Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 13
(Read 42908 times)
Lilith
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #135 - 19.01.2004 at 10:42:13
 
Quote:
Tole Exo, me je asociiralo na to da te vprašam:

"Kaj potem hodiš k sosedom tudi na sredo dnevne sobe srat?" in jim blodiš, da nisi prišel zato, da bi sklepal prijateljstvo in dobre sosedske odnose ali kaj podobnega.


ne morem si kaj, da se ne bi nasmejala nad absurdnostjo navedene situacije
...


Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #136 - 19.01.2004 at 11:32:58
 
sinjeoka wrote on 19.01.2004 at 10:03:47:
Glede na to, da si veren si lahko tudi videl, da vera sama seksualnega užitka ne obsoja  

Osvobodit se moraš pa onih traparij, ki ti je kak far, mama...našopal v glavo....

Čist eno vprašanje...koliko žensk je hotelo biti radodarnih do tebe...tako direkt...ne pa da si jih za radodajke proglasil na podlagi poplesavanja v diskaču.



Kakor za koga, za enega so nekaj traparije in kamen spotike, kar nekaterim lahko pomeni ideal oziroma vrednote, nekaj svetega, za drugega pa ravno nasprotno, pa jim te reči pomenijo "traparije", nič, čeprav so sestavni del vere njihovih bližnjih. Zdaj se pa tukaj pojavi samo eno vprašanje, ali ni sam tisti trapast, ki se spotika ob verska vprašanja, o katerih nima pojma, se mu nič ne šajna, pa misli, da dosti ve, saj dela sam osla iz sebe? Isto kot bi rekel, židje in muslimani so "bedaki", ker ne uživajo svinjine.
Se pa strinjam, da je spolnost lahko nekaj svetega, kot krona neke zveze, gledano iz mojega zornega kota, v nasprotju s tabo, ki gledaš na spolnost kot pripomoček za zadovoljevanje spolnih nagonov, da se malce sarkastično izrazim, da se poseksaš z "bilokom", se obrneš na levi bok in zaspiš s prižgano cigaro v ustih. Kot da si vrežeš štikl kruha in ga poješ. Po moje se ves čar spolnosti izgubi pri takem pojmovanju spolnosti. Jaz nisem žival, ki bi šel v diskač in eno naskočil, poseksal in odšel. Eni to lahko delajo, jaz ne morem. Nihče pa me ne bo prepričal, da je zaradi tega srečnejši. Vera ne obsoja spolnega užitka, ampak kakšen odnos imamo do spolnosti, ne tolerira spolnega razvrata, ker temelji na tradicionalnih vrednotah, npr. družini, jo tudi ščiti.

Hm, misliš, koliko žensk me je že pecalo?Ha, ha...Grin Ti pa si na hece, pa še zelo direktna. Kaj naj rečem, če bi rekel 0, bi se zlagal, če bi rekel 10, bi se tudi zlagal. Mislim, da mora glavno pobudo dasti fant, ne pa ženska, čeprav nimam nič proti, da ti punca vrne pogled. Samo zelo redke punce so meni po všeči, sploh pa ne take, ki jih srečam po diskotekah. Nimam kaj preveč dobrega mnenja o njih, ker imam odprte oči in vidim kaj se dogaja. Če bi bil očka, svoje hčerke do enega 16 leta zagotovo ne bi spustil v te "knajpe". Več pa nisem pripravljen govorit o sebi, sploh pa ne o svoji intimi, in še to v javnosti, tak da je brezveze, da me naprej prvovuciraš, molčal bom kot grob. Lips Sealed
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #137 - 19.01.2004 at 11:57:56
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 11:32:58:
Kakor za koga, za enega so nekaj traparije in kamen spotike, kar nekaterim lahko pomeni ideal oziroma vrednote, nekaj svetega, za drugega pa ravno nasprotno, pa jim te reči pomenijo "traparije", nič, čeprav so sestavni del vere njihovih bližnjih. Zdaj se pa tukaj pojavi samo eno vprašanje, ali ni sam tisti trapast, ki se spotika ob verska vprašanja, o katerih nima pojma, se mu nič ne šajna, pa misli, da dosti ve, saj dela sam osla iz sebe? Isto kot bi rekel, židje in muslimani so "bedaki", ker ne uživajo svinjine.
Se pa strinjam, da je spolnost lahko nekaj svetega, kot krona neke zveze, gledano iz mojega zornega kota, v nasprotju s tabo, ki gledaš na spolnost kot pripomoček za zadovoljevanje spolnih nagonov, da se malce sarkastično izrazim, da se poseksaš z "bilokom", se obrneš na levi bok in zaspiš s prižgano cigaro v ustih. Kot da si vrežeš štikl kruha in ga poješ. Po moje se ves čar spolnosti izgubi pri takem pojmovanju spolnosti. Jaz nisem žival, ki bi šel v diskač in eno naskočil, poseksal in odšel. Eni to lahko delajo, jaz ne morem. Nihče pa me ne bo prepričal, da je zaradi tega srečnejši. Vera ne obsoja spolnega užitka, ampak kakšen odnos imamo do spolnosti, ne tolerira spolnega razvrata, ker temelji na tradicionalnih vrednotah, npr. družini, jo tudi ščiti.

