Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 
(Read 36855 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Grupni sex - anketa
Reply #90 - 06.04.2004 at 20:38:02
 
Gru Gru wrote on 06.04.2004 at 10:08:51:
Andres to je tvoja blodnja, sam poznam precej drugačnih oseb takih in drugačnih, pa sva si v letih, izkušnjah in še marsičemu precej skupaj, mogoče simbolično, ob isti široki reki, a vsak na svojem bregu... Wink



Vse lepo in prav Edi, samo ne verjamem, da ti ne moreš razumet, da z dostim lahko seksaš, le z redkimi pa si lahko trajno skupaj.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #91 - 07.04.2004 at 10:41:25
 
exorcist wrote on 06.04.2004 at 17:05:40:
Uganila si, valentina, zaljubljen sem v samega sebe.....

Daj, no, v smeh me spravljaš..... Wink



Tudi če se tebi zdi smešno... Sebi, ljubim te!  piše pod tvojim avatarjem, in tale forum in tvoji topiki so gladina jezera, v katerem ti občuduješ sebe, svoje vrline, tako v nasprotju z ostalimi tukaj, da so s kontrastom še večje, povzdignjene v nebo... Pa nesramnež tisti, ki  malo vzvalovi gladino vode, da se podoba popači, takoj je treba udariti po njem... Ah Exo, neguj to svoje čustvo, imej se rad in izživi občutke, tako jih boš mogoče presegel... mogoče boš nekoč zmožen ljubiti tudi koga drugega, iz srca in brezpogojno.

Ali pa tudi ne, kakor hočeš. Jaz ti želim vse v tvoje največje dobro in v dobro vsega vesolja. ...

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #92 - 07.04.2004 at 10:51:57
 
exorcist wrote on 06.04.2004 at 17:05:40:
Mater jaz sem prelep za ta svet. Pamten in lep s prodornim intelektom, kaj še čemo?



madonna imaš smolo, da tega nobena lepa devica ne opazi (malo boš moral samopromocijo izboljšat in še preden se ti bo pleša začela delati)

Grin  Grin  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Grupni sex - anketa
Reply #93 - 07.04.2004 at 13:38:27
 
exorcist wrote on 06.04.2004 at 12:24:06:
Andres, tebi se niti sanja ne, kako prefrigan sem jaz. Čisto komot, poznam dosti žensk samo preko chata ali tule na forumu, pa mi je čisto jasno kam pes taco moli. Pa najsi še dela za tako dobro, milo, pa nedolžno, ponavadi so take najhujše, ki delujejo oziroma zgledajo mirne, ker skrivajo npr. celotno svojo zgodovino. No, ampak tukaj imaš večina starejših dam, tam okrog 28-35, kar pa zdaleč niso moja ciljna skupina, držim se nekega principa, starejše nikoli, če so mlajše na dosegu, niti ne poznam ene samcate v teh letih, ki bi ustrezala in zadoščala mojim kriterijem, to je hočeš nočeš prestaro, pa predelano, izdelano, preizkušeno, naturirano, reciklirano, ne vse, ampak takole mi pravi "female-detector", pa me to nič ne moti, to je njihova osebna stvar, moti me to pretvarjanje, da se nekatere nekaj delajo, pišejo pocukrano, neresnično, ne iz sebe, a nobena se ne drži tega ali pa raje molči, ker se sramujejo ali pa se jim fučka.... Naj pove, kaj je in kdo je, ne pa da se pretanjeno skrivajo svojo pravo bistvo pod kopico leporečnih besed, to so tele lisičke, o katerih ti govorim ves čas, ki pa me na srečo nobena ne preslepi... Takoj vidim žensko iz kakšnega testa je narejena, kako se obnaša, kaj govori itd., ločim pošteno od nepoštene, ampak treba bit pozoren pri prebiranju in ločiti pleve od zrnja.... Sorry, Andres, jaz se tega držim, kar so me doma učili, ne pa tega, kar mi tukaj nekateri solite pamet, pri čemer pa vas je več kot 1/2 ločenih.... Očitno se vaša strategija ne odreže najboljše v splošnem!


