi priliki Grin Sej je blo za prčakvat en tak obdobje na dol, ker je blo že vse preveč (navidez) lepo in navzgor..
Ampk, kar je zanimivo, nikol nism utegnla (beri se mi ni dalo) kj extra pametvat v topicu o prijateljstvu in lih dons se mi je zgodilo, sm se zavedala tega kar je naš tenejčk najbl resnično citirou :

t wrote on 21.12.2004 at 19:08:20:
Imamo manj prijateljev, kot mislimo, a več kot vemo. (Hofmannstahl)


It hurts, so it's not love Wink

No pa pridm domov in me moj lupčk hoče razvedrit pa nama da eno brain-light najstniško komedijo za gledat-in ne morš vrjet-taglavna faca odkriva resnično prijateljstvo (k je iz narbonh razlogov prjatlca al kaj jz vem kaj) in pol je še vpletena revija Sparkle Shocked Shocked  A mi kdo kj hoče sporočit ???

P.S. Hvala tud tistim prijateljem, ki jih je več kot pa vem- lada vas mam Kiss
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Svašta topic
Reply #16 - 24.12.2004 at 11:43:32
 
I know, to je eden tistih dni, ko te sam Bob nosi po rokah...Grin

[size=0,1]"Stvari niso vedno taksne,
kot se zdijo."

("Včasih se zgodi točno to, kadar se stvari ne
iztečejo tako, kot bi se morale.
Vse v kar je potrebno je verjeti je to, da je vsak
taksen dogodek v tvojo prednost. Izvedel-a
bos čez nekaj časa")[/size]



Pa saj vem, da to veš, pa vseeno, da se vtisne v spomin. Da se takrat ko je tema, ta spomincek zasveti*

Back to top
« Last Edit: 24.12.2004 at 12:46:21 by Loops_of_infinity »  
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #17 - 30.03.2005 at 17:18:47
 
evo spet tak obdobje ko je treba izkoristit namen svasta topica Wink

gre se pa tko- obstaja en prjatu, ki se precej spoštujeva in občudujeva in mava en o drugem lepo mnenje in sva rada skupaj v druzbi, ker se znava fajn nasmejat in tud resno pogovort. ubistvu je edn redkih (če ne skoraj edini) k mu brez skrbi vse zivo zaupam.  tud me zlo rad pele k svojim starsem, skos me vab na kake druzinske zurke, v svojo druzbo- u glavnm pestro. in ta prjatu je reku, da bi si on tud pa najdu eno tako punco kot sm jaz. kaj je z mano narobe? emm jz mam svojga lupčka + mi ta kolega ni všeč na tak način in mislm, da tud jaz njemu nism všeč na tak način, ampak sej pravm se ujameva Grin in vse lepo in prav, dokler on pol ne začne se nekj vrtet okol mojih kolegic- predvidevam, da zato ker misl, da so nekj takega kot jaz (ali pa sm zdj totalno totalno samovsecna Roll Eyes Tongue)) in pol jz najdem 1001 razlog zakaj niso v redu za njega... prvi je ta da niso tko fajn kot jaz (jao jao narciska jz 8)) drugi pa napačni razlogi, da se začnejo zanimat zanj (starši so eni druzbeni pomembnezi... njen bivši je njegov prjatu in bo lahk vedla kje in kaj se dogaja z bivšim, itd) in pol v bistvu kot da čutm ljubosumje, čeprov vem-sm 100% da mi ni do njega na tak način... sicer se pol ne vmešavam in dam mir da jo lahko v miru spozna kakšna je in do zdaj se je vsakič pol izšlo tako, da pa se le nista ujela oz. jim on ni bil všeč, ampk jz sploh ne vem zakaj se tok ubadam z njim in njegovimi kao ljubavnimi problemi.. ok pa da ne bo pomote-jz ga spodbujam, ko je kje kaka, ki ni moja koelgica in ne vem za njene 'neprave namene'... ko pa pride do teh mojih kolegic pa... ne vem no, ali pa bi rada da on mene reši pred mojim lupčkom ???

lep dan Kiss
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Svašta topic
Reply #18 - 30.03.2005 at 19:52:20
 
ti že veš Wink

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Svašta topic
Reply #19 - 30.03.2005 at 21:32:29
 
spark wrote on 30.03.2005 at 17:18:47:
evo spet tak obdobje ko je treba izkoristit namen svasta topica Wink

