Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 9642 times)
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Naša prva spogledovanja
Reply #45 - 30.01.2004 at 11:02:19
 
Zgleda, da se je Andresu števec zataknil pred leti... Grin
in ne doživi nobenega pravega rukarja, da bi se mu premaknu... Grin

jest pa tko uživam, ko sem vse starejša, pa vedno lepše stvari se mi dogajajo v življenju, pa imam mogoče tud zaradi tega občutek, da sem vedno bolj živa, čim bližje sem trugi... Grin

saj veste kako gre tista: To, da dihate, še ne pomeni, da ste živi. To samo pomeni, da vaše telo še ni pripravljeno na pokop. Grin

in vsem želim veliko užitkov: pri spominjanjih ljubezni in pri doživljanjih ljubezni Kiss
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Naša prva spogledovanja
Reply #46 - 30.01.2004 at 13:31:57
 
Valentinaa wrote on 30.01.2004 at 09:36:06:
He, he, Andres, lepo slepiš sam sebe. Midva bova na vrsti že drugo leto!!!!!!




Nič se ne slepim.  Preprosto se po naslednjem letu ne počutim zmožnega pisati nekaj o ljubezni po štiridesetem.  Če bi bil topic drugačen, ljubezen s 40+ letnico, je to že druga stvar.

Sem pa Valentina hotel napisati v tale topic neko spogledovanje z najino sošolko. Samo tisto ni bilo vse skupaj nič, tak da komaj da vem kako je pri njej doma izgledalo. Pa še pozabil sem že polovico, ker je toliko časa od takrat minilo.

Sicer pa vas je tu še dovolj in ostali verjetno nestrpno pričakujejo neizpovedana prva spogledovanja.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Naša prva spogledovanja
Reply #47 - 04.02.2004 at 14:54:37
 
ja jest sm se ravno spomnila, da sem, ko sem pisala o svoji prvi ljubezni (ki zdej šele vidim, da skriva vse moje vundaba vzorce v zvezi z intimnostjo) pozabla na to, da je bla znotraj tega časovnega okivra v bistvu ena zavrnitev, ki se ej še prej zgodila. namreč, jest sm bla zaljubljena v svojga strica.. karkoli no, ta otorška zadeva, pravjo, ampak jest se zihr nism počutila, da je otroška, tud nisem nikomur povedala, saj vprašanje, kaj sm sploh sama "vedla".. blja blja.. no, všeč mi je bil stric in sm hotla, da bi me imel rad... sam tko, kot gledam zdej Gajo in svojega brata... pi.. brez kompliciranja.. fora je, da nikol nism čutila popolnoma tega priznanja, in moja mami je s kmetije doma in sva šla z bratom vsako poltje gor na počitnice, k stari mami in stricu, dokler je bil še samski.. ma jest sm si zapomnla, da enkrat sva šla s fergusonom (tak mejhn odprt traktor) na polje in jest sm sedela na blatniku v kratkih hlačah... pol je bla fora, ko sva bla tam na polju in je on porihtu, kar je imel - se mi zdi, da je blo nekej za priklopit, traktor je tačas skoz laufal in se tresel in se pol enkrat usede nazaj na sedež, pa mi tko pravi: Lej kako se ti špeh trese..in pokaže na moje noge; to je bla kao kmečka fora pa to.. sam ddaa je jest nism tko vzela .. ma sam ne vem, kam to kronološko uvrstit. Dejstvo je, da je enkrat pršla z njim ena tetka in je naju z bratcem imela ful rada ful smo se dobr zastopil skoz se je kej igrla z nama in na sploh pokazala velik razumevanja za naju, kar drugač odrasli tega tko niso obvladal z nama. In Pol se spomnem enga dne, k se mi je tko mračen zdel, bla je poroka njuna in jest sm to vedla in razumela da se mata pa onadva rada in jest sm bla čiist zamoorjeenaa... in sm še neki bla sitna, da so me mel vsi dost, k sm jokala in tetka mi je razlagala, da zdej se je ona sem poročila in da zdej bo pa fino, ker vsakič, ko bom pršla, bo ona tukaj.
yeah wright to me je sam še bolj zamoril hahahaha faaak
ja.. no in isto je blo z unim Juretom ki je bil moja generacija in o kterem sem že pisala; se mi je skoz zdel, da me ma rad, ampak poročit se pa ni hotel z mano, in pol kasneje je bla moja kolegica še bolj intimna z njim kot pa jest
in zgleda da se tukej okol jebem - neučinkovito. hehehe hec more bit
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4