Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 
(Read 36851 times)
LittleStar
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #75 - 06.04.2004 at 09:35:04
 
en_bk wrote on 06.04.2004 at 09:22:29:
Ma se ti kaj lahko pripeti, da se te dotakne prelestna dama /ljubezen sem mislil, tko da je dama zgolj figurativno/ in te mehko ovije v svoj pajčolan v trenutku, ko bo nasproti oseba, ki ni ravno reprezentančni primerek tvojih predstav...

In ti boš vse predstave , ki jih gojiš sedaj, lepo skrbno zavil v oh in ah in v nekaj pozabe ter jih vrgel za prvim psom, ki bo slučajno, nič kriv in res nenamerno pritekel mimo.
Seveda ne trdim, da bo tako hudo....ponavadi je huje.

en bk
Wink


Pa dobro pol, če ljubezen nima nobene zveze z zdravo pametjo, ker kr tako pride, te prevzame, al pol sploh ljubimo koga drugega, recimo nekega partnerja skozi življenje oz. a je to pol sploh ljubezen, če je racionalno nastavljena?

Ljubezen = pozornost ???


Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Grupni sex - anketa
Reply #76 - 06.04.2004 at 10:08:51
 
Andres wrote on 06.04.2004 at 02:02:55:
Koliko si jih pa že imel, da lahko trdiš, da te ne bo mogla okrog prsta ovijat? Tebi se niti sanja ne kako nepreračunljive so ženske.   Ko boš spoznal, da jih je večina sam za sex, ne pa za živet skupaj dobra, se še kaj oglasi.
Andres


Andres to je tvoja blodnja, sam poznam precej drugačnih oseb takih in drugačnih, pa sva si v letih, izkušnjah in še marsičemu precej skupaj, mogoče simbolično, ob isti široki reki, a vsak na svojem bregu... Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Grupni sex - anketa
Reply #77 - 06.04.2004 at 10:35:54
 
Quote:
Pa dobro pol, če ljubezen nima nobene zveze z zdravo pametjo, ker kr tako pride, te prevzame, al pol sploh ljubimo koga drugega, recimo nekega partnerja skozi življenje oz. a je to pol sploh ljubezen, če je racionalno nastavljena?

Ljubezen = pozornost ???



Jah Mala zvezdica, tista taprva iskrica...eni ji pravjo kemija, drugi zaljubljenost, spet tretji kaj drugega...nima glih prav tesnih stikov z zdravo pametjo...s čarobnostjo pač. Če ta ne izgine po določenem času, ko tiste ljubke lastnosti partnerja, prej nevidne ali prezrte, postanejo moteče, se lahko razvije v ljubezen...globoko, zrelo, čutno, strastno, izpolnjujočo, varno, vsak dan bolj polno...in...trajno. Ampak...da bo taka ostala...je pa treba delat...kaj delat....garat
Moje mnenje, ki mu verjamem. Zakaj? Ker garam že polnih petindvajset let. A se splača? Pred eno uro sem dobil sms z besedami "Ljubim te". Nič drugega. Od žene /moje, ne kakšne druge/. Se splača. Spet samo moje mnenje.

en bk
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #78 - 06.04.2004 at 12:24:06
 
