Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8
(Read 36960 times)
aryan
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #15 - 02.04.2004 at 13:24:32
 
exorcist wrote on 02.04.2004 at 13:21:23:
ves da, gotovo, na nek nacin....

sej si vsi isto zelimo... odstrant trpljenje in dosezt izpolnjenost. razlika je le v praksah doseganja tega in rezultatih, ki jih lahko (po)nudijo.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: Grupni sex - anketa
Reply #16 - 02.04.2004 at 13:27:24
 
oh ja...  Smiley

Exo nikoli ne odneha  Grin


Lep dan vsem  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #17 - 02.04.2004 at 14:25:18
 
Exo, zdi se mi, da tebi vedno pred polno luno ven seka.Roll Eyes   Želim ti, da bi polna luna blagodejno vplivala na tvoje razpoloženje.  Smiley




exorcist wrote on 02.04.2004 at 13:15:14:
... rad spoznavam še druge poglede, načine misšljenja...


A zvečer si ga pa na roke vržeš?  Roll Eyes


Aja, pa še smejčka:  Smiley

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #18 - 02.04.2004 at 16:36:50
 
Valentinaa wrote on 02.04.2004 at 14:25:18:
Exo, zdi se mi, da tebi vedno pred polno luno ven seka.Roll Eyes   Želim ti, da bi polna luna blagodejno vplivala na tvoje razpoloženje.  Smiley





A zvečer si ga pa na roke vržeš?  Roll Eyes


Aja, pa še smejčka:  Smiley



Čuden besednjak uporabljata vidva s sošolcem Andresom, glede na vajina leta. Namreč take fraze spadajo v repertoar najstnikov, nikakor pa ne v lingvistično zbirko oziroma besedni zaklad ene odrasle in zrele 40 - letne ženske? Verjetno bo to krivo, da postajam starokopiten in zaostal, nemoderen, ker se staram, kmalu bom dopolnil 24, pa se ne znam več pogovarjati z mladežem, npr. s tabo, ki uporabljaš raznovrstne slengovske izraze, značilne za mladostniško kliko, in njihovo subkulturo. Baje je zopet moderna punk pričeska, veš ka več?

Daj pojasn mi, kaj pomeni besedni sklop "metanje na roko"? Zakaj neki bi mi (ga) vrgla in metala na roko, pardon, zopet sem vse zamešal, me vrgla na roko? Kako to zgleda, bi mi demonstrirala, verjetno si mislila, da bi mi zavila roko z metom? Pa si prepričana, da bi mi šla tako zlahka na roko, greš vsem moškim tako zlahka na in pod roko? Lahko pa me primeš za roko in me ženeš čez eno do vaših prometnih ljubljanskih magistral, vendar samo takrat, ko boš nehala barglat, otipavat in me vleči za mojo 3. roko, malo nižje, sicer se te bojim. No, saj vsaj  nekaj znaš, eno področje, ki ti leži, dasiravno prihajaš iz urbanega okolja, ti gre vsaj molzenje 3. roke dobro od rok, če  si ne upaš prijeti vimena krav, ker imaš potem mastne roke, včasih si tudi mastna okoli ust, baje, to sem le slišal govorit, važno le, da nekaj priteče, da se potrudiš. Vsak dela tisto ka zna, z rokami ali brez rok, le da ti rok trajanja ne poteče in se ti mleko ne sesiri, kot vsem starim dojnicam. Grin

Danes si me zopet fino sprovucirala, da sem postal zelo razpoložen, pa mi praviloma stare kvoklje ne rajcajo, razen tiste, ki imajo veliko perja, ha ,ha... ampak ti si nekaj posebnega, prava žilica, živec, pa te lahko vsaj oskubim in bom uporabil tvoje perje za žimnico, da me pozimi ne bo zeblo, boš vsaj koristna, namesto da pišeš take pikantne zadevice in čisto nič ne šparaš z jezikom. Grin

