Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 9627 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Naša prva spogledovanja
20.01.2004 at 10:35:16
 
Mislim, da si En_bkov post zasluži poseben topic. Topic torej kjer lahko vsak zapiše kaj podobnega.

Andres

en_bk wrote on 20.01.2004 at 10:26:26:
Ko sem bil še mulo, tam nekje v četrtem al petem razredu osnovne šole, mi je bla ena lula grozn všeč in po vsej sili sem jo hotel šarmirati, mislm, se pokazat pred njo v vsej svoji veličini.
Takrat sem bil še mal zelen v teh subtilnih dejavnostih, tko, da se mi je zdelo jako primerno, da jo spodtaknem, ko je pritekla mimo in ji s tem pokažem svojo gorečo naklonjenost. Se mi je zdel, da me je opazila, skozi solze sicer, potem, ko je nehala jokati in si je obrisala krvaveč nos. Prav vzhičena ni bila, začudena pa ja, to pa. In ogovorila me je tudi. Mi je rekla vosu. Ene pol ure mi je ta beseda zvenela lepše kot ljubim te. Skoraj čarobno. Potem sem se mal unesel. No ja, začetek je bil kar obetaven in jaz sem bil ves na preži, da ji razkrijem svojo fest globoko ljubezen. Kaj kmalu sem zaslutil dobro priložnost, ko je s kolegicami bingljala na ograji stopnišča /splezali smo čez ograjo, se prijeli za prečke in viseli kakšen meter nad tlemi, kar je bilo takrat zelo priljubljeno/. Prišel sem do nje in ji stopil na prste. Malo je zavpila /verjetno iz čiste ljubezni do mene/, se spustila in padla na tla. Ni se preveč potolkla, samo rahel zvin gležnja. Ampak, opazila me je pa definitivno in mojo ljubezen tudi. Pol sva mal hodila, dokler ni prišel en fant iz sedmega razreda, ki je bil bolj podkovan v gruljenju deklicam, kot jaz, pa se je zapalila zanj. Še danes ga ne maram.
Se mi zdi, da je tud tle, na tem forumu kakšen iz četrtega ali petega razreda. Po postih sodeč.
Wink



Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Naša prva spogledovanja
Reply #1 - 20.01.2004 at 11:40:07
 
Grin Grind best tale štorija
d best  Grin 8) 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Naša prva spogledovanja
Reply #2 - 20.01.2004 at 12:49:05
 
U, tale topic pa ima potencial za naravnost prelepe zgodbe. Tako kot tale od en_bka, ki verjetno vsakega gane naravnost v srce.

Moja zgodba o prvem spogledovanju na žalost ni tako zanimiva, ampak vseeno.

Khm, da vidimo... Bil je sedmi razred in lepotici razreda je bilo ime Nina. Presunljivo lepa punca, fantje okoli nje so padali kot pokošeni snopi pšenice. Tisti pa, ki so se uspeli za kaj prijeti, pa so jo seveda po kmečko šlatali, da je bilo dekle že čisto na koncu z živci. Ker sem bil takrat precej miren in tih in introvertiran otrok, si lahko zamislite moje veselje, ko so me zaradi slabe družbe v kateri sem se bojda nahajal, presedli poleg nje. Cel razred mi je zavidal, jaz pa zraven nje čisto na trnih, da sem komaj dihal. No, tedni in meseci so minevali, tako da sem sčasoma že zmogel izdaviti kakšno besedo in kmalu sva postala ... hm ... bi rekel, da kolega, ker o kakšnem prijateljstvu bi težko govoril. Občasno sem ji navrgel kakšen kompliment, na katerega mi je šele leta kasneje postalo jasno, da so padla na plodna tla, toda takrat je to bilo vse kar sem si upal narediti. Minilo je leto, leto in pol, moja malenkost ni naredila nič, in je prišel en par let starejši kreten ter ji spodnesel tla pod nogami, da je bila čisto preč. Cvrl sem se v ognju ljubosumnja, ampak pokazal in rekel nič. Osnovna šola se je končala, v srednjo sem začel hoditi okoli 45 km stran, tako da se potem nisva skoraj nič več videla.
Par mesecev kasneje me v knjižnici eno še lepše neznano dekle strašno lepo pozdravi, jaz pa nisem imel pojma kdo je. Šele ko je vidno razočarana odvihrala stran, sem poštekal, da je bila Nina, ki se je precej spremenila (na bolje). Od takrat me nekako ni hotela več poznat, tudi če sva se kje videla. Edino enkrat se mi zdi, da sem se mrtvo pijan pogovarjal z njo na neki študentski žurki, ampak nisem prepričan. Nazadnje sem pred nekaj meseci v lokalnem časopisu prebral, da ima dodan priimek in da je povila sinka.