Andres, tebi se niti sanja ne, kako prefrigan sem jaz. Čisto komot, poznam dosti žensk samo preko chata ali tule na forumu, pa mi je čisto jasno kam pes taco moli. Pa najsi še dela za tako dobro, milo, pa nedolžno, ponavadi so take najhujše, ki delujejo oziroma zgledajo mirne, ker skrivajo npr. celotno svojo zgodovino. No, ampak tukaj imaš večina starejših dam, tam okrog 28-35, kar pa zdaleč niso moja ciljna skupina, držim se nekega principa, starejše nikoli, če so mlajše na dosegu, niti ne poznam ene samcate v teh letih, ki bi ustrezala in zadoščala mojim kriterijem, to je hočeš nočeš prestaro, pa predelano, izdelano, preizkušeno, naturirano, reciklirano, ne vse, ampak takole mi pravi "female-detector", pa me to nič ne moti, to je njihova osebna stvar, moti me to pretvarjanje, da se nekatere nekaj delajo, pišejo pocukrano, neresnično, ne iz sebe, a nobena se ne drži tega ali pa raje molči, ker se sramujejo ali pa se jim fučka.... Naj pove, kaj je in kdo je, ne pa da se pretanjeno skrivajo svojo pravo bistvo pod kopico leporečnih besed, to so tele lisičke, o katerih ti govorim ves čas, ki pa me na srečo nobena ne preslepi... Takoj vidim žensko iz kakšnega testa je narejena, kako se obnaša, kaj govori itd., ločim pošteno od nepoštene, ampak treba bit pozoren pri prebiranju in ločiti pleve od zrnja.... Sorry, Andres, jaz se tega držim, kar so me doma učili, ne pa tega, kar mi tukaj nekateri solite pamet, pri čemer pa vas je več kot 1/2 ločenih.... Očitno se vaša strategija ne odreže najboljše v splošnem!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #79 - 06.04.2004 at 12:34:32
 
exorcist wrote on 06.04.2004 at 12:24:06:
Čisto komot, poznam dosti žensk samo preko chata ali tule na forumu, pa mi je čisto jasno kam pes taco moli. Pa najsi še dela za tako dobro, milo, pa nedolžno, ponavadi so take najhujše, ki delujejo oziroma zgledajo mirne, ker skrivajo npr. celotno svojo zgodovino. ......

moti me to pretvarjanje, da se nekatere nekaj delajo, pišejo pocukrano, neresnično, ne iz sebe, a nobena se ne drži tega ali pa raje molči, ker se sramujejo ali pa se jim fučka.... Naj pove, kaj je in kdo je, ne pa da se pretanjeno skrivajo svojo pravo bistvo pod kopico leporečnih besed, to so tele lisičke, o katerih ti govorim ves čas, ki pa me na srečo nobena ne preslepi... Takoj vidim žensko iz kakšnega testa je narejena, kako se obnaša, kaj govori itd., ločim pošteno od nepoštene, ampak treba bit pozoren pri prebiranju in ločiti pleve od zrnja....


Ok, exič, zakaj pa pol sploh takšne stvari sprašuješ...če pa si itak pogruntal vse ženske tule gori.

In drugo...joj, a se mi da? Shocked...ok, se mi da Grin...
torej drugo....kako možnost sploh tule imamo odgovarjat....napr. ona tvoja vprašanja zaprtega tipa z odgovori da/ne...
....tisti, ki molčijo, jim pripišeš črn scenarij
....tistim, ki odgovorijo z belim,  pripišeš črn scenarij
....pol je edina varianta, da se kar vsi povprek začnemo samoobtoževat- saj tebi itak ni mar za resnico....samo da druge slabe narediš

....a boš pol srečen???

Če bomo vsi slabi...ti pa dober?

A to te drži pri življenju ali kako?

Pa saj verjetno niti ne boš odgovoril na ta vprašanja, tako kot se spodobi. Undecided

Saj ne vem, zakaj se sploh angažiram tle...
Aja, saj res....ker si srčkan. Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #80 - 06.04.2004 at 12:42:31
 
