Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 
(Read 41485 times)
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #105 - 23.04.2006 at 11:58:46
 
ARS wrote on 23.04.2006 at 11:28:11:
V četrtek 4.maja 2006,
dve minute in tri sekunde čez eno zjutraj, bosta datum in čas: 01:02:03 04/05/06

uau kul!  Cheesy men je to zares všeč!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Svašta topic
Reply #106 - 23.04.2006 at 21:49:56
 
Eva wrote on 23.04.2006 at 11:58:46:
ARS wrote on 23.04.2006 at 11:28:11:
V četrtek 4.maja 2006,
dve minute in tri sekunde čez eno zjutraj, bosta datum in čas: 01:02:03 04/05/06

uau kul!  Cheesy men je to zares všeč!


In to ravno na moj rojstni dan.  Huh Cheesy
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Svašta topic
Reply #107 - 04.05.2006 at 09:39:08
 
Vse najboljše, iga! Kiss





Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Svašta topic
Reply #108 - 04.05.2006 at 15:16:45
 
Quote:
Vse najboljše, iga! Kiss


hvala, hvala, hvala...  Smiley Cool
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Svašta topic
Reply #109 - 10.07.2006 at 13:55:29
 
Kaj mislite, bi blo moč reči, recimo, da če nekdo ne sprejme darila al pa denarja, da je sam šuft?

Al pa recimo ljubezni drugega ne sprejme: ker ve, da nekdo dotični ni samo vanj zaljubljen, ampak v lajf, to pa nujno ne vključuje njega?

Al pa recimo, je možno, da nekdo noče biti srečen?

Zakaj otrok pase mulo? In zakaj mnogi odrasli še zmeraj pustijo svojim notranjim otrokom, ki nečesa niso odpustili, voziti 'avtobuse'?



Back to top
 
 
IP Logged
 
sm
3
***
Offline


Posts: 114

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #110 - 10.07.2006 at 15:42:55
 
Quote:
Kaj mislite, bi blo moč reči, recimo, da če nekdo ne sprejme darila al pa denarja, da je sam šuft?

ne. mogoče ma pa razloge, da noče tega sprejet. včasih so pr darilih, takih in drugačnih, tud alternative motives. lahko pa, da persona ne zna sprejemat  Roll Eyes

Quote:
Al pa recimo ljubezni drugega ne sprejme: ker ve, da nekdo dotični ni samo vanj zaljubljen, ampak v lajf, to pa nujno ne vključuje njega?
ali hoče ta oseba imet exclusive right ?

Quote:
Al pa recimo, je možno, da nekdo noče biti srečen?

čist. obstajajo osebe, ki uživajo v svojem trplenju

Quote:
Zakaj otrok pase mulo?
to je otroška strategy (iz gledišča froca)

Quote:
In zakaj mnogi odrasli še zmeraj pustijo svojim notranjim otrokom, ki nečesa niso odpustili, voziti 'avtobuse'?
ker huhajo odraslo mulo


glavn, da sonce sije  Cheesy

Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Svašta topic
Reply #111 - 10.07.2006 at 16:21:54
 
Hecno je tak na pladnju dobiti odgovore  Cheesy  

Kiss

Ker vprašanja ostajajo Roll Eyes Vseeno ful ful hvala.


Back to top
 
 
IP Logged
 
sm
3
***
Offline


Posts: 114

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #112 - 10.07.2006 at 17:02:10
 
le zakaj so prijatelji  Wink ...

p.s.: pa ne kompliceri preveč (general)  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Svašta topic
Reply #113 - 25.08.2006 at 11:38:08
 
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #114 - 12.12.2006 at 23:01:04
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #115 - 09.03.2007 at 12:29:23
 
http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/zanimivosti/20070309_3091793.php

Krava jedla kokoši

Na neki indijski kmetiji si je krava privoščila nenavaden prigrizek. Žrla je žive kokoške.        