Hm, misliš, koliko žensk me je že pecalo?Ha, ha...Grin Ti pa si na hece, pa še zelo direktna. Kaj naj rečem, če bi rekel 0, bi se zlagal, če bi rekel 10, bi se tudi zlagal. Mislim, da mora glavno pobudo dasti fant, ne pa ženska, čeprav nimam nič proti, da ti punca vrne pogled. Samo zelo redke punce so meni po všeči, sploh pa ne take, ki jih srečam po diskotekah. Nimam kaj preveč dobrega mnenja o njih, ker imam odprte oči in vidim kaj se dogaja. Če bi bil očka, svoje hčerke do enega 16 leta zagotovo ne bi spustil v te "knajpe". Več pa nisem pripravljen govorit o sebi, sploh pa ne o svoji intimi, in še to v javnosti, tak da je brezveze, da me naprej prvovuciraš, molčal bom kot grob. Lips Sealed



aloooooooo?

kašne vrednote?  Da ne smeš sexat s človekom, ki ga imaš rad? In če govoriš o veri in me obtožuješ, da nima pojma..bodi tolk in mi razjasni kje krščanska vera, prepoveduje spolnost... (pa ne zdaj usekat s prešuštvom, a prov)

In kdo pravi, da moraš naskočit vsako v diskaču, ki te samo lepo pogleda, oz. vsako, ki si tega želi?

In kaj je zate pobuda? Zelo dvomim, da je kakšna prišla direkt do tebe z vprašanjem, ej dečko a bi se ti kaj dolčkal z mano? Vrne pogled? Najprej ga mora vsaj ujeti in te še pred tem sploh opaziti.

In zakaj se sploh klatiš po diskotekah, če ti pa tam dekleta niso po všeči? Zato, da se naslajaš? Jaz poznam precej deklet, ki se sprašujejo nekaj podobnega...zakaj se recimo noben tip ne spomni in je na zmenek ne povabi...recimo na Šmarno goro..en sprehod.

Daj se malo vpraši zakaj se tako ubadaš z bejbami, ki športajo po diskaču...jaz vidim cel kup žensk, ki počnejo še kaj drugega...seveda pa je te ženske zelo redko srečat v diskaču. Kar pomeni ZAČNI HODIT DRUGAM!

In kaj mislim koliko žensk te je pecalo...do tebe je verjetno že prišla kakšna, samo jo je hitro odneslo, ko si odprl usta.
V končni fazi vsak ženski pristop do moškega še ne pomeni, da hoče sexat z njim. Ti si seveda lahko laskaš in si misli, da je tako. PA NI.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #138 - 19.01.2004 at 12:09:26
 
sinjeoka wrote on 19.01.2004 at 11:57:56:
aloooooooo?

kašne vrednote?  Da ne smeš sexat s človekom, ki ga imaš rad? In če govoriš o veri in me obtožuješ, da nima pojma..bodi tolk in mi razjasni kje krščanska vera, prepoveduje spolnost... (pa ne zdaj usekat s prešuštvom, a prov)


Ne vem, kako se naj pogovarjam s tabo, če si vse po svoje razlagaš? Tega nisem nikoli trdil, malo čitaj, jaz pravim, da je spolnost krona neke zveze, ki temelji na ljubezni, pika na i, ne pa da bi bilo kaj slabega.  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #139 - 19.01.2004 at 12:14:31
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 12:09:26:
Ne vem, kako se naj pogovarjam s tabo, če si vse po svoje razlagaš? Tega nisem nikoli trdil, malo čitaj, jaz pravim, da je spolnost krona neke zveze, ki temelji na ljubezni, pika na i, ne pa da bi bilo kaj slabega.  ???


ja veš exo se tudi zgodi, da se dva najdeta, ki se v marsičem ujemata samo v spolnosti ne...kaj pa takrat?

in spolnost ni krona veze, ampak pomemben del veze...če je problematična, potem je to vir 90% težav, če je zadovoljujoča je pa to samo 15% dobre veze.