Evo, nič posebnega, verjetno le ena izmed (tragičnih) štorij o prvih ljubezni, ki jih ima vsakdo od nas. Grin
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Naša prva spogledovanja
Reply #3 - 20.01.2004 at 15:57:24
 
Moji prvi spomini na odnosi segajo tja v vrtec. Namrec tam je obstajalo neko bitje neke cisto druge vrste, katere pripadnike imenujejo deklice, so pa precej cudnega in nerazumljivega vedenja. No in nekemu takemu bitju, je zacelo nenadoma izakzovat meni posebno pozornost in sicer s tem, da me je hotelo na vsak nacin objemat, da sem dobil iz zasede kaksen poljubcek in podobne neprijetne in nadlezne reci. Ni pomagalo, da sem bezal, da sem jo odrival, sicer se ne spomnim, da bi jo tepel (saj veste spomin je selektivna rec), tako da sem moral to nekaj casa prenasat, pa je potem minilo, smo sli naprej v solo in tam je bil drug poba, ki je imel se bolj svetle lase in modre oci in se mi podobne nevsecnosti niso vec dogajale. Kar pa ne bi mogel reci za kolega, ki je se dolga leta uzival njeno posebno naklonjenost. Se mi zdi, da ni nikdar zares spremenila svojega vedenja, kdaj lahko o njej se kaj preberem v kaksni trac rubriki, pa se mi zdi, da se je vecina moskih kar malo boji.

Par let zatem je meni zrasel nos, roke in noge in skupaj s tem tudi zanimanje za tisto nekdaj tujo vrsto deklic. Se pred tem so pa zrasle tudi deklice, v visino, cez prsi in cez pas, da smo bili pobje proti njim pravi paglavci.
Tako sem se nekoc v 6. razredu na morju zagledal neko punco, ki je bila priblizno kaksno leto starejsa od mene, kaksnih 20 cm visja od mene, prav tako pa je imela obseg prsi in bokov tudi kaksnih 20 cm vecji od mojega. Zagledal pomeni, da prakticno nisem mogel odtrgat pogleda od nje, da sem jo srecal z ocmi vsakic, ko sva se kje slucajno srecala, pa tudi sicer sem v vsaki situaciji najprej preveril ce je ona kje v blizini. Da metuljckov v zelodcu ne omenjam. Moji pogledi seveda niso mogli ostati neopazeni, saj se danes ne znam vec tako dobro tistega look, look away, look back. In zacudo se ji je zdelo vse skupaj zelo zabavno. Dobil sem en precej neslaven nick, namrec "grinta ljubljanska", kasiral en kup zbadljivih pripomb. Nick se na sreco ni prijel (ker ni nihce kasneje zvedel zanj). Potem sem lahko z njo kdaj igral karte, kasiral se kaksno zbadljivko na moj racun, potem pa je bilo poletja pocasi konec in pred mano mnogi novi podobni in povsem drugacni izzivi.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Naša prva spogledovanja
Reply #4 - 20.01.2004 at 18:28:35
 
Danes sem imel čas zjutraj tale topic odpret, da bi pa več napisal o meni se mi ni zdelo vredno hiteti.
Hvala X in Bp, ter hvala En_bk ker si prišel na forum  tako imenitnim postom.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Naša prva spogledovanja
Reply #5 - 20.01.2004 at 18:50:20
 
