Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8
(Read 36962 times)
Lilith
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #45 - 04.04.2004 at 22:43:06
 
ok, exo, za potrebe tvoje statistike:

ODLOČNO SEM PROTI
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #46 - 04.04.2004 at 23:00:36
 
Andres wrote on 04.04.2004 at 19:11:47:
Greva po vrsti Exco.
In zdaj še nekaj.  
Ko boš enkrat imel žensko se utegne zgoditi, da ti reče, da bi bila rada z dvema moškima, ali pa s še eno žensko.
Kaj boš naredil Exco?
Matičar? Nož? Štrik?


Andres




He, he, čudno, vse ljudi, ki jih poznam še nisem od nobenega slišal, da bi imel(a) tako eksotične želje? Lahko bi prečesal skoraj vse hišne številke v naši mali vasi, pa ne verjamem, da bi od koga slišal, da je imel grupnjaka, namreč tukaj na vasi se vse zve in vsak vsakogar pozna, vse tja v 3. vas...

Vprašanje je bilo povsem napačno postavljeno, take si ne bi vzel za nobeno ceno, razen, če bi izklopil možgane za ta čas, ampak kasneje bi obžaloval, hvala lepa, ker ne bi bila za skupaj, pa itak prej žensko skužim, preden bi se vpletal s takimi, takoj vidim koliko je ura.... Isti se ponavadi najdemo, tako da je za vsakega nekaj, vsak najde to, kar išče... Torej zaželi mi, da bom našel eno mirno, pošteno puncno, ki ima čimmanj prevože kilometrine, ki ni partyluder, kot pravijo Nemci.... Vem, redke so take, sila redke... ampak upanje zamre čisto na koncu.... se pa najdejo tudi take, ki so bolj mirnega karakterja, prepričan sem v to, čeprav je svet res obnorel, vprašanje, kam to pelje....
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #47 - 04.04.2004 at 23:03:29
 
Lilith wrote on 04.04.2004 at 22:43:06:
ok, exo, za potrebe tvoje statistike:

ODLOČNO SEM PROTI



hm, zopet isti odgovor..... ne zanima me, če si odločno proti, zanima DA ali NE?, SI ali NISI, za sebe, ne za druge...... no, saj je vseeno, saj nisem nek inkvizitor, ki bi te moral zasliševati, če nočeš povedati, pač zadrži zase, morda je res modreje, da nič ne rečeš, da ne bo blamaže ,ali zakaj nočeš odgovorit kot ostali, ki so tiho ali pa odg. dvoumno?...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #48 - 04.04.2004 at 23:08:36
 
Grin Grin Grin Grin

ma si srckan...

naj ti bo, no

NE
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #49 - 04.04.2004 at 23:09:58
 
Lilith wrote on 04.04.2004 at 23:08:36:
Grin Grin Grin Grin

ma si srckan...

naj ti bo, no

NE


ne verjamem ti... ker si srčkana... kaj boš pa sedaj? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #50 - 04.04.2004 at 23:15:04
 
exorcist wrote on 04.04.2004 at 23:09:58:
ne verjamem ti... ker si srčkana... kaj boš pa sedaj? Grin



zdaj bom pa odlocno uzaljena...ker mi ne verjames Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Grupni sex - anketa
Reply #51 - 05.04.2004 at 00:59:14
 