Exo, a to so te tudi doma učili, da nesramno provociraj ženski spol. A so ti doma rekli, da sprašuj, če kdo rad grupno sexa?

A te niso doma naučili, da življenje prinaša marsikaj? In da lahko nekaj sklepaš, oz pametuješ o nečem le na podlagi izkušenj?

Ti bi pametoval o sexu, pa ga še izkusil nisi. Tongue Grin Grin  
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Grupni sex - anketa
Reply #94 - 07.04.2004 at 13:49:53
 
Andres wrote on 06.04.2004 at 20:38:02:
Vse lepo in prav Edi, samo ne verjamem, da ti ne moreš razumet, da z dostim lahko seksaš, le z redkimi pa si lahko trajno skupaj.

Andres



To je pa čist druga pesem, al pa sem moral prespat eno noč....  Wink Wink Wink

Grin Grin Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #95 - 07.04.2004 at 20:48:53
 
Valentinaa wrote on 07.04.2004 at 10:41:25:
Tudi če se tebi zdi smešno... Sebi, ljubim te!  piše pod tvojim avatarjem, in tale forum in tvoji topiki so gladina jezera, v katerem ti občuduješ sebe, svoje vrline, tako v nasprotju z ostalimi tukaj, da so s kontrastom še večje, povzdignjene v nebo... Pa nesramnež tisti, ki  malo vzvalovi gladino vode, da se podoba popači, takoj je treba udariti po njem... Ah Exo, neguj to svoje čustvo, imej se rad in izživi občutke, tako jih boš mogoče presegel... mogoče boš nekoč zmožen ljubiti tudi koga drugega, iz srca in brezpogojno.

Ali pa tudi ne, kakor hočeš. Jaz ti želim vse v tvoje največje dobro in v dobro vsega vesolja. www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/aleluja.gif




ja, vem, da ne moreš zanikati, da sem f*** atraktiven, tak da me nobena ni vredna, da bi si mazal roke z njo...
Grin

PS: exorcist se šali.....

Veronika slabo poznaš psiho ljudi, kateri se poveličuje in se ima za najboljšega, dejansko trpi za raznoraznimi manjvrednostnimi kompleksi, ampak jaz to delam iz šale.... ker je tukaj ego tako grdo popljuvan, pa ga malo dvignem, pa tudi malo vas dražim, kar mi še posebja ugaja, ko se razburjate in primete za vsako kost, ki vam jo vržem .....  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Grupni sex - anketa
Reply #96 - 07.04.2004 at 23:19:35
 
Gru Gru wrote on 07.04.2004 at 13:49:53:
To je pa čist druga pesem, al pa sem moral prespat eno noč....  Wink Wink Wink

Grin Grin Grin



Ne, nisi moral prespat eno noč ampak tisti prvotni tekst se mi je tako čudno zapisal, da se ga lahko dvojno sklepa.  Ni problema Edi, stvar je zdaj rešena.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Grupni sex - anketa
Reply #97 - 07.04.2004 at 23:20:29
 
exorcist wrote on 07.04.2004 at 20:48:53:
mi še posebja ugaja, ko se razburjate in primete za vsako kost, ki vam jo vržem .....  Grin


najbolš, da si daš tole v podpis  Grin
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Grupni sex - anketa
Reply #98 - 08.04.2004 at 00:00:20
 
exorcist wrote on 07.04.2004 at 20:48:53:
ja, vem, da ne moreš zanikati, da sem f*** atraktiven, tak da me nobena ni vredna, da bi si mazal roke z njo...
Grin

PS: exorcist se šali.....

Veronika slabo poznaš psiho ljudi, kateri se poveličuje in se ima za najboljšega, dejansko trpi za raznoraznimi manjvrednostnimi kompleksi, ampak jaz to delam iz šale.... ker je tukaj ego tako grdo popljuvan, pa ga malo dvignem, pa tudi malo vas dražim, kar mi še posebja ugaja, ko se razburjate in primete za vsako kost, ki vam jo vržem .....  Grin



Po vsem tem sledi da si s tem topico iščeš folk za grupnega.  Čuden način kako do tega priti.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #99 - 08.04.2004 at 07:20:12
 
Jutrčka, Ekso...