V četrtem razredu, sem vrgel oko na Mojco, zobarjevo hčerko.  No, mene ona normalno ni hotela videti enako kot jaz njo, zato sem ji ne iz zlobe temveč iz razloga, da bi me opazila, nagajal tako ali drugače.  Svoj čas je Mojca sedela za mano, in tako sem imel priložnost obračati se, ter ji nagajat.
Spomnim se nekega dne ko sem zlezel pod mizo in jo za krilo potegnil, ona pa je spustila tisti močan dekliški krik.
Kajpak sem moral vstati in v istem trenutku me je tršica odpeljala k socialni delavki.  Naj tu še omenim, da me je ta tršica imela precej na piki, nikakor nisva našla skupnega jezika, čeravno sem z vsemi ostalimi kar jih pomnim sodeloval odlično.   No, pri socialni delavki sem sedel v nek rjav stol in vprašala me je kaj sem delal Mojci, da je kričala v razredu.   Povedal sem ji, da sem jo za krilo potegnil izpod mize. Na njeno vprašanje zakaj sem tak do nje, pa sem preprosto odgovoril.  " Če jo imam pa rad."   V tistem trenutku je rekla, socialna delavka, da jaz že nisem za v tisto sobo, poslala me je nazaj v razred kjer me je tršica iz prve klopi presedla  nekam drugam, tako da nisem več mogel Mojce cukat.

Danes po toliko letih je ta tršica ravnateljica neke osnovne šole v redu pa se zastopi z mojo nečakinjo.  Kajpak nečakinja ne ve, da me je ona učila, kot ravnateljica ne ve, da sem jaz v sorodu z nečakinjo.  Žal mi je, le, ker boljši učitelji niso prišli do položaja ravnatelja.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gnosis
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 5

Re: Naša prva spogledovanja
Reply #6 - 20.01.2004 at 20:34:36
 
Quote:
Moji prvi spomini na odnosi segajo tja v vrtec. Namrec tam je obstajalo neko bitje neke cisto druge vrste, katere pripadnike imenujejo deklice, so pa precej cudnega in nerazumljivega vedenja. No in nekemu takemu bitju, je zacelo nenadoma izakzovat meni posebno pozornost in sicer s tem, da me je hotelo na vsak nacin objemat, da sem dobil iz zasede kaksen poljubcek in podobne neprijetne in nadlezne reci. Ni pomagalo, da sem bezal, da sem jo odrival, sicer se ne spomnim, da bi jo tepel (saj veste spomin je selektivna rec), tako da sem moral to nekaj casa prenasat, pa je potem minilo, smo sli naprej v solo in tam je bil drug poba, ki je imel se bolj svetle lase in modre oci in se mi podobne nevsecnosti niso vec dogajale. Kar pa ne bi mogel reci za kolega, ki je se dolga leta uzival njeno posebno naklonjenost. Se mi zdi, da ni nikdar zares spremenila svojega vedenja, kdaj lahko o njej se kaj preberem v kaksni trac rubriki, pa se mi zdi, da se je vecina moskih kar malo boji.

Par let zatem je meni zrasel nos, roke in noge in skupaj s tem tudi zanimanje za tisto nekdaj tujo vrsto deklic. Se pred tem so pa zrasle tudi deklice, v visino, cez prsi in cez pas, da smo bili pobje proti njim pravi paglavci.
Tako sem se nekoc v 6. razredu na morju zagledal neko punco, ki je bila priblizno kaksno leto starejsa od mene, kaksnih 20 cm visja od mene, prav tako pa je imela obseg prsi in bokov tudi kaksnih 20 cm vecji od mojega. Zagledal pomeni, da prakticno nisem mogel odtrgat pogleda od nje, da sem jo srecal z ocmi vsakic, ko sva se kje slucajno srecala, pa tudi sicer sem v vsaki situaciji najprej preveril ce je ona kje v blizini. Da metuljckov v zelodcu ne omenjam. Moji pogledi seveda niso mogli ostati neopazeni, saj se danes ne znam vec tako dobro tistega look, look away, look back. In zacudo se ji je zdelo vse skupaj zelo zabavno. Dobil sem en precej neslaven nick, namrec "grinta ljubljanska", kasiral en kup zbadljivih pripomb. Nick se na sreco ni prijel (ker ni nihce kasneje zvedel zanj). Potem sem lahko z njo kdaj igral karte, kasiral se kaksno zbadljivko na moj racun, potem pa je bilo poletja pocasi konec in pred mano mnogi novi podobni in povsem drugacni izzivi.

bp


Ti si blondinec? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Naša prva spogledovanja
Reply #7 - 21.01.2004 at 06:47:16
 
Moje prvo spogledovanje seže v čas, ko je naš dosmrtni predsednik odšel v večna lovišča in smo še živeli v državi z 22 mio prebivalci in ko si čokolado Milka dobil samo ''über die Grenze''pri Debeli Berti.

