Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8
(Read 36966 times)
DaBi
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #60 - 05.04.2004 at 18:32:56
 
Z mokrimi sanjami ne misli uhanje urina.  Roll Eyes
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #61 - 05.04.2004 at 18:38:31
 
Quote:
Z mokrimi sanjami ne misli uhanje urina.  Roll Eyes
Grin


ah, kaj ne poveš, tega pa nisem vedel, dobro da si me razjasnil,,,, ha ha ha - tebi se smejem, da ti tako pozno, oziroma ti sploh ne kapne he he he...... Grin

hvala, ker si mi pojasnil, kaj so mokre sanje, tega pa res nisem vedel, kaj  je mislila Valentina, jaz ti še povem, kako se reče strokovno - polucija  Grin

jao, jao Dabi, Dabi,,,,, lajtunga..... zelo zelo dolga lajtunga..... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #62 - 05.04.2004 at 18:45:55
 
Z veseljem.
Ob tvojem omenjanju planic in kahle se človek res vpraša če veš....
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Grupni sex - anketa
Reply #63 - 05.04.2004 at 18:53:03
 
exo, pogovor s tabo je šolski primer verbalne masturbacije  Roll Eyes
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #64 - 05.04.2004 at 18:54:27
 
Grin  Lips Sealed
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Grupni sex - anketa
Reply #65 - 05.04.2004 at 18:57:40
 
Wink Lips Sealed
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #66 - 05.04.2004 at 19:23:56
 
ixtlan wrote on 05.04.2004 at 18:53:03:
exo, pogovor s tabo je šolski primer verbalne masturbacije  Roll Eyes


ja, res je, jeziček mi zelo hitro leti, nikoli ne veš, kje se to lahko koristi... verjamem, da bi bila tvoja navdušena nad tem,,,, Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #67 - 05.04.2004 at 19:25:48
 
Quote:
Z veseljem.
Ob tvojem omenjanju planic in kahle se človek res vpraša če veš....


meni se zdi, da ti niti tega ne veš, da nič  ne veš....

jaz vsaj vem, da nič ne vem,...
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Grupni sex - anketa
Reply #68 - 05.04.2004 at 22:32:17
 
exorcist wrote on 05.04.2004 at 19:23:56:
ja, res je, jeziček mi zelo hitro leti, nikoli ne veš, kje se to lahko koristi... verjamem, da bi bila tvoja navdušena nad tem,,,, Grin


a moja psička?
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #69 - 05.04.2004 at 22:47:22
 
ixtlan wrote on 05.04.2004 at 22:32:17:
a moja psička?


ne, ma jaz imam zoofilijo za še večo perverznost kot grupnega, ti pa samo uživaj, čeprav bi te najraje prijavil na društvu za mučenje živali  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Grupni sex - anketa
Reply #70 - 06.04.2004 at 00:18:16
 
Exco.

Tole se ti s tvojo lepotico lahko pripeti. Mnogim tu bi pasalo.  Priznam, tudi meni, pa to z leti itak ne boš priznal.

Andres


...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Grupni sex - anketa
Reply #71 - 06.04.2004 at 00:27:06
 
mah dej no ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Grupni sex - anketa
Reply #72 - 06.04.2004 at 01:26:25
 
Pa sej to ni nč tazga.  Ponekod redna praksa.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Grupni sex - anketa
Reply #73 - 06.04.2004 at 02:02:55
 
Exco.

Kdo te sploh  v kaj posiljuje?  Ti izsiljuješ neka priznanja od folka tu.  To je bil sicer namen tega tvojega topica, ampak kot ti je Lilith napisala, si preveč agresivno vse skupaj postavil.

In glede tega tvojega feminedetectorja. Koliko si jih pa že imel, da lahko trdiš, da te ne bo mogla okrog prsta ovijat? Tebi se niti sanja ne kako nepreračunljive so ženske.   Ko boš spoznal, da jih je večina sam za sex, ne pa za živet skupaj dobra, se še kaj oglasi.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Grupni sex - anketa
Reply #74 - 06.04.2004 at 09:22:29
 
