Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 
(Read 42734 times)
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #150 - 19.01.2004 at 16:07:06
 
Devi wrote on 19.01.2004 at 13:53:29:
aja, to je v unem delu napisano, ki tudi suženjstvo še podpira Grin verdostojen dokument, na katerga se sklicuješ, nimaš kaj Wink

http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php?story=20031207191457378

aja, ti takšne spise pišejo heretiki in skeptiki. Glej, sam Bog je moški in to v vseh treh Božjih osebah...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #151 - 19.01.2004 at 16:14:26
 
Quote:
Exorcist, Bog je moski?


Dober text.


Ja, troedini Bog = Oče Sin in Sveti Duh

TEagale Susmana sem gledal 1x po tv. Dober new-agerski modrijan. Pa še dr. ima spredaj pred imenom, kaj čemo boljšega. Grin Če bi se malo informiral o religijah, da ne bi nikogar obtoževal, ker je bilo krščanstvo za tisti čas super napredno, kar se tiče sprejemanje žensk. in enakopravnosti med spoloma, saj smo vsi enaki pred Bogom, ni ne Juda ne Grka.... Slabo bere SP, pa nikoli še nislišal za pojem eksegeza.  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #152 - 19.01.2004 at 16:21:31
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 16:14:26:
Slabo bere SP, pa nikoli še nislišal za pojem eksegeza.  Tongue

Zanimivo, da to misliš, ker se mi zdi, da si je dr. Susman ravno na cerkveni zgodovini doktorstvo prislužil Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #153 - 19.01.2004 at 16:23:33
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 13:29:04:
Seveda spoštujem ženske, ampak še nobeni ni škdilo, če jih je dobila. Mialim, da tebi tudi ne bi. Morda bi vzklika, še več, še ,še..... Veš kako piše v Svetem pismu: "Žena bodi pokorna možu in mu služi!".Grin


Ko izgubiš borbo merjenja moči argumentov se zatečeš k argumentu moči (in napadeš). To ni družinska "sprogramiranost", to je šibkost.
Tudi pes napade samo takrat, ko se počuti ogroženega. Torej čist naraven odziv.

Zakaj se bojiš ženske seksualnosti in posledično težiš s tahometri? Ker se bojiš da boš odpovedal kot moški? In da se bo ob tem spomnila in te primerjala s kakšnim prejšnjim...in boljšim?

Grin  Grin  Grin Se zato tako zaletavaš v Andresa, ker je tvoj antipod in v svojo moškost ne dvomi? In ga zato poskušaš diskreditirat?

Marketing je ena zanimiva znanost o tem kako druge zavesti tako daleč, da nas vidijo v lepši luči... In za to obstajata dva pristopa...samopromocija in bahaštvo...ali pa zatiranje drugih...

...tvoje "vrednote" so tu samo krinka....


kot sem 1x že povedala...tale tvoj figt z Andresom ni nič drugega kot thingy fight
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #154 - 19.01.2004 at 16:24:50
 
Devi wrote on 19.01.2004 at 16:21:31:
Zanimivo, da to misliš, ker se mi zdi, da si je dr. Susman ravno na cerkveni zgodovini doktorstvo prislužil Grin


Poglejta si vidva oba s Susmanom, kaj pomeni pojem eksegeza. To je resnica, o čem govori, ampak ne spada v naš čas. Muslimani ne poznajo eksegeze, no moderni že, zato pa vidiš, da so še skoz v sr. veku.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #155 - 19.01.2004 at 16:32:40
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 16:24:50:
To je resnica, o čem govori, ampak ne spada v naš čas.

Kot tudi ne tvoj citat iz SP o podložnosti žensk Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #156 - 19.01.2004 at 17:10:32
 
Še dobr, da niste citiral une vsem priljubljene, oko za oko, zob za zob... Wink Grin

Še dobr, da je prišel jezus in mal začel razlagat o ljubezni, sočutju, sprejemanju in nenasilju.  Wink Shocked Tongue
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #157 - 19.01.2004 at 17:13:10
 
sinjeoka wrote on 19.01.2004 at 16:23:33:
Ko izgubiš borbo merjenja moči argumentov se zatečeš k argumentu moči (in napadeš). To ni družinska "sprogramiranost", to je šibkost.
Tudi pes napade samo takrat, ko se počuti ogroženega. Torej čist naraven odziv.

Zakaj se bojiš ženske seksualnosti in posledično težiš s tahometri? Ker se bojiš da boš odpovedal kot moški? In da se bo ob tem spomnila in te primerjala s kakšnim prejšnjim...in boljšim?

Grin  Grin  Grin Se zato tako zaletavaš v Andresa, ker je tvoj antipod in v svojo moškost ne dvomi? In ga zato poskušaš diskreditirat?