Bil sem velik nekje meter in čevapčič in med bolj divjimi v skupini v vrtcu. Čeprav so bile takrat vse druge stvari mnoooggooooo pomembnejše od ženskega spola,ki sem ga dojemal kot cvilečo, jokajočo in tečno motnjo v vrtcu, mi je ena deklica obrnila to miselnost na glavo.

Meni se je zdela lepa kot princeska, z njenimi dolgimi temnimi lasmi in prikupnim nasmeškom in božanskim imenom: Anja. Imel sem srečo, da sem tudi jaz njej nekako zmešal glavo in bila sva leto in pol nerazdružljiva. Ko so se drugi igrali, je sedela pred menoj, s hrbtom naslonjena name, jaz pa sem ji božal te njene čudovite lase. In tudi doma sem vsem povedal, da sem zaljubljen in da se bova z Anjo poročila.
Ko sem šel z mamo na sprehod, sva morala vedno zaviti mimo njene hiše, da bi jo mogoče videl.

Ampak tudi tega je bilo konec in zadnje pol leta vrtca je prineslo tudi prve ''spolne izkušnje''. Z eno punco, ki sva si bila kar nekako všeč (čeprav ni bilo enako kot z Anjo), sva se dogovorila da bova fukala (druge besede slpoh nisva poznala). In tako so ostali otroci med počitkom postavili šotor iz ležalnikov, s po dvema stražarjema ob vhodih na obeh koncih, midva sva pa zlezla noter.
Potem sva se slekla in jaz sem jo vprašal: ''kaj pa zdaj?''. Rekla je, da ne ve. In nakar sva oba pametno zaključila, da je to bilo to, da sva fukala. In kot zmagovalca prišla ven iz tega šotora. Tudi z nekim čudnim feelingom, da to ni bil nekaj hudo dobrega in uživaškega in da torej sex ni nič posebnega.
To mnenje se je vleklo kar nekaj nadaljnjih let, zato sem počakal, da malo odrastem.  Grin

Naslednjič pa napišem o kakem spogledovanju iz osnovne šole.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Naša prva spogledovanja
Reply #8 - 21.01.2004 at 12:04:53
 
Joj, kake luštkane zgodbice Cheesy

Jaz sem se tud na smrt zaljubla, v 1. razredu Smiley V sošolca, ki je bil velik pa črn pa ne najbolj priden, ampak tak živ pa navihan, da je blo zmerom fajn v njegovi družbi. Pa vsak dan sma skup hodla domov en del poti. Sem se odločla, da mu napišem kar ljubezensko pismo (lih smo se dobro pisat naučli). In sem mu ga, takega mejhnega, na več straneh, pa celega s slikicami opremljenega. Je rekla mama, pa mu boš to res dala (zdej se sprašujem, če je vedla, kaj se bo zgodlo), pa sem rekla, ja. Nekak mu je blo valjda treba povedat. In sem mu ga dala, kr na dvorišču, takoj zjutraj, sošolci so laufali za njim, da bi vidli, kaj je dobil, pa mu je vseeno ratalo na samem ga prebrat. Kaj posebnega pa se po tistem ni zgodlo, še zmer sma hodila skup domov, edino potem, ko sma se ločila, je laufal naprej na hrib, pa mi zmer mahal dol. Sma se mela rada bl na daleč. Sam je blo lepo tisto leto hodit v šolo Smiley

Čez počitnice je se najbrž vse skup pozabilo in drugo leto se mi zdi, da sma bla zaljubljena vsak v nekoga drugega. V tretjem razredu pa je njegov starejši brat našel pismo in ga prebral. In pol je vedla za njega in naju cela šola in človek ni mogel nikamor, da mu ne bi kej citirali iz njega. Je blo prav kruto, pa dost sma se mogla pretepat par let Tongue Tam nekje v 7., 8. razredu sma se že smejala vsemu skup in bla zvezdi. Edin v osmem je bil on zaljubljen v sošolko, jaz pa spet v njega, pa en drug v mene in v glavnem je bla cela zmešnjava iz katere se pol nič ni zgodlo.