Bil sem zelo poreden pobič, ampak Valentina je zelo velikodušna, radodarna in usmiljena ženska srednjih let, s tremi sivimi laski, ki si jih barva, v pravem pomenu besede, zato verjamem, da mi boš vse oprostila, ko se ti bom naslednjič dokupil za vse, ko se zopet dobiva na samem, ko prejšnjokrat.... ha ha ampak mladi fantje ti ne bodo povrnili mladosti.... he he  Grin
Wink





Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Grupni sex - anketa
Reply #19 - 02.04.2004 at 23:53:48
 
Quote:
Sicer ni moja stvar, me pa zanima, kako lahko te stvari povezujete skupaj s povsem duhovnimi vrednotami, ki jo zastopajo vse religije. Recimo, osebno gledam na seks, kot dopolnilo ljubezni, pri čemer glavno vlogo igra predanost, zvestoba, ljubezen, monogamija. Večina pa vas ločuje seks od ljubezni, kar še razumem, ampak ne vem, kaj potem taki počnete na Gape forumu, ki je skoraj izrecno duhovno orientiram, ali pa je morda le čorba vsega, hkrati vse in nič, mešanica


Ti itak vedno pišeš o stvareh, ki niso tvoja stvar.  SP ni izključno duhovni forum. To ne bo dokler sadiš topice s komercialnimi  oglasi. Vidiš. Zavajš folk, pa še samega sebe.

Quote:
Skratka tega niti malo ne razumem, ker se mi zdijo v tem oziru še živali obzirnejše, ki so izključno instinktivna bitja, za človeka kot razmišlujoče bitje, ki se je dvignil na živali, pa moram priznati, da se mi zdi to navgražno, pa še toliko bolj žalostno za človeka. Prepričajte me o nasprotnem, če menite da sem nepoučen? OK, če gre samo za fantazijo ni sile, realizacija pa zame pomeni povsem nekaj drugega. Po domače povedano, kdo bi si želel žensko ali moškega, ki se je z vsem mogočim heka/hekala, kar ji/mu je prišlo pod roko, oziroma kdo zmore to sprejet, jaz ne bi mogel....  


Živali so itak obzirne. In ker so obzirnejše ti pripeljemo psičko, pa jo daj.  To mora biti enkratno doživetje, ko prvič seksaš. Pa še psičko povrhu. In mimogrede. Kdo bi si želel psičke, četudi obzirne psičke, ki se je z vsemi mogočimi humani hekala?

Quote:
Zanima me, kaj boste rekli taki, ki vam je to, kar sem povedal - tebi nič, meni nič, se pravi, da je šlo skozi eno uho notri, skozi drugo pa ven, oziroma ne dajete na to nič, se poščijete na mnenje ljudi, ki mislijo drugače, nekonvencionalno? Ki apelirate na neke duhovno-moralne vrednote in stikate po Gapetu, igrate nedolžne ovčice, počnete pa neke povsem druge reči? Pojasnite to?


Točno tako. Poščijem se na tvoje mnenje, pa dol mi visi tvoj firbec.   Glede na to, da sva bila z Valentino sošolca kot si poudaril, so naju učili tudi isti učitelji, kar pomeni, da najino mnenje ne more veliko odstopati.  
Iz tega razloga imava isto število otrok rojene v istem letu. Skratka ista sva. Pa še seksava povrhu. Brrrrrr.

Quote:
Hotel bi zvedeti, da se oglasite vsi, ki ste in ki še niste prakticirali grupnega seksa, ter da obrazložite, zakaj niste, ozroma zakaj ste, in če se vam to zdi sprejemljivo, navedite argumente a za ali proti? Torej odgovor napište v tej obliki:  


DA, sem in zategadelj....
ali
NE, nisem, in zategadelj....


Neodgovorjene, dvoumne odgovore, tudi za vse aktivne člane Gape foruma, ki se bodo vzdržali odgovorov, bom smatral kot pritrdilne, ker gre za izmikanje. Če kdo nima kaj skrivat in tajit, bo jasno rekel, DA ali NE. Zanima me zgolj vaše mišljenje, morda tudi, da me razsvetlite, pučite, da bom vas razumel, ker vas sedaj ne, če menite, da stvari ne razumem dobro.  


A zdej boš pa še uradnika špilal?  