Ko so na farmi v indijski vasi Čandpur začele izginjati kokoši, so vsi vaščani krivili sosedove pse. Ajit Ghoš, lastnik pogrešanih kokoši, pa je po dolgem času uspel rešiti nepojasnjeno izginotje. Ponoči je namreč opazil, kako jih je krava hlastno goltala."Bili smo čisto šokirani, ko smo ugotovili, da krava žre kokoši in to žive," je povedal lastnik kmetije v vasi Čandpur, od Kalkute oddaljena okoli 240 kilometrov.Potem ko je v enem mesecu izginilo 48 kokoši, se je družina odločila, da bo ponoči postavila stražo v kurniku. "Mislili smo, da so krivi psi. Potem pa smo videli, kako se je krava, ki smo ji dali ljubkovalno ime Lal, prikradla v kurnik in grabila kokoši eno za drugo," je povedal brat lastnika.


Kokoši so izginjale ponoči (Foto: Reuters) Požrešna krava pa je postala celo televizijska zvezda. Na lokalni televiziji so namreč pokazali njene fotografije, na katerih grabi in požre nekaj kokoši. Vse to pa ji uspe narediti v nekaj sekundah.Vaški veterinar je potrdil, da krava kokoši res žre. "Takoj smo pomislili, da ji manjka nekaj nujno potrebnih vitaminov ter da se zato obnaša malce drugače. Tako čudno obnašanje je možno v nekaterih izrednih primerih," je pojasnil veterinar.Več veterinarjev je potrdilo, da je krava po vsej verjetnosti bolna, drugi pa so enostavno pristavili, da je bila krava Lal v prejšnjem življenju tiger.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
alter_ego
2
**
Offline


Posts: 73

Re: Svašta topic
Reply #116 - 11.03.2007 at 07:09:33
 
itak Grin
Back to top
 

Anything good in life is either illegal, immoral, or fattening.
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Svašta topic
Reply #117 - 26.03.2007 at 18:40:41
 
ok sm začutla velko potrebo, da tole spravm iz sebe Grin

enivej, včerj je bil en tak čudn dan. in ko sm se zmatrana spravlala spat, sem si za en korak od šoltrja za luč do postle kot vedno prižgala tv, da 'vidm' do postle Wink in ko se uležm in hočm ugasnt vidm meg ryan k prlaufa po stopnicah in se spomnem oooooooo to je pa you've got mail (al kokrkol je že taprav naslov) iiiiiii.. ajde si naštimam da naj se tv ugasne po 45 minutah, sej bom itak mogla spat, k morm zjutrj zgodj ustat. Eh kje, jz gledam, jokam, se tv ugasne, pržgem in spet naštimam na 45 minut in gledam in gledam in čakam, čakam čist do konca zato ker je un del res najlepši, k reče tomu hotela sem da bi bil ti. to sem si resnično želela- iiiiiiiiiiiii in k pride do tega dela se začnem dušit od smrklov in solz (valda k sm se spomnla silly me v podobni situaciji Grin)  porabm paklc robčkov in pogledam ura dve Shocked zjutrj pol valda sm mela uro naštimano ob 8, jo ugasnem in se zbudim ob 10, k bi mogla bit že ob 9.00 na šihtu.. nč brez panike tko k ponavad ko zamudim se zrihtam in pridem 1,5 ure prepozn.... itk nista ble vesele  'sodelavke', ampk jz sm pol še cel dan razmišlala o tem, ker sta me meg ryan in tom hanks vrgla točn 5 let nazaj (ko je šla ura naprej), ko se men ni tko srečno končal kookr njima Grin pa čeprov sm hotela in si želela  Grin
pač življenje ni romantična komedija s tomom in meg  (še bl pocukrani so pa uni s hughom grantom v glavni vlogi Grin)

Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
alter_ego
2
**
Offline


Posts: 73

Re: Svašta topic
Reply #118 - 26.03.2007 at 18:50:25
 
jst sm bl na frišn kle pa čist useh starih postov tut nism brala....sam me pa zanima, če ste kle že kdaj mel to debato.....o virtualni simpatiji, asej kdo že kdaj zalubu prek neta......pa pol sreču, pa kuko je use skup izpadl....dejte mau povedat no, sm ful ferbec Smiley
Back to top
 

Anything good in life is either illegal, immoral, or fattening.
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Svašta topic
Reply #119 - 26.03.2007 at 22:34:54
 
spark wrote on 26.03.2007 at 18:40:41:
(valda k sm se spomnla silly me v podobni situaciji Grin)

boga, a ti si morala tudi knjigarno zapret  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10