gre se pa tko- obstaja en prjatu, ki se precej spoštujeva in občudujeva in mava en o drugem lepo mnenje in sva rada skupaj v druzbi, ker se znava fajn nasmejat in tud resno pogovort. ubistvu je edn redkih (če ne skoraj edini) k mu brez skrbi vse zivo zaupam.  tud me zlo rad pele k svojim starsem, skos me vab na kake druzinske zurke, v svojo druzbo- u glavnm pestro. in ta prjatu je reku, da bi si on tud pa najdu eno tako punco kot sm jaz. kaj je z mano narobe? emm jz mam svojga lupčka + mi ta kolega ni všeč na tak način in mislm, da tud jaz njemu nism všeč na tak način, ampak sej pravm se ujameva Grin in vse lepo in prav, dokler on pol ne začne se nekj vrtet okol mojih kolegic- predvidevam, da zato ker misl, da so nekj takega kot jaz (ali pa sm zdj totalno totalno samovsecna Roll Eyes Tongue)) in pol jz najdem 1001 razlog zakaj niso v redu za njega... prvi je ta da niso tko fajn kot jaz (jao jao narciska jz 8)) drugi pa napačni razlogi, da se začnejo zanimat zanj (starši so eni druzbeni pomembnezi... njen bivši je njegov prjatu in bo lahk vedla kje in kaj se dogaja z bivšim, itd) in pol v bistvu kot da čutm ljubosumje, čeprov vem-sm 100% da mi ni do njega na tak način... sicer se pol ne vmešavam in dam mir da jo lahko v miru spozna kakšna je in do zdaj se je vsakič pol izšlo tako, da pa se le nista ujela oz. jim on ni bil všeč, ampk jz sploh ne vem zakaj se tok ubadam z njim in njegovimi kao ljubavnimi problemi.. ok pa da ne bo pomote-jz ga spodbujam, ko je kje kaka, ki ni moja koelgica in ne vem za njene 'neprave namene'... ko pa pride do teh mojih kolegic pa... ne vem no, ali pa bi rada da on mene reši pred mojim lupčkom ???

lep dan Kiss

niti ni nujno da je 'ljubosumnost' na 'sex'
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #20 - 30.03.2005 at 22:23:43
 
Shocked Cheesy spalki lozica moja

laa laalaa Grin
dej no,... lhmm
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Svašta topic
Reply #21 - 30.03.2005 at 22:54:02
 
sparkica...hm sj ne vem kva te matra sploh Smiley povej mu kaj se ti dogaja, pa je...glede na to, da ti je precej bliz...potem boš pa lohk še s svojimi občutki razčistla...alpa mu ne povej, samo poj te bo pa še naprej matral Wink al maš še kkšno drugo opcijo? ja recimo maš potem še - mu nič ne govoriš in ga sama specaš...ampak to odpade ker itak praviš, da ti ni (tolk) do njega... Grin
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Svašta topic
Reply #22 - 31.03.2005 at 09:11:46
 
Zaenkrat bi samo tole rada napisala: vesela, da se ponovno zaradi enih dragocenih ljudi, (kar not at all ne izključuje drugih/ostalih), dogaja iskrenost - stik s seboj, na forumu. Jo čutim Smiley. Miška, sparklca, titud, ki ste včeraj in predvčerajšnjim spregovarjali o sebi. Bom poskušala vsem nekaj napisat, samo da mi se še misli sformirajo v besede pa da se čisto malo uživam v tem kar je. Smiley Prebujam se; počasi pa ziher Grin.

(Včasih, ko se tvoje število let spremeni, se tud energetsko spremeni(š) 8)).

Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Svašta topic
Reply #23 - 31.03.2005 at 09:20:19
 
Punco z zelo podobnim problemom sem imela pred kratkim. Sva ugotovili, da lastno nezaupanje v  lastnega fanta projicira v odnos med njenim najboljšim frendom in njegovimi "kandidatkami".
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #24 - 31.03.2005 at 17:43:04
 
jah lilith, sej je cist mozno... sicer pr men ne gre tolk za nezaupanje v fanta, ampk bl dvom če je to to (sej ga pomojem vsi poznamo).in pol špekulacije okol tega kaj če me bo na drugem še več motilo in bo še manj to to... in spoznanje, da če dvomim in se mi ne zdi to to, pol to le ni to in da okol takh reči nimam kj špekulirat... ah.. ampk moji ljubavni problemi so itk že pesem ptic, tko da  Lips Sealed

kar se tiče tega prjatla pa se mi zdi da bi bla najlažja rešitev, če bi mi bil res ušeč. pol bi blo sam prašanje zanj bi al ne bi? če bi-> ok, če ne bi-> ups......