Andres





Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #20 - 03.04.2004 at 00:06:58
 
Andres wrote on 02.04.2004 at 23:53:48:
Živali so itak obzirne. In ker so obzirnejše ti pripeljemo psičko, pa jo daj.  To mora biti enkratno doživetje, ko prvič seksaš. Pa še psičko povrhu. In mimogrede. Kdo bi si želel psičke, četudi obzirne psičke, ki se je z vsemi mogočimi humani hekala?





Ne to me ne zanima, kar počneš s svojo psičko, to je tvoja stvar, nisem vpraševal po zoofiliji, ampak po swingerjih? raje je ženi 2x dnevno naprehod, bo že primahal kak psiček, namesto da osebno poskrbiš zanjo. Grin

PS: Maša ne zaupaj svoje "psice" Andresu. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #21 - 03.04.2004 at 16:35:37
 
Vsa vprašanja, ki sem jih postavil so izbirna, lahko tudi molčite, čeprav tudi molk dosti pove, pravzaprav vse. Nimam nič proti vam osebno, ampak poskusite me vsaj prepričati, da je to OK, ker sem še vedno zelo prepojen s predsodki do takšnih spolnih praks, kjer se v celoti izključuje ljubezen, in v ospredje prihaja tisto čisto živalsko, nagonsko in instinktivno iz nas? Namreč še vedno sem prepričanja, da človek ni žival, ampak duhovno bitje, ki ima vest, ki bi moral premisliti, kaj je prav in kaj narobe, preden počne določene stvari. Nekako se mi ne zdi enačiti, da recimo, ko sem "potreben", da ko pes, ki se goni, da samo skočim na eno, se "izpraznim", in da potem grem svojo pot naprej. Jaz tega osebno ne morem, večinalahko, ker moram čutiti nekaj do te osebe, morava biti tudi emocionalno/čustevno povezana, preden bi sexal. Hočem samo, da mi nekdo pojasni, če ni to tako, kot si zamišljam in mi pokaže, osvetli še drugo plat medalje, če sploh obstaja?


No, en_bk, ti pišeš bolj razmišljujoče in preudarno, pa govoril si, kako zelo spoštuješ in ceniš svojo ženo, kako to povezuješ z zakonom?


Tebe pa bi vprašal, Lola, z ozirom, da imaš otroke, kdaj si to počela, še preden si rodila? In če gledaš na to zadevo še vedno čisto nedolžno in naivno, ali pa sedaj razmišljaš drugače, ko si bolj zrela? (prosim, ta post ignoriraj, če mi nameravaš dati klasični odgovor ali se razburjat, ki bi se glasil kao "kaj te briga", sprašujem zgolj iz neznanja, niti ne pričakujem odgovora)

Marjana, zate ne verjamem, da si se udejstvoval v teh "eksotičnih" spolnih "eskapadah", morda, pojasni, kaj si misliš na to tematiko, kako to sprejemaš?

Andres, pa še tebe bi vprašal, ki se rad pobahaš, s kolikimi ženskami si spal, če te to osrečuje, ko zamenjuješ "količinsko" kvantiteto s "ednisnko" kvaliteto? Namreč ljudska modrost pravi drugače, saj že Adi Smolar poje, ki pa v bisto zelo življensko razmišlja - pameten le eno samo vzame si.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Me&MySelf
Guest




Re: Grupni sex - anketa
Reply #22 - 03.04.2004 at 21:27:58
 
exorcist wrote on 03.04.2004 at 16:35:37:
Nekako se mi ne zdi enačiti, da recimo, ko sem "potreben", da ko pes, ki se goni, da samo skočim na eno, se "izpraznim", in da potem grem svojo pot naprej. Jaz tega osebno ne morem, večinalahko, ker moram čutiti nekaj do te osebe, morava biti tudi emocionalno/čustevno povezana, preden bi sexal. Hočem samo, da mi nekdo pojasni, če ni to tako, kot si zamišljam in mi pokaže, osvetli še drugo plat medalje, če sploh obstaja?