V srednji šoli sva bla prijatla. Srečevala sva se večinoma po kakih žurih, pa vsak je imel koga nagledanega in pol sma sedela skup, vsak s svojim pivom pa enim takim prijaznim občutkom, da nama je mar drug za drugega in da imava nekej skupnega, čeprov se nimava kaj pogovarjat. Je blo lepo.

Zdaj pa mislim, da je že dolgo poročen in ima otroka al pa še kakšnega. Ga že par let nisem srečala. Upam, da mu je fajn Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Naša prva spogledovanja
Reply #9 - 21.01.2004 at 13:03:52
 
oh dol padeš od vse te romantike
Cheesy Roll Eyes  Kiss
jest ne vem, v katerem letu vrtca sem bla, ampak blo je že zelo zgodaj ko sva bla z edinim sovaščanom znanca in prijatelja skupaj v vrtcu (zdej ne vem, kako se drugi tko dobr spomnite, kaj je blo pri treh letih  ???); v glavnem, takrat smo bli še tko mejhni, da se je kdaj tud komu zgodilo, da se je še polulal in tistega dne, je bil to ta "moj Jure", tovaršica mu je dala rezervne hlače, mislim, da so ble iz svetlo modrih in belih črt ( Roll Eyes ok Grin) in takrat smo vsi sedeli v krogu ob robu sobe na stolčkih in mislim, da je bil on na moji desni strani, tovaršica nam je brala pravljico, niti ne vem, če sem bla utrujena, al mi je blo samo do stika z njim, sem se ulegla v stran z glavo v njegovo naročje in tako preždela tisto pravljico.. in enkrat sredi je njegov glas nad mano rekel: toršica, Eva bo pr men kr zaspala (v tem smislu:  Smiley... Smiley)

večkrat smo bli skupaj doma ko smo se otroc igral, se mi zdi, da sem skoz imela eno simpatijo do njega in on je bil skoz prijazen do mene, ampak bla sva pač kolega  Undecided

skupaj sva bla tud v osnovni šoli in v tretjem razredu so zbiral otroke, ki da lepo pojejo, da bodo peli na en praznik (bogsigavedi kateri, mogoče OF? ???) v Prešernovem gaju tam za našo šolo. Tovaršica nas je vse poklicala pred tablo in smo peli razne pesmice počasi je pa otroke pošiljala v klop... na koncu nas je še malo ostalo in je rekla, da bomo mi pač peli tam.. takrat
potem pa ne vem, se ji je tolk fino zdelo, al kaj, v glavnem peli smo še naprej in ona je še naprej pošiljala otroke v klop.. enkrat je tud že mogla nas nekaj pohvalit, tako da smo dojeli, da pred tablo ostajamo tisti, ki kao u redu pojemo..
fora je bla.. da sva nakoncu ostala samo še jaz in Jure  Grin in zadnja pesmica, ki sva jo mogla pet, je bila Čuk se je oženil  Grin Roll Eyes drama limonadasta Shocked Cheesy on je pel za čuka, jaz sem pela za sovo, kar je blo vmes, so peli vsi otroci v klopeh.. pa midva sva skupaj Češ p ase vzemiva pa Vino bova spila, bučo pa razbila  Roll Eyes huh, kaj se je meni fino zdelo čist našesto se mi še zdajle zdi. Potem sva šla še midva skupaj v klop in med potjo med klopmi mi je rekel, z nasmehom, kot za malo malco: Eva, midva se pa že ne bova vzela. jest pa kot za malo malco z nasmehom nazaj: ..Ja.. (češ kero čudno besedilo - sem že znala glumit takrat  Undecided)


Roll Eyes Shocked ... ja in to je blo to ??? Undecided
po koncu tretjega razreda, so se preselili v na novo zgrajne bloke, tko da se tud doma nismo več skupaj igrali. V višji stopnji, recmo 6. razred,  ko sem bla pri ta prvi Petri vodnarki, s ktero sva ble najboljše prjatlce in je tud med tistimi bloki, ki jih je itak mnogo, doma, sva se šli sankat na en hribček in takrat je on mene videl, poklical in pozdravil pa povedal kdo je, seveda sej mi ga ni blo tko težko prepoznat in me je vprašal: kje imam Jurija (  Roll Eyes moj brat  Undecided Grin)
V gimnaziji sem imela drugo najboljšo prjatlco Petro vodnarko, ki sem ji enkrat povedala zgodbico o "svoji prvi ljubezni" in nje ime in priimek
v drugem letniku okrog njenega rojstnega dne, mi je rekla, da greva v kino pa da ima presenečenje zame.. potem sva čakali pred kinom kot odpikani in nič dočakali in mij e povedala, da je spoznala tega Jureta z imenom in priimkom, ki se spomni te Eve.. in to... in da je želela, da se spet srečava.. kasneje se je izkazalo, da je on čakal v drugem kinu kot sva bli pa midve... no whtvr... fora je bla v tem, da sem jo zgruntala, da je do ušes zaljubljena v tega Jureta in ko sem ji rekla, mi je tud priznala, jaz sem ga itak že pozabila, ampak dobro, če me je ravno spomnila nanj  Roll Eyes
Potem smo šle za en vikend v diskoteko Skala, mislim, da sem bla prvič v disku takrat.. čeprav kao premlada za to.. in se je ona zmenila z Juretom, da pride tja... jaz sem imela pa ravno to stvar s prvim poljubčkom, ko nisem hotela sošolcu iz gimnazije dat lubčka za njegov rojstni dan, čeprav sem bla zaljubljena vanj (inkognito), ker nisem še nikol dala nobenmu fantu razen atiju in ne vem kerim sorodnikom lubčka (keri issues) in takrat je prišel v diskoteko Jure ker sem itak že vnaprej rekla, da bo tko, sem mu voščila za novo leto (čeprav je mogel bit že februar - vsak izgovor je dobr) in mu dala končno tud tiste tri lupčke in on me je pobožal po laseh, mislim, da je rekel "laski" in češ nekaj, da so mi zrasli, ker pač, dokler je mela mami moje lase čez, ko sem bla mejhna, niso bli nikol tolk dolgi, kot sem si jih kasneje sama pustila.. in to je blo to..(vse kar mi je blo vedno prav je blo, da je prvi lubček pripadel res moji prvi ljubezni, čeprav po toolkm času) enkrat sta nekam zginila s to Petro... mi je  ona potem povedala detajle  Grin  Roll EyesUndecided Smiley

Potem še v enem višjem letniku gimnazije ko je bil zvečer/ponoči en koncert na trgu, smo pa šli sošolci, s katerimi smo se dobil, mal za našo šolo tam je blo tud nočno zbirališče mladine in še kaj in me je spet opazil in poklical Jure, sedel je na eni klopci, s prijatelji in mi rekel, naj prisedem.. izmenjala sva par stavkov... niti ne vem, kako je do tega prišlo je on nekaj omenil svojim kolegom, da sva bla skupaj že v vrtcu in jaz valjda takrat že mal bolj tough sem se smehljala, da jim lahko povem, kako je blo, ko se je enkrat polulal. On pa: Ne prosim, samo tega ne.. bila je pač fora... (pomojem niti ni vedel, kako dobro sem si jaz tisto zpomnila) in potem sem kmalu vstala in šla...
Smiley


p.s. pišuka vidim da je moj najdaljši, najbrš tud najmanj razumljiv, jesus
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Naša prva spogledovanja
Reply #10 - 21.01.2004 at 19:24:36
 
Prvo metulčkanje  Cheesy sem morala kar po spominu pobrskat,  Cheesy  Cheesy  Cheesy...ej veste jaz bi kar mal čas nazaj zavrtela če bi se dal.

Bilo je v vrtcu in pobiči so bili prikazni iz druge dimenzije..zmeraj so se preganjali, pa klofali, pa nikol niso znali pri miru sedet..in njihovo edino poslanstvo, vsaj po mojem mnenju, je bilo iz zasede navalit  in sesuti "potičke", ki smo jih punce celo dopoldne "pekle v peskovniku"...živ užas..a verjamete?  Cheesy

Jaz sem imela enga blondinca, ki je bil z vsemi žavbami namazan, še posebej v želodcu. Očitno je naravnost mrzil moje potičke grrrrrrrr Grin  Grin  Grin in da to še ni bilo zadosti mi je vsako jutro skril čevlje tako, da jih nobena vzgojiteljica ni mogla najti in se je potem (ti lump ti) pustil še prosit, da mi bi jih vrnil. Če zdaj pomislim, je že takrat znal ženske okoli prsta vrtet  Grin

In tako mi je enega dneva prekipelo in sem mu postavila "zasedo" in ko sem ga dobila pri "prestavljanju" mojih čevljev, se mulo sploh ni prestrašil..še več čevljev mi sploh ni hotel vrnit...Po nekaj minutnem pogajanju sva se zmenila; jaz dam njemu poljubček on meni pa čevljev ne bo več skrival...in deal...je dobil poljubček..danes priznam...sem bila čist besna ker me je tako "okoli prinesel"...ama potihem sem se spraševala...zakaj le mi je bil ta poljubček tako všeč (mi ne bi smel bit)  Grin  Grin  Grin  Grin

Potem sva postala najboljša frenda...kadar smo se šli ravbarje in žandarje...sva že nekako zmutila, da sva bila skupaj v isti skupini, tako da sva ravbarje skupaj lovila..pa tudi mojih potičk ni več demoliral...sva včasih kakšen grad skupi naredila...

...se pa od te ljubezni spomnim še nekaj...nekoč naju je začel en fantič zezat z ljubčkom pa ljubico in moj blondinec ga je čist prebunkal...in meni se je še fino zdelo (mea culpa)...če bi si danes moj fant drznil kaj takega storiti...  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin

..prijateljstvo..ljubezen je trajala do konca vrtca..kakšno leto, ker sem jaz šla v šolo na čist drug konec mesta in ker smo se nato še preselili, sem čist zgubila stik z njim

...ama je bil numero uno  Roll Eyes
Back to top
« Last Edit: 22.01.2004 at 08:17:00 by sinjeoka »  
 
IP Logged
 
miha-
Guest




Re: Naša prva spogledovanja
Reply #11 - 21.01.2004 at 19:28:13
 
no moja ger pa tko..
CENZURIRANO

uff zgleda da je prevec pateticna , da je ne pustijo objavt Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Naša prva spogledovanja
Reply #12 - 21.01.2004 at 20:38:01
 
Quote:
Ampak tudi tega je bilo konec in zadnje pol leta vrtca je prineslo tudi prve ''spolne izkušnje''. Z eno punco, ki sva si bila kar nekako všeč (čeprav ni bilo enako kot z Anjo), sva se dogovorila da bova fukala (druge besede slpoh nisva poznala). In tako so ostali otroci med počitkom postavili šotor iz ležalnikov, s po dvema stražarjema ob vhodih na obeh koncih, midva sva pa zlezla noter.
Potem sva se slekla in jaz sem jo vprašal: ''kaj pa zdaj?''. Rekla je, da ne ve. In nakar sva oba pametno zaključila, da je to bilo to, da sva fukala. In kot zmagovalca prišla ven iz tega šotora. Tudi z nekim čudnim feelingom, da to ni bil nekaj hudo dobrega in uživaškega in da torej sex ni nič posebnega.
To mnenje se je vleklo kar nekaj nadaljnjih let, zato sem počakal, da malo odrastem.  Grin

Naslednjič pa napišem o kakem spogledovanju iz osnovne šole.




...  


Fantastično   Lance.  In predvsem sem začuden da v tem topicu celo punce sodelujejo.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Naša prva spogledovanja
Reply #13 - 21.01.2004 at 22:01:19
 
Smiley
tale topic je treba dat v pozitivke obvezno in tele zgodbice tam objavit, moj predlog Smiley Wink Cheesy Kiss
bodo pozitivke postale še bolj živahne Wink
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Naša prva spogledovanja
Reply #14 - 21.01.2004 at 23:04:33
 
stoychi wrote on 21.01.2004 at 22:01:19:
Smiley
tale topic je treba dat v pozitivke obvezno in tele zgodbice tam objavit, moj predlog Smiley Wink Cheesy Kiss
bodo pozitivke postale še bolj živahne Wink



Cheesy Cheesy Cheesy

Lahko zaradi mene, ampak še ti kaj takega napiši.  Obenem sem presenečen da jih je kar nekaj začelo z opisom še iz vrtca, naprej pa kot da se ni nič več dogajalo. Jaz imam še nekaj zaloge.  Grin Grin Verjamem da tudi  Sinjeoka ali Lance recimo

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4