Berem in berem te tvoje topice... v bistvu itak ne vem, če sem ga prilimala na pravo stran Wink ampak... a, si ti ziher, da veš, na katero spolno stran si obrnjen? Do sedaj si pokazal, da sovražiš vse ženske, da je tvoja mama svetnica... Tudi lahko pomeni, da kjub tvoji intelegenci, nimaš spolnih izkušenj... mogoče si še vedno devičnik Wink Ali pa dejansko spadaš k tipom, ki niso srečni, če nimajo vsaj malo pozornosti? Nevarna leta Wink

Pri tvojih 23, ali 24 letih, si zelo načitan, toda nobene stvari niso na praksi... se pravi, da veliko stvari obvladaš zgolj teoretično? Wink 8)

Pa vendar... Če te ne bi bilo na forumu, bi bil dolgčas Wink

Lep dan ti želim

Vilma Smiley Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #100 - 08.04.2004 at 07:38:49
 
vilma wrote on 08.04.2004 at 07:20:12:
Pa vendar... Če te ne bi bilo na forumu, bi bil dolgčas Wink



Meni tudi. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #101 - 08.04.2004 at 10:11:11
 
exorcist wrote on 07.04.2004 at 20:48:53:
f***
?


exorcist wrote on 07.04.2004 at 20:48:53:
Veronika slabo poznaš psiho ljudi, kateri se poveličuje in se ima za najboljšega, dejansko trpi za raznoraznimi manjvrednostnimi kompleksi, ampak jaz to delam iz šale.... ker je tukaj ego tako grdo popljuvan, pa ga malo dvignem, pa tudi malo vas dražim, kar mi še posebja ugaja, ko se razburjate in primete za vsako kost, ki vam jo vržem .....


Seveda se ti lahko hecaš, kolikor se hočeš. Samo tale tvoj hec zares veliko pove o tebi, in ne vtis, ki bi ga ti rad naredil. Točno tako kot si napisal: kompleksi...trpeti...šale...


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #102 - 08.04.2004 at 20:09:02
 
Valentinaa wrote on 08.04.2004 at 10:11:11:
?



Seveda se ti lahko hecaš, kolikor se hočeš. Samo tale tvoj hec zares veliko pove o tebi, in ne vtis, ki bi ga ti rad naredil. Točno tako kot si napisal: kompleksi...trpeti...šale...





Eh, Valentina vedno je bilo najlažje nekoga obdolžit in obtožit, da govori bedarije, ker s tem si da vsak sebi lasten alibi, legitimacijo za pravilnost svojih objav. Ne od svojih izjav ne odstopam, ker "grupni sex" je po moje za partnerski odnos strup, nesprejemljiv..... Zdaj pa lahko mene napadaš, a hkrati misliš, da da s tem ravnanjem diskreditiraš tudi moje izjave, ki pa niso samo moje, ampak se opiram na ljudsko modrost, na neko zlato sredino, na "normalnost".....

Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #103 - 08.04.2004 at 23:15:57
 

Exo, ti se kar imej rad. Pa...kakor hočeš...

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #104 - 08.04.2004 at 23:39:43
 
Valentinaa wrote on 08.04.2004 at 23:15:57:
Exo, ti se kar imej rad. Pa...kakor hočeš...




Zopet argument proti navideznemu strašilu. Kaj naj ti rečem, bi rada slišala, da ti govorim, sicer me nič ne briga, ampak vseeno, da je to OK, da treibaš grupunjake, tolernca da po šivih ven poka, pa še ka, sranje je zame to.... Ne, nikoli se mi ne bo zdelo to OK, ker mi zdrava pamet in srce pravita drugače. Ti pa če imaš špas pri tem, pa uživaj.... ampak zame je to le plitkost duha, nič drugega....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8