A vaščani pa ne morejo  v mesto grupnega špilat?
Jaz ti že želim da bi našel eno brez kilometrine.  Jaz nisem imel nobene take.  Vse zvožene, ampak nobena zavožena. Ti imaš tu včasih zavožene, brez voznega parka.
In mimogrede? Kako boš pa vedel, da nima  200km kilometrine? MOraš vsaj malo prej namočit, da boš ločil naturalno kilometrino in tisto ki se naredi z rojstvi otrok. To ne moreš vedet, ker one znajo dobro lagati.   Tudi ti ne bo povedala, da je imela preden te je spoznala dva splava.
Od mojega šefa bivša ženska se je v pol leta spremenila v lezbijko. Tudi tvoja dobra mirna, verna, vse dobro o njej, deklica, se lahko spremeni v liziko.
Isto velja za željo po grupnem.  Bo odločno proti in oh bljak, ne in ne.  Naenkrat ko ji bo dosti igranja orgazmov z Excotom bo zbrala pogum in ti bo rekla.
"Exco ljubi moj. Cmok cmok.  A misliš, da midva nebi mogla probat še z enim fantom? Saj ti si ga lahko vmes na roko mečeš, ali pa sodeluješ. Kar ti bolj ustreza " Grin Grin Grin
Ti boš normalno popenil in jo na nos, medtem ko bo ona izvlekla tolažilnega aduta.  "Saj je lahko punca če nočeš fanta." Spet jo boš na gobec. Ona potrebnica mala, bo predlagala par. In tako ti bo naštela vse živo dokler ne boš šel v vaši vasi iskat tisto z največjo kilometrino. To itak veš katera je.   Ob tem se boš spomnil na vse nas tu, ki imamo za  sabo tudi katero/katerega z več kilometrine kot tvoja bodoča princesa.


Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Grupni sex - anketa
Reply #52 - 05.04.2004 at 07:51:13
 
Grin  Grin  Grin ROTFLOL Andres

exo je neka logika v tem, da če princeska pred tabo ni mela kilometrine, da bo slej ko prej postala firbčna
tapru mal, pol z leti jo bo pa začel zmerj bl najedat - good luck!
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #53 - 05.04.2004 at 09:39:38
 
exorcist wrote on 02.04.2004 at 16:36:50:
Daj pojasn mi, kaj pomeni besedni sklop "metanje na roko"? Zakaj neki bi mi (ga) vrgla in metala na roko, pardon, zopet sem vse zamešal, me vrgla na roko? Kako to zgleda, bi mi demonstrirala, verjetno si mislila, da bi mi zavila roko z metom? Pa si prepričana, da bi mi šla tako zlahka na roko, greš vsem moškim tako zlahka na in pod roko? Lahko pa me primeš za roko in me ženeš čez eno do vaših prometnih ljubljanskih magistral, vendar samo takrat, ko boš nehala barglat, otipavat in me vleči za mojo 3. roko, malo nižje, sicer se te bojim. No, saj vsaj  nekaj znaš, eno področje, ki ti leži, dasiravno prihajaš iz urbanega okolja, ti gre vsaj molzenje 3. roke dobro od rok, če  si ne upaš prijeti vimena krav, ker imaš potem mastne roke, včasih si tudi mastna okoli ust, baje, to sem le slišal govorit, važno le, da nekaj priteče, da se potrudiš. Vsak dela tisto ka zna, z rokami ali brez rok, le da ti rok trajanja ne poteče in se ti mleko ne sesiri, kot vsem starim dojnicam. Grin


Torej moj besedni zaklad žal ni niti do kolen tvojemu. Me zanima, od kod ga pobiraš, glede na vse svoje vrednote, s katerimi se kitiš. Imaš mogoče pogosto mokre sanje?

Roll Eyes Tongue Roll Eyes

Smiley
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #54 - 05.04.2004 at 10:16:24
 
exorcist wrote on 03.04.2004 at 16:35:37:
Marjana, zate ne verjamem, da si se udejstvoval v teh "eksotičnih" spolnih "eskapadah",



o, lej moje ime ...
a me maš še kr za fantka? Wink


sam v tvoji glavi pa mora bit zanimivo Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #55 - 05.04.2004 at 13:52:38
 
Andres, in večina ostalih, ne ve vem, kje vi in jaz živite, ampak svetovi med mano in vami se razlikujejo kot 2 povsem različna planeta, npr. kot Zemlja in Luna. Moram paziti le na to, da morebiti kateri od vas ne pade z lune na zemljo, kot nek komet, in mi trešči v glavo, da bi začel misliti narobe? Pač, svetovi so različni, razmišljanje je različno, mišljenje je različno.... Ampak konvencionalno mišljenje mi še nikoli ni ustrezalo, pa zato dobim po glav, kot poje Adi Smolar, ker sem neprilagodljiv. Škoda, da noben od vas ne prisluhne temu Smolarčku, ali pa morda pa noče? On črpa svoje pesmi iz zakladnice ljudske modrosti, ki še nikogar ni pustila na cedilu, ampak je življenjska, kar grupnjak še zdaleč ni, ne pa iz tega, ker hočeš biti "moderen", pa če vidiš, kaj drugi delajo, da tudi ti moraš... Vprašanje le, zak kakšno ceno, s kakšno koristjo? Po moje za zelo visoko ceno, ker te oblike spolnosti so po moje zelo razdiralne, ker načnejo osnovno celico družbe - družino, ki je temelj ljubezni....