enivej, sm dolgo razčiščevala okol tega al mi je všeč al mi ni, ker so bla obdobja, ko sm se ga bolj razveselila kot svojega fanta, ko sm bla bolj vesela, če me je poklical on kot moj fant, ko so naja kje v njegovi družbi, ko me kdo ni poznal sprašval a sm njegova punca in sva oba dvomljivo odgovorila, namest bi takoj rekla NE! ipd. na konc sm pršla do tega, da mi ni všeč in da jz ne bi mogla bit z njim na tak način, ampk v druzbi z njim sva se pa mela skos fajn.. pa da ne bo še ene pomote-nikol ni šlo čez mejo prijateljstva-nobenga muckanja ipd. (ob tej misli se zgrazam ... )

uglavnm, nazadnje kar sm se zavedala tega občutka-pa mu bom rekla ljubosumje, ker ga zaenkrat se nisem dobr definirala- je blo na velikonocn pondelk, ko se je spravu spet na eno mojo kolegico. in namest da bi jo on sam klical je men poslal sms, kao kam gremo z njo vred Shocked.. jz pač nism mela časa in sm mu odgovrila, da nimam časa in mi je pol še enkrt neki poslal pa se mi tud odgovort ni več dal, čeprov mi ni problem sms poslat... no pol u tork me je pa klical in reku, da sm mu zafrknla zmenk... sm se začela sprenevedat in sm rekla, kaj sam bi jo poklical (kar je tud res), zravn sm pa mela slabo vest, ker ajde, če bi hotla bi si lahko uzela čas... zdj obstaja nekj možnosti, k sem jih sama pr seb probala najdt, ampk so vse tko grozne: prva je torej lilithkina, druga je, da sm lubosumna na kolegice, ker pol zame ne bi blo časa;  tretja pa, da če že nimam 'kontrole' nad svojo zvezo, lahk saj kontroliram tuje zveze...
pa glej, to pišem jaz, k se mam za tako fajnga osebka, ki ne bi znal bit zloben, ampk a to ni tud ena oblika zlobe, da 'namerno bojkotiraš' zmenke, ker 'kao' (zato ker bi si ga lahko vzela mal) nimaš časa (ampk ajde kakšn zmenk pa je če sva še midva zravn)... in ja sm razmišlala tud da bi mu povedala to kar sm tuki gor pol uspela napisat, ampk se stvari zakomplicirajo, ker vidš različne možne scenarije- brezveze...

LP Kiss
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Svašta topic
Reply #25 - 31.03.2005 at 21:53:08
 
Nikar si ne nalagaj odgovornosti ali celo krivde za njegove zmenke. Za božjo voljo, saj je ja polnoleten odrasel moški (no, upam vsaj, da je Smiley ) in je povsem kompetenten sam urejat svoje ljubezenske zadeve. Če si jih brez tebe ne uredi,  je to čisto njegov problem. Zdaj mi je še ena varianta padla na pamet. Tole njegovo početje...mal sumljivo... mogoče pa kaj do tebe čuti (tudi nezavedno je možno)...drugače te ne bi tolikanj rabil v bližini.
Sem sama imela frenda, ki je ful rabil mene zraven tudi ko je imel punce, pa ženo (pa so pol vse bile tolk ljubosumne Roll Eyes ), ampak se mi zdi, da me je nalašč uporabljal, da jih je delal nesigurne. Ob tem mi je pa tudi že davno priznal, da je nekoč na začetku bil zaljubljen vame. Se mi zdi, da mu je tudi malo tega še kar ostalo.
Skratka, spark, ni vse na tebi, da boš vedela. Kolobocije zmeraj ustvarjata dva. Ti pa lahko iz tega miš maša mirno izstopiš. (Jaz sem tudi iz tiste situacije Wink )
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #26 - 01.04.2005 at 10:03:27
 
Lilith wrote on 31.03.2005 at 21:53:08:
Sem sama imela frenda, ki je ful rabil mene zraven tudi ko je imel punce, pa ženo (pa so pol vse bile tolk ljubosumne Roll Eyes ), ampak se mi zdi, da me je nalašč uporabljal, da jih je delal nesigurne.


hej lilith, a bi bila tolk prjazna pa malo več napisala o tem delanju nesigurnega, prosim!
Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Svašta topic
Reply #27 - 01.04.2005 at 10:57:46
 
No problem.
Ko smo bili skupaj v družbi, se je do mene bolj naklonjeno vedel in mi veliko več pozornosti poklanjal, kakor pa njim. Včasih je bilo to res tako zelo očitno, da nisem več zdržala in sem mu skušala diskretno namigniti, da je njegova "izbranka" slabe volje. Pa mi je samo pokimal - in dalje po starem. Shocked
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Svašta topic
Reply #28 - 13.04.2005 at 10:31:44
 


Poslušam radio, in ena določena pesem, ki sem jo zmeraj le površno poslušala, Četudi je slovensko besedilo, me pritegne, da se res zavzamem zanj. Čez zelo kratek čas jo na istem radiu ponovijo. Se začudim, ker to ni v navadi, sploh pri istem moderatorju. Se zamislim, hm, res hecno, nekaj je na tem, da sem se prav zanjo zavzela.

In naslednji dan, se mi prav isto zgodi pri drugi pesmi. Pozornost, kot da se čas ustavi, in potem zelo kmalu ponovnitev.

Zanimivo, a?  8)

Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #29 - 13.04.2005 at 13:40:12
 
ja ja - temu bi pa jaz rekla vauv  Grin

si mu ziher vsilila voljo, da ti jo je še 1x zaigral  Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 10