Marketing je ena zanimiva znanost o tem kako druge zavesti tako daleč, da nas vidijo v lepši luči... In za to obstajata dva pristopa...samopromocija in bahaštvo...ali pa zatiranje drugih...

...tvoje "vrednote" so tu samo krinka....


kot sem 1x že povedala...tale tvoj figt z Andresom ni nič drugega kot thingy fight


Sinjeoka, pa ne na pamet, nič na pamet, zato so knjige. Ne na blef! Kdo se boji ženske seksualnosti, jao kak bi jaz tebe! Od kod si pa to pobrala, mogoče iz SP? Kje sem pa to napisal, po čem to sklepaš, a me poznaš, da lahko rečeš nekaj takega? Pazi, da ti ne bom na jezik stopil, ali pa se sama spotakneš in padeš preko tvojega dolgega strupenega kačjega jezika, ki je namazan z vsemi žalbami. Vidim, da si sprifana, poučena, pravi stručko za vsa picološka področja. Kdo dvomi v svojo moškost, morda tvoj oče, da si kupuje viagro, ali pa ga tvoja mamica ne zadovoljuje, ker je zanič, tako kot ti, zato pa hodi k profesionalkam iz vzhoda. Saj bo, boš vidla, da bo.... Samo porini, vendar ne na silo... Pa ne z glavo skozi zid, to boli!  Grin

Nagajiva Sinjeoka, ki ne odneha in ne odneha, če bi tebi usta zabitonirali z mavcem  ali zalepli s selotejpom, bi ti še rit naprej faflala, he, he... Naju bi mogli zaprti v kletko, kot gledaš pri brazilskih ilegalnih ultimate fightih, ko se tepejo do smrti. Sigurno bi poskrbela za pravo atrakcijo, ti bi se odrezala, ni dvoma. Gape-ovci bi sigurno zastavli tudi kak tolarček na tebe in tvojo zmago, kljub moji fizični premoči, ker ne tepem žensk, pa zelo miren in uglajen dečko sem. Lahko pa bi se tudi verbalno uničevala s psovkami, kjer imate ženske manjšo prednost pred moškimi, ker dosti več govorite, tudi po nepotrebnem, tak da vam čisto po nepotrebnem v prazno laufa. Samo tebi pa res nikoli ne sfali besed, zelo rada govoriš, kaj! Se mi smilijo vaši domači, posebaj očka, če je taka tudi tvoja mamica, verjetno še hujša, pa če še babica živi, ali pa če imaš sestro, potem pa itak more imeti železne živce. Kako zdrži, kako, povej, kako, revež bogi, kak se mi smili... Tvoj očka je sigurno samo mož od gazde, cota, ti pa si verjetno prvi general pri hiši oziroma komandir? Pravi dribler si, ni ti para! Roll Eyes

Moje vrednote, ki pa niso samo moje niti krščanske, ampak so univerzalne, ki pa niso krinka, ampak več ali manj verjamem v nje!

PS: Ti bi jih mogla pošteno dobit po ...., da bi se malo umirila. Nekam zakomplesana in nezadovolj(e)na si mi videt?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Je Andres seksist?
Reply #158 - 19.01.2004 at 17:36:37
 
 ...in ko zmanjka argumentov ....napadeš


in eden redkih, ki me zna dobro besedno zatret je ravno moj oče
Grin  Grin  Grin  Grin


...in ne govorim nič na pamet...govorim iz izkušenj..knjige so zame itak samo vir idej, zornih kotov, ki jih včasih ne vidim...ama življenje so izkušnje

in agresija (tudi verbalna) je zmeraj znamenje strahu...
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #159 - 19.01.2004 at 19:11:50
 
sinjeoka wrote on 19.01.2004 at 17:36:37:
 ...in ko zmanjka argumentov ....napadeš


in eden redkih, ki me zna dobro besedno zatret je ravno moj oče
Grin  Grin  Grin  Grin


...in ne govorim nič na pamet...govorim iz izkušenj..knjige so zame itak samo vir idej, zornih kotov, ki jih včasih ne vidim...ama življenje so izkušnje

in agresija (tudi verbalna) je zmeraj znamenje strahu...


