Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 8
(Read 36856 times)
exorcist
Ex Member




Grupni sex - anketa
02.04.2004 at 12:14:28
 
Ker izhajam bolj iz tradicionalne družine in imam sorazmerno konzervativne poglede, tudi na spolnost, kar pa ne štejem za pomanjkljivost, ampak kot prednost, sploh v današnji razvrednoteni družbi, ko duhovne vrednote niso čisto nič vredne, ampak se vse tehta preko materialistične miselnosti, kjer je tudi sex zgolj nek popredmeten objekt, se vrednoti, kaj se dobi ta to in to, kjer ljubezen igra pristransko ali celo motečo vlogo, ko je vse dovoljeno, kejr se podirajo vse meje, ko te drugi takoj zašije nazaj - brigaj se zase oziroma v uh me piš, kjer se izgublja tradicija in tista prvobitna slovenska pristnost, preprostost.

Zanima me naslednje, pravzaprav sem bil presenečen, ko sem po ovinkih zvedel, kar me sicer ni niti presenetilo, ker več ali manj vem, kako stojijo zadeve, da je večina ljudi tukaj na Gape forumu prakiciralo skupinsi seks, verjetno celo vec zensk kot moskih, kar je malce nenavadno, ker ze psihologi govorijo, da so zenske bolj custvene, da rabijo dalj casa, da se emocionalno povezejo s partnerjem, preden pristanejo na seks, da daju času čas, da ne silijo v nekaj kar tako na silo.

Sicer ni moja stvar, me pa zanima, kako lahko te stvari povezujete skupaj s povsem duhovnimi vrednotami, ki jo zastopajo vse religije. Recimo, osebno gledam na seks, kot dopolnilo ljubezni, pri čemer glavno vlogo igra predanost, zvestoba, ljubezen, monogamija. Večina pa vas ločuje seks od ljubezni, kar še razumem, ampak ne vem, kaj potem taki počnete na Gape forumu, ki je skoraj izrecno duhovno orientiram, ali pa je morda le čorba vsega, hkrati vse in nič, mešanica

Skratka tega niti malo ne razumem, ker se mi zdijo v tem oziru še živali obzirnejše, ki so izključno instinktivna bitja, za človeka kot razmišlujoče bitje, ki se je dvignil na živali, pa moram priznati, da se mi zdi to navgražno, pa še toliko bolj žalostno za človeka. Prepričajte me o nasprotnem, če menite da sem nepoučen? OK, če gre samo za fantazijo ni sile, realizacija pa zame pomeni povsem nekaj drugega. Po domače povedano, kdo bi si želel žensko ali moškega, ki se je z vsem mogočim heka/hekala, kar ji/mu je prišlo pod roko, oziroma kdo zmore to sprejet, jaz ne bi mogel....

Zanima me, kaj boste rekli taki, ki vam je to, kar sem povedal - tebi nič, meni nič, se pravi, da je šlo skozi eno uho notri, skozi drugo pa ven, oziroma ne dajete na to nič, se poščijete na mnenje ljudi, ki mislijo drugače, nekonvencionalno? Ki apelirate na neke duhovno-moralne vrednote in stikate po Gapetu, igrate nedolžne ovčice, počnete pa neke povsem druge reči? Pojasnite to?

Hotel bi zvedeti, da se oglasite vsi, ki ste in ki še niste prakticirali grupnega seksa, ter da obrazložite, zakaj niste, ozroma zakaj ste, in če se vam to zdi sprejemljivo, navedite argumente a za ali proti? Torej odgovor napište v tej obliki:


DA, sem in zategadelj....
ali
NE, nisem, in zategadelj....


Neodgovorjene, dvoumne odgovore, tudi za vse aktivne člane Gape foruma, ki se bodo vzdržali odgovorov, bom smatral kot pritrdilne, ker gre za izmikanje. Če kdo nima kaj skrivat in tajit, bo jasno rekel, DA ali NE. Zanima me zgolj vaše mišljenje, morda tudi, da me razsvetlite, pučite, da bom vas razumel, ker vas sedaj ne, če menite, da stvari ne razumem dobro.









Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #1 - 02.04.2004 at 12:23:30
 
exorcist wrote on 02.04.2004 at 12:14:28:
tudi za vse aktivne člane Gape foruma, ki se bodo vzdržali odgovorov, bom smatral kot pritrdilne,



dobri stari Exo Grin Grin Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Grupni sex - anketa
Reply #2 - 02.04.2004 at 12:27:09
 
Hehe..Exo..imaš prav, to res ni tvoja stvar
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #3 - 02.04.2004 at 12:34:52
 
exorcist wrote on 02.04.2004 at 12:14:28:
ko sem po ovinkih zvedel, kar me sicer ni niti presenetilo, ker več ali manj vem, kako stojijo zadeve, da je večina ljudi tukaj na Gape forumu prakiciralo skupinsi seks,


A tu na gape forumu seksajo  Shocked  pa kje so ti ovinki  ??? pa jaz nič o tem ne vem  Shocked  sem naivno mislila, da se tu samo piše in diskutira  Grin Roll Eyes Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #4 - 02.04.2004 at 12:41:15
 

Uf lola, tega pa sploh nisem vidla.  Shocked

Prisežem, da jaz o tem nič ne vem, če bi, bi ti ziher povedala, sej veš da sva prijateljici. Smiley


Btw, a gremo kaj plesat ta vikend? Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #5 - 02.04.2004 at 12:42:21
 
aha, kar trije ste se javli.. zanima me še vaše mnenje, zakaj menite, da je to OK? m, lola, en_bk? en_bk, ali bi sprejela to tvoja zena, ce bi ji to povedal, ali pa to morda pocneta skupaj ali lahko potem govorimo o nekem zaupanju in zvestobi?

hvala za odg.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #6 - 02.04.2004 at 12:51:10
 
exorcist... jz ne vem od kje tebi se zmeri zaupanje oz. vera v to, da bos ti notranje srecen in zadovoljen, ce bos druge ponizeval ali v njih iskal napake (med tem ko se tebi dobro zdi... uf sem jaz dober, posten, pameten, lep, in na sploh oh in oh...)? sej itak ves, da se bo ta oblak hitr razprsil pod vplivom casa.

preveri iskreno kolk notranjega zadovoljstva ti je to nekonstruktivno iskanje napak ali slabosti pri drugih do zdej prineslo in kolk ti ga lahko prinese.

ze zanc sm te enkrat na to opozoril pa se vedno znova in znova ista vsebina od tebe.

iskanje napak pri drugih je lahko koristno zate in za druge le takrat ko imas dejansko kaj boljsega za ponudit. si preveril ze kdaj iskreno stanje svoje notranje izpolnjenosti?

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #7 - 02.04.2004 at 12:56:37
 
Quote:
exorcist... jz ne vem od kje tebi se zmeri zaupanje oz. vera v to, da bos ti notranje srecen in zadovoljen, ce bos druge ponizeval ali v njih iskal napake (med tem ko se tebi dobro zdi... uf sem jaz dober, posten, pameten, lep, in na sploh oh in oh...)? sej itak ves, da se bo ta oblak hitr razprsil pod vplivom casa.

preveri iskreno kolk notranjega zadovoljstva ti je to nekonstruktivno iskanje napak ali slabosti pri drugih do zdej prineslo in kolk ti ga lahko prinese.

ze zanc sm te enkrat na to opozoril pa se vedno znova in znova ista vsebina od tebe.

iskanje napak pri drugih je lahko koristno zate in za druge le takrat ko imas dejansko kaj boljsega za ponudit. si preveril ze kdaj iskreno stanje svoje notranje izpolnjenosti?

Hari bol.


to pa ne bo držalo, kar si zgorej naštel, za kaj  vse se imam. To ni res, temu bi se reklo nadutost, narcisiodnost in nečimernost, in vse te reči preziram. Problem je v tem ,ker me nisi zastopil. daleč od tega, da se bi imel za nekaj več, ravno nasprotno....