exorcist wrote on 05.04.2004 at 13:52:38:
Andres, in večina ostalih, ne ve vem, kje vi in jaz živite, ampak svetovi med mano in vami se razlikujejo kot 2 povsem različna planeta, npr. kot Zemlja in Luna. Moram paziti le na to, da morebiti kateri od vas ne pade z lune na zemljo, kot nek komet, in mi trešči v glavo, da bi začel misliti narobe? Pač, svetovi so različni, razmišljanje je različno, mišljenje je različno.... Ampak konvencionalno mišljenje mi še nikoli ni ustrezalo, pa zato dobim po glav, kot poje Adi Smolar, ker sem neprilagodljiv. Škoda, da noben od vas ne prisluhne temu Smolarčku, ali pa morda pa noče? On črpa svoje pesmi iz zakladnice ljudske modrosti, ki še nikogar ni pustila na cedilu, ampak je življenjska, kar grupnjak še zdaleč ni, ne pa iz tega, ker hočeš biti "moderen", pa če vidiš, kaj drugi delajo, da tudi ti moraš... Vprašanje le, zak kakšno ceno, s kakšno koristjo? Po moje za zelo visoko ceno, ker te oblike spolnosti so po moje zelo razdiralne, ker načnejo osnovno celico družbe - družino, ki je temelj ljubezni....

Res je, Andres, vedno naj****, ker se ne prilagajam miselnosti, ki je trenutno na sceni, zato me tudi ti s svojimi Gape kompanijoni smatraš za odklonskega, kar me čisto nič ne moti, ker imam svojo glavo. Sicer pa, zakaj bi mi nekdo drug govoril, kaj je normalno in kaj je nenormalno, kaj je prav in narobe? To definira večina, kaj je za njo sprjemljivo, da vas lažje vodi, prodaja.... Vsak živi tako kot misli, da je zanj pravilno, odgovarjajoče, ustrezno. ne pa tako kot mu drugi diktirajo, zato ne vidim smisla v tem, kar počnete, recimo ti Andres, ko me v nekaj prepričuješ in posiljuješ... Primer: če greš ti s prstom v rit, zakaj bi moral še jaz iti s prstom v rit? Nesmisel...

ANdres, kot sem še povedal, Boglefreak je rekel, da ima neke vrste "gaydetektor", jaz pa imam neke vrste "femaledetector", da jo prokužim, takoj ko izreče par besed, in vidim njeno obnašanje, že vem kje sem in pri čem sem, pri meni optične varke ne palijo... tak da viklanja okoli malega prsta in manipulacija pri meni ne sede....

Ixlatan, od kod pa tebi tole napačno iduktivno sklepanje? Ne moreš tega sklepati po svoji boljši polovici, niso vse punce enake, take kot tvoja, da se ji porodi želja po drugih, če si ti ne izkažeš, če si bolj švoh in pogostokrat zatajiš, morda pa ji je 10cm premalo, saj kolibriji, sodeč po tvojem avatarju, so res najmanjši tiči, v svetovnem merilu, ampak jaz pri tem  nimam strahu, če si to po sebi sklepal, meni vsak centimeter služi, ti pa probaj s protezo, če ti dolžina dela preglavice? Bi pa se morda tudi sam priporočal, če je še tvoja vedno za ponucat, kaj pomenijo decimetri, le da ni prestara....


Dragi Exo
Zarečenega kruha se poje največ, so vedeli že zdavnaj...le zakaj...iz izkušenj najbrž.
Je kar prav, da imaš izdelane ene predstave o tem, kako naj bi izgledal tvoj partner na zunaj in znotraj, zgoraj in spodaj. Ma se ti kaj lahko pripeti, da se te dotakne prelestna dama /ljubezen sem mislil, tko da je dama zgolj figurativno/ in te mehko ovije v svoj pajčolan v trenutku, ko bo nasproti oseba, ki ni ravno reprezentančni primerek tvojih predstav in ko ti natakne še očala...pa ne rožnata, ampak tista za švasat, ti bo v hipu ali dveh kaj malo pomembno, ali ima taista oseba še nedotaknjen junfer, kolikšna je njena kilometrina, potrebuje dve tehtnici mogoče, je bil njen najljubši ljubimec vaško nogometno moštvo s trenerjem in gledalci istočasno.....in če se bo ljubezen v tem trenutku še prav posebno potrudila zate...hja, mogoče...mislim...samo mogoče ti takrat ne bo pomembno niti to, da ni ženska.
In ti boš vse predstave , ki jih gojiš sedaj, lepo skrbno zavil v oh in ah in v nekaj pozabe ter jih vrgel za prvim psom, ki bo slučajno, nič kriv in res nenamerno pritekel mimo.
Seveda ne trdim, da bo tako hudo....ponavadi je huje.

en bk
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8