Lilith wrote on 06.04.2004 at 12:34:32:
Saj ne vem, zakaj se sploh angažiram tle...
Aja, saj res....ker si srčkan. Grin




rajš priznaj: ker se rajš tu zabavaš, kot da bi delala Grin

(itak da se projiciram Grin )
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #81 - 06.04.2004 at 13:22:45
 
en_bk wrote on 06.04.2004 at 09:22:29:
Dragi Exo
Zarečenega kruha se poje največ, so vedeli že zdavnaj...le zakaj...iz izkušenj najbrž.
Je kar prav, da imaš izdelane ene predstave o tem, kako naj bi izgledal tvoj partner na zunaj in znotraj, zgoraj in spodaj. Ma se ti kaj lahko pripeti, da se te dotakne prelestna dama /ljubezen sem mislil, tko da je dama zgolj figurativno/ in te mehko ovije v svoj pajčolan v trenutku, ko bo nasproti oseba, ki ni ravno reprezentančni primerek tvojih predstav in ko ti natakne še očala...pa ne rožnata, ampak tista za švasat, ti bo v hipu ali dveh kaj malo pomembno, ali ima taista oseba še nedotaknjen junfer, kolikšna je njena kilometrina, potrebuje dve tehtnici mogoče, je bil njen najljubši ljubimec vaško nogometno moštvo s trenerjem in gledalci istočasno.....in če se bo ljubezen v tem trenutku še prav posebno potrudila zate...hja, mogoče...mislim...samo mogoče ti takrat ne bo pomembno niti to, da ni ženska.
In ti boš vse predstave , ki jih gojiš sedaj, lepo skrbno zavil v oh in ah in v nekaj pozabe ter jih vrgel za prvim psom, ki bo slučajno, nič kriv in res nenamerno pritekel mimo.
Seveda ne trdim, da bo tako hudo....ponavadi je huje.

en bk
Wink


Zarečeni kruh ješ, če sisestradan, da te skomine dajejo, sit ga nihče z užtikom ne je, niti nima te želje. Ampak vidim, da me slabo poznaš, ko mi prisodiš kaj takega, česar ne bi storil v svojih najbolj divjih sanjah, ker zame in pravila srca ne obstajajo, zato da jih kršimo, to velja edino le v "peklu", ampak da jih prisluhnemo, jih spoštujemo z vsem človeškim dostojanstvom, jih branimo s svojim prepričanjem, da respektiramo to, akr me je naučil moj najbližji okoliš, vrednote, ki so mi posredovali starši.

Vidim zelo malo verjetnosti, da bi me priječa na limanice ta "prelestna" dama, o kateri govoriš, niti se ne bi petljal z njo, ke rimam svoja načela, ki jih praviloma spoštujem, vedno prej odtehtam morebitne konsekvence, preden bi zaletavo storil kakšno neumnost. Sicer pa, zakaj bi metal svoje bisere svinjam, da jih poteptajo in umažejo ter na koncu zavržejo? Če bi bil sam brez biserov, potem bi bila druga pesem, po tem nebi imel imel kaj izgubiti, tako pa je to zelo slaba investicija, ki se dolgoročno gledano ne izplača, kvečjemu te nekaj stane.

Jaz še skoz vztrajam pri miselnosti, ki je večini od vas nesmiselna, kamen spotike, da bi morali graditi na ljubezni, ki pa ni enaka fizični privlačnosti, bazirajoča na seksualnosti, ki je temelj in garant trdni zvezi.

Ti pa se samo veseli takih žensk, stvari, ki so jo že vsi imeli pred tabo, se je dotikali in jih umazali, zame to ne predstavlja izziva, da bi jim dvoril ali zapeljeval, ker mi je izpod časti. Čakanje v vrsti? Ne, hvala lepa...


Za večji podvig štejem to, da osvojim in preplezam goro, ki je strma, ki ni položna, nikakor pa ne te sorte, venerinih hribčkov, ki so horizontalni, katere ti preferiraš, ženske, ki so hitro v horizontalnem (ležečem) položaju, to ne štejem za noben PODVIG, ampak raje te, ki jih ni še nihče pred mano preplezal in zabijal "cepinov" vanjo, gulil z derezami itd., za cilj si postavim to, da dosežem vrh z bajnim razgledom, kar seveda ni lahko, ampak motivacijo mi predstavlja bogata nagrada, to mi daje dvojni užitek, da sem dosegel nemogoče, prekosil samega sebe, in da sem bil prvi...
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Grupni sex - anketa
Reply #82 - 06.04.2004 at 13:48:18
 
Hehe Exo..tud prou...kar je zate dobr, je dobr...zate...in...to spoštujem.

