Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 15
(Read 76225 times)
*moon*
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #90 - 02.06.2004 at 18:37:05
 


Angel Smiley

Ja Jutri se bomo učili tudi kako se slikico zalima z lepilom na list papirja  Cheesy - sam bomo spodaj še nekaj dodali - opisali z besedam namreč slikco  Wink

In danes smo pri črki O -  spoznali smo, da O  - drugih pisati in govoriti je potrata časa  Wink.

Ampak učitelja pa vsi vedno poslušamo pozorno, ko nam je nekaj všeč a ne - pa še kaj vprašamo in sledimo.Smiley

No, toliko, kaj delamo v vrtcu te dni. Wink

Peskovnik - tm se tud mi sam kregamo - vsi hočjo svoj košček pesovnika zase - pol ga je pa za druge premal.

Kr_eden pa hoče kr celga  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #91 - 02.06.2004 at 18:48:08
 
Quote:
Edi, takole pa ne bo šlo. Prosim razmisli. OK, si brisal veliko teksta pod Izjavo leta, ker si uvodoma postavil ta pogoj v threadu, ki si ga odprl. Ampak takole pa ne. Enostavno čutim, da te moram opozorit na to, da nisi vzgled, sploh pa ne open sourca, in s takšno restrikicjo kot priviligiran oz. administrator oz. posvečen al kakorkoli tu na forumu - to je tumač. Sredinski prst ni nič bolj neprimeren kot zadnji čas polovica vsebine postov tukaj, zato... še 1x - ne strinjam s takšnim načinom, da brišeš poste od drugih. Pa kaj vam je folk, resnično no?





In si pogledala najprej pri sebi, zakaj si šla komentarje pisat v topic, kjer je naprošeno, da se ne daje notri druga kot quote izjav? Lahko bi komentarje o tem, ali je prav ali ni prav, da sem objavil fotke, šla pisat pod fotke. Bi bilo mnogo bolj primerno.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #92 - 02.06.2004 at 21:06:08
 
Valentinaa wrote on 02.06.2004 at 09:48:46:
Edi, tisti iztegnjen prst ni kazal nate ali na kogar koli drugega, ampak na Kr_enga, samo na njega. Zakaj naj Kr_eden ne bi s prstom kazal nase?




Seveda vseobsegajoči bolniki, vse je v nas, vse kaže na nas.
Bolni ste, bolani do te mere, da vam že vso to odvratno, duhovno, vseobsegajoče sranje lezen ven skozi ušesa.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #93 - 02.06.2004 at 21:09:24
 
Andres wrote on 02.06.2004 at 14:29:42:
Dejta že nehati. Edi meni včasih kakšno pametno rukne na čelo pa se itak živi naprej.  BP pa jaz sva imela svoje borbe, ampak nikoli nisem rekel, da je čorav.   Ok, tisti čas je mimo.

Morate misliti na to koliko pametnega folka odide od tu, oziroma se noče za dlje ustaviti ker preprosto ne zdržijo, ko vidijo koliko dreka je na enem mestu.  
Normalna stvar. Ko vidiš drek ti smrdi in tja se ne vrneš.
Bedna je toleranca do dreka, v imenu sprejemljivosti, še bolj bedno je vztrajati tam kjer ti drugi posvinjajo še tisti kos, ki si ga ravno pospravil.

Andres


In največji drek od vseh si prav ti, kako si ne prideš gor in predvsem, bolani drek.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #94 - 02.06.2004 at 21:12:09
 
Quote:
Angel Smiley

Ja Jutri se bomo učili tudi kako se slikico zalima z lepilom na list papirja  Cheesy - sam bomo spodaj še nekaj dodali - opisali z besedam namreč slikco  Wink

In danes smo pri črki O -  spoznali smo, da O  - drugih pisati in govoriti je potrata časa  Wink.