Res je, Andres, vedno naj****, ker se ne prilagajam miselnosti, ki je trenutno na sceni, zato me tudi ti s svojimi Gape kompanijoni smatraš za odklonskega, kar me čisto nič ne moti, ker imam svojo glavo. Sicer pa, zakaj bi mi nekdo drug govoril, kaj je normalno in kaj je nenormalno, kaj je prav in narobe? To definira večina, kaj je za njo sprjemljivo, da vas lažje vodi, prodaja.... Vsak živi tako kot misli, da je zanj pravilno, odgovarjajoče, ustrezno. ne pa tako kot mu drugi diktirajo, zato ne vidim smisla v tem, kar počnete, recimo ti Andres, ko me v nekaj prepričuješ in posiljuješ... Primer: če greš ti s prstom v rit, zakaj bi moral še jaz iti s prstom v rit? Nesmisel...

ANdres, kot sem še povedal, Boglefreak je rekel, da ima neke vrste "gaydetektor", jaz pa imam neke vrste "femaledetector", da jo prokužim, takoj ko izreče par besed, in vidim njeno obnašanje, že vem kje sem in pri čem sem, pri meni optične varke ne palijo... tak da viklanja okoli malega prsta in manipulacija pri meni ne sede....

Ixlatan, od kod pa tebi tole napačno iduktivno sklepanje? Ne moreš tega sklepati po svoji boljši polovici, niso vse punce enake, take kot tvoja, da se ji porodi želja po drugih, če si ti ne izkažeš, če si bolj švoh in pogostokrat zatajiš, morda pa ji je 10cm premalo, saj kolibriji, sodeč po tvojem avatarju, so res najmanjši tiči, v svetovnem merilu, ampak jaz pri tem  nimam strahu, če si to po sebi sklepal, meni vsak centimeter služi, ti pa probaj s protezo, če ti dolžina dela preglavice? Bi pa se morda tudi sam priporočal, če je še tvoja vedno za ponucat, kaj pomenijo decimetri, le da ni prestara....
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #56 - 05.04.2004 at 13:52:49
 
m wrote on 05.04.2004 at 10:16:24:

Po mojem bi morala to sprejet kot zrcalo, saj so nehotene napake navadno ravno taka najbolj iskrena in najbolj neposredna zrcala.

Sem pricakoval, da se bos v stilu nekaterih duhovnezev tukaj obrnila vase, malo zameditirala na to temo, spustila nekaj reikija da stece, zgenerirala namero ali dve, ne pa uporabila tisti najbolj splosno razsirjen vzorec totalnega zanikanja zrcaljene podobe.

A je to sploh kaksna duhovnost?

Tongue (just kidding)

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #57 - 05.04.2004 at 14:05:11
 

ah, bp, z exotom sva že enkrat na chatu razčistila, zakaj mu podzavest to dela Wink

Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #58 - 05.04.2004 at 18:18:12
 
Iga, da si napisal, da če že bi, da bi potem s še enim moškim?  Shocked

Kaj bi zase rekel, da si biseksualec, če te moški ravno tako privlačijo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #59 - 05.04.2004 at 18:19:33
 
Valentinaa wrote on 05.04.2004 at 09:39:38:
Torej moj besedni zaklad žal ni niti do kolen tvojemu. Me zanima, od kod ga pobiraš, glede na vse svoje vrednote, s katerimi se kitiš. Imaš mogoče pogosto mokre sanje?

Roll Eyes Tongue Roll Eyes

Smiley


Ah, postelje niti pleničk pa ne močim tja že od 3 leta, ker sem se hitro privadil na kahlco.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8