Pod drugo, ne napadam ljudi, ampak določenih stvari ne razumem, pa čakam na njihova pojasnila, da se vidi, če se motim, morda pa imam celo prav, če zmanjkajo argumenti, kot je bil zgoraj slučaj, ko so sotali vsi brez besed..-.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #8 - 02.04.2004 at 13:00:13
 
exorcist wrote on 02.04.2004 at 12:56:37:
Pod drugo, ne napadam ljudi, ampak določenih stvari ne razumem, pa čakam na njihova pojasnila, da se vidi, če se motim, morda pa imam celo prav, če zmanjkajo argumenti, kot je bil zgoraj slučaj, ko so sotali vsi brez besed..-.

a ce zmanjka argumentov iz druge strani pol pomen, da si ti zmagu? res si zmagu... ampak istocasno zgubu.

ni tok tezko premagat druge, kot premagat svojo osamljenost, ko si ze vse premagu.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #9 - 02.04.2004 at 13:06:31
 
Quote:
a ce zmanjka argumentov iz druge strani pol pomen, da si ti zmagu? res si zmagu... ampak istocasno zgubu.

ni tok tezko premagat druge, kot premagat svojo osamljenost, ko si ze vse premagu.

Hari bol.


Kdo to pravi, da bi hotel koga premagovat, zakaj pa, nimam namena. Saj pravima znaima me zgolj raznolika mnenja, argumenti, kar še drugi mislijo, in če msilijo tako kot jaz ali povsem drugače, da vidim še drugo razmišljanje....
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #10 - 02.04.2004 at 13:13:07
 
exorcist wrote on 02.04.2004 at 13:06:31:
Saj pravima znaima me zgolj raznolika mnenja, argumenti, kar še drugi mislijo, in če msilijo tako kot jaz ali povsem drugače, da vidim še drugo razmišljanje....

in pol ko se zares razlikujejo jih skusas prepricat da nimajo prav s svojimi argumenti, kar pomeni da si zelis zmagat, biti na vrhu, oz. v centru, oz. uspredi, oz. globje, oz. svetleje itd. itd. to je sicer znacilno za vsako pogojeno individualno duso, vkljucno z mano, ampak trudt se mormo ovrzt te zelje in aktivnosti ki vodijo k uresnicitvi teh zelja. to lahko storimo tako, da s pomocjo iskrenostjo iz globine sebe izbezamo nas pravi-jaz.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #11 - 02.04.2004 at 13:15:14
 
Quote:
in pol ko se zares razlikujejo jih skusas prepricat da nimajo prav s svojimi argumenti, kar pomeni da si zelis zmagat, biti na vrhu, oz. v centru, oz. uspredi, oz. globje, oz. svetleje itd. itd. to je sicer znacilno za vsako pogojeno individualno duso, vkljucno z mano, ampak trudt se mormo ovrzt te zelje in aktivnosti ki vodijo k uresnicitvi teh zelja. to lahko sotrimo tako, da s pomocjo iskrenostjo iz globine sebe izbezamo nas pravi-jaz.

Hari bol.


nic od tega... rad spoznavam še druge poglede, načine misšljenja...
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Grupni sex - anketa
Reply #12 - 02.04.2004 at 13:17:28
 
exorcist wrote on 02.04.2004 at 12:42:21:
hvala za odg.


prosim...zadovoljen?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #13 - 02.04.2004 at 13:18:23
 
exorcist wrote on 02.04.2004 at 13:15:14:
nic od tega... rad spoznavam še druge poglede, načine misšljenja...

se prav si le radoveden. rad bi vedel. rad bi imel znanje...  instrument s katerim bi lahko dosegel izpolnjenost. al to tud ne?

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #14 - 02.04.2004 at 13:21:23
 
Quote:
se prav si le radoveden. rad bi vedel. rad bi imel znanje...  instrument s katerim bi lahko dosegel izpolnjenost. al to tud ne?

Hari bol.


ves da, gotovo, na nek nacin....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 8