Če hodiš kaj ven po diskačih boš videl da vrednote kot so čustvenost tam kaj dosti ne pomenijo. Eno malo ogovoriš, ji pihaš na dušo in če si ji všeč se lahko hitro konča v avtu. Zelo malo je takih žensk (vsaj v moji bližini), ki bi bila lačna sexa vse do poroke. Če pa hodiš v cerkev pa lahko tam najdeš kakšno sorodno dušo ki o teh stvareh razmišlja podobno kot ti.
Glede grupnega sexa poznam kolegico ki mi je zaupala da je to enkrat že praticirala, rekla da je izgubila stavo in sta jo zaradi tega dva nabrisala, eden v sralno odprtino drugi pa v tapravo. Mene kaj takega osebno ne privlači.
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: Grupni sex - anketa
Reply #23 - 03.04.2004 at 21:57:36
 
soncnica wrote on 02.04.2004 at 13:27:24:
oh ja...  Smiley

Exo nikoli ne odneha  Grin


Lep dan vsem  Kiss

Vztrajnost, je lepa vrlina;) Roll Eyes 8)

Pozdravček,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Grupni sex - anketa
Reply #24 - 03.04.2004 at 22:22:21
 
Quote:
Če hodiš kaj ven po diskačih boš videl da vrednote kot so čustvenost tam kaj dosti ne pomenijo. Eno malo ogovoriš, ji pihaš na dušo in če si ji všeč se lahko hitro konča v avtu. Zelo malo je takih žensk (vsaj v moji bližini), ki bi bila lačna sexa vse do poroke. Če pa hodiš v cerkev pa lahko tam najdeš kakšno sorodno dušo ki o teh stvareh razmišlja podobno kot ti.
Glede grupnega sexa poznam kolegico ki mi je zaupala da je to enkrat že praticirala, rekla da je izgubila stavo in sta jo zaradi tega dva nabrisala, eden v sralno odprtino drugi pa v tapravo. Mene kaj takega osebno ne privlači.


Pa nisem jaz tudi nekako veren, vprašanje, če sem sploh veren, težko rečem, sodeč po mojem obnašanju, verjetno ne, niti ne hodim kaj preveč k maši, če je to zate merilo in da neko težo, čeprav dejansko to nič ne pomeni, ker si verjetno kristjanka pa tako razmišljaš. Jaz imam svojo vero, ki pa se sicer bistveno ne razlikuje od "klasične", pa naj si bo to krščanska, ali budistična, ali nevemkakšna. Ampak, za boga, malo sem šokiran, sem tukaj edini, vsaj tako opažam, ko so vsi utihnili, tega nisem vedel, da razmišlja po svoje, da delam pravzaprav nekako tako, rečmo raje vsaj približno tako, kot mi narekuje vest in srce, čeprav se zaradi tega nimam nič boljšega, saj imamo svobodno voljo, in delamo to, kar mislimo, da je prav.

Res pa je, da ne hodim kaj po diskotekah, grem občasno, če je dobra družba, ne vidim pa poante v tem, da bi si izbral eno punco, jo poseksal in odšel, potem lahko onaniram, pa je isto.... ne vem, kaj bi imel od tega, koristi že ne....

Ampak zanimalo me je, zakaj govorijo toliko o ljubezni, pa o nečem vsem, kar temelji na moralno-etičnih vrednotah, če pa se po drugi strani na vse to poživižgajo, vsaj nekateri, ker se mi zdi malce "odštekano", če bi recimo moj vater ali majka imela za sabo res "grupnjake", ne vem, če bi lahko to požrl, verjetno bi jidva do smrti gledal po strani, saj vendar to ne gre, če imaš otroke itd. Zato pa sprašujem, kako to povezujejo z neko kvazi gape religijo in duhovnostjo, ki pa ne uči, da lahko počneš kaj hočeš, potem je to vaše pisanje samo etrapa, dummy, ponaredek, kar tako brezveze, kao - govorim in pišem, kako bi naj bilo, delam pa drugo, ali kako, oziroma se niti ne trudim, če bi ga kje že kiksnil? Hipokrizija? PA ok, imaš več partnerjev, če imaš nekoga rad, razumljivo, pač več vez, tudi kako bolj "hormonsko" zvezo za kratek čas, ampak v grupnjaku pa ne vidim nič ljubezni, nula, saj ne moreš imeti hkrati 2 oseb rad...