Kake življenjske izkušnje, si stara najmanj 40 let, si poročena, imaš otroke, da bi si nabirala življenjske izkušnje? Sklepam, da nič od tega. Pravzaprav se mi zdijo tvoje "izkušnje" zelo oporečne za moje pojme. Edino kjer si izkušena, so verjetno spolne izkušnje. Pa še to ne verjamem, ker samo nergaš nad dedci in ti nič ne paše. Verjetno bi ti batina pasala, v dobesednem in prenesenem pomenu, če veš, kaj mislim.  Grin Daj, daj, to lahko praviš moji sklerozni babici, da ti bo verjela. Izkušnje, ha, ha, ha. Vidim, da si na hece, pa še zraven zelo zafrustrirana nad celim svetom....  Tongue

Morda ti lahko pomagam, lahko se zaupaš mlademu fantu, kaj te muči deklica? Moral bi te malo pretipati in probati krvni pulz in temperaturo, nekaj ne štima? Imaš vročino, ali pa si na splošno tako žereča, kar po drugi strani niti ni slabo? Poznam zdravilo za tvoje tegobe, he, he.... Lahko pa te tudi naučim moliti, tudi kozjih molitvic? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #160 - 19.01.2004 at 19:15:35
 
Prosil bi administratorje, naj zaklenejo ta topik, ker smo odšli neznano kam s pogovori, abglajzali. Tema je izvodenela...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #161 - 19.01.2004 at 19:34:42
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 17:13:10:
Pazi, da ti ne bom na jezik stopil, ali pa se sama spotakneš in padeš preko tvojega dolgega strupenega kačjega jezika, ki je namazan z vsemi žalbami. Vidim, da si sprifana, poučena, pravi stručko za vsa picološka področja. Kdo dvomi v svojo moškost, morda tvoj oče, da si kupuje viagro, ali pa ga tvoja mamica ne zadovoljuje, ker je zanič, tako kot ti, zato pa hodi k profesionalkam iz vzhoda. Saj bo, boš vidla, da bo.... Samo porini, vendar ne na silo... Pa ne z glavo skozi zid, to boli!  Grin




Exo, samo ne reči, da so te besede ''malo heca'' in da tisti smajli odtehta osebno težo le-teh. Tvoj humor je bolan.

Da se ne bo spet kdo obesil, da sem kvotal samo del odstavka. Vsi tisti si prosim preberite cel dostavek, da ne bo kakih nesporazumov ali podtikanj, da kvotam samo exocvetke.  Wink

Sinjeoka, nima smisla, ker Exotu samo samo drva daješ, da bo njegov ogenj dalj časa gorel. Saj vidiš, da ni sposoben druga kot partizanske taktike: napad, pobeg in hvatanje krivin (smučanje med konkretno zastavljenimi vprašanji). Čudno, pa tako vztrajno vidi le v drugih totalitarni pretekli sistem.  Grin


Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Je Andres seksist?
Reply #162 - 19.01.2004 at 19:41:56
 
Quote:
Exo, samo ne reči, da so te besede ''malo heca'' in da tisti smajli odtehta osebno težo le-teh. Tvoj humor je bolan.



Ali pa ti nimaš smisla za humor, ker sem prepričan, da me Sinjeoka ni napačno vzela, kot recimo ti, ki ne razumeš črnega humorja, ki si se zopet vmešal v čisto lahkoten pogovor med Sinjeoko in mano, ki pa je čisto nedolžna stvarca. Ha? Ta humor ni bil namenjen tebi, ampak SInjeoki, ne razumem, zakaj se zopet ti vmešaš v dialog in se spotakneš ob stavke, ki niso namenjeni tebi, hm? Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Je Andres seksist?
Reply #163 - 19.01.2004 at 20:07:02
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 12:30:33:
Če spolnost ne funcionira, je jasno, da si morata pomoč poiskati pri strokovnjaku. Zakaj mi vsiljuješ, kot da bi bila spolnost zame tabu. Ni.... Verniki živijo spolnost kot vsi drugi ljudje.


Kaj buziš s tem, "če spolnost ne funkcionira" in mešaš nekaj strokovnjake.  Če dva ne moreta seksat pol pač ne moreta.  Jaz sem prej lahko z eno komot, zdaj mi pa ni do tega, en odpor sem do seksa  z njo dobil, pač ne morem. Samo to ne pomeni, da ne govoriva.  Me postriže pa kofe skupi spijeva.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Je Andres seksist?
Reply #164 - 19.01.2004 at 20:11:03
 
exorcist wrote on 19.01.2004 at 19:11:50:
Verjetno bi ti batina pasala, v dobesednem in prenesenem pomenu, če veš, kaj mislim.  

Vidim, da si na hece, pa še zraven zelo zafrustrirana nad celim svetom....  Tongue

Morda ti lahko pomagam, lahko se zaupaš mlademu fantu, kaj te muči deklica? Moral bi te malo pretipati in probati krvni pulz in temperaturo, nekaj ne štima? Imaš vročino, ali pa si na splošno tako žereča, kar po drugi strani niti ni slabo? Poznam zdravilo za tvoje tegobe, he, he.... Lahko pa te tudi naučim moliti, tudi kozjih molitvic? Grin


Exco.  Ti sploh nisi daleč od neke vrste  psihopata. Da si  hinavski smo itak že odkrili.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13