Se imej lepo in skrajno...ne ne.....ti želim, da se imaš lepo in skrajno.

en bk
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #83 - 06.04.2004 at 14:00:22
 
exorcist wrote on 06.04.2004 at 13:22:45:
Za večji podvig štejem to, da osvojim in preplezam goro, ki je strma, ki ni položna, nikakor pa ne te sorte, venerinih hribčkov, ki so horizontalni, katere ti preferiraš, ženske, ki so hitro v horizontalnem (ležečem) položaju, to ne štejem za noben PODVIG, ampak raje te, ki jih ni še nihče pred mano preplezal in zabijal "cepinov" vanjo, gulil z derezami itd., za cilj si postavim to, da dosežem vrh z bajnim razgledom, kar seveda ni lahko, ampak motivacijo mi predstavlja bogata nagrada, to mi daje dvojni užitek, da sem dosegel nemogoče, prekosil samega sebe, in da sem bil prvi...



na svetu mislim, da ni nobene gore, ki še ne bi bila preplezana, tako da exo ... svoje vrhove boš moral iti osvajat na kako Luno, ali še bolje Venero  Grin

vsekakor pa good luck, pri tvojih alpinističnih podvigih
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #84 - 06.04.2004 at 14:00:45
 
Quote:
Za večji podvig štejem to, da osvojim in preplezam goro, ki je strma, ki ni položna, nikakor pa ne te sorte, venerinih hribčkov, ki so horizontalni, katere ti preferiraš, ženske, ki so hitro v horizontalnem (ležečem) položaju, to ne štejem za noben PODVIG



jaz sem pa mislila, da ti res v ljubezen verjameš  Sad
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #85 - 06.04.2004 at 14:04:09
 
m wrote on 06.04.2004 at 14:00:45:
jaz sem pa mislila, da ti res v ljubezen verjameš  Sad


eh, marjana, sej je zelo očitno, exo je tip moškega, ki se zaljubi v queen of the group, ledeno princesko, ki pa je ledena samo do njega
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #86 - 06.04.2004 at 14:04:56
 
exorcist wrote on 06.04.2004 at 13:22:45:
Sicer pa, zakaj bi metal svoje bisere svinjam, da jih poteptajo in umažejo ter na koncu zavržejo? Če bi bil sam brez biserov, potem bi bila druga pesem, po tem nebi imel imel kaj izgubiti, tako pa je to zelo slaba investicija, ki se dolgoročno gledano ne izplača, kvečjemu te nekaj stane.



Zdaj se mi pa počasi svita, kaj je s tabo. Ti si NARCIS.  Shocked Shocked Shocked

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Grupni sex - anketa
Reply #87 - 06.04.2004 at 14:06:20
 
al pa narcisa Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #88 - 06.04.2004 at 17:05:40
 
Valentinaa wrote on 06.04.2004 at 14:04:56:
Zdaj se mi pa počasi svita, kaj je s tabo. Ti si NARCIS.  Shocked Shocked Shocked



Mater jaz sem prelep za ta svet. Pamten in lep s prodornim intelektom, kaj še čemo? ha, ha, ha Grin Grin

Nobena me ni vredna, da si mažem roke z njo... Grin

Uganila si, valentina, zaljubljen sem v samega sebe.....

Daj, no, v smeh me spravljaš..... Wink




Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #89 - 06.04.2004 at 19:53:27
 
Valentinaa wrote on 06.04.2004 at 14:04:56:
Zdaj se mi pa počasi svita, kaj je s tabo. Ti si NARCIS.  Shocked Shocked Shocked

To jest ze ene 6 mesecev trdim. Exorcist je Narcisek.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8