Npr. Andres vsaj pove, kar si misli, je odkrit, se ne skriva, pretvarja, vi pa še tega ne premorete, ker vsi močite, ali kako zdaj? Ne razumem... Mi lahko kdo, kaj pojasni? govriti eno, delati pa drugo,.... bljaaak..... ALi pa me razsvetlite, če sem morda, prestrog, do sebe, do vas, da vidim v prakticiraju takšne spolnost ravno to, kar je v nasprotju s tem, kar se piše tu zgoraj na Gapetu? poligamija je OK za vas? seksaš s kom ti paše... ja ampak ne vidim povezave s tem, kar tu pišemo...  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Grupni sex - anketa
Reply #25 - 03.04.2004 at 23:20:07
 
Exco!

Ti si na žalost tako v samoto obdan brez ženske in brez spužve:D obenem, da si niti predstavljaš ne kaj pomeni partnerstvo, živet z nekom in kaj folk tu o ljubezni piše.

Dam ti primer.
Ena moja  sodelavka velja za zelo mirno žensko in vse to.  In veš, srečala sva se v eni diskoteki pred časom, ko me je začela objemat in mi izkazovat spoštovanje. Dobesedno je rekla, da sem jaz edini dober dec v firmi.
Pol je prišel njen mož, ki ga sicer tudi poznam in tako smo se zaklepetali. Mož je potem šel in ona mi je povedala, da je z njim 22 let in da ima rada samo njega, ga ne zamenja, ker je to najboljši moški zanjo.
Potem je povedala da je imela 6 ljudi na večerji in med besedami sem ji razbral, da je imela večerjo preden so šli grupnega.
Ampak ona meni to pove in prizna, ker ve kakšen sem, jaz pa itak tu napišem, ker jo nikoli ne boste spoznali in v firmi normalno tega ne govorim, čeravno vem še za tri druge zaposlene pri nas, ki grupnega štepajo.
Zdaj moraš pa ločit med ljubeznijo in seksom.  Če imaš eno rad jo imaš rad in če se sporazumno naštelata na drug par ali pa samo na žensko/moškega  potem to ni noben greh.  Isto kot če bi se dogovorila da morata danes skup v trgovino fasngo narest.
Obema to torej paše pa basta.
Zatorej, če je na forumu tak folk, v kar ne dvomim, naj se potem dol mečejo. In ti si zagotovo zadnji, ki boš lahko vplival na to, da se oni ne bodo srečevali z drugimi pari ali posamezniki.  

Takim bi jaz še olagumo šenkal. Pač ne jebejo okolico, ampak jebejo se sporazumno.

Za razliko od njih ti jebeš okolico. Tudi ne sporazumno, temveč samoiniciativno.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Grupni sex - anketa
Reply #26 - 03.04.2004 at 23:54:38
 
exo, jst bi bil z dvema ženskama. mam fajn veliko vodno posteljo, bi blo placa dovolj
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Grupni sex - anketa
Reply #27 - 04.04.2004 at 00:00:32
 
edin za tri sm pa že mal skeptičn; za štiri bi bla pa definitivno že prevelika gužva  Grin
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Grupni sex - anketa
Reply #28 - 04.04.2004 at 00:05:21
 
ixtlan wrote on 04.04.2004 at 00:00:32:
edin za tri sm pa že mal skeptičn; za štiri bi bla pa definitivno že prevelika gužva  Grin



Jim moraš med sabo zaposliti.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Grupni sex - anketa
Reply #29 - 04.04.2004 at 00:32:07
 
Andres wrote on 04.04.2004 at 00:05:21:
Jim moraš med sabo zaposliti.

Andres


Ne predstavljam si čist dobr kako bi blo to energetsko tko da ne vem, če bi mi blo všeč. Že ene ne dobim, da bi bla tolk uglašena z mano kokr bi si jest želu, da bi ble pa vse štir vsaj prbližn tok pa še med sabo si pa že komej upam verjet. Tut za (dober) ples mora bit folk med sabo usklajen, ane.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 8