Ampak učitelja pa vsi vedno poslušamo pozorno, ko nam je nekaj všeč a ne - pa še kaj vprašamo in sledimo.Smiley

No, toliko, kaj delamo v vrtcu te dni. Wink

Peskovnik - tm se tud mi sam kregamo - vsi hočjo svoj košček pesovnika zase - pol ga je pa za druge premal.

Kr_eden pa hoče kr celga  Grin Grin Grin



Črka O pomeni, okrog in okrog.
Drugače pa, poserjem se na tvoj peskovnik.
Ups, sem pozabil, to kaže name.  Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #95 - 02.06.2004 at 21:25:28
 
Kr_eden

Upaj si priznati, da si Spoštovan: uf, to je zate Presladka Beseda. Wink

Pa tole: Družba zbrana - Ti v njej  Wink

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #96 - 02.06.2004 at 23:18:32
 
Moonlight wrote on 02.06.2004 at 21:25:28:
Kr_eden

Upaj si priznati, da si Spoštovan: uf, to je zate Presladka Beseda. Wink

Pa tole: Družba zbrana - Ti v njej  Wink



Spoštovan od koga ? Od grupnjaka, od vseobsegajoče duhovno bolanih duhovnežev ?
Od koga spoštovan, to me pa res zanima ?
In predvsem ne rabim biti spoštovan, ker nisem vseobsegajoče bolan, ampak sem realen človek.
Ko sem pisal o sebi in ko sem pisal kaj dobrega, no za nekatere nič dobrega, ampak vedno sranje, so me ti taisti vseobsegajoče bolani duhvneži diskvalificirali in prikazovali vse,  v smislu, da me pokažejo v črni luči in pri tem so nekateri prav dobro uspešni.
In ko sem jim nazaj pisal so prav vse lepo obrnili v njihov prid.
Kar se tega tiče, hmmm, bi temu rekel človek, pokvarjena, vseobsegajoča ljubezen pokvarjenih vseobsegajočih duhovnežev  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ahil
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #97 - 03.06.2004 at 01:31:10
 
Quote:
Spoštovan od koga ? Od grupnjaka, od vseobsegajoče duhovno bolanih duhovnežev ?
Od koga spoštovan, to me pa res zanima ?
In predvsem ne rabim biti spoštovan, ker nisem vseobsegajoče bolan, ampak sem realen človek.
Ko sem pisal o sebi in ko sem pisal kaj dobrega, no za nekatere nič dobrega, ampak vedno sranje, so me ti taisti vseobsegajoče bolani duhvneži diskvalificirali in prikazovali vse,  v smislu, da me pokažejo v črni luči in pri tem so nekateri prav dobro uspešni.
In ko sem jim nazaj pisal so prav vse lepo obrnili v njihov prid.
Kar se tega tiče, hmmm, bi temu rekel človek, pokvarjena, vseobsegajoča ljubezen pokvarjenih vseobsegajočih duhovnežev  Wink


hihihihi.....in ti drugim pravš da so bolani

ti si nartaveč bolnik na tem forumu.....mama ziher ni ponosna nate....ubogi kreten Kr_eden.....delaš budalo iz sebe.....kreten zahojeni......živiš v zablodi....kreten zahojeni......exo je car za tebe....ti se sploh ne moreš postavljati ob bok exiču.....on ni tako primitiven....ti se lahko postavlaš ob bok samo butcem in butcem....kreten Kr_eden....hahaha......taki kot si ti sodijo v norišnco.....butelj Kr_eden.....in ti pravš andresu da je gnoj.....andres je zate veličina......gnoj Kr_eden.....pokozlam se po tebi.....lahk mi sam popušiš karu.....bednik Kr_eden.....pober se mami zizo cuzat.....bi te moral administratorji zbrisat za večno.....usrane Kr_eden

jebi se sam sebe v dupe, govno jedno.....ti nis nikol nč pametnga napisu....bolani Kr_eden....serem ti se na glavo noro gnilo idijotsko
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #98 - 03.06.2004 at 01:58:16
 
Quote:
hihihihi.....in ti drugim pravš da so bolani

ti si nartaveč bolnik na tem forumu.....mama ziher ni ponosna nate....ubogi kreten Kr_eden.....delaš budalo iz sebe.....kreten zahojeni......živiš v zablodi....kreten zahojeni......exo je car za tebe....ti se sploh ne moreš postavljati ob bok exiču.....on ni tako primitiven....ti se lahko postavlaš ob bok samo butcem in butcem....kreten Kr_eden....hahaha......taki kot si ti sodijo v norišnco.....butelj Kr_eden.....in ti pravš andresu da je gnoj.....andres je zate veličina......gnoj Kr_eden.....pokozlam se po tebi.....lahk mi sam popušiš karu.....bednik Kr_eden.....pober se mami zizo cuzat.....bi te moral administratorji zbrisat za večno.....usrane Kr_eden

jebi se sam sebe v dupe, govno jedno.....ti nis nikol nč pametnga napisu....bolani Kr_eden....serem ti se na glavo noro gnilo idijotsko


Eden je pa Trojo gledal-a. Pazi da te kdo v peto ne zadene. Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #99 - 03.06.2004 at 02:36:50
 
Quote:
hihihihi.....in ti drugim pravš da so bolani

ti si nartaveč bolnik na tem forumu.....mama ziher ni ponosna nate....ubogi kreten Kr_eden.....delaš budalo iz sebe.....kreten zahojeni......živiš v zablodi....kreten zahojeni......exo je car za tebe....ti se sploh ne moreš postavljati ob bok exiču.....on ni tako primitiven....ti se lahko postavlaš ob bok samo butcem in butcem....kreten Kr_eden....hahaha......taki kot si ti sodijo v norišnco.....butelj Kr_eden.....in ti pravš andresu da je gnoj.....andres je zate veličina......gnoj Kr_eden.....pokozlam se po tebi.....lahk mi sam popušiš karu.....bednik Kr_eden.....pober se mami zizo cuzat.....bi te moral administratorji zbrisat za večno.....usrane Kr_eden

jebi se sam sebe v dupe, govno jedno.....ti nis nikol nč pametnga napisu....bolani Kr_eden....serem ti se na glavo noro gnilo idijotsko


Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #100 - 03.06.2004 at 03:08:07
 
Gru Gru wrote on 02.06.2004 at 09:18:20:
Kr_eden,

glede na to da se poznava,
da vem, da te včasih mera dobrega okusa zapusti,
sem si, kot sem ti že nekoč obljubu,
dovolu zbrisat, tvoj iztegnjeni prst (Post 60).

Če želiš, se lahko dobiva na kakem čaju,
ali kakem čveku.

Mej se krasno
Edi


Ma Edi, ni problema ker si mi izbrisal tisto slikico namenjeno grupnjaku Andresu.
Če boš pa hodil kaj tod okoli pa ni problema, lahko rečeva kakšno.
No, iztegnjenih prstov je pa na pretek, tak da, sem kar dobre volje, da še ima kateri član "jajca" in jih nabije gor, ne jajca,  Grin iztegnjene prste  Grin

X, hvala za tole, sem kar dobre volje.

Edi, imam se krasno  Wink

X wrote on 02.06.2004 at 15:08:10:


Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #101 - 03.06.2004 at 08:49:22
 
Quote:
X, hvala za tole, sem kar dobre volje.


Kr_eden, že nekajkrat sem dobil občutek, da me imaš za nekega zaveznika. Naj ti povem, da ni tako, ker se od tvojega 'pisanja' distanciram kolikor se le da. Razlog, da sem objavil teh šest slik, je sila preprost: bolj kot tvoje 'pisanje' me je zbodla Edijeva cenzura (in še bolj njegovi odgovori). Ne vem od kod mi to, ampak na cenzuro sem precej občutljiv, zato sem kot politično izjavo napopal te slike, ker me je zanimalo, ali jih bodo prav tako po hitrem postopku odstranili in s tem nazorno pokazali, da se je forum počasi spremenil v Ameriko polno moralističnih jastrebov, ki si življenja ne znajo več polepšati drugače kot s cenzuriranjem ob jutranji kavici, za lep začetek dneva.
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #102 - 03.06.2004 at 09:07:18
 
Prav bomo pa limal. Ni panike, ne vem zakaj se sploh razburjaš.
Kolikor vem, se na PC ne da posrat, mogoče boš ti taprvi, pa to ni noben podatek zame. Sem te brala tud za nazaj, nisi mel slabe poste, zakaj si se spremenu, pa ne vem. Pa me tudi ne zanima.

Želim ti lep dan, zame ni nobena umetnost neki zalimat gor, važen je smisel tega...

Angel

Sem napisala včeri, lahk me opljuvaš, stolčeš, mene zato ne bo nič manj, tebe pa tud ne več.Kaj čva pol modrovati v nedogled, kar sem mela povedat sem napisala.
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
PSRe: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #103 - 03.06.2004 at 09:09:57
 
PS: bolnike maš pa na:www.med.over.net., pa še zdravniške nasvete nudjo brezplačno.

Stvar izbire! Probej!

Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #104 - 03.06.2004 at 09:11:03
 
Quote:
In si pogledala najprej pri sebi, zakaj si šla komentarje pisat v topic, kjer je naprošeno, da se ne daje notri druga kot quote izjav? Lahko bi komentarje o tem, ali je prav ali ni prav, da sem objavil fotke, šla pisat pod fotke. Bi bilo mnogo bolj primerno.


Ja, Iga, naknadno sem se opazila, da niso na najbolj ustreznem topicu. Pogoje topica sem pa, iskreno povedano, tudi videla tisti dan prvič.

Zato je res, lahko bi. Lahko bi pa tudi ti pustil fotke objavljene, ker res ni bil moj namen, da jih brišeš. Zmotilo me je samo to, ker so mi vzbudile občutek nemoči, podobno kot če nekdo brez tvojega soglasja manipulira s tvojo zasebnostjo. Saj, o tem, kje so meje se bi dalo pogovarjat, morda pa samo to. Pa prosim, ne pravim zdaj, da si ti s fotkami imel slabe namene. Verjamem, da prav nasprotno.  

No, brisanje kr_edenovega posta s strani Edija pa ima za moje pojme isto osnovo, le da z druge strani. Zame je to nasilno dejanje, ker je bila izvedena moč s sredstvi nad nekom, ki te možnosti nima.

To je moje mnenje, četudi deluje komu, da kompliciram in je morda preveč vzgojne narave, ampak enkrat končno nimam slabega občutka, kajti takšno je moje mišljenje in sem vesela, da ga nisem zatajila.

Priznavam iluzijo v toliko, ker sem se na nek način sprojicirala in reagirala na dejanje, četudi ni bilo storjeno neposredno meni (ni bila objavljena fotografija prav moje osebe in tudi ni bil zbrisan post, ki sem ga jaz napisala). Po vsej verjetnosti je to bila želja, da bi zaščitila sebe, postavila mejo, zato to zanašanje na pravila. Menim, da se ta morajo postaviti, tudi dodobra spoznati - mogoče le zato, da bomo jih nekega dne zares lahko primerno kršili. Nekega dne niti ne bodo potrebna več. Tudi jokanje nad krivico naj bo, da spoznamo kaj sploh pravica je. Pravica je poslušati srce. In če bi me kdo danes vprašal tako, kot sem pred leti spraševala tu - ali ni navsezadnje vse brezsmiselno? - bi mu rekla ne, ni brezsmiselno. Vendar mora smisel vsak najti sam kot kompromis med tem, kaj mu življenje ponuja in med tem, kaj ga resnično veseli.

Enkrat pa resnično...... kraljestvo Resnice.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 15