Samo tega ne moreš vedeti dokler z dotično osebo tega ne sprobaš...pa tut pol se lahko zgodi, da vidiš pravi obraz šele čez čas...
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #140 - 19.01.2004 at 12:18:18
 
sinjeoka wrote on 19.01.2004 at 12:14:31:
ja veš exo se tudi zgodi, da se dva najdeta, ki se v marsičem ujemata samo v spolnosti ne...kaj pa takrat?

in spolnost ni krona veze, ampak pomemben del veze...če je problematična, potem je to vir 90% težav, če je zadovoljujoča je pa to samo 15% dobre veze.

Samo tega ne moreš vedeti dokler z dotično osebo tega ne sprobaš...pa tut pol se lahko zgodi, da vidiš pravi obraz šele čez čas...


Ma, kaj je s tabo narobe? Sem seksolog, da me sprašuješ taka vprašanja?
???
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #141 - 19.01.2004 at 12:20:54
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 12:18:18:
Ma, kaj je s tabo narobe? Sem seksolog, da me sprašuješ taka vprašanja?
???


ne ne, si verski ekspert..pa me zanima kako se tvoje vrednote spoprijemajo s tovrstnimi življenjskimi problemi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #142 - 19.01.2004 at 12:30:28
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 12:09:26:
Ne vem, kako se naj pogovarjam s tabo, če si vse po svoje razlagaš?



jaooooooooooj ... ... ... ... ...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #143 - 19.01.2004 at 12:30:33
 
sinjeoka wrote on 19.01.2004 at 12:20:54:
ne ne, si verski ekspert..pa me zanima kako se tvoje vrednote spoprijemajo s tovrstnimi življenjskimi problemi?


Če spolnost ne funcionira, je jasno, da si morata pomoč poiskati pri strokovnjaku. Zakaj mi vsiljuješ, kot da bi bila spolnost zame tabu. Ni.... Verniki živijo spolnost kot vsi drugi ljudje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #144 - 19.01.2004 at 12:36:18
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 12:30:33:
Če spolnost ne funcionira, je jasno, da si morata pomoč poiskati pri strokovnjaku. Zakaj mi vsiljuješ, kot da bi bila spolnost zame tabu. Ni.... Verniki živijo spolnost kot vsi drugi ljudje.


veš tudi marsikak strokovnjak, pa pustiva tukaj Ruglja ob strani, svetuje, da če dva nista za skup, naj gresta narazen.

Sicer pa spolnost zate res ni tabu, ampak je ta-buuu  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #145 - 19.01.2004 at 12:39:46
 
sinjeoka wrote on 19.01.2004 at 12:36:18:
veš tudi marsikak strokovnjak, pa pustiva tukaj Ruglja ob strani, svetuje, da če dva nista za skup, naj gresta narazen.

Sicer pa spolnost zate res ni tabu, ampak je ta-buuu  Grin


A ti nikoli ne odnehaš? Tebe bi moral en pošteno narezat, pa še prijalo ti bi, malo božje masti...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #146 - 19.01.2004 at 12:43:26
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 12:39:46:
A ti nikoli ne odnehaš? Tebe bi moral en pošteno narezat, pa še prijalo ti bi, malo božje masti...  Grin



Shocked
ok, ok, bom rajš nehala Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #147 - 19.01.2004 at 12:47:18
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 12:39:46:
A ti nikoli ne odnehaš? Tebe bi moral en pošteno narezat, pa še prijalo ti bi, malo božje masti...  Grin


o seveda znam odnehat  Grin
in pretepat ženske je tut greh; kje so zdaj tvoje vrednote? ? ?

Mene so namreč pri verouku tut učil, da mora moški žensko spoštovat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #148 - 19.01.2004 at 13:29:04
 
sinjeoka wrote on 19.01.2004 at 12:47:18:
o seveda znam odnehat  Grin
in pretepat ženske je tut greh; kje so zdaj tvoje vrednote? ? ?

Mene so namreč pri verouku tut učil, da mora moški žensko spoštovat.

Seveda spoštujem ženske, ampak še nobeni ni škdilo, če jih je dobila. Mialim, da tebi tudi ne bi. Morda bi vzklika, še več, še ,še..... Veš kako piše v Svetem pismu: "Žena bodi pokorna možu in mu služi!".Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #149 - 19.01.2004 at 13:53:29
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 13:29:04:
Veš kako piše v Svetem pismu: "Žena bodi pokorna možu in mu služi!".Grin

aja, to je v unem delu napisano, ki tudi suženjstvo še podpira Grin verdostojen dokument, na katerga se sklicuješ, nimaš kaj Wink

http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php?story